Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill

Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola).

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Jesteś wstanie odnieść sukces tylko wtedy, gdy robisz rzeczy entuzjastycznie i kontrolujesz własne myśli, słowa i czyny. Sprawdź już teraz.

Dzisiaj poznasz siódme i ósme z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

VII Prawo Sukcesu: Entuzjazm

Poznaj niedoceniane prawo, bez którego sukces może przejść Ci koło nosa

Z czym kojarzy Ci się słowo entuzjazm? Z radością dziecka, które otrzymuje prezent? Z roześmianą miną żony, której przynosisz wspaniałe nowiny? Świetnie – to doskonałe obrazy. Ale czy zdajesz sobie sprawę z prawdziwej siły entuzjazmu na drodze do sukcesu? Spójrz, w jaki sposób Napoleon Hill opisuje ten fenomen: 

ENTUZJAZM jest stanem umysłu, który inspiruje i pobudza do wprowadzenia w życie zadania, jakie mamy wykonać. Nawet więcej — jest zaraźliwy i wpływa istotnie nie tylko na osobę rozentuzjazmowaną, lecz na każdego, z kim ona się zetknie. [...]

Entuzjazm pozostaje w tej samej relacji do istoty ludzkiej, jak para wodna do lokomotywy – jest to radykalna siła napędowa, która zmusza do działania. Najwięksi przywódcy wśród ludzi to ci, którzy wiedzą, jak wzbudzić entuzjazm wśród swoich wyznawców. Entuzjazm jest najważniejszym czynnikiem wchodzącym w skład umiejętności sprzedawania towarów. Jest to podstawowy i najistotniejszy czynnik dla mówcy na forum publicznym. [...]

Entuzjazm nie jest wyłącznie pięknym frazesem; jest siłą życiową, którą możesz ujarzmić i używać z korzyścią. Bez niej przypominać będziesz wyładowaną baterię elektryczną. Entuzjazm to siła życiowa, przy pomocy której naładowujesz swoje ciało i rozwijasz dynamiczną osobowość. Niektórzy ludzie mają dar posiadania entuzjazmu z natury, a inni muszą go zdobyć. [...] 

(powyższe 3 fragmenty pochodzą z "Prawa Sukcesu. Tom VII i VIII.")

Czego konkretnie dowiesz się z tej części Praw Sukcesu?

 • W jaki sposób można rozwinąć w sobie entuzjazm, nawet gdy wykonujemy pracę lub usługi, których nie lubimy?
 • Jaka jest prawdziwa magia i siła entuzjazmu w życiu prywatnym i zawodowym?
 • Jak Twój entuzjazm wpływa na Twoich klientów lub kontrahentów?
 • Co daje połączenie sugestii z entuzjazmem – poznaj jedną z najskuteczniejszych technik sprzedażowych w historii biznesu.
 • Co to znaczy zneutralizować umysł potencjalnego klienta i jak to zrobić?

Poznaj kolejne sekrety biznesowych asów

Język Hilla sprawia, że czytając jego "Prawa Sukcesu", zapominamy o całym świecie i dajemy się wciągnąć w niesamowitą magię jego historii. W części siódmej znajdziesz kilka takowych. Dowiesz się m.in., jak działa człowiek, który sprzedaje wyłącznie olbrzymie polisy ubezpieczeniowe na życie i robi to niezwykle skutecznie; co sprawiło, że Napoleon Hill zatracił się w swojej pracy na całą noc, a następnego dnia czuł się jak nowo narodzony, a także poznasz analizę listów, które autor wysłał do grubych ryb biznesu, m.in. do ówczesnego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Thomasa R. Marshalla. Prosił w nich o opinie dotyczące jednej z jego publikacji, które chciał wykorzystać do jej promocji. Na pierwszy list nie otrzymał żadnej odpowiedzi, a na drugi odpisali mu wszyscy. Poznaj jego sekret! 

Jak Napoleon Hill dał się nakłonić do kupna ubezpieczenia na życie o połowę droższego, niż potrzebował, oraz na prenumeratę 6 czasopism naraz?

Techniki, które opisuje Hill w swoich przewrotnych historiach wzięły się nie tylko z praktyki badanych przez niego osób i z jego własnych działań, lecz także z tych, które zastosowano na nim. Jedną z nich było wykorzystanie siły sugestii w sprawie tego, w jakiej wysokości ubezpieczenie powinien wykupić autor. Dowiedz się, jak Napoleon dał się nakłonić do kupna ubezpieczenia na życie o połowę droższego niż potrzebował. W tej części autor zdradzi Ci też tajemnicę sprzedawczyni, której udało się namówić go na prenumeratę 6 czasopism naraz! Na koniec tomu poznasz Siedmiu śmiertelnych jeźdźców, wśród których znajdują się m.in. Nietolerancja, Chciwość, Zemsta, Egotyzm.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII"

VIII Prawo Sukcesu: Samokontrola

Jedna z najważniejszych cech znanych przywódców

Według niektórych recenzentów dzieł Hilla, VIII prawo sukcesu – Samokontrola – jest najważniejszym ze wszystkich:

Samokontrola była jedną z wyraźnie widocznych cech charakteru wszystkich znanych przywódców, których analizowałem, gromadząc materiały do tego Kursu. Luther Burbank powiedział, że według niego samokontrola jest najważniejszym z Szesnastu Praw Sukcesu. [...]

Naturalista John Burroughs powiedział praktycznie tę samą rzecz: że samokontrola znajduje się blisko szczytu listy, jeśli chodzi o ważność Szesnastu Praw Sukcesu.

Badania, jakie niedawno przeprowadziłem wśród 160 000 dorosłych pensjonariuszy zakładów karnych w Stanach Zjednoczonych, odkrywają zaskakujący fakt, iż 92% tych nieszczęśliwych kobiet i mężczyzn jest w więzieniu, ponieważ zabrakło im samokontroli koniecznej do konstruktywnego kierowania swoją energią.

Przypatrzcie się ludziom wokół siebie i zauważcie, z zyskiem dla siebie, że wszyscy, którzy odnieśli sukces, praktykują samokontrolę, a wszyscy „przegrani” pozwalają, aby ich MYŚLI, SŁOWA i CZYNY szalały! [...]

Wszyscy bogaci ludzie, których analizowałem (mówię tu o tych, którzy stali się bogaci dzięki własnym wysiłkom), wykazywali tak pozytywne dowody na to, że samokontrola jest jednym z ich silnych punktów, że doszedłem do wniosku, iż nikt nie może mieć nadziei na zgromadzenie wielkiego bogactwa i utrzymanie go, nie stosując tej potrzebnej umiejętności.

(wszystkie powyższe fragmenty pochodzą z Prawa sukcesu. Tom VII i VIII)

Czego nauczysz się w VIII Prawie Sukcesu?

 • W jaki sposób pewien przedsiębiorca mógł zyskać 10 000 $, gdyby posiadał umiejętność samokontroli?
 • W jaki sposób Napoleon Hill dostrzegł istotę samokontroli w swoim życiu – kiedy popełnił błąd, z którego wyciągnął jedną z ważniejszych biznesowych lekcji?
 • Niektórzy członkowie gabinetu Lincolna  byli wobec niego nielojalni. Jak on na to zareagował, wpisując się na karty historii jako jeden z najlepszych przywódców tego świata?
 • W jaki sposób zwykły sprzedawca zdobył ogromne zamówienie, gwarantując sobie awans i świetną reputację?

Nikt nigdy nie doszedł do wysokiej pozycji w życiu, nie natrafiając na gwałtowną opozycję ze strony zazdrosnych wrogów. Jak radzili sobie z tym najwięksi przywódcy?

W tej części poznasz siłę samokontroli oraz sposoby na jej praktykowanie. Dowiesz się, jak m.in sam Napoleon Hill radził sobie z gromadzoną w nim nienawiścią do osoby, która dyskredytowała i oczerniała jego wielkie dzieła.  Różnorodność przykładów pozwoli Ci wykształcić w sobie ten nieprzeciętny talent, który opanowali tylko nieliczni ludzie. To właśnie oni wiedzą, jak istotny jest w drodze do sukcesu. 

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."

- Napoleon Hill

Jeśli masz ochotę poznać formułę osiągania sukcesu, zastosować ją w praktyce i przekonać się, jakie przyniesie Ci korzyści finansowe i duchowe, nie będę Cię dłużej zatrzymywać.

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII"

 • Tom Siódmy: Entuzjazm
 • Entuzjazm
 • Jak entuzjazm wpłynie na ciebie
 • Jak twój entuzjazm wpłynie na innych
 • Psychologia dobrego ubioru
 • Siedmiu śmiertelnych jeźdźców
 • Tom ósmy: Samokontrola
 • Samokontrola
 • Dlaczego uważam, że bieda jest najbogatszym doświadczeniem, jakie chłopiec może zdobyć
 • Podsumowanie
 • Ewolucja w transporcie
Opinie

Wszystkie Prawa Sukcesu czytam jednym tchem! Są napisane w taki sposób, że łatwo się je przyswaja. Entuzjazm i samokontrola - to takie proste, a jednocześnie większość osób o tym nie wie. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy!

Artur

W tomie VII i VIII autor coraz dobitniej przekazuje nam prawdy bez których nie można osiągnąć sukcesu. Bez Entuzjazmu i Samokontroli inni będą odbierać nas jako ludzi mało zaangażowanych i prawdopodobnie nie będą chcieli nas znać. Polecam każdemu. Całość powinna być lekturą obowiązkową w szkołach średnich oraz wyższych.

Adam

Jak i pozostałe części tak i ta wnosi do naszego życia niezwykłą wiedzę, dzięki której rozumiemy i możemy więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o samokontrolę i entuzjazm. Jeśli wcześniej nie czytaliście "Praw Sukcesu", to polecam zacząć właśnie od tej części, aby móc się zmotywować, przejąć nad sobą kontrolę i wlać w swoje życie sporą dawkę energii do działania.

Kamil

Tom VII i VIII ukazują nam prawdy bez jakich nie można osiągnąć pożądanych wyników - entuzjazm i samokontrola pozwolą nam osiągnąć to co chcemy. Bez tych umiejętności inni odbiorą nas jako ludzi mało zaangażowanych i nie będą chcieli mieć z nami do czynienia. Czytając kolejne części można dostrzec że części te coraz bardziej się uzupełniają

Paweł

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola).

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI". (Tolerancja i Złota Zasada). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV". (Współpraca i Porażka). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". (SuperUmysł i Określony Cel Główny). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill