Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill

Ebook "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII". (Precyzyjne myślenie i Koncentracja). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Zrób dwa kolejne kroki w drodze do sukcesu, wykorzystując precyzyjne myślenie oraz koncentrację do tego, aby jak inni bogaci ludzie zrealizować swoje plany.

Dzisiaj poznasz jedenaste i dwunaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących  rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

Prawo XI: Precyzyjne myślenie

W tej części Praw Sukcesu szczególnej i dogłębnej analizie został poddany UMYSŁ. Nauczysz się MYŚLEĆ PRECYZYJNIE oraz zrozumiesz, że:

 • Umysł można kontrolować, prowadzić i kierować w stronę celów kreatywnych i konstruktywnych.
 • Umysł może także prowadzić do celów destruktywnych i sabotować wcześniej zaplanowane działania, jeśli nie jest kontrolowany i kierowany w sposób konstruktywny i z namysłem.
 • Umysł posiada władzę nad każdą komórką ciała, stąd można je tak kierować, by doskonale wykonywało swoją pracę. Można także, zaniedbując lub podejmując błędne decyzje, destruktywnie wpływać na siebie i innych.
 • Wszystkie sukcesy, jakie kiedykolwiek człowiek osiągnął, są wynikiem myśli. Ciało fizyczne odgrywa drugorzędną rolę.
 • Największe ze wszystkich osiągnięć w literaturze, sztuce, finansach, przemyśle, handlu, transporcie, religii, polityce czy nauce, są przede wszystkim rezultatem idei jednego człowieka, lecz PRZEKSZTAŁCONYMI W RZECZYWISTOŚĆ PRZEZ INNYCH LUDZI,  dzięki połączonym wysiłkom ich umysłów i ciał.

(Oznacza to, że koncepcja idei jest ważniejsza niż przekształcenie jej  w formę materialną, ponieważ stosunkowo niewielu ludzi potrafi tworzyć użyteczne idee, podczas gdy setki milionów ludzi umie rozwinąć pomysł i nadać mu formę materialną po tym, jak już zostanie opracowany).

Większość myśli poczętych w umysłach ludzi nie jest PRECYZYJNA. Są one bardziej rodzajem „opinii” i „pochopnych osądów”.

Czy myśli w Twoim umyśle są już precyzyjne?

"To jest jednocześnie najważniejsza, najbardziej interesująca i najtrudniejsza do przedstawienia część z całego kursu Praw Sukcesu.

(...) Do studiowania tej części trzeba podejść z otwartym umysłem, inaczej umknie wam główny kamień zamykający sklepienie tego kursu. A bez tego kamienia wasza Świątynia Sukcesu nigdy nie zostanie ukończona. "

Napoleon Hill o XI części Praw Sukcesu

W XI Prawie Sukcesu dowiesz się także:

 • Ile jest warte przyjęcie określonego celu?
 • Czy istnieje i jak działa prawo przyciągania?
 • Jaki jest nowy wymiar i znaczenie Superumysłu?
 • Jak radzić sobie z porażkami i klęskami w życiu?
 • Czy Krzysztof Kolumb zmarł jako bohater? 

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII":

XII Prawo Sukcesu: Koncentracja

Z XII Prawa dowiesz się, czym jest klucz do realizacji marzeń, nazywany przez Napoleona Hilla „Magicznym kluczem do sukcesu”.  Im bardziej będziesz poznawać ten klucz, tym bardziej nie będziesz mógł uwierzyć, jaki jest prosty.

Być może teraz zastanawiasz się, o co właściwie chodzi z tą koncentracją, bo może w ogóle nie masz z nią żadnych kłopotów. Napoleon Hill definiuje koncentrację w trochę inny sposób, niż jest ona potocznie postrzegana:

Koncentracja to akt skupienia umysłu na danym pragnieniu, dopóki nie wypracuje się sposobów i środków jego realizacji i dopóki nie zastosuje się ich w działaniu do osiągnięcia sukcesu.

Pozwól, że zadamy Ci jedno pytanie: czy masz już zrealizowane swoje największe marzenia? Jeśli nie, to wiedz, że wciąż możesz wykorzystać swoją koncentracje w dużo lepszym stopniu niż dotychczas, a dzięki tej publikacji, dowiesz się, jak to zrobić.

Czy wiesz, że Napoleon Hill potrafi także rozśmieszać?

"Po pierwsze, moglibyście teraz zacząć pielęgnować zdolność skupiania uwagi na danym temacie na zawołanie, z uczuciem, że ta zdolność, kiedy w pełni się rozwinie, przyniesie wam obiekt określonego celu głównego w życiu. Po drugie, możecie zadrzeć nos w górę do nieba i z cynicznym uśmiechem powiedzieć do siebie — „Bzdura” i w ten sposób dać się poznać jako głupka."

-  jak widać, Hill, oprócz ogromnej wiedzy, posiadał coś, co jest niezbędne przy jej przekazywaniu – poczucie humoru. :)

Z tej części Praw Sukcesu Napoleona Hilla dowiesz się:

 •  Kto lub co tak naprawdę stoi za sukcesem Henry'ego Forda i Thomasa Edisona?
 • Skąd pojawiają się pomysły „ni stąd ni zowąd”?
 • Jak wyćwiczyć pamięć, aby zachowywać w niej wyłącznie informacje ważne?
 • Jak budować dobre nawyki? 
 • W jaki sposób Henry Ford zaoszczędził miliony dolarów dzięki koncentracji?
 • Jakimi zasadami się kierować, aby skutecznie wpływać na ludzi, owocnie z nimi współpracować, eliminując przy tym antagonizmy, a rozwijać przyjaźń?
 • Czym jest psychologia tłumu?
 • Czym jest sugestia odrodzeniowa?

W swoich badaniach nad cechami ludzi sukcesu, Napoleon Hill pokaże Ci, że ludzie sukcesu potrafią kontrolować umysły innych w celu nie tylko tworzenia, ale przede wszystkim realizowania pomysłów. Potrzebne jest do tego przede wszystkim precyzyjne myślenie i koncentracja, czyli cechy, które wydaje się posiadać każdy z nas, tak samo jak każdy z nas z łatwością może je wykorzystać. Naprawdę warto jednak sprawdzić, czy używamy ich w prawidłowy sposób, aby nie okazało się, że sabotujemy swoje własne działania, rzucając sobie samym kłody pod nogi. Zapoznaj się z kolejnymi prawami Napoleona

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII"

 • Tom Jedenasty: Precyzyjne myślenie
 • Precyzyjne myśleniePodsumowanie zasad związanych z precyzyjnym myśleniem
 • Ile jest warte przyjęcie określonego celu?
 • Pragnienie
 • Sugestia i autosugestia
 • Wartości autosugestii w osiąganiu obiektu waszego określonego celu głównego
 • Klęska
 • Tom Dwunasty: Koncentracja
 • Koncentracja
 • Magiczny klucz do sukcesu
 • Perswazja kontra siła
 • Alwin zyskuje religię
 • Wojna w świętej sprawie
 • Sugestia umysłowa na spotkaniu odrodzenia religijnego
Opinie

Kolejne tomy "Praw sukcesu" ukazują nam czym jest precyzyjne myślenie oraz koncentracja. Są to dwa bardzo istotne czynniki które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu ponieważ bez precyzyjnego myślenia będziemy błądzić po omacku posługując się zasłyszanymi opiniami i domysłami. Z kolei bez koncentracji która opiera się na autosugestii oraz nawyku nie będziemy w stanie osiągnąć naszego celu głównego który jest najistotniejszy w osiągnięciu swojego sukcesu.

Paweł

I jak zwykle, kolejny genialny zbiór informacji od Pana Hilla. Nie wyobrażam sobie nie przeczytania następnego tomu. Co tu więcej dodać.... to trzeba samemu przeczytać, najlepiej od I tomu. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na łatwiejsze!

Kamil

I w tej części nic się nie zmieniło. Bardzo mi się podoba

Artur

Tyle lat zyje i nikt tak naprawde nie podpowiedział, ani doradził jak postepować w biznesie i życiu jak ta książka Napoleona Hilla o Prawach Sukcesu, tak się wydaje że to w ubiegłym stuleciu, że nas nie dotyczy, nie nie prawada to tak jak by to było teraz, naprawde gorąco polecam Siaroś

Janusz

Ocena całościowa Praw Sukcesu - to dzieło wybitne, natomiast w szczegółach bywa nierówne, wiele przykładów, które podaje autor, się zdezaktualizowało. Nie przeszkadza to w uznaniu, że dla kogoś, kto myśli o rozwoju, jest to lektura obowiązkowa.

Janusz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI". (Tolerancja i Złota Zasada). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV". (Współpraca i Porażka). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill