Hipnotyczny Marketing / Joe Vitale

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Hipnotyczny Marketing / Joe Vitale

Z ebooka "Hipnotyczny Marketing" dowiesz się jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu autorstwa Joe Vitale zrobić fortunę online.

"Jak Można Zwiększyć Zyski Swojej Firmy od Kilkudziesięciu do Kilkuset Procent?"

Od: Joe Vitale

Wimberley, Texas, Stany Zjednoczone

„Drogi przyjacielu,

Może to się już i Tobie przytrafiło.

Nadchodzi czas w życiu każdego z nas, gdy musimy przestać martwić się o zarabianie pieniędzy z tego, co robimy…a zacząć myśleć o tym, jak pomóc innym.

Ten czas nastał dla mnie 29 grudnia 2001 roku. To były moje 48 urodziny. To było dla mnie ważne wydarzenie.

„Przecież nikt z nas nie wie, ile jeszcze czasu nam zostało.”

Zastanawiałem się nad całym moim życiem i zdałem sobie sprawę, że choć kiedyś zmagałem się, głodowałem, a nawet zbankrutowałem, teraz jestem w punkcie, w którym życie jest piękne.

Żyję w przepięknym domu w malowniczych, górzystych, wiejskich terenach w okolicach Austin, w stanie Texas. Jeżdżę luksusowymi samochodami. Mam piękną, inteligentną kobietę, która mnie kocha.

Moje książki są bestsellerami.

I mam wystarczająco wiele pasywnego przychodu ze wszystkiego, czego do tej pory dokonałem, że nie muszę nic już więcej robić.

Życie jest piękne.

Wtedy właśnie zadałem sobie pytanie, które zmieniło moje życie: “Co dalej?”

Odpowiedź jest następująca:

„Nastał czas abym podzielił się prawdziwymi sekretami marketingu dla dowolnego biznesu na Ziemi.”

PRAWDZIWYMI sekretami?

Jak widzisz, większość specjalistów od marketingu pokazuje Ci wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć zyski swojego biznesu.

Jeden guru marketingu da Ci sto różnych porad. Inny zdezorientuje Cię swoim skomplikowanym słownictwem i zagmatwanymi teoriami.

Inny specjalizuje się w tylko jednym aspekcie marketingu – reklamach mailingowych, publicity, w sprzedaży przez Internet, w telemarketingu, w czymkolwiek.

Oni wszyscy mają dobre zamiary. Ale nie dają Ci tych prawdziwych sekretów, które sprawią, że Twój biznes odniesie dziś sukces. Nie dają Ci całego systemu.

Zaskoczony?

Nie można ich winić, naprawdę. Jeśli powiedzą Ci wszystko co wiedzą, nie będziesz ich więcej potrzebować.

Tak długo, jak długo karmią Cię małymi fragmentami swojego marketingowego tortu, Ty zawsze pozostajesz głodny i będziesz kupować od nich wiedzę kawałek po kawałku.

Czy nie jesteś tym zmęczony?

Przyznaj to. Kupowałem książki, kasety i magazyny również od nich. Dostawałem wnioski i porady które były przydatne. Ale nigdy jeszcze nie dostałem systemu – kompletnej strategii – która zadziałałaby dla mnie.

Musiałem stworzyć taką dla samego siebie.

Ok., wystarczy tego.

Jestem gotowy, by wyjawić całą prawdę. Jestem gotowy, by powiedzieć Ci co działa w marketingu dla Twojego biznesu właśnie dziś – i jestem gotowy zrobić to za niewiele więcej niż nic.

Dlaczego?

Oto cała historia.

W 1999 roku, po cichu stworzyłem nową strategię marketingową.

Nazwałem ją Marketing Gwarantowanych Zysków.

Pozwoliłem trzem osobom zatrudnić mnie, bym stworzył Strategię MGZ dla nich. Zapłacili mi po 25 tysięcy dolarów każdy.

W 2000 roku, zdecydowałem że pominąłem zbyt wiele osób – pozostało sporo pieniędzy do zarobienia. Zdecydowałem więc, że stworzę lekcje przesyłane emailem na temat mojej Strategii MGZ.

Wszyscy musieli podpisać umowy, że nie wyjawią sekretów mojej strategii generowania zysków. Tuzin osób zapłaciło mi po 2500$ każdy, aby uczestniczyć w tych zajęciach poprzez email.

„Pamiętam, jak pewnego dnia jeden z moich uczniów napisał mi, że miał 70% wzrost w swoich zyskach – w ciągu mniej niż 90 dni.”

W 2001 roku obchodziłem 48 urodziny i zdecydowałem, że to czas dla mnie, abym oddał coś światu w duży, chwalebny, niezapomniany sposób.

Wtedy właśnie zacząłem pisać moją najwspanialszą książkę zwaną Hipnotyczny Marketing.

Ciężko mi było napisać tę książkę. Chciałem, aby była doskonała i kompletna.

Chciałem, aby była tak prosta, że każdy będzie mógł ją przeczytać i wykorzystać – w każdym biznesie. Nawet jeśli są na pograniczu bankructwa!

Kiedy skończyłem pierwszą wersję książki "Hipnotyczny Marketing", nie wiedziałem, czy była dobra czy nie. Wysłałem ją więc do paru znajomych.

Otrzymałem kilka listów pełnych uznania, które dały mi przyjemny dreszcz zadowolenia i dodały pewności siebie.

Tak więc informuję Cię, że ”Hipnotyczny Marketing” jest już dostępny.

Ale zanim go zamówisz, pozwól, że przedstawię Ci trójstopniową strategię marketingową załączoną w tej książce, która znacznie różni się od wszystkiego co do tej pory widziałeś – kiedykolwiek.

1. “E-DR Publicity”.

Tradycyjne publicity (czyli zdobywanie rozgłosu w mediach) jest egocentryczne. Twoje imię trafia do gazety albo wspomina się o Tobie w telewizji.

I co z tego?

To rzadko przekłada się na sprzedaż.

Mój system “E-DR Publicity” to zdobywanie rozgłosu, który sprawia, że ludzie podejmują akcję, od razu.

Sprawia, że oni robią to, czego od nich oczekujesz.

Prawie nikt żywy w dzisiejszych czasach nie wie, jak tworzyć tego typu rozgłos.

Ja wiem.

W mojej nowej książce mówię o mężczyźnie, który będąc bez pieniędzy stworzył nowy biznes, który zyskał ogólnokrajowy rozgłos – i uczynił go bogaczem.

Ty też możesz to zrobić. Możesz wykorzystać E-DR Publicity za grosze – a często wręcz za darmo.

2. Strony WWW generujące reakcję.

Są dwa rodzaje stron internetowych, które działają: Napędzane przez informację -- i napędzane przez bezpośrednią sprzedaż.

Mocno uderzające strony takie jak te, promujące moje książki, dążą do sprzedaży – i robią to efektywnie.

W mojej książce odkrywam strony, które zarabiają – i pokazuję Ci jak kreować swoje własne - opierając się na mało znanych zasadach.

To tak naprawdę bardzo proste – kiedy już znasz sekrety, jak to się robi.

3. Hipnotyczne E-maile.

Legendarny marketer Jay Abraham i ja rozmawialiśmy kiedyś o wiadomościach e-mail jako o słabo wykorzystywanym, ale o ogromnym potencjale narzędziu marketingowym.

Wysyłałem emaile, które generowały zysk na poziomie 21 500 $ w mniej niż tydzień.

W mojej nowej książce zobaczysz moje emaile – jak również maile od tych, którzy zarobili grube dolary dzięki tylko i wyłącznie wiadomościom email.

Tak długo jak długo masz konto w banku, możesz to zrobić. Koszt jest zerowy. Zwrot może być oszałamiający.

Czy dostrzegasz już różnicę?

Kiedy większość ludzi w marketingu będzie próbowała sprzedawać Ci książki, magazyny, programy, szkolenia czy cokolwiek innego, rzadko kiedy dadzą Ci kompletny system.

Nie mogą. To by wyłączyło ich z biznesu. Zbankrutowaliby.

A co ze mną?

Jeśli jesteś obeznany z moją twórczością, wiesz że mam w sobie pragnienie dawania innym.

Dlatego jestem gotowy, aby oddać Ci moje marketingowe sekrety, do których dochodziłem metodami prób i błędów, przez pot, krew i łzy, które doprowadziły mnie do bogactwa.

Nie będziesz mi musiał płacić 25 000 $ za nie.

Ani 2 500 $.

Ani nawet 100 $.

W dodatku otrzymasz również kilka darmowych bonusów, kiedy zamówisz Hipnotyczny Marketing. Zdumieją Cię one swoimi niesamowitymi poradami. Dostaniesz wszystko w plikach PDF, abyś mógł przeczytać na komputerze, lub wydrukować i czytać na łóżku, w ogrodzie lub na plaży.

Ogółem, to może być najlepszy deal XXI wieku.

W tym momencie, decyzja należy do Ciebie.

Jeśli kupisz tę książkę, świetnie. Zarobię wystarczająco dużo pieniędzy, aby dawać na wartościowe cele, poczuję się dobrze z tym, Złote Myśli zarobią trochę pieniędzy za promocję książki, a Ty skorzystasz poznając najskuteczniejszy system marketingowy wszechczasów.

Ostatecznie, Twój sukces nie zależy głównie od zewnętrznych czynników.

Zależy głównie od Ciebie.

Hipnotyczny marketing wskazuje Ci drogę.

Jesteś gotowy ją obrać?

Pozdrawiam serdecznie,

Joe Vitale, Pierwszy Hipnotyczny Marketer Świata

5 najlepszych sposobów pisania tematów e-maili

Na październikowym seminarium Marka Joynera w Las Vegas, Alex Mandossian powiedział mi coś zaskakującego.

Powiedział, że ludzie myślą o mnie jako o osobie, która jest w stanie tworzyć najpotężniejsze „hipnotyczne otwieracze”. Kiedy poprosiłem, by wyjaśnił, co ma na myśli, powiedział, że ludzie zawsze mówili mu, że są pod ogromnym wrażeniem mojej umiejętności pisania przyciągających tematów e-maili, nagłówków sales-letterów, artykułów, książek i informacji prasowych.

Nigdy się wcześniej nie spotkałem z opinią, że moje nagłówki są hipnotyczne. Ciągle pracuję nad nimi, by były wciągające. Mając to na myśli, postanowiłem nauczyć Cię pisać hipnotyczne nagłówki i tematy. Oto moich 5 ulubionych sposobów:

 1. Ciekawość
 2. Pytania
 3. Historie
 4. Aktualności
 5. Zainteresowania ludzi

A oto i przykłady każdego z nich:

 1. Ciekawość: „Prawie się popłakałem...”
 2. Pytanie: „Jakie jest 5 najlepszych sposobów napisania hipnotycznego tematu?”
 3. Historia: „Gdy się dziś obudziłem, znalazłem pieniądze pod swoim łóżkiem.”
 4. Aktualność: „Coś szokującego stało się 6 października 2001 w Las Vegas.”
 5. Zainteresowania ludzi: „Kathy nie zdawała sobie sprawy z siły swojego małego palca, dopóki nie pchnęła nim swojego asystenta.”

Oto krótkie wyjaśnienia, do każdego z tych sposobów:

Ciekawość to nie tylko pierwszy stopień do piekła, może ona również być pierwszym stopniem do wielu sprzedaży. Uwielbiam intrygować ludzi nagłówkiem i zmuszać ich do przeczytania więcej, aby zrozumieć o co chodzi. Sposobem na używanie ciekawości jest myślenie typowe dla iluzjonisty. Powiedz ludziom, że coś dostaną, ale nie mów jak. Przykład: „Algi spowodowały, że traciłem wagę nawet pijąc piwo i jedząc pizzę.” To ciekawe. Błahe rzeczy też mogą wzbudzać ciekawość. „Dlaczego Joe Vitale umieścił na swoich wizytówkach zdanie 'Zapytaj mnie o małpę.'”? Nagłówek bazujący na ciekawości może być także bezsensowny. Na przykład: „Marketingowiec służy jako medium w kontakcie z P.T. Barnumem.”

Joe Vitale - fragment ebooka "Hipnotyczny Marketing"

P.S. Jak dużo pieniędzy możesz zarobić z sekretami, które poznasz w Hipnotycznym Marketingu? Szczerze: Nie wiem. Oferuję Ci młotek i sporo gwoździ. Możesz wybudować nim domek dla psa albo pałac. Decyzja należy do Ciebie. Może po prostu weź tę książkę, weź wszystkie darmowe bonusy i sam zobacz czy to jest możliwe? Czy to nie byłby najmądrzejszy wybór?

P.P.S. Twoja satysfakcja z książki jest gwarantowana. Jeśli nie dostrzeżesz wartości w strategii, którą stworzyłem, przetestowałem i pokazałem w mojej nowej książce, zwróć ją, by otrzymać zwrot pieniędzy – bez zbędnych pytań. Co mógłbyś stracić? To jest inwestycja w Ciebie.

Spis treści

Spis treści ebooka "Hipnotyczny Marketing"

 • Krok Pierwszy: Hipnotyczny Rozgłos
 • Rozdział 1: Hipnotyczny marketing w wersji dla leniwych
 • Rozdział 2: Jak zahipnotyzować masy pomysłami typu PO
 • Rozdział 3: Latające karły i bohater ludowego PR-u
 • Rozdział 4: Osiem sprawdzonych sposobów na uzyskanie rozgłosu
 • Rozdział 5: Promując mistrza bokserskiego wagi ciężkiej i jego kiełbasę
 • Rozdział 6: Pokaż swój stanik!
 • Rozdział 7: 21 sposobów na wymyślenie historii o Tobie i Twoim biznesie
 • Rozdział 8: Woda... na młyn
 • Rozdział 9: Sprzedając krwawe gry komputerowe
 • Rozdział 10: Jeden z najprostszych na świecie sposobów uzyskania rozgłosu
 • Rozdział 11: Jak zainstalować „pragnienia sukcesu” w swoim umyśle
 • Rozdział 12: Trzy gwarantowane sposoby, które ZAWSZE hipnotyzują media
 • Rozdział 13: 10 porad, jak stać się atrakcyjnym dla mediów, od medialnej Tygrysicy
 • Rozdział 14: Siedem praw najlepszego promotora baseballu
 • Rozdział 15: Psychologia hipnotycznego rozgłosu
 • Rozdział 16: Zaawansowane, ściśle tajne sposoby, aby totalnie zawładnąć uwagą mediów
 • Rozdział 17: Jak się wzbogacić wykorzystując sekret P.T. Barnuma
 • Rozdział 18: Niesamowity sposób o nazwie „E-DR Publicity”
 • Rozdział 19: Nowy sposób, by uzyskać 30 razy więcej odpowiedzi od mediów
 • Rozdział 20: 14 natychmiastowych sposobów na wysłanie Twojej informacji prasowej
 • Rozdział 21: Dwa słowa, które zapewnią Ci udział w dowolnym programie telewizyjnym i radiowym
 • Krok drugi: Hipnotyczne Strony WWW
 • Rozdział 22: Klucze do hipnotycznych stron internetowych
 • Rozdział 23: Mistrz copywritingu ujawnia swoje wewnętrzne sekrety
 • Rozdział 24: Mistrz zakazanych technik perswazji ujawnia swoje sekrety
 • Rozdział 25: Praktyczny mistyk ujawnia sekrety jego strony
 • Rozdział 26: Declan Dunn szokuje mnie sekretami swojej strony
 • Rozdział 27: Jakie są najsilniejsze strony bezpośredniej sprzedaży w Internecie?
 • Rozdział 28: Pewna porada seksualna od największego hipnotyzera świata
 • Rozdział 29: Jak zamienić taką sobie stronę w prawdziwie hipnotyczną
 • Rozdział 30 – Jak „Inspirujący Muzyk Ludowy” może stworzyć hipnotyczny serwis internetowy
 • Rozdział 31 – Czego możesz się nauczyć od tego naprawdę głupiego serwisu
 • Krok trzeci: Hipnotyczne e-maile
 • Rozdział 32: Sekret robienia biznesu online, którego nikt nie chce znać
 • Rozdział 33: Znany magik uliczny może pomóc Ci stworzyć hipnotycznego e-maila
 • Rozdział 34: Jak tworzyć e-maile, które sekretnie uwodzą czytających
 • Rozdział 35: 5 najlepszych sposobów pisania tematów e-maili
 • Rozdział 36: Jak dobre pytanie może podnieść sprzedaż o 317%?
 • Rozdział 37: Przykłady sprzedających e-maili, które czynią mnie bogatym
 • Rozdział 38: Mało znany sekret podwajający ilość reakcji na Twoje e-oferty
 • Rozdział 39: Jak zarobić nawet jeszcze więcej używając tego nietypowego sekretu e-mailowego
 • Rozdział 40: Jakich pięciu sposobów możesz użyć, by ludzie otworzyli Twojego e-maila?
 • Rozdział 41: Naprawdę „zabójczy” hipnotyczny sales-letter, użyty w sieci i poza nią
 • Rozdział 42: Najdziwniejszy na świecie sposób na wzmocnienie Twoich hipnotycznych tekstów
 • Bonus 1: Jak stworzyć kampanię marketingu wirusowego?
 • Bonus 2: 10 najgroźniejszych książek marketingowych wszech czasów
 • Bonus 3: Jak stworzyć własne, hipnotyczne wizytówki
 • Bonus 4: Niebezpieczne sprzedawanie – nowy sposób zwiększenia zysków
 • Bonus 5: Czego Bernice nauczyła mnie na temat reklamy
 • Bonus 6: Jak generować sprzedaż po zbudowaniu relacji z klientami
 • Bonus 7: Trzy prawdziwe sekrety odnoszenia sukcesu
 • Epilog: Ukrywany sekret stawania się bogatym w zaledwie 79 dni
Opinie

Naprawdę niesamowita książka. Doskonale się czyta, mnóstwo praktycznych przykładów i wskazówek. Po tej lekturze nie pozostaje mi nic innego jak brać się za modernizację mojej strony. Naprawdę polecam!

Przemysław W.

Fenomenalna książka - nie mogłem po niej spać i kilku krotnie ją przerywałem żeby zrealizować pomysły który przyszły mi w trakcie czytania! Już kupiłem kolejne książki Joe !! Polecam bo książka jest warta swojej ceny!!

Marcin G.

Książka wręcz kipiąca pomysłami jak być bardziej skutecznym w prowadzeniu własnego biznesu. Lektura pozwalająca odkryć niekonwencjonalne sposoby przyciągania naszych klientów biznesowych. Godna polecenia!!!

Magdalena K.

Książka Hipnotyczny Marketing to zbiór ciekawych i prostych sposobów na wszystkie rodzaje reklamy. Od pisania nagłówków e-mail do zwariowanych pomysłów na perswazyjną i przede wszystkim skuteczną reklamę. Książka jest napisana prostym językiem i przyjemnie się ją czyta. Polecam każdemu komu brakuje pomysłu na reklamę ;)

Kacper C.

Pozycja z cyklu "warto ją mieć". Czyta się przyjemnie i szybko, a dr. Vitale przekazuje naprawdę sporą dawkę wiedzy- zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych marketerów. Zachęca do wprowadzania w życie szalonych pomysłów, naprawdę bardzo dobry kopniak motywacyjny!

Pavel L.

Witam, Tyle sie nasluchalem o "Hipnotycznym Marketingu". Zanim kupilem pytalem wszystkich: ale czy warto? Co jest w tej ksiazce? Odpowiedzi: warto. pomysly na biznes. Pomysly? Mam kupic pomysly? Troche czasu minelo zanim sie zdecydowalem na zakup. I rzeczywiscie warto! Wiele ciekawych pomyslow i duza dawka optymizmu. Przede wszystkim trzy glowne przeslania od aturoa zawarte w trzech czesciach ksiazki: -> zdobycie rozglosu -> stworzenie strony (z dobrym tekstem) -> stworzenie kampanii mailingowej (z dobrym tekstem oczywiscie :)) To wlasnie jest klucz do sukcesu. Narzedzie marketingowe, internetowe znajdziesz zarowno w ksiazce jak i w innych publikacjach. Natomiast Joe powie Ci jak maja wygladac Twoje materialy marketingowe. Po co? ABY SPRZEDAWAC w internecie!

Jerzy M.

Jak to mawiają Amerykanie: "Joe delivers" :-) Świetny styl pisarski, którym posługuje się Joe, wręcz przemyca do Twojej świadomości wspaniałe i wartościowe wskazówki. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Paweł K.

Książkę przeczytałem jednym tchem. W mojej głowie zrodziło się tyle pomysłów, że musiałem je spisywać. Książka inspiruje, motywuje, hipnotyzuje. Zawiera praktyczną wiedzę dzięki której każdy osiągnie sukces, niezależnie od tego co robi. Polecam wszystkim niezdecydowanym, książka warta każdych pieniędzy.

Kamil B.

Wiele razy zastanawiałem się nad zakupem tej książki. Za każdym razem a to inne wydatki były pilniejsze, a to i tak nie miałbym czasu przeczytać. W końcu kupiłem, przeczytałem i przyznaję: Jest to rzeczywiście kawał świetnej lektury dla każdego, kto chce przekonać słowem pisanym nieznanych sobie ludzi do czegokolwiek. Natychmiast po przeczytaniu książki przeredagowałem wiele stron internetowych, którymi się zajmuję a przecież nie jest tak, że nic wcześniej nie czytałem. Po prostu, to powinna być żelazna pozycja dla chcących "sprzedać" swe dowolne idee, bądź SPRZEDAĆ swe produkty lub usługi. Polecam z czystym sumieniem (no, może poza podejściem autora do życia prywatnego - tu nigdy się z nim nie zgodzę).

Piotr S.

Rewelacja. Książka pokazuje jak w prosty sposób można zrobić "szum" wokół własnej oferty. Autor przytacza konkretne przykłady udanych kampanii własnych produktów (i nie tylko) oraz w klarowny sposób opisuje procedury jakimi posługiwał się sprzedając to co miał do sprzedawania. Publikację można podsumować jednym zdaniem: "Jeśli chcesz podnieść wskaźniki sprzedaży własnych produktów i usług bądź otwarty na niekonwencjonalne pomysły promocji i rób proste rzeczy ale często".

Krzysztof W.

Hipnotyczny Marketing to jest po prostu super książka. Czyta się ją płynnie, szybko, i co ważne ze zrozumieniem, bardzo pomocna w sprawie marketingu, Hipnotycznego Marketingu.

Włodek

Książka nie bez przyczyny jest bestsellerem. Mr Fire (Joe Vitale) przekazuje w niej jak uczynić swoje teksty ciekawymi, wciągającymi, hipnotycznymi. Omawia najlepsze strategie marketingowe. Nie sposób opisać wszystkich wrażeń i zalet!

Jolanta

To od czego zaczęłam to prezentacja przykładów w stowarzyszeniu, w którym pracuję: jak zaistnieć dla mediów, jakie szalone ale praktyczne sytuacje mogą wstrząsnąć opinią publiczną. Mieszane uczucia ale rewelacyjny lekki odbiór. Nie czytałam jeszcze książki, która wzbudziłaby we mnie takie emocje. Miałam ochotę wyjść na ulicę i opowiadać wszystkim o tym czego się dowiedziałam. Drodzy Państwo to jest zaraźliwe:)! Dla mnie to źródło natchnienia - jeden pomysł autora - 10 moich;) Ciesze się, że podjęłam decyzję o zakupie chociaż nie była ona emocjonalna - długo przymierzałam się do niej - ok. roku. Ale jest i już ją przekazałam dalej. Taki mam zwyczaj:)

M.

Jedna z najlepszych publikacji, jakie kiedykolwiek czytałem. Jeśli choć trochę interesujesz się marketingiem, jeśli pragniesz zarabiać dzięki niemu olbrzymie pieniądze, jeśli chcesz się znaleźć w centrum zainteresowania mediów lub stać się tak znany jak JOE VITALE, to dzięki książce "Hipnotyczny Marketing", cały świat stanie przed Tobą otworem. Polecam i pozdrawiam.

Krzysztof T.

Trudno znaleźć słowa, aby opisać jak dużo przydatnych informacji może znaleźć w tej książce. Jest ona po prostu przepełniona poradami, które możesz wykorzystać w swoim biznesie praktycznie od zaraz. Publikacja spodoba się też wszystkim, którzy nie wiedzą, jak uzyskać rozgłos w mediach i jak zaprojektować swoją stronę internetową, by hipnotyzowała każdego, kto na nią wejdzie! :)

Piotr B.

Joe Vitale napisał najlepszą książkę na temat marketingu z jaką do tej pory się spotkałem. Świetnie się ją czyta, bardzo wciąga i zachęca do działania. Bardzo polecam tą książkę!

Marcin G.

Kolejna elektryzująca pozycja, którą zdecydowanie trzeba mieć. Książka ta bardzo poszerzyła moje spojrzenie na temat marketingu internetowego. Gorąco polecam!

Andrzej D.

Mysle nad otworzeniem niewielkiego biznesu, a wiedza jaka uzyskalem dzieki ksiazce "Hipnotyczny - Marketing" przyblizyla mnie do zrozumienia zasad i praw jakie potrzebne sa do prowadzenia dochodowego interesu. Polecam ja dla osob, ktore juz prowadza wlasne firmy, a takze dla tych, ktorzy dopiero o nim mysla, umozliwi ona bowiem podjecie decyzji.

Sylwester S.

Ta ksiazka to BIBLIA!! Nie dosc,ze zawiera mnostwo informacji to jeszcze daje adresy do innych stron internetowych,ktore zawieraja jeszcze wiecej informacji!!

Karolina M.

Naprawdę niesamowita książka. Doskonale się czyta, mnóstwo praktycznych przykładów i wskazówek. Po tej lekturze nie pozostaje mi nic innego jak brać się za modernizację mojej strony. Naprawdę polecam!

Przemysław W.

Cóż Joe Vitale i jego książka jest po prostu magiczna. Czytanie książki jest przyjemnością, a łącząc przyjemność z wiedzą zawartą w tej publikacji można być niezwykle skutecznym, w swoich działaniach. Polecam.

Kuba K.

Książka zmieniła moje spojrzenie na marketing. Jest ciekawie napisana. Warto ją przeczytać.

Michał D.

Ten ebook to jeden z klasyków, obok którego nie można przejść obojętnie. Książka warta swojej ceny. Jest w niej zawarte wiele bardzo przydatnych sposobów jak można sprzedawać. Mogę ją polecić, ponieważ jest bardzo bogata w treść.

Bartosz K.

Książka aż napędza do działania. Człowiek zaczyna wierzyć że wcale nie trzeba wielkich nakładów pieniędzy by zrobić dobry marketing dla jakiejś usługi lub produktu. Do tego informacje na temat pisania perswazyjnych tekstów do dziennikarzy na przykład... CUDO :). Książka po prostu wchodzi do głowy na jednym tchnieniu jak się z odpowiednim nastawieniem do niej podejdzie. Na pewno kilka razy ją przeczytam :)

Tomek P.

Wspaniała książka, która natchnęła mnie wieloma pomysłami :) Co prawda nasz rodzimy rynek jest odmienny od tego z za oceanu jednak każdy, kto szuka skutecznych i niekonwencjonalnych metod promocji dla siebie, swojego biznesu lub produktu, znajdzie tu ogromną dawkę inspiracji :) szkoda, że tłumaczenie kilka razy nie oddaje sensu oryginału i nikt nie pofatygował się by odnaleźć polskie odpowiedniki stron www podawanych jako przykłady. Jednak nie przeszkadza to w odbiorze książki.

Mariusz B.

Moim skromnym zdaniem, jest to pierwsza książka o biznesie napisana tak jak bardzo dobry kryminał. Naprawdę warto ją kupić i czytać wielokrotnie. Powinna być obowiązkową lekturą w szkołach.

Adam B.

Tyle wskazówek w jednym miejscu! Mimo, iż nie jest najtańsza publikacja to było warto, pomysły obok których codziennie przechodziłem nie zauważając ich podane w przystępny sposób :)

Jakub K.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Marketing internetowy w praktyce / Angus Mcleod
Z ebooka "Marketing internetowy w praktyce"dowiesz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie. "Internet to Klondike XXI wieku" Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek -...
Książka Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament / pod redakcją Macieja Dutko
Książka "Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament" czyli wszystko, co musisz wiedzieć o biznesie w sieci! Cała wiedza o e-biznesie w jednym miejscu!” – to marzenie zrodziło się kilka lat temu. ...
Ebook Marketing impulsowy / Scott Lewis i Joe Vitale
Ebook Marketing impulsowy czyli fak wywołać u Klienta impuls do zakupu i zacząć sprzedawać znacznie więcej. Czego możesz nauczyć się od kasyn z Las Vegas? Istnieje ogromna ilość "szczegółów", które powodują, że kasyna...
Ebook Marketing alternatywny / Jakub Wicher
Dzięki książce "Marketing alternatywny" poznasz sposoby na to, aby małym kosztem zwiększać zyski firmy poprzez marketing alternatywny. Potęga firmy niekoniecznie musi być synonimem wielkiego majątku i rozległej strefy wpływów...
Ebook 262 strategie marketingowe / Tomasz Bury
Ebook "262 strategie marketingowe". Sprawdzone sposoby na zwiększenie sprzedaży i zainteresowanie nowych klientów. - Tomasz Bury Jak zaprojektować skuteczną i tanią kampanię marketingową "W...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Marketing impulsowy / Scott Lewis i Joe Vitale
Szkolenie Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy / Joe Vitale
Ebook T.A.K.! - Twój Algorytm Korzyści. / Joe Vitale
Książka Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel / Daniel Barrett, Joe Vitale
Ebook Podróże do wnętrza siebie / Joe Vitale
Joe Vitale - Zeznania milionera