Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill

Ebook "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI". (Tolerancja i Złota Zasada).

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Dowiedz się więcej o dwóch ostatnich prawach sukcesu - Tolerancji i Złotej Zasadzie.

Dzisiaj poznasz piętnaste i szesnaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będące  rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi, jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

XV Prawo Sukcesu - Tolerancja

Nietolerancja jest formą ignorancji, którą trzeba opanować, zanim można będzie osiągnąć jakikolwiek rodzaj trwałego sukcesu.

Czym jest nietolerancja według Napoleona Hilla?

Nietolerancja jest główną przyczyną wszystkich wojen. Czyni wrogów w interesach i w rzemiosłach. Dezintegruje zorganizowane siły społeczeństwa na tysiąc sposobów. Stoi jak potężny gigant na drodze do zlikwidowania wojen. Detronizuje rozsądek i stawia psychologię tłumu w jego miejsce.

Po drugie, nietolerancja jest główną siłą dezintegrującą wśród zorganizowanych religii tego świata. Tutaj wprowadza zamęt w największej sile dobra, jaka istnieje na tym świecie, rozbijając tę siłę na małe sekty i wyznania, które spędzają tyle samo czasu i wysiłku, zwalczając się nawzajem, ile na niszczeniu zła tego świata.

(...) wszystko, co opóźnia postęp cywilizacji, jest także barierą dla każdej jednostki. A odwracając to stwierdzenie: wszystko, co zaciemnia umysł jednostki i opóźnia jej rozwój umysłowy, moralny czy duchowy — opóźnia również postęp cywilizacji.

W XV prawie „Tolerancja” autor wyjaśnia, dlaczego jest ona niezbędnym czynnikiem osiągnięcia sukcesu, podając przykłady ze swojego życia, a przede wszystkim z historii świata. Przez wiele kart książki przytacza treść fascynującego projektu Edwarda Boka, zarządcy Amerykańskiej Nagrody Pokojowej. Projekt ten miał na celu zlikwidowanie wojen. Jest to dogłębne, psychologiczne spojrzenie na przyczyny wojen oraz na to, jak zaszczepia się w ludziach przekonanie, iż są one słuszne i usprawiedliwione. Wyjaśnia, jak działają zjawiska: dziedziczenie fizyczne i dziedzictwo społeczne (zasada, poprzez którą młodzi ludzie wchłaniają ze swojego środowiska, szczególnie ze swojej wczesnej nauki od rodziców, nauczycieli i przywódców religijnych, wierzenia i tendencje dorosłych, którzy nad nimi dominują.)

Czego konkretnie dowiesz się z Prawa "Tolerancja"?

 • Jakie są trzy wielkie, zorganizowane siły, poprzez które działa dziedzictwo społeczne?
 • Co jest wynikiem wyznań ludzi dorosłych?
 • Skąd biorą się najwybitniejsze i najbardziej znaczące poglądy danego człowieka?
 • Dlaczego Naród Stanów Zjednoczonych uwiecznił akurat Waszyngtona i Lincolna i zaszczepił ich nieśmiertelność w umysłach?
 • Skąd wzięła się zdolność niemieckich żołnierzy do poświęceń w imię ideału niemieckiego nacjonalizmu podczas I wojny światowej?
 • W jaki sposób zasada dziedzictwa społecznego może być przydatna do osiągnięcia bogactwa materialnego?
 • W jaki sposób zachęcać do korzystania ze swoich usług oraz kupowania produktów rodziców z dziećmi?

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI":

XVI Prawo Sukcesu - Złota Zasada

Zapewne zastanawiasz się, jakąż to ideę Napoleon Hill nazwał Złotą Zasadą. Można by się pokusić o jej naświetlenie, ale… żadne słowa nie są w stanie jej lepiej oddać niż autor. Złota Zasada jest stara jak świat – zawiera ją Pismo Święte, znajdziesz ją także w buddyzmie, hinduizmie i innych religiach. Głosiły ją osoby święte, głoszą księża i doświadczeni nauczyciele biznesu. Złota Zasada jest także znana Tobie, Twojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Znana, co nie znaczy, że przestrzegana… Napoleon Hill pomoże Ci zrozumieć, na jakim odwiecznym prawie życia ona bazuje oraz jakie wyciągniesz korzyści materialne i duchowe, gdy będziesz pamiętał o niej we wszystkich swoich działaniach biznesowych i prywatnych.

TYM tomem zbliżamy się do szczytu piramidy naszego kursu o Prawach Sukcesu.

Część ta jest Gwiazdą Przewodnią, która pozwoli wam konstruktywnie i z korzyścią używać wiedzy zgromadzonej w poprzednich tomach.

Więcej potęgi spakowane jest w poprzednich częściach tego kursu, niż większość ludzi mogłaby ze spokojem powierzyć sobie samym. A obecna część jest zarządcą, który, jeśli odpowiednio przestrzegany i stosowany, pozwoli wam sterować swoim statkiem wiedzy między skałami i rafami niepowodzeń, zazwyczaj ścielących się na drodze wszystkich, którzy nagle dostają w posiadanie nadzwyczajną władzę.

Przez ponad 25 lat obserwowałem sposób zachowania ludzi posiadających władzę i jestem zmuszony wyciągnąć następujący wniosek: ktoś, kto zdobywa władzę i potęgę w sposób inny niż powolny proces, krok po kroku, jest stale w niebezpieczeństwie zniszczenia siebie i wszystkich osób będących pod jego wpływem.

(...) taka potęga może przetrwać tylko dzięki wiernemu przestrzeganiu prawa, na którym oparta jest niniejsza część. W niej leży „zawór bezpieczeństwa” chroniący nieuważnych czytelników od niebezpieczeństwa ich własnych szaleństw; i chroniący także tych, których mogliby oni narazić na niebezpieczeństwo, próbując obejść zalecenia wyłożone w tej części.

Napoleon Hill fragment ebooka "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI"

Ostatnie "Prawa Sukcesu" są już w zasięgu Twojej ręki. Stanowią one nie tylko zwieńczenie dzieła Napoleona Hilla, lecz także „zawór bezpieczeństwa”, gdy wprowadzisz wszystkie poprzednie w życie, zauważając, jak bardzo się ono zmieniło i odhaczając swoje zrealizowane marzenia i cele. Dowiedz się, dlaczego tolerancja i Złota Zasada są absolutnie niezbędne do tego, abyś mógł osiągnąć sukces, jakkolwiek go definiujesz.

To już ostatnie "Prawa Sukcesu" Napoleona Hilla. Jeśli chcesz osiągnąć sukces taki, o jakim marzysz, przejdź do formularza zamówienia już teraz.

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI"

 • Tom Piętnasty: Tolerancja
 • Tolerancja
 • Jak zlikwidować wojny
 • Podłoże
 • Plan
 • Tolerancja
 • Tom Szesnasty: Złota Zasada
 • Złota zasada
 • Potęga modlitwy
 • Mój kodeks etyki
 • Usługa osobistej analizy
 • Kwestionariusz analizy do spisu własnej osobowości
 • Niezdecydowanie
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV". (Współpraca i Porażka). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII". (Precyzyjne myślenie i Koncentracja). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces. ...
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill