Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill

Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia").

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Jak ważna jest inicjatywa i przywództwo oraz wyobraźnia na drodze do sukcesu? Dowiedz się już teraz.

Dzisiaj poznasz piąte i szóste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

V Prawo Sukcesu: Przywództwo i Inicjatywa

Poznaj prawdopodobnie najważniejsze prawo odpowiadające za sukces w Twoim życiu

29 sekund, które zadecydowało o życiu Napoleona Hilla

Podczas trwającego trzy doby wywiadu Carnegie zachęcił Napoleona Hilla do sformułowania pierwszej na świecie filozofii osobistego sukcesu życiowego, opartej na zasadach osiągania takich, jakimi posługiwał się sam Carnegie przy zdobywaniu swojej olbrzymiej fortuny. Aby upewnić się co do tego, czy Hill ma odpowiednie kwalifikacje, umożliwiające mu właściwe wykonanie tego zadania, Carnegie zadał mu pytanie, czy ma możliwość opracowania podstaw takiej filozofii, co przecież zajęłoby mu dobre dwadzieścia lat.

Napoleon nie wiedział, że Carnegie postanowił dać mu na odpowiedź tylko sześćdziesiąt sekund. Jednak Hill już po dwudziestu dziewięciu sekundach oznajmił, iż podejmie się tego zadania i wykona je. Dopiero potem dowiedział się, że Carnegie ukrywał w dłoni stoper, odliczając czas dany mu do dyspozycji. Gdyby Hill przekroczył minutę, utraciłby zaoferowaną mu szansę, ponieważ Carnegie uważał, iż ludzie powolni w myśleniu są równie powolni w wykonywaniu podjętych decyzji.

Cytat pochodzi z książki pt. "Od zera do milionera"  Piotra Rosika i Wojciecha Rudnego

Kim byłbyś teraz, gdyby udawało Ci się podejmować inicjatywę w 30 sekund?

Wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać Twoje życie, jeżeli udałoby Ci się podejmować decyzje w 20–30 sekund. Gdzie byłbyś teraz, gdybyś zamiast wielu godzin na zastanawianie się nad tym, co zrobić, po prostu wykazał się inicjatywą i zaczął działać. Jak myślisz, co możesz zrobić w trakcie najbliższych 30 sekund, żeby przybliżyć się do sukcesu?

„Świat rozdaje wspaniałe nagrody; pieniądze i sławę, za jedną rzecz, jaką jest Inicjatywa”

Elbert Hubbard

Jeżeli wiesz już, jak ważna jest inicjatywa i masz świadomość, jakie znaczenie ma prawo sukcesu ujawniane w piątym tomie, przeczytaj, co jeszcze znajdziesz w książce "Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI":

 • Poznasz sekretny kod, który łączy wszystkie Tomy "Praw Sukcesu".
 • Poznasz TRZY CECHY, które posiadają skuteczni przywódcy.
 • Dowiesz się, dlaczego Napoleon Hill tak ściśle łączy ze sobą INICJATYWĘ I PRZYWÓDZTWO.
 • Odkryjesz, czego BEZWZGLĘDNIE potrzebujesz, aby zauważyć wreszcie efekty w swoim życiu.
 • Dowiesz się, jak stać się liderem bez względu na to, w którym miejscu swojej kariery jesteś obecnie.
 • Poznasz dokładnie PROCEDURY, które należy zastosować, jeśli chce się uzyskać cechy inicjatywy i przywództwa.

VI Prawo Sukcesu: Wyobraźnia

Poznaj miejsce, w którym rodzi się ABSOLUTNIE każdy życiowy sukces

Nie chciałbym w tym momencie ujawniać Ci wszystkich szczegółów na temat tego, co Napoleon Hill odkrył w sprawie roli wyobraźni w budowaniu osobistych osiągnięć.

Zdradzę Ci tylko tyle, że Hill porównuje ludzką wyobraźnię do centrali telefonicznej, gdzie tysiące kabli zawsze musi dotrzeć do tego miejsca (ludzkiej wyobraźni), żeby dalej przekazać informację. Jeżeli pomyślisz teraz nawet o najmniejszym ze swoich życiowych sukcesów, zrozumiesz, że narodził się właśnie tam, w Twojej wyobraźni.

Czy nie wydaje Ci się logiczne, że pracując nad tym obszarem, zwiększasz swoje szanse na lepsze wyniki? Jeżeli to, co powstanie w Twojej wyobraźni, zmieni się w rzeczywistość, to czy nie warto skupić się na tym, aby Twoja wyobraźnia opracowywała jak najlepsze plany, wizje czy pomysły?

 • Dowiesz się, jak potęga wyobraźni może pomóc Ci w KUMULOWANIU BOGACTWA.
 • Poznasz sylwetki najbogatszych ludzi ówczesnych czasów i dowiesz się, w jaki sposób oni korzystali z wyobraźni.
 • Odkryjesz dwa odmienne rodzaje wyobraźni oraz dowiesz się, która z nich zagwarantuje Ci rozwój.
 • Odkryjesz największe przyczyny życiowych niepowodzeń oraz dowiesz się, jak sobie z nimi radzić.
 • Znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak zamieniać świetne pomysły w namacalną rzeczywistość.
 • Poznasz dziesiątki prawdziwych historii, które prawdopodobnie przekonają Cię, że siła wyobraźni to jeden z najważniejszych czynników sukcesu.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI":

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."

- Napoleon Hill

Jeśli masz ochotę poznać formułę osiągania sukcesu, zastosować ją w praktyce i przekonać się, jakie przyniesie Ci korzyści finansowe i duchowe, nie będę Cię dłużej zatrzymywać.

Spis treści

Spis treści książki "Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI" - Napoleon Hill

 • Tom Piąty: Inicjatywa i przywództwo

  • Inicjatywa i przywództwo
  • Inicjatywa i przywództwo
  • Kara za przywództwo
  • NIETOLERANCJA
 • Tom Szósty: Wyobraźnia

  • Wyobraźnia
Opinie

Tom ten jest poświęcony m. in. wyobraźni, a z niej wypływa hasło N.Hilla: "Możesz osiągnąć wszystko, jeżeli uwierzysz, że możesz" jeżeli sobie to wyobrazisz - jest tu wskazana świetna technika wizualizacji, zupełnie inna niż np. w "Bogać się kiedy śpisz" - tu sa podane wszelkie szczegóły! Które bezpośrednio bierzesz i stosujesz do swojego przypadku - i działa, bo musi, takie jest prawo sukcesu :)

Marta

Publikacja ta przeszła moje oczekiwania. Jest tak wciągająca że czyta się ją jednym tchem. w książce tej jest opisane krok po kroku, co należy zrobić aby osiągnąć cel z pozytywnym skutkiem. To naprawdę działa. Wszyscy znamy te prawa ale na pewno prawie nikt z nas nie pomyślał o nich w ten sposób co ich autor.

Adam

Kolejne opowieści Napoleona Hilla o tym, jakie cechy pomagają w osiąganiu sukcesów. I jak w poprzednich częściach z jednej strony nieco archaiczne przykłady ale z drugiej strony trudno odmówić autorowi racji. Cechy przywódcy oraz wyobraźnia to te cechy, które przydają się nawet blisko 100 lat po napisaniu pierwowzoru. Audiobook dla tych, którzy lubią gawędy. Dla tych, którzy chcieliby poznać tylko kwintesencję proponuje inne formaty.

Janusz

Należy przeczytać wcześniejsze części, by wiedzieć o co chodzi. Zupełnie jak wcześniejsze tomy, ukazują dobitnie ważność tych praw oraz to, co się dzieje, gdy się tych praw nie przestrzega. Warto się zaznajomić. Niektórzy od zawsze tak postępują, inni potrzebują małego przewodnika. Nie polecam książki ludziom, którzy myślą, że sukces sam do nich przyjdzie. To nie jest książka dla takich ludzi. Tu trzeba działać.

Janek

Szczerzę pragnę powiedzieć tymi o to słowami: "dlaczego wcześniej o tym nie wiedziałem, przecież to takie proste i zarazem genialne". Część V i VI traktująca o przywództwie oraz wyobraźni jest niczym oświecenie, co tu więcej dodać.. Wciąż jestem pod jej wrażeniem, jak zacząłem o 22 to skończyłem koło 4 rano, a to, jakie wrażenia wywarła na mnie ta książka pozwoliły mi działać cały dzień nad projektowaniem mojej przyszłości od nowa.

Kamil

To że pozycja jest na szczycie listy bestselerów mówi już wiele, jest naprawdę wciągająca, tom 6 czyta się jednym tchem. Wszyscy raczej znają te prawa ale na pewno nikt z nas nie pomyślał o nich w ten sposób. Niecierpliwie czekam na kolejne części....

Monika

Tak się złożyło, że towarzysze lekturze Prawa Sukcesu od I tomu. Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z zapowiedzią tej niezwykłej księgi, już wiedziałem, że przeczytam całość. Przyznam, że oryginalność treści jest nadzwyczajna i bardzo inspirująca, na poszczególnych etapach czytania tomów, po głębszej analizie ich treści. Każdy tom księgi jest autonomiczny, co bardzo ułatwia powrót w każdej chwili do ciekawych kwestii jakie znajduje się podczas czytania. Podczas czytania stawiam sobie zawsze pytania, na które następnie z inspiracją doszukuję odpowiedzi dzięki treściom poszczególnych tomów, co jest bardzo wartościowe.

Krzysztof

Tom V i VI są trochę przegadane w porównaniu do wcześniejszych. Jednak wszystkie warto wysłuchać i zapamiętać. Nie znaczy to, że należy się kierować taką materjalistyczną ścieżką działania w życiu jak to jest przedstawione. Są sprawy ważniejsze niż stan konta i wielu milionerów jest faktycznie zrozpaczonymi bankrutami.

Paweł

REWELACJA!! Czytałam już wiele książek o prawie przyciągania, o samodoskonaleniu siebie, o prowadzeniu własnego biznesu. Wiele mnie nauczyły. Zmieniły moje myślenie, nastawienie - na lepsze:) Prawa-sukcesu tom V i VI są kapitalne. Przeczytałam wszystkie do tej pory wydane tomy i nie mogę doczekać się kolejnych. Po prostu wspaniała, fantastyczna książka. Nic dodać, nic ująć. Polecam każdemu. Naprawdę warto przeczytać...i zastosować w życiu. Świetna publikacja.

Agnieszka

Kolejne tomy tego ponadczasowego dzieła ukazują nam Incjatywę i Przywództwo oraz Wyobraźnie. Czy są to jedne z najważniejszych praw? Według mnie tak ponieważ od tego się wszystko zaczyna. Musimy mieć incjatywę oraz stworzyć wizję którą podzielimy na cele. Jeśli nasza wizja będzie klarowna oraz udowodnimy swoją postawą, że jesteśmy prawdziwym przywódcą to z pewnością będziemy na drodze do urzeczywistnienia naszej wizji.

Paweł

INICJATYWA - dla tych który ciągle narzekają, że muszą coś zrobić, książka pisze o zmianie podejścia do tych kwestii i powoduje, że teraz CHCE się coś zrobić, bo robimy to dla siebie, dla własnej przyjemności oraz rozwoju. PRZYWÓDZTWO - ta część książki pokazuje, jak należy się do przywództwa (np. zarządzania osobami) przygotować, a kiedy nadarzy się okazja dzięki wskazówkom będzie się gotowym na podejmowanie decyzji. Polecam, dlatego, że jeżeli chcesz być lepszy i rozwijać się to ucz się od najlepszych. Najlepsi to ci co piszą od trudnych rzeczach w sposób bardzo prosty.

Piotr

Ponieważ zapoznałem się już z poprzednimi czterema tomami, które mnie nie tylko zachwyciły, ale wręcz powaliły na kolana tak są doskonałe, od razu po zakupie zacząłem słuchać następnych dwóch tomów. Wiedza w nich zawarta jest naprawdę bardzo przydatna w życiu. Można bez problemu wracać do już przeczytanych części w celu zglębienia problemu. Z niecierpliwością czekam na nastepne tomy.

Jarosław

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć po przeczytaniu sześciu części "Prawa-sukcesu", że mogą być one życiowym przewodnikiem, biblią do której warto często zaglądać. Myślę, że warto przeczytać tekst kilka razy. Zawiera się w nich wiele drogocennych wskazówek, które mogą być pomocne w życiowej drodze do bardziej szczęśliwego życia. Prawdy zawarte w treści pomogą nam uwierzyć w siebie i wzmocnić psychicznie. Warto czytać, stosować i czerpać korzyści.

Włodzimierz

Z tomu na tom "Prawa Sukcesu" nabierają coraz większego sensu. Nie inaczej było z tą częścią. Z niecierpliwością czekam na kontynuację...

Artur

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

"Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia").

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV". (Współpraca i Porażka). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI". (Tolerancja i Złota Zasada). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". (SuperUmysł i Określony Cel Główny). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill