Obudź się i zacznij żyć! / Dorothea Brande

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Obudź się i zacznij żyć! / Dorothea Brande

Ebook "Obudź się i zacznij żyć!". Zagubiona formuła sukcesu, która działa!

Poznaj sprawdzoną formułę sukcesu, znajdującą się w bestsellerze z 1937 roku, który sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy.

Czy Ty też możesz skorzystać z reguły sukcesu, którą poznały już dwa miliony ludzi na świecie?

No właśnie pomyśl, jakby to było, gdybyś poznał sposób działania, dzięki któremu będziesz w stanie skutecznie zmobilizować się do działania? Osiągnąć więcej motywacji potrzebnej do osiągnięcia swoich marzeń i świadomość, że skoro wiesz, że dążysz do sukcesu, to porażka po prostu nie wchodzi grę.

Książka "Obudź się i zacznij żyć" to praktyczny poradnik dla każdego, kto chce osiągnąć w swoim życiu coś więcej niż ma teraz, bo czuje, że drzemie w nim niewykorzystany potencjał. Nie wiem, co dla Ciebie oznacza sukces, czy jest to bogactwo i niezależność finansowa, czy  może szczęśliwa rodzina, związek. Wiem jednak, że wiedza zawarta w tym poradniku pomoże Ci to osiągnąć, tak samo, jak pomogła już dwóm milionom ludzi na całym świecie.

Ten bestseler z 1937 roku pokaże Ci, że to, w jaki sposób używasz swojego umysłu oraz co myślisz, najbardziej liczy się w osiągnięciu tego, co nazywasz sukcesem. Nie zawsze więcej pracy, cięższy wysiłek się opłaca i przyniesie Ci zysk, dlatego też tak ważne jest, aby nauczyć się właściwie myśleć i wybierać kierunek osiągania sukcesu.

Obudź się i zacznij żyć! to książka dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę do sukcesu, jak i dla tych, którzy już zaczęli i są np. w połowie drogi do osiągnięcia tego, czego pragną albo nawet mają już za sobą kilka sukcesów.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Obudź się i zacznij żyć!"

Co warto wiedzieć, zanim zacznie się wdrażać w życie tę sprawdzoną formułę sukcesu?

 • Nie musisz podejmować trudnych decyzji, które wywrócą do góry nogami Twoje życie.
 • Nie musisz stosować wszystkiego na raz.
 • Nie musisz całkowicie zmieniać swoich nawyków i myślenia.
 • Jedyne co musisz zrobić, to przeczytać książkę i zacząć działać.

Najlepsze jest jednak to, że Twoje działanie na początku wcale nie musi być duże i intensywne. Możesz zacząć od małych kroczków, po których w krótkim czasie zaczniesz widzieć pierwsze rezultaty.

"Obudź się i zacznij żyć!" to książka dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę do sukcesu, jak i dla tych, którzy już zaczęli i są np. w połowie drogi do osiągnięcia tego, czego pragną albo nawet mają już za sobą kilka sukcesów.

Z ebooka "Obudź się i zacznij żyć!" dowiesz się

 • Jak wykształcić w sobie żelazną dyscyplinę sukcesu, która dodatkowo nie będzie dla Ciebie uciążliwa, ale wejdzie w nawyk jako coś pozytywnego i co łatwo Ci robić?
 • Jak rozpoznać, czy to, czym się zajmujesz, doprowadzi Cię do porażki czy doprowadzi Cię do oszałamiającego sukcesu? Co zrobić, aby wcześniej wykryć drogę porażki i natychmiast z niej zawrócić?
 • W jaki sposób komunikować się z innymi, nie tylko skuteczniej, ale również w taki sposób, aby potrafić bardziej przekonywać innych ludzi do swoich racji?
 • Jak działać w taki sposób, aby wyeliminować możliwość porażki? Tylko pomyśl, jakby to było, gdybyś nie mógł odnieść porażki i był skazany na sukces.
 • Co zrobić, aby wreszcie wykorzystać cały potencjał, który w Tobie drzemie i uwolnić energię i siły do osiągnięcia tego, o czym zawsze marzyłeś?
 • Jak przełamać własną niemoc i niemożność rozpoczęcia i skończenia czegoś, o czym marzysz i co chcesz osiągnąć? Dowiedz się, jak wreszcie zerwać ograniczające Cię łańcuchy i zacząć działać pomimo obaw czy strachu?
 • Dlaczego nam się udaje i co tak naprawdę decyduje o tym, że ktoś osiąga kolejne sukcesy, a ktoś ponosi kolejne porażki?
 • W jaki sposób wykorzystywać zasoby energii, które posiadasz, abyś nie tylko nie czuł się wyczerpany pod koniec dnia, ale jeszcze znalazł dodatkowe siły na szybsze osiągnięcie swoich celów?
 • Czy istnieje formuła sukcesu, czy istnieją określone prawa, których przestrzeganie pozwoli nawet największemu nieudacznikowi ziścić swoje marzenia?
 • W jaki sposób zachowywać się, aby sprawiać wrażenie osoby bardziej pewnej siebie i wartościowej?
 • Jak skupić się na osiąganiu swoich celów, a nie rozdrabniać się na inne niepotrzebne czynności, które zabierają Ci tylko czas?
 • Największe błędy, jakie popełniają ludzie, pragnący osiągnąć sukces w swoim życiu (niezależnie czy zawodowy, czy prywatny).
 • W jaki sposób podnosić się po porażkach i co zrobić, aby przeciwności nie demotywowały Cię i nie niszczyły Twojego zapału do działania?
 • Dlaczego niektórzy ludzie potrafią sobie radzić z porażkami oraz mimo przeciwności losu wciąż potrafią dążyć zawzięcie do sukcesu, aż go osiągną?
 • Nauczysz się, jak wejść i dostosować się do nowego środowiska ludzi, których nie znasz.

Nie wiem, czy co rok planujesz jakieś nowe postanowienia, ale chyba oboje wiemy, że same postanowienia to jeszcze nic wielkiego. Spełnić te postanowienia i nie odnieść porażki, to dopiero osiągnięcie. Ta książka Ci w tym pomoże, ale jest jeden warunek.

Musisz wpierw poznać wiedzę w niej zawartą i zastosować ją w swoim życiu, i myśleniu. Bez tego nic się nie zmieni i dalej porażki mogą pojawiać się w Twoim życiu, hamując Twoją drogę do sukcesu. Poznaj sposób na ich pokonanie i ominięcie, z którego skorzystały już dwa miliony ludzi na całym świecie.

Spis treści

Spis treści ebooka "Obudź się i zacznij żyć!"

 • Wstęp
 • Rozdział I: Dlaczego nam się nie udaje?
 • Rozdział II: Wola Porażki
 • Rozdział III: Ofiary Woli Porażki
 • Rozdział IV: Nagrody Porażki
 • Rozdział V: Ku odpowiedniemu kierunkowi
 • Rozdział VI: System w akcji
 • Rozdział VII: Ostrzeżenia i zastrzeżenia
 • Rozdział VIII: By nie mówić na próżno
 • Rozdział IX: Zadanie wyobraźni
 • Rozdział X: O kodach i standardach
 • Rozdział XI: Dwanaście dyscyplin
 • Rozdział XII: I wszystkiego najlepszego!
Opinie

Najprostsze metody często okazują się najlepsze. Dorothea Brande przedstawia nam swoją własną metodę na wyjście z życiowego "dołka" i przezwyciężenie "woli porażki" - która sabotuje nasze plany. Bardzo podoba mi się to niezwykle proste i intuicyjne ujęcie i często odświeżam sobie główną ideę tej książki, by poprawić własną efektywność:).

Mateusz

Niektóre lektury są ponadczasowe i pokazują,że ludzie od zawsze borykają się z pewnymi problemami i wciąż od nowa poszukują skutecznych rozwiązań. Okazuje się,że rozwiązania znane są od dawna... a dla niektórych są to prawdy oczywiste. Nawet wtedy jednak warto je sobie odświeżyć, przypomnieć, przedefiniować na nowo. Ciekawa, inspirująca książka.

Agata

Troche zajelo mi czasu zrozumienie mojej sytuacji i odnalezienie drogi, ktora chce isc. Troche mi zajelo uwierzenie w siebie. Z tej ksiazki kazdy wyniesie cos innego, cos pozytecznego i jestem przekonana,ze pozwoli otworzyc oczy na rzeczy, ktorych wczesniej nie dostrzegalismy.

Karolina

Wspaniała książka na twórcze przebudzenie ,choćby teraz na wiosnę. Az trudno zrozumieć jak duzo zależy od nas, od naszego pozytywnego nastawienia do życia, sukcesu, miłości. Polecam

Małgorzata

Bardzo dobra książka, napisana nie zawiłym językiem jednocześnie na wysokim poziomie, teraz po przeczytaniu polecam ją wszystkim chcącym odmienić swoje życie...

Tomasz

Książka bardzo ciekawa i temat zawsze aktualny. Trochę ciężko się czyta, bo styl pisania jest bardzo kwiecisty, zdania szalenie rozbudowane, ale pisane dobrym językiem. Gratulacje dla tłumaczki ! Polecam tę lekturę nie tylko lekko "zagubionym", ale wszystkim, którzy chcą zdać sobie sprawę jak skomplikowaną sprawą jest własne nastawienie do życia, do działania.

Jacek

Od jakiegoś czasu interesuje mnie osobisty rozwój dlatego bez namysłu sięgnęłam po książkę Dorothea Brande "Obudź się i zacznij żyć" i cieszę się ze to zrobiłam.

Formuła sukcesu opisana w niej jest z jednej strony prosta kiedy już wiem o co chodzi kiedy ją znam z drugiej strony samemu często trudno uświadomić sobie pewne mechanizmy, których znajomość jest niezbędna jeśli chcę odnosić sukcesy i bez żalu radośnie energicznie kroczyć do przodu.

Tego typu książki są dla mnie światełkiem w tunelu życia. Mając jasność danej sytuacji możliwie szybko i efektywnie radzę sobie z pojawiającymi się problemami choćby przy prowadzeniu własnej firmy którą założyłam niedawno. Polecam tą książkę jak najbardziej :)

jadwiga

Książka napisana ciekawie , pozwala uruchomić w sobie bardzo proste mechanizmy prowadzące do osiągniecia konkretnego celu. Jak zwykle sprawdza się tu zasada , że najbardziej oczywiste prawdy trzeba dopuścić do głosu w swojej świadomości , żeby odblokować to co nam do tej pory nie pozwalało osiągnąć sukcesu. Polecam tą książkę wszystkim tym których ,,coś ,, powstrzymuje przed realizacją zamierzeń.

Katarzyna

Publikacja zawiera dużo "złotych mysli" i nowych pomysłów jak rozwiązywać problemy. Właściwie częściowo są to rzeczy, który już gdzieś słyszałam, miałam z nimi doczynienia. Ale nigdy nie próbowałam ich ani zastosować ani pomyśleć nad ich sensownością. Nie jestem pewna czy bedę w stanie od razu tak bardzo zmienić swoje postępowanie względem bliskich mi osób i względem siebie.

Beata

Bardzo interesująca lektura. Na początku sceptycznie podeszłam do rad zawartych w książce, ale one rzeczywiście działają!!! Dzięki temu w tydzień ukończyłam pracę, nad którą tak męczyłam się od jakiegoś czasu. Dziękuję za tą fantastyczną lekturę.

Ewa

Otrzymałem to, czego się spodziewałem i bardzo mnie to cieszy. Sam kiedyś prowadziłem wykłady z NLP i motywacyjne, lubię tego rodzaju publikacje gdyż traktuje to nie jak książkę, ale jak narzędzie pracy, jak mawiali Napoleon Hill i Clemens Stone - samo czytanie nie wystarczy, trzeba działać, a tego typu lektura powoduje u mnie chęć pracy i konstruktywnego myślenia. Bóg dał nam dwie piękne rzeczy - rozum i czas - ja zbyt wiele czasu straciłem, więc zostało mi tylko działanie, a ta książka pobudza właśnie do działania.

Marian

Książka FANTASTYCZNA :)Zawiera mnóstwo ciekawych pomysłów i rozwiązań, które przydadzą mi się w moich planach na rozkręenie własnej firmy - opisane w niej życie życie życie... - ono daje nam inspiracje i pomysły co i jak robić - nie tylko w życiu codziennym i w relacjach z innymi ale i w pracy i w możliwościach zarabiania pieniędzy.

Anna

Po przeczytaniu tego ebooka mam mieszane odczucia. W trakcie czytania nie byłam zachwycona treścią ani stylem, w jakim jest napisany. Jednak spróbowałam zastosować główną radę daną przez autorkę i niedługo potem zauważyłam pozytywne zmiany w moim życiu. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale bardzo możliwe, że to naprawdę efekt działania zalecanego w tej książce. Nawet sama autorka pisze, że trudno uwierzyć, że to naprawdę działa! Więc chyba coś w tym jest... :)

Marta

Szczerze mówiąc, to takiej właśnie książki i wiedzy potrzebowałem do tego, aby po kilku latach działania, dociekania i badania w dziedzinie psychologii osiągnięć i filozofii życia - sowicie je podsumować i przejść do nowego, jakże wspaniałego okresu w swoim życiu.

Ta książka jest prosta, powiedziałbym nawet, że bardzo prosta a jej prawdziwe zrozumienie, doprowadzi nas do zdobycia czy osiągnięcia wszystkiego czego pragniemy.

Jest tutaj śmierć jako, że wszyscy się urodziliśmy, tak więc i wszyscy umrzemy. Jest tutaj również prawdziwe życie, jako że tylko życie w szczęściu i uczestniczenie w prawdziwym sukcesie oraz jedności ze wszystkim co istnieje, można do takiego życia zaliczyć. Bo pewien pan powiedział kiedyś raz: "tylko życie w pełni wykorzystane w służbie dobra, można nazwać życiem w pełni wykorzystanym".

Osobiście zgadzam się z autorką, że prawdziwy sukces to nie dostrzeganie porażki. Inaczej się chyba tego nie da powiedzieć. Kiedy zwracasz uwagę na ewentualną porażkę, podejmując się jakichkolwiek działań, nie masz absolutnie żadnych szans na to, by wygrać i zwyciężyć. Zacznij kierować się pozytywną stroną własnego umysłu, dostrzegaj to co najlepsze a zwyciężysz.

I na koniec powiem, że nie dziwię się temu, że książka ta jest bestsellerem na całym świecie. Rzeczywiście: jej prawdziwe zrozumienie doprowadzi nas do sytuacji, w której przestaniemy śnić na jawie, jak pijak który dzień w dzień tankuje.

Zrozumienie tej książki nie jest proste. Sam bym jej nie zrozumiał, gdybym nie miał żadnej wiedzy poprzedzającej to o czym mówi autorka. Mimo wszystko polecam tą książkę wszystkim tym, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej i zacząć działać tak aby odnieść zwycięstwo, zamiast porażki.

Krzysztof

Autorka bardzo dokładnie opisuje mechanizm, który ciągnie człowieka do porażki. Tym sposobem jest nam łatwiej ustrzec się niebezpieczeństw, w które nieświadomie wpadamy.

Wojciech

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.8 (4 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Obudź się i zacznij żyć! / Dorothea Brande

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Twoja droga do sukcesu / Arkadiusz Podlaski
Ebook "Twoja droga do sukcesu". Odkryj NAJPEWNIEJSZY sposób na dotarcie do sukcesu. "Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach". Codziennie można spotkać się z ludźmi, którzy proponują nam „wyjątkowe szanse”, „...
Ebook Od zera do milionera / Piotr Rosik i Wojciech Rudny
Ebook "Od zera do milionera". Inspirujące historie ludzi, którzy osiągnęli sukces Poznaj sekrety światowych "ikon sukcesu", którzy pokazali... jak dojść "od zera do milionera". Ucz się od najlepszych, jak zostać...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Świadomie do sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook "Świadomie do sukcesu". 55 sposobów, które uczynią Twoje życie pełniejszym! Jak szybciej osiągnąć swoje cele, sukces, marzenia działając świadomie, a nie po "omacku"? 55 lekcji, które przechodzą ludzie sukcesu....
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Będę pisarzem / Dorothea Brande