Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski

Ebook "Angielskie zwroty." Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut?

Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo małe dziecko brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo czy zwrot zasłyszany u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie – do czasu... Następnie brałeś się za kolejne wyrażenie i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówka i zwroty – w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki angielskich zwrotów – rozwiązanie Twoich problemów

Mowa tu o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań angielskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w tej dziedzinie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym z nauki wszelką nudę, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie – dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Metoda została w prezentowanej publikacji bardzo szczegółowo i obrazowo opisana i zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów – tj. zwrotów z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Na początek dostajesz w ręce fundament, czyli omówienie procesu zapamiętywania 250 angielskich zwrotów wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz całe wyrażenia i zdania, co ma Ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego..

Pomyśl, jakie Ci to daje ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 zwrotów, czyli więcej niż używa przeciętny Anglik w swoich prostych konwersacjach.

Czy masz jutro klasówkę z angielskiego, czy wylatujesz jutro do pracy albo na wakacje do Anglii – zawsze i wszędzie możesz zastosować tę publikację, aby poznać te kilkadziesiąt czy kilkaset zwrotów w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy, dzięki którym Twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

Pomyśl i policz, ile już wydałeś na tradycyjne kursy uczące języka angielskiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty? Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć zwrotów.

Spis treści

Spis treści ebooka "Angielskie zwroty"

 • SŁOWO WSTĘPNE
 • TEORIA
 • PRAKTYKA
 • Restauracja / Bar / Kawiarnia
 • Powitanie i pożegnanie oraz zwroty grzecznościowe
 • Rozmowa
 • W domu
 • Złożone konstrukcje
 • Ludzie
 • Ruch
 • Krótkie pytania i krótkie odpowiedzi
Opinie

Podobnie jak "Angielskie słówka" i ta lektura nosi ze sobą pewną ciekawą, nową, aczkolwiek skuteczną formę zapamiętywanie poprzez skojarzenia. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile w życiu codziennym opiera się na skojarzeniach, dlaczego by tego nie wykorzystać przy nauce jeżyka obcego. Miłej lektury!

Aneta K.

Książka "Angielskie zwroty" jest bardzo przyjemna w czytaniu. A poza tym jest bardzo pouczająca. Mam na myśli sposób w jaki została napisany. Faktycznie szybko idzie zapamiętać podane zwroty. Stają się one tak oczywiste i zaraz kojarzą się z polskim odpowiednikiem. Bardzo cieszę się z zakupu i nie żałuję. Chyba zacznę inwestować w takie formy nauki ;) Jeśli mam komuś polecić tą książkę to zrobię to bez problemu i z wielką chęcią. Pozdrawiam, Krystian.

Krystian K.

Książę się bardzo dobrze czyta. Daje dużo wskazówek do łatwiejszej nauki języka angielskiego.

Marzena K.

Publikacja proponuje ciekawy system nauki zwrotów, który można z powodzeniem stosować również podczas przyswajania innych języków. Serdecznie polecam. :)

Marta

Metoda skojarzeniowa, na której opiera się ta książka powinna być rozpowszechniana w placówkach edukacyjnych od najmłodszych lat. Jest bardzo skuteczna i przyjemna. Łączy naukę z zabawą, pobudza do działania obie półkule mózgowe, doskonale ćwiczy pamięć oraz wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności czyli twórczego sposobu myślenia.

Sylwia

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Angielskie formuły konwersacyjne / Paweł Wimmer
W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój znajomy pokazuje Ci swój kupiony ostatnio samochód, cud techniki i elegancji,...
Ebook Cała prawda o nauce języka angielskiego / Lidia Głowacka-Michejda
Książka "Cała prawda o nauce języka angielskiego". Fakty i mity, czyli co Ci przeszkadza w skutecznej nauce języka? Poznaj całą prawdę o nauce języka angielskiego i pozbądź się raz na zawsze wymówek, które blokują Cię przed...
Książka Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców / Anna Szpyt
Książka Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców - Anna Szpyt Zdarzyło się Wam kiedyś pisać sprawdzian czy egzamin i widzieć oczami wyobraźni stronę w zeszycie czy książce, na której znajdowała się potrzebna Wam...
Ebook Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki / Paweł Wimmer
Ebook "Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki", czyli poznaj 1000 formuł konwersacyjnych oraz przyimków umożliwiających skuteczną komunikację w języku angielskim. Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój...
Ebook Skuteczne metody nauki języka angielskiego / Paweł Sygnowski
Ebook "Skuteczne metody nauki języka angielskiego". Poznaj 15 metod nauki języka angielskiego i wybierz idealną dla siebie! Przestań powtarzać te same błędy, które sprawiają, że wciąż nie umiesz posługiwać się językiem...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki / Paweł Sygnowski
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
500 superprzydatnych angielskich zwrotów - kurs języka
1000 angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem - kurs online
500 superprzydatnych angielskich zwrotów – wersja audio w MP3
Kurs języka angielskiego 1000 słów wersja audio w MP3