Zwalcz stres / Janusz Konrad Jędrzejczyk

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Zwalcz stres / Janusz Konrad Jędrzejczyk

Dzięki publikacji "Zwalcz stres" poznasz skuteczne sposoby głębokiej relaksacji i radzenia sobie ze stresem, aby móc cieszyć się życiem w pełni!

Usiądź wygodnie... Odpręż się... Weź kilka głębokich oddechów...

To, co za chwilę przeczytasz odmieni relacje na linii Ty - Twój stres. Na zawsze.

Jeśli chcesz wiele osiągnąć w swoim życiu, musisz poznać zarówno tajniki efektywnej pracy, jak i efektywnego wypoczynku i relaksacji.

Jak zmieniając podejście do danej sytuacji natychmiast zrzucić z siebie stres?

Poznaj opis metody natychmiastowego odstresowania, nazwanej przez autora Talizmanem Snu.

"Kiedy zacząłem ją stosować byłem zaskoczony jej niezwykłą skutecznością i szybko odkryłem, że mimo jej prostoty nie istnieje lepsza metoda radzenia sobie w codziennych stresowych sytuacjach."

- pisze w swoim ebooku Janusz Kornad Jędrzejczyk, ekspert w sprawach relaksacji, snu, autosugestii i metod radzenia sobie ze stresem.

"Wiem już jak stać się bardziej odpornym na niekorzystne okoliczności oraz jak bez problemu zapaść w zdrowy i spokojny sen :))"

-- Rafał Kosiński 27 lat, student

Poza ofiarowaniem czytelnikom tej niezwykle skutecznej broni do natychmiastowego radzenia sobie z pojawiającym się stresem, autor idzie dalej i wprowadza nas w świat zaawanswanych ćwiczeń relaksacyjnych, a także uczy, jak śnić ŚWIADOME SNY.

Jak śnić tzw. świadome sny?

"Wszystkie znane metody osiągania świadomych snów opierają się na autosugestii, jednak podstawowym warunkiem ich zaistnienia jest zrelaksowany stan ciała i umysłu i właściwe ukierunkowanie intencji w momencie zasypiania." - pisze Jędrzejczyk.

"Kiedy rozpoczniemy nasz trening relaksacyjny zauważymy jego wpływ na nasze sny - staną się one bardziej plastyczne, ciekawsze i zaczniemy je lepiej pamiętać. Kiedy jednak rozpoczniemy pracę nad wywoływaniem świadomych snów, musimy bardziej ukierunkować nasz trening relaksacyjny, w tym celu nieco zmodyfikujemy na tym etapie obraz, który będziemy używali w naszym treningu." - dodaje.

"Dzięki tej publikacji coraz łatwiej udaje mi sie zrelaksować i uwolnić od napięć dnia codziennego. Jest w niej szereg bardzo przydatnych i skutecznych ćwiczeń. Bardzo polecam wszystkim!!!"

- Radosław Kędzierski 20 lat, student informatyki na Politechnice Łódzkiej

Co jeszcze znajdziesz w publikacji "Zwalcz stres "?

 • Metodykę i program ćwiczeń relaksowo koncentracyjnych, które pozwolą Ci się uwolnić od napięć spowodowanych stresem i powrócić do równowagi.
 • Sposoby użycia ideoplastii pozwalającej zmieniać niewłaściwe nastawienia i wzorce myślowe.
 • Sposoby na użycie wizualizacji i autosugestii, aby osiągnąć pożądane stany emocjonalne.
 • Metodykę ćwiczeń pozwalających właściwie reagować w stresowych sytuacjach nie ulegając presji - chroniących nas przed zdominowaniem przez stres.
 • Praktyczną wiedzę i ćwiczenia, które uczynią Twój sen zdrowym, regenerującym i odświeżającym Twe siły.
 • Metody wykorzystania właściwego snu do uwolnienia się od stresu. 

Jak uwolnić się od stresu?

To, z czym teraz się zapoznasz stanowi unikatową autorską metodę przywracania równowagi, będącą owocem wielu lat moich doświadczeń i obserwacji nabytych w trakcie prowadzenia grupowych i indywidualnych treningów antystresowych. Metody te pomogły wielu ludziom, mogą pomóc też tobie. Zaletą opisanych tu metod jest ich prostota i skuteczność. Każdy może zrozumieć ich zasady i stosować je skutecznie. Jedynym warunkiem jest systematyczność i sumienność w ich stosowaniu – przynajmniej na początku. Z czasem staną się one czymś naturalnym.

Relaksacja

Podstawową metodą pozwalającą nam na bieżąco likwidować skutki stresu jest relaksacja. Relaksacja nie jest rzeczą trudną, ale jak wszystkiego trzeba się jej nauczyć. Istnieje wiele metod relaksacji, niektóre z nich są bardzo rozbudowane i samodzielne ich opanowanie jest trudne, gdyż wymaga czasu i samozaparcia, inne są proste. Wszystkie jednak opierają się na tych samych zasadach i wykorzystują te same techniki, które musimy poznać, jeśli chcemy skutecznie stosować te metody. Ogólnie możemy powiedzieć, że podstawową zasadą i celem relaksacji jest uwolnienie ciała od napięć mięśniowych i osiągnięcie stanu wyciszenia, w którym nasz organizm wypoczywa, harmonizuje się, odświeża swoją energię i powraca do normy. Wbrew pozorom osiągnięcie takiego stanu nie jest wcale tak proste, jak się wydaje i z reguły wymaga systematycznych ćwiczeń. Jest tak dlatego, ponieważ większość ludzi praktycznie cały czas pozostaje w stanie napięcia i nie uświadamia sobie głębszych napięć w ciele. Ćwicząc, po pewnym czasie udaje się dostrzec takie napięcia i stopniowo od nich uwolnić, dlatego właśnie regularne ćwiczenia są konieczne.

Zanim jednak przejdziemy do ćwiczeń musimy zrozumieć ogólne zasady ich stosowania.

Janusz Konrad Jędrzejczyk - fragment ebooka "Zwalcz stres"

Co więcej, w książce "Zwalcz stres", której autorem jest Janusz Konrad Jędrzejczyk znajdziesz trzytygodniowy cykl ćwiczeń, które odmienią Twoje życie wprowadzając w nienieznany dotąd stopień spokoju, relaksu, harmonii i radości. Już teraz zamów tę, napisaną przystępnym językiem, publikację i poznaj praktyczne wskazówki i ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz nieznany dotąd stopień zrelaksowania.

Spis treści

Spis treści ebooka "Zwalcz stres"

 • WPROWADZENIE
 • JAK DZIAŁA STRES?
 • Ciało
 • Oddech
 • Umysł
 • JAK UWOLNIĆ SIĘ OD STRESU?
 • RELAKSACJA
 • ZASADY STOSOWANIA ĆWICZEŃ RELAKSACYJNYCH
 • 1. Kiedy możemy wykonywać ćwiczenia?
 • 2. Podstawowe zasady relaksacji
 • ĆWICZENIA
 • Ćwiczenie pierwsze
 • Ćwiczenie drugie
 • TALIZMAN SNU
 • IDEOPLASTIA
 • Przykłady zastosowania ideoplastii w codziennym życiu
 • ŚWIADOME SNY
 • HARMONOGRAM ĆWICZEŃ RELAKSACYJNYCH
 • TYDZIEŃ PIERWSZY.
 • TYDZIEŃ DRUGI.
 • TYDZIEŃ TRZECI.
 • UWAGI KOŃCOWE
 • PRZYKŁADOWY DZIENNIK ĆWICZEŃ
 • OD AUTORA
Opinie

Jestem konsultantem firmy zajmującej się odszkodowaniami, co jest bardzo stresogenne. Są tu rady jak walczyć z 'upiorem' zwanym stres. Czytałam książkę 2 razy i powiem Wam, że doznałam uczucia spokoju i większej pewności siebie - a tego pragnęły moje skołatane nerwy. Zajrzyj do tej pozycji, nie reklamuję jej 'bo muszę' ale piszę o niej bo chcę. Zachęcam Moi Drodzy do kupienia tej książki.

Małgorzata A.

Nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie stresu życia codziennego,tym bardziej gdy uświadomimy sobie tragiczne skutki jego występowania. Ebook Zwalcz stres zawiera skoordynowane idee umożliwiające nam zredukowanie niekorzystnych wpływów danego czynnika na nasze funkcjonowanie i zdrowie. Publikacja ta pozwala na sprecyzowanie i zastosowanie w praktyce poglądów dotąd nam znanych (np. ideoplastia jako mechanizm napędzający nasze działania),jednakże niestety niewykorzystywanych. Ogolnie jestem zadowolona z efektu zastosowanego srebrnego"środka". Pozdrawiam serdecznie :)

Justyna Z.

Książka bardzo przydatna dla osób wrazliwych na stres i walczących z własnymi nerwami w dobie obecnej cywilizacji.Zaproponowany harmonogram ćwiczeń jest za bardzo skumulowany i poczatkującym nie daje w pełni wejść w rytm odstresowania.

Ryszard

Od dawna szukalam ksiazki pomagajacej zwalczyc stres. Kupilam do tej pory wiele ksiazek, ale zadna z nich nie mogla mi konkretnie pomoc. Postanowilam dac sobie kolejna szanse i zakupic wersje PDF "Zwalcz stres". Byl to strzal w 10-tke! Przeczytalam ta ksiazke niedawno, odrazu zastosowalam sie do wskazowek w niej podanych i juz po tygodniu zauwazylam drobne postepy. Przestalam denerwowac sie i stresowac niektorymi rzeczami! Mysle, ze systematycznie stosujac techinki podane w tej ksiazce niedlugo powiem: "Zredukowalam stres do minimum"! POLECAM ta ksiazke!!!!

Anna Maria W.

Ta lektrura z pewnoscia pomogla mi ograniczyc stres, co wplynelo takze na moje kontakty z ludzmi. Ludzie wola zadawac sie z kims szczesliwym i przez to teraz potrafie walic optymizmem.

Bartosz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
ZałącznikRozmiar
PDF icon Darmowy fragment ebooka Zwalcz stres656.53 KB
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook NO STRESS / Rafał Kołodziej
Ebook "NO STRESS". 80% sytuacji, którymi się stresujesz, nigdy się nie wydarzy Skuteczne metody walki ze stresem, dzięki którym możesz uzyskać natychmiastowe rezultaty, podane w przystępnej formie. ...
Ebook DNA stresu. Metody służb specjalnych do walki ze stresem. / Jacek Ponikiewski
Książka "DNA stresu". Metody służb specjalnych do walki ze stresem. Zdążyliśmy oswoić się ze stresem. Właściwie, można by rzec, że to nasz dobry kompan. Przecież psychologowie tłumaczą nam: Stres bywa nawet pozytywny! Zapewne...
Ebook Uzdrawiający sen / Janusz Konrad Jędrzejczyk
Odkryj uzdrawiającą moc snu.  Z ebooka "Uzdrawiający sen" dowiesz się jak nauczyć się śnić sny, które uzdrowią Twoje ciało, umysł, przywrócą Ci energię i dobre samopoczucie. Uzdrawiające sny są wspaniałym, wyzwalającym...
Książka Sztuka bycia zdrowym / Wallace D. Wattles
Książka "Sztuka bycia zdrowym". Zaginiony bestseller autora "Sztuki wzbogacania się” Poznaj, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie, kierując się właściwym nastawieniem i myśleniem, na zawsze stając się pełnym sił i...
Ebook Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness / Tomasz Rychlik
Ebook "Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness" czyli jak osiągnąć wyraźne zmiany we własnej sylwetce i uzyskać wspaniały wygląd w naturalny sposób w ciągu zaledwie 6 tygodni? Każdy mężczyzna marzy o tym, aby jego mięśnie...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Uzdrawiający sen / Janusz Konrad Jędrzejczyk