Prawa sukcesu. Tom I i Tom II / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")

Ebook "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". (SuperUmysł i Określony Cel Główny).

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Czy Napoleon Hill naprawdę znalazł odpowiedź na pytanie: "Jak osiągnąć sukces?"

Dzisiaj poznasz pierwsze i drugie z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. 

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Te Prawa stanowią podstawę, od której wychodzą praktycznie wszyscy współcześni mówcy motywacyjni, doradcy zmiany osobistej, specjaliści od psychologii sukcesu. Cytaty z Napoleona Hilla można przeczytać praktycznie wszędzie, a powołują się na niego między innymi Anthony Robbins, Brian Tracy czy Joe Vitale. To, o czym pisze Napoleon Hill, zostało także wykorzystane w filmie i książce "Sekret", która w Polsce także nie schodzi z list bestsellerów.

Zobacz, jaki sekret Napoleona Hilla ujawnia Dr Joe Vitale, wielki zwolennik jego twórczości, autor bestsellerów takich jak "Hipnotyczny Marketing" czy "Sekret, Klucz do Sekretu".

"Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może też osiągnąć.”

Napoleon Hill to amerykański pisarz, który żył w latach 1883-1970. Był pionierem tematyki motywacyjnej, a także jednym z najwcześniejszych twórców nurtu rozwoju osobistego i osiągania sukcesu. Do jego bestsellerowych dzieł, takich jak „Myśl i bogać się” bardzo często odwołują się obecni mistrzowie i nauczyciele rozwoju – Anthony Robbins, Brian Tracy czy Joe Vitale.

Gdy Napoleon Hill w 1928 kończył zapisywać ostatnią kartę "Praw Sukcesu", nie spodziewał się pewnie, że rozpoczął nowy rozdział w historii współczesnego świata. Na ponad 1000 stronach zawarł odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie od zarania dziejów. To pytanie prawdopodobnie i w Twoim odczuciu jest znajome, a brzmiało ono: "Jak osiągnąć sukces?"

Nikt przed nim ani tym bardziej po premierze Praw Sukcesu nie powtórzył tego wyczynu. Nikomu nie udało się także udzielić lepszej odpowiedzi od Hilla na pytanie „Dlaczego jedni są bogaci, a inni biedni?”

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

Dlaczego PRAWA SUKCESU naprawdę działają?

Odkryj i przeczytaj ponadczasowe, przetestowane w praktyce dzieło

Czy zdarzyło Ci się kiedyś czytać książkę, w trakcie której zatrzymywałeś się i z zaskoczeniem przyznawałeś, że co drugie zdanie nadaje się na cytat? Takie właśnie są „Prawa sukcesu”. Do magii oraz przesłania słów Hilla odwołują się obecni twórcy literatury motywacyjnej, a także coache, tacy jak np. Anthony Robbins czy Joe Vitale. Cytaty z Napoleona Hilla można znaleźć praktycznie wszędzie. To chyba jeden z najchętniej cytowanych na świecie autorów piszących o psychologii sukcesu.

Sam autor nazywa swoje dzieło kursem, a dzieje się tak, ponieważ wiedza gromadzona i spisywana przez 15 lat miała służyć w praktyce, a nie w teorii. Mało tego. Na samym początku Napoleon Hill prowadził wykłady na bazie przygotowanego przez siebie kursu i jeździł z nimi po całych Stanach Zjednoczonych, spotykając się z olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem.

Pierwsze Dwa Prawa Sukcesu są w zasięgu Twojej ręki

Zastanawiasz się pewnie teraz, co KONKRETNIE dowiesz się z tej książki, która stanowi wprowadzenie do całej kolekcji PRAW SUKCESU i zawiera opisane i wyjaśnione dwa pierwsze prawa. Bardzo możliwe też, że zastanawiasz się, jak to możliwe, że Napoleonowi Hillowi udało się faktycznie stworzyć takie prawa, których przestrzeganie powoduje, że ludzie częściej i pewniej osiągają sukcesy w życiu? 

Wprowadzenie do Praw Sukcesu rozwieje Twoje wątpliwości. Znajdziesz tu między innymi:

 • Listę życiowych zwycięzców, których Hill wybrał do analizy. Znajdują się na niej m.in. Henry Ford, Thomas A. Edison, John D. Rockefeller, Andrew Carnegie i wielu innych.
 • Rozdział mówiący o 10 blokadach, które prawdopodobnie odcinają Cię od wymarzonego domu i wyśnionego samochodu. Gdyby osoby opisane w książce poddały się tym "hamulcom", pewnie nigdy byśmy o nich nie usłyszeli.
 • Jasno wytłumaczony fakt, że istnieją dwa rodzaje myśli. Jeżeli wybierzesz te właściwe, zaczniesz obserwować niezwykłe zmiany swoim życiu.
 • Całą prawdę o tym, jak wykształcenie wpływa na Twój życiowy sukces.
 • Historię, dzięki której dowiesz się, jak Henry Ford, który ukończył tylko kilka klas szkoły podstawowej, potrafił zawstydzić największych ówczesnych prawników Ameryki.
 • Tajemnicę stawania się liderem w swojej branży, środowisku czy pracy.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom I i Tom I":

I Prawo Sukcesu: SuperUmysł

Czyli jak wyeliminować hamulce, które blokują Twoją podświadomość?

Znajomość tego prawa uświadomi Ci, jak ważne w życiu jest otaczanie się i współpracowanie z ludźmi i jak dzięki synergii kilku umysłów można stworzyć energię, dzięki której możliwości grupy jako całości będą niewspółmiernie większe niż pojedynczej osoby. Henry Ford zdawał sobie niezwykle mocno sprawę z istnienia tego prawa i dlatego właśnie był w stanie stworzyć tak wielkie imperium. 

Napoleon Hill wyjaśni Ci, na czym polega to prawo, jak je w praktyce wdrożyć w swoje życie. Mało tego - dowiesz się także, że to prawo działa niezależnie od tego, czy zdajemy sobie sprawę z jego istnienia, czy też nie. Niestety większość osób tworzy "SuperUmysł" negatywny, którego efekty także się kumulują i zamiast pomagać nam w osiąganiu sukcesu, hamują nas.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale na pewno znajome jest Ci to zjawisko. Zasada jest prosta - jeśli otaczasz się ludźmi, którzy ciągle narzekają, przebywasz wśród malkontentów i ludzi o negatywnym i pesymistycznym nastawieniu, Twój umysł skupia się na generowaniu negatywnych emocji. Jak w takiej sytuacji ktoś ma osiągnąć sukces, skoro jego umysł skupiony jest na porażkach?

Hill uważał, że sukces jest sprawą nadrzędną i że to właśnie jemu Amerykanie zawdzięczają dobrobyt, jakim cieszyli się przez prawie dwa stulecia. On także pierwszy przedstawił ideę „Określonego Celu Głównego” jako wyzwanie dla Czytelników, ponieważ uważał, iż 95% ludzi nie ma twardych przekonań i już sam ten fakt stawia sukces poza ich zasięgiem. (źródło: Wikipedia)

II Prawo Sukcesu: Określony Cel Główny

Czyli moc skupienia się na tym, czego naprawdę pragniesz

Drugie prawo wyjaśni Ci, na czym tak naprawdę polega PLANOWANIE i jego moc w realizacji swoich celów. To, że trzeba mieć  życiu cel, do którego się dąży, jest rzeczą oczywistą. Jeśli ktoś nie ma celu, jak może osiągnąć sukces, który tak naprawdę jest przecież REALIZACJĄ wyznaczonego sobie CELU. To, że ktoś jest uważany za człowieka sukcesu, oznacza ni mniej ni więcej, tylko tyle, że potrafi on realizować założone przez siebie cele. 

Czy wiesz, jak bardzo prawidłowe przestrzeganie II Prawa Sukcesu może wpłynąć na efekty Twoich starań? Czy na pewno masz Określony Cel Główny, a może tylko Ci się wydaje? Napoleon Hill w niezwykle zrozumiały sposób wyjaśni Ci to zagadnienie, a ponadto...

 • Poznasz czterostopniową formułę, która pozwali Ci zajął się w życiu tym, co przynosi Ci najwięcej satysfakcji i zysków.
 • Dowiesz się, co pozwoliło Edisonowi stać się największym wynalazcą świata, Napoleonowi stać się przywódcą Europy, a Lincolnowi zmienić drewnianą chatę na Biały Dom.
 • Dowiesz się, jak jeden wieczorny rytuał pomoże Ci zmienić swoje cechy i wytworzyć w sobie siłę charakteru.
 • Dowiesz się, w jaki sposób Określony Cel Główny może stać się tym, co uporządkuje Twoje życie.

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."

- Napoleon Hill

Jeśli masz ochotę poznać formułę osiągania sukcesu i zastosować ją w praktyce, i przekonać się, jakie przyniesie Ci korzyści finansowe i duchowe, nie będę Cię dłużej zatrzymywać.

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II"

 • Osobiste oświadczenie autora
 • Podziękowania autora za pomoc udzieloną mu w pisaniu tego kursu
 • Zawartość tej wstępnej części
 • Tom pierwszy: Superumysł
 • Superumysł
 • Potęga
 • Molekuły, atomy i elektrony
 • Wibrujący fluid
 • Psychologia spotkań odrodzeniowych
 • Znaczenie wykształcenia
 • Kto może najwięcej zyskać dzięki filozofii praw sukcesu?
 • Podsumowanie pierwszej części Kursu Praw Sukcesu
 • Sześciu twoich największych wrogów
 • Tom drugi: Określony Cel Główny
 • Ogólne wprowadzenie do części drugiej Praw Sukces
 • Określony Cel Główny
 • Instrukcje do stosowania zasad tej części
Opinie

Zainteresowała mnie publikacja pod tytułem "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". Kupiłem e-book i go przeczytałem. Przeczytałem już cztery razy i za każdym razem czytałem coś nowego. Czytałem o czymś co powodowało, że w moim umyśle zaczynało wrzeć. Teraz wiem: "Moje życie już nie będzie takie samo!". Tylko tak mogę zrecenzować tą książkę i już nie mogę się doczekać kolejnych tomów. "Boję się" tylko co będzie jak poznam wszystkie Prawa sukcesu. Czy będę skazany na sukces? Ależ nie - ja już jestem na niego skazany! Prawa Sukcesu zapowiadają się na wielką REWOLUCJĘ MYŚLENIA i koniecznie każdy powinien je poznać. Życzę miłej lektury, nauki i zmiany siebie.

Adam

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć po przeczytaniu sześciu części "Prawa-sukcesu", że mogą być one życiowym przewodnikiem, biblią do której warto często zaglądać. Myślę, że warto przeczytać tekst kilka razy. Zawiera się w nich wiele drogocennych wskazówek, które mogą być pomocne w życiowej drodze do bardziej szczęśliwego życia. Prawdy zawarte w treści pomogą nam uwierzyć w siebie i wzmocnić psychicznie. Warto czytać, stosować i czerpać korzyści.

Włodzimierz

Superumysł - po przeczytaniu tego tomu ciekawi mnie jak to będzie kiedy takie coś osiągnę wraz ze znajomymi robiąc jakiś duży projekt - jednak jeszcze nie zastosowałem. Określony Cel Główny - co by tu dużo pisać. Tak dosadnie jest przedstawione, że mimo, iż miałem już pewien cel, teraz jest bardziej sprecyzowany i rozpisany, tak jak autor o tym pisał. Jednak Napoleon Hill wystrzegał, by przeczytać wszystkie tomy, więc nic tylko czekać aż będą w języku polskim.

Janek

Genialna książka, a raczej kurs. Jak zwał tak zwał, ważne jest to, że w końcu w jednym miejscu zostały zgromadzone i szczegółowo opisane najważniejsze czynniki osiągania osobistego sukcesu i to nie tylko w dziedzinie handlu, ale także rozwoju osobistego, relacji między ludzkich i wiele, wiele innych płaszczyzn. Tę publikację po prostu trzeba przeczytać. Ciekawe kiedy stanie się obowiązkową lekturą w szkołach. Serdecznie polecam każdemu, kto już stracił siły w walce o lepsze życie, lub chce w nim jeszcze coś zmienić.

Kamil

Oczywiście przeczytałem obie części. Jak na razie większość treści znam z innych pozycji tego znakomitego autora. Nie zaszkodzi jednak sobie o wielu (nie zastosowanych wcześniej) aspektach przypomnieć, zmodyfikować. Życie przecież zmienia się. Pomimo, że opisany w drugiej części problem celu jest obszerny, mimo wszystko odbieram to jako skompilowany temat. Można powiedzieć, że chyba wszystko w tym temacie zostało powiedziane. W następnych odcinkach, oprócz przypomnień, spodziewam się również czegoś nowego dla mnie. Czekam z niecierpliwością na następne części.

Andrzej

Chociaż to dopiero 2 pierwsze tomy uważam, że jest to kurs nad wszystkimi innymi kursami. Na nim opierają się wszystkie pozostałe i pomimo upływu czasu nie stracił nic na wartości. Bo czym są takie prawa wobec wieczności - życiową prawdą! A prawda przecież nigdy nie traci na wartości. Polecam gorąco.

Aleksandra

Prawa sukcesu Napoleona Hill'a to świetna książka. Osobiście miałem styczność już z innymi książkami tego autora. Wiele zawartych tutaj informacji, czy też opowieści powtarza się, jednak są one pogrupowane w trochę inny sposób. Serdecznie polecam tą pozycje dla osób dążących do uporządkowania swojego życia oraz odniesienia sukcesu. Dla tych, którzy czytali już inne pozycje tego autora będzie to wspaniałe uzupełnienie oraz utrwalenie poznanych już wcześniej teorii. Natomiast nowi czytelnicy wyruszą we wspaniała podróż poprzez 16 praw drogą, która prowadzi do sukcesu.

Wojtek

Prawa Sukcesu to książka która zmieni mój sposób myślenia na zawsze... Jeśli ktoś chce zmian w swoim życiu to musi przeczytać Prawa Sukcesu, jeśli natomiast nie chce nic zmieniać niech lepiej nie sięga po tą książkę... Czekam na następne Tomy

Arkadiusz

'Prawa Sukcesu' to moja pierwsza lektura Napoleona Hilla. Wcześniej słyszałem o nim same rewelacyjne rzeczy, teraz sprawdziłem to osobiście.

Ta książka okazała się jedną z najlepszych jakie miałem w rękach. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, ta książka jest dla Ciebie!

Filip

Bardzo dobra książka, czyta się ją z wielkim zaciekawieniem i z niedosytem, bo nie ma narazie dalszych tomów. Książka pobudza do myślenia nad swoim życiem i życiowymi wyborami. Utwierdza w przekonaniu, że są zasady ponadczasowe i ponad kontynentalne. Pomaga w podjęciu decyzji wyboru drogi zyciowej, daje kopa do zmiany tego co można zmienić, aby osiągnąć wytyczony sobie cel.

Kazimiera

Jeśli jesteś miłośnikiem literatury tzw. motywacyjnej, albo raczej uczącej dobrego życia, dobrych zachowań, dobrych zależności międzyludzkich to dla Ciebie jest ta pozycja stworzona przez samego Napoleona. Hilla, poczciwego człowieka, nie tego złoczyńcy, jego sławnego poprzednika, Bonapartego. Powinieneś poznać takie dzieło - "Myśl i bogać się", bo wtedy od razu polubisz tego autora, modnego obecnie, choć żyjącego przed laty. "Prawa sukcesu" są świetnym podręcznikiem zaadresowanym do zaangażowanego w tematykę takiej literatury czytelnika i należy go bardzo uważnie przestudiować. Czytając te zapisy czułem podkreślane w treści wielokrotnie,wagę i moc faktów i badań, które Napoleonowi Hillowi posłużyły do zebrania do kupy prawd i przykazań, koniecznych do użycia przez człowieka dążącego do sukcesu. Uwaga! Jest to przydatne tylko dla chcących sukcesu w dobrej wierze i dla dobra innych. Treść jest spisana bardzo precyzyjnie co świadczy dobitnie o głęboko przemyślanych i wyważonych sformułowaniach. Nadaje to dziełu wiarygodności i podświadomie przed autorem głowa czytelnika pochyla się z szacunkiem. Trzeba to kupić, to jest inwestycja gwarantująca duże zyski.

Bogdan

Czytają pierwszy rozdział miałem wrażenie, że autor bardziej opisuje to co ma mi dać ta lektura niż, jak konkretnie mam to osiągnąć. Jednak szybko przekonałem się, że bardzo dokładnie opisany dział w ostatniej części staje się zrozumiały i łatwo przyswajalny. Szkoda, że dopiero tylko dwa tomy, jednak po analizie tego co przeczytałem doceniam autora i jego sposób przekazania wiedzy, która dla wielu jest dostępna jednak nie każdy potrafi ją w prawidłowy sposób wykorzystać.Czekam na następne części.

Mateusz

Po Napoleonie Hillu spodziewałem się czegoś świetnego i szczerze powiedziawszy, nie zawiodłem się. Pierwsze dwa tomy są genialnym wstępem, do tego aby rozpocząć cykl wprowadzania głębokich zmian w swoim życiu. Polecam.

Kuba

Napoleona Hill'a znam z jego wcześniejszych publikacji choć przyznam szczerze, że wcześniej nie słyszałem o "Prawach sukcesu". Sposób w jaki dzieli się swoją wiedzą (a jest ona ogromna) jest bardzo przystępny mimo, że książka była napisana w pierwszej połowie XX wieku. Hill to jeden z najlepszych autorów omawiających sukces a prawa, o których mówi są uniwersalne i każdy kto myśli o powodzeniu w życiu powinien je poznać.

Michał

Jeżeli ktoś w dalszym ciągu wierzy, że etat jest najlepszą i najbezpieczniejszą formą zarabiania pieniędzy, chce tkwić w tym postanowieniu i nie dokonywać zmiany w swoim życiu, nie ma sensu, żeby sięgał po tę pozycję. Jeżeli natomiast chcesz zostać zainspirowany do działania, do osiągnięcia sukcesu, często wbrew temu, co mówią inni, cząsto na przekór tym, którzy z całego serca życzą Ci "sukcesu", nie mogąc doczekać się twojej klęski, by móc powiedzieć magiczne "a nie mówiłem" - przeczytaj koniecznie, podkreśl to, co najważniejsze, a potem zaraz przeczytaj jeszcze ze dwa razy te zaznaczone przez siebie fragmenty. Zaczną się zmiany...

Krzysztof

Po przeczytaniu książki Prawa Sukcesu jestem w stanie opisac ja w dwóch słowach-"prawa natury".Jest to książka opisująca zasady,które rządzą naszym światem i zyciem,bo nic nie dzieje się bez przyczyny.

Przede wszystkim książka ta jest dla czytelników z otwartym umysłem z góry nie odrzycających żadnych praw i doświadczeń życiowych,które można ująć w tych opisanych 16 prawach.W dużej mierze-wiedziałem o tych zasadach,ale nie miałem wizji i świadomości ich działania,choć cały czas posługiwałem się niektórymi z tych zasad.

Człowiek nie może ograniczać się do zamknięcia w klatce czasu tak jak opisany w książce sprzedawca orzeszków. Polecam tą książkę ludziom pragnącym wiedzy i działania a nie umiejącym zdefiniować pewnych zdarzeń,które dzieją się wokół nich. W książce Prawa Sukcesu mozna te prawa stosować nie tylko w biznesie ,ale i w codziennym życiu. POlecam ją każdemu kto ma pragnienie poszerzenia wiedzy o sobie i tym co sie dzieje wokół niego.

Jest prosto napisana z przykładów z życia wziętych o kontaktach międzyludzkich. Tą książkę polecałbym tym wszystkim którzy maja dość kłamstw i wywodów pseudo myślicieli, którzy czerpią swoje bogactwa z nieświadomości ludzkiej. Podsumowując tą książkę :jeżeli będziemy stosować i wcielać w zycie te prawdy i nie łamiąc praw innych to jestesmy poprostu skazani na sukces!

Andrzej

Zawsze olśniewa mnie prostota języka takich książek. Jeśli jakiś autor na dany temat stosuje pseudoambitne analizy niby wgłębiając się w temat - książka ląduje w koszu :) Napoleon Hill jako ten jeden z niewielu pisze językiem uniwersalnie prostym! (I to jak dawno temu!) Pamiętajmy, że wszystkie genialne wynalazki cechuje zawsze prostota!

Dlatego z radością przyjmuję takie książki do swoich zbiorów. Wielokrotnie niemal na każdej jej stronie łapałem się na tym, że kiwam głową ze zrozumieniem i potwierdzeniem zawartych na stronicach słów. To bardzo przyjemne uczucie zgadzać się z autorem, zwłaszcza, gdy porusza rzeczy (dla mnie) proste i OCZYWISTE! Bawią mnie więc komentarze na forach typu "niemożliwe", "bzdety", "bogaci w zmowie", "wyzyskiwacze zwyciężają" i tym podobny bełkot. Taka książka wyjaśnia do bólu prosto, dlaczego żyją tak właśnie negatywnie myślący ludzie - i kto w efekcie sukces może osiągnąć, a kto nie! Rozejrzyjmy się dokoła: czy ktoś z naszych znajomych osiągnął wielki sukces narzekając i zwalając winę na wszystkich tylko nie na siebie? No właśnie... Pozdrawiam :)

Wojciech

Bardzo mi się spodobała książka N. Hilla "Prawa Sukcesu Tom I i Tom II" czekam z niecierpliwością na kolejne części, chcę poznać wszystkie 16 praw sukcesu. Ta książka przekonała mnie również do czytania innych książek tego autora. Pozdrawiam Michał Drewniok

Michał

Pierwotnie Napoleon Hill chciał wydać cały swój kurs o prawach sukcesu w jednym tomie, ale wydawnictwo mu odradziło. Jak się okazuje bardzo słusznie, ponieważ każdy ze stosunkowo krótkich tomów sprzedawał się (i nadal się sprzedaje) bardzo dobrze. Długie wstępy, a także długa lista najbogatszych i najbardziej wpływowych Amerykanów pierwszej połowy XX wieku, a także ich pochwalne recenzje to coś, co zajmuje dobrych kilkanaście stron (w polskim tłumaczeniu ponad 20 , a co spokojnie można sobie darować. Chyba, że ktoś jest pasjonatem historii.

Tom pierwszy został przetłumaczony jako "Superumysł" (oryg. "The Master Mind") może z jednej strony niektórych odstraszać swoim brzmieniem przywodzącym na myśl setki publikacji na temat nadprzyrodzonych zdolności naszego umysłu, a z drugiej przyciągnąć właśnie amatorów takiego podejścia. Tymczasem chodzi o rzecz niezwykle istotną, choć na pozór prozaiczną - o umiejętność zbudowania zespołu ludzi, których działanie pod mądrym kierownictwem może być porównane do zespolonych mocy kilku(dziesięciu) wysokiej klasy komputerów. Umiejętność stworzenia zespołu ludzi w pewnych dziedzinach mądrzejszych od siebie samego, to jeden z kluczowych czynników budowy sukcesu.

Tom drugi poświęcony konieczności posiadania celu głównego, porusza również niezwykle istotne zagadnienie. Po odsianiu szeregu "wypełniaczy", albo "nabijaczy liczby stron", czytelnik znajdzie w nim wiele cennej nauki.

Polecam lekturę "Praw sukcesu" Napoleona Hilla, ale równocześnie ostrzegam tych niecierpliwych. Książkę Hilla dobrze jest przeczytać metodą szybkiego czytania, a następnie wrócić do tych fragmentów, które niosą istotne przesłanie. Dla tych ostatnich "Prawa sukcesu" są niewątpliwie warte przeczytania.

Stefan

Napolen Hill i jego przesłanie towarzyszy mi w życiu od 5 lat. Może nie bezpośrednio jego dzieła. Do tej pory uczestniczyłam w szkoleniach związanych z rozwojem własnym, ze zmianą myślenia, planowaniem i osiąganiem zaplanowanych celów. Czytałam też książki oraz wiele artykułów polecanych przez Złote Myśli. I to z pewnością złożyło się na to, co działo się w moim życiu, co do siebie przyciągnęłam i realizuję w drodze do mojego wymarzonego celu czyli wolności finansowej. Napoleon Hill to postać, która jest dla mnie tzw. Osoba Pierwszą. To na nim wzoruje się wiele osób sukcesu, trenerzy prowadzący szkolenia, pisarze i autorzy poradników. Zapragnęłam więc wreszcie bezpośrednio poczytać myśli tego mądrego człowieka, który w tak znaczący sposób wpłyną na moje życie. I nadal wpływa. Polecam wszystkim. To TRZEBA przeczytać... i zastosować!

Jolanta

Przeczytałam wiele pozycji z dziedziny zasad sukcesu oraz prawa przyciągania i każda z nich to jakby mała lub większa cegiełka w moim rozumieniu tematu i rozwoju. Do dzieła Napoleona Hilla podchodzę z ogromną nadzieją na uporządkowanie tego, co wiem i tego, co stosuję. Pierwszy i drugi tom bardzo mnie poruszył - już wiem, że przeczytam go kilka razy. Z pewnością przyda się notatnik i długopis aby notować napływające myśli czy pomysły. Pozytywne oczekiwanie tego, co przyniosą następne tomy. Ogromny szacunek do autora i jego pracy sprawia, iż wierzę, że to będzie TO. Moim marzeniem jest zastosować zawartą tu wiedzę, a następnie pomóc innym skorzystać z niej. Jednak to najpierw ja potrzebuję sprawdzić punkt po punkcie. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym wyjątkowym kursie.

Ewa

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Prawa sukcesu. Tom I i Tom II / Napoleon Hill

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII". (Precyzyjne myślenie i Koncentracja). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces. ...
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill