Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill

Ebook "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV". (Współpraca i Porażka).

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Poznaj dwa prawa "Współpraca" i "Porażka", dzięki którym szybciej osiągniesz sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

Dzisiaj poznasz trzynaste i czternaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

Prawo XIII: Współpraca

Najprawdopodobniej zdajesz sobie sprawę, że WARTO jest współpracować z innymi ludźmi w celu osiągnięcia pewnego rezultatu. Napoleon Hill jest zdania, że biznes może się tylko rozwijać, jeśli oparty jest na kooperacji minimum kilku umysłów. Nie kilku ludzi, a kilku umysłów.

"Jeśli firma prawna składa się tylko z jednego rodzaju umysłów, będzie bardzo znacznie upośledzona, nawet jeśli stanowić ją będzie tuzin zdolnych ludzi tego właśnie typu".

(fragment publikacji)

Każdy rodzaj grupowego wysiłku, gdzie dwoje lub więcej ludzi tworzy związek współpracy w celu osiągnięcia określonego celu, staje się potężniejszy niż wysiłek pojedynczej osoby. [...]

Stany Zjednoczone Ameryki stały się jednym z najpotężniejszych narodów na ziemi w dużym stopniu dlatego, że istniał wysoce zorganizowany wspólny wysiłek pomiędzy stanami. Pomocne będzie pamiętać, że Stany Zjednoczone utworzono jako skutek jednego z najpotężniejszych Superumysłów kiedykolwiek utworzonych. Członkami tego Superumysłu były osoby, które podpisały Deklarację Niepodległości.

Sygnatariusze tego aktu, świadomie lub nieświadomie, wprawili w ruch potęgę znaną jako „Superumysł”, a ta potęga była wystarczająca, ażeby pozwolić im pokonać wszystkich żołnierzy wysłanych przeciwko nim na pole bitwy. Ludzie, którzy walczyli o utrzymanie Deklaracji Niepodległości, nie walczyli tylko o pieniądze; oni walczyli o zasadę – zasadę wolności, która jest najwyższą znaną siłą motywującą.

Z XIII Prawa Sukcesu dowiesz się:

 • jak współpracować z innymi i jacy ludzie są dla Ciebie najcenniejsi i będą Cię uzupełniać?
 • co by było, gdyby osoby dążące do sukcesu pracowały samotnie?
 • jaka jest jedna prosta metoda na znalezienie pomysłów na realizację swoich mniejszych i większych pragnień?
 • w jaki sposób potęga jest rozwijana przez kooperację?
 • które trzy talenty sprawdzają się w prawie wszystkich przedsięwzięciach komercyjnych?
 • dlaczego tylko fortuny zdobyte poprzez wspólny wysiłek nie pozostawiają blizn na sercach swoich właścicieli?

Prawo XIV: Porażka

Wszelka wartościowa wiedza, którą twierdzę, że posiadam, reprezentowana jest przez te piętnaście punktów, a materiał, z którego tę wiedzę zebrałem, to nic innego jak wiedza, którą wmusiły we mnie przeżyte doświadczenia – niewątpliwie klasyfikowane przez niektórych jako klęski!

Niniejszy kurs, którego ten tom jest częścią, jest tylko podsumowaniem tego, co zebrałem poprzez owe „klęski”. Jeśli ten kurs okaże się dla was wartościowy, tak jak mam nadzieję, możecie podziękować za to owym „klęskom”, które w tej części opisałem.

(Napoleon Hill, XIV Prawo Sukcesu)

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV":

Kto z nas potrafi porażkę potraktować jako lekcję i wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski? Niewielu. Zazwyczaj nasze klęski są nacechowane tak silnymi emocjami, smutkiem i cierpieniem, że nie potrafimy dostrzec, co DOBREGO życie chce nas przez nie nauczyć i w którą stronę ukierunkować. Tym wartościowsze będzie XIV prawo sukcesu, gdyż sam autor – Napoleon Hill – opowie nam o swoich klęskach i jak z czasem przekuł je w SUKCES

Punkty zwrotne w życiu Napoleona Hilla i w Twoim

Napoleon Hill urodził się w biednej rodzinie i żył w czasach gospodarczej destabilizacji, kilkakrotnie tracąc cały swój majątek. Za każdym razem potrafił jednak odbić się od dna i osiągać kolejne szczyty. Jego historie są pasjonujące, a dojrzałe wnioski, które wyciągnął wiele lat później – niewiarygodne. Poznając życie Hilla, czytelnik lepiej zaczyna dostrzegać znaczenie swoich trudnych chwil, doceniając czasy, w których żyje, i możliwości, które przed nim stoją.

Czego konkretnie dowiesz się z Prawa „Porażka”?

 • w jaki sposób działa niewidzialna ręka przeznaczenia?
 • kiedy i w jaki sposób warto korzystać z prawa zemsty w biznesie?
 • które porażki są korzystne w ostatecznym rozrachunku?
 • w jaki sposób nabrać odpowiedniej perspektywy do swoich upadków?
 • jak swoje porażki przekształcać w wewnętrzne sukcesy?

Przestalibyśmy bać się i uciekać od przykrych doświadczeń, gdybyśmy zauważyli, studiując biografie sławnych ludzi, że niemal każdy z nich był boleśnie doświadczony i przepuszczony przez tryby bezlitosnych doświadczeń, zanim dotarł do celu. To prowadzi mnie do rozważań, czy ręka Przeznaczenia nie testuje „metalu, z jakiego jesteśmy stworzeni” na rozmaite sposoby, przed położeniem wielkiej odpowiedzialności na nasze barki.

(Napoleon Hill, XIV Prawo Sukcesu)

Już teraz poznaj dwa kolejne niesamowite Prawa Sukcesu, dzięki którym nabierzesz nowego spojrzenia na ważne elementy nie tylko udanego i prosperującego biznesu, lecz także życia.

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV"

 • Tom Trzynasty: Współpraca
 • Współpraca
 • W jaki sposób potęga jest rozwijana przez kooperację
 • Twoja stała armia
 • Tom Czternasty: Porażka
 • Porażka
 • Drugi punkt zwrotny
 • Trzeci punkt zwrotny
 • Czwarty punkt zwrotny
 • Piąty punkt zwrotny
 • Szósty punkt zwrotny
 • Siódmy punkt zwrotny
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI". (Tolerancja i Złota Zasada). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII". (Precyzyjne myślenie i Koncentracja). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces. ...
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill