Efekt Motyla / Kamil Cebulski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski

Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem?

Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila Cebulskiego.

Zapewne nieraz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar, Robert Kiyosaki czy Anthony Robbins. Są oni znani na całym świecie. Zajmują się tematyką motywacyjną, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego i osiągania sukcesu, wydają książki.

Jeśli czytałeś ich książki, pewnie nieraz się zastanawiałeś nad tym, czy oni faktycznie odnieśli taki sukces. Pewnie też nieraz przyszło Ci do głowy: „Wszystko pięknie, ale oni opisują realia zachodnie, amerykańskie. W Polsce to nie zadziała”.

Dlaczego „Efekt motyla” jest tak wyjątkową książką?

Przede wszystkim – jest to książka napisana na podstawie autentycznych doświadczeń, zdobytych w polskich realiach. To, co przeczytasz już za chwilę, to dowód na to, że w Polsce można bez problemu osiągnąć olbrzymi sukces, jeśli wie się, jak to zrobić.

Kamil Cebulski - Efekt motyla

Z ebooka "Efekt Motyla" dowiesz się między innymi:

 • Jak zmienić swój ograniczający punkt widzenia, tak aby dostrzegać nadarzające się okazje i je wykorzystywać w celu kreaowania własnej, szczęśliwej przyszłości?
 • Jak wykorzystać potencjał drzemiący w każdym z nas? Jak pokonać swojego wewnętrznego wroga i przezwyciężyć negatywnych doradców?
 • Jak podejmować właściwe decyzje, które skierują Cię na drogę do sukcesu?

Jeżeli jesteś biedny, to nie dlatego, że nie masz pracy, ale dlatego, że nie masz pieniędzy!

Znam wielu ludzi, którzy ciągle pracują i nadal są biedni. Znam także takich ludzi, którzy nie pracują lub pracują po kilka dni w miesiącu, ale nie mogą o sobie powiedzieć, że są biedni. Sam także zaliczam się do takich osób. Praca i poziom zamożności wcale nie idą ze sobą w parze. Nie ma wzoru, który zakładałby, że ten, kto więcej pracuje, ma więcej pieniędzy. To jest okłamywanie samego siebie i swojej podświadomości. Nigdy, przenigdy nie uzyskasz finansowej niezależności, jeżeli będziesz nastawiony na zdobywanie pieniędzy tylko poprzez pracę na etacie.

Nie wiem, jak Ty, ale ja pracy samej w sobie wcale nie potrzebuję, mam jej mnóstwo w domu, na działce, w firmie. Nawet działam w tym kierunku, aby pracować jak najmniej, dzięki temu mam więcej czasu na zarabianie pieniędzy. W tym momencie warto przytoczyć myśl Johna Rockefellera.

"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy"

Przez kilka lat wszystkie moje działania były skierowane ku temu, aby zdobyć pieniądze. Działałem więc tak, aby je zdobyć. Nie szukałem pracy, szukałem pieniędzy. Nie ograniczałem się do pracy na etacie, gdyż jest wiele innych, o wiele lepszych sposobów na zdobywanie pieniędzy niż praca. Dlaczego więc wszyscy tak bardzo jej szukają?

Odpowiedź jest prosta. Praca na etacie to najłatwiejszy i najszybszy sposób zdobycia pieniędzy. Praca „na etacie” to nic innego, tylko sprzedawanie swojego czasu komuś innemu, komuś, kto lepiej potrafi go wykorzystać. Innymi słowy, pracując za pieniądze, zarabiasz je nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla swojego pracodawcy.

Kamil Cebulski - fragment książki "Efekt Motyla"

Zapewne zastanawiasz się teraz, czy książka "Efekt Motyla" jest faktycznie dla Ciebie. Czy Ci się przyda i czy faktycznie dzięki niej osiągniesz sukces. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad tym, to niestety odpowiedź brzmi: NIE! Nie jest to bowiem książka dla każdego. Nie rozwiąże ona wszystkich Twoich problemów. Jeśli jednak jesteś osobą, która naprawdę chce osiągnąć sukces, wiesz, że nauka od kogoś, kto przeszedł już sprawdzoną drogą do sukcesu, jest najbardziej skuteczna, to wiedz, że nie ma lepszej książki dla Ciebie na początek tej fascynującej drogi.

Spis treści

Spis treści ebooka "Efekt Motyla"

 • Wstęp
 • Efekt motyla w moim życiu
 • Mój najlepszy biznes trwał 15 sekund
 • Wszystko w swoim czasie
 • Co jest najważniejsze w Twoim życiu?
 • Najpierw pomóż sobie
 • Potrzeba matką wynalazku
 • Pozory mogą mylić
 • Posiadanie pieniędzy usypia kreatywność
 • Nie słuchaj najbliższych, słuchaj autorytetów
 • Trzy fazy rozwoju przedsiębiorstwa bez miliona złotych
 • Jeżeli nie masz czasu
 • Nadchodzą ciężkie czasy
 • Świadomością wpływaj na podświadomość
 • Pieniądze są ekwiwalentem czasu
 • Pieniądze to ekwiwalent czasu
 • Prawo Pareta [Zasada 20/80]
 • Rola specjalisty w Twoim biznesie
 • Szkoła to tylko podstawa
 • Efekt placebo
 • Im prostszy pomysł, tym lepszy biznes
 • Zarządzanie przepływem pieniędzy
 • Jasno sprecyzuj swoje cele
 • Najpierw sprzedaj, potem kupuj
 • Moralność stawiam wyżej niż prawo
 • Prawo jest inne dla bogatych i inne dla biednych
 • Wykorzystywanie pieniędzy banków
 • Magiczna chwila oświecenia
 • To już niestety koniec
Opinie

Ciekawa pozycja, pokazująca jak czasem z pozoru mało znaczące wydarzenia, wpływają na naszą przyszłość. Warto przeczytać i poświęcić kilka chwil na refleksję. To, o czym napisał autor, rzeczywiście tak funkcjonuje.

Paweł D.

Książka "Efekt motyla" to fascynująca opowieść jak marzenie może stać się rzeczywistością. Jak przez swoje działanie, odwagę możemy wpływać na swoje życie. Świetnie się ją czyta. Autor przedstawia nam swoją drogę, dzięki której osiągnął sukces. Jego porady mogą przyczynić się do rozwijania inteligencji finansowej, zwłaszcza u młodych przedsiębiorczych i twórczych osób, zainspirować ich do kreowania swojej przyszłości. Szkoda, że takiej publikacji nie przeczytałam w młodości.

Alicja I.

z dnia na dzień coraz bardziej fascynują mnie finanse, ta książka jest idealną lekturą dla mnie. Polecam wszystkim zainteresowanym, którzy chcą wiedzieć więcej o tym jak nie mając pieniędzy można rozkręcić biznes i stać się milionerem!!

Marta Ż.

lektura Kamila Cebulskiego jest potwierdzeniem tego że nawet będąc nastolatkiem i mając w portfelu niewiele pieniędzy, można odnieść sukces...wyzwala chęć do działania...ale mnie najbardziej zainteresowała końcowa część tej książki...pozdrawiam :)

Andrzej S.

Książka zawiera dobry zasób praktycznej wiedzy, przydatnej dla osób myślących poważnie o swojej przyszłości finansowej, chcących poszerzyć wiadomości o efektywniejszym zarządzaniu czasem, korzystaniu z nieograniczonych możliwości podświadomości i kierowaniu się rachunkiem ekonomiczną. Zrozumiałem, że aby stać się przedsiębiorcom czy inwestować na rynkach kapitałowych nie trzeba wygranej na loterii, tak jak mi opowiadali znajomi, sąsiedzi, własna rodzina, którzy nie mieli nigdy nic wspólnego z biznesem.

Dawid K.

Niesamowita, a jednak prawdziwa historia drogi do sukcesu Kamila Cebulskiego." Nigdy nie wiesz, który motyl wywoła burzę, więc nie siedź przed telewizorem, wyjdź do ludzi, zacznij działać!" Jeżeli Twoim marzeniem jest odnieść sukces warto jest przeczytać tę książkę!

Julia Ch.

Publikacja "Efekt motyla" jest napisana prostym i zrozumiałym językiem. W bardzo ciekawy sposób autor opisuje w niej swoje doświadczenia związane z prowadzeniem biznesu, zdobywaniem pieniędzy. Autor w swojej publikacji ukazuje różnicę pomiędzy pracą na etacie a prowadzeniem działalności gospodarczej. Polecam każdemu, bardzo pouczająca pozycja.

Adam B.

Efekt Motyla - wspaniała pozycja, którą powinien przeczytać każdy. Prosty język wyjaśniający czasem trudne sytuacje biznesowe. Książka pobudza do myślenia i motywuje do działania. Autor pokazuje, że nie taki diabeł straszny... i własny biznes to przepis na życie na właściwym poziomie. Polecam młodym i starym, etatowcom i samozatrudnionym, bezrobotnym i biznesmenom, każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Jolanta

Byłem trochę sceptycznie nastawiony do tej pozycji. Po pierwsze dlatego, że przeczytałem na forach dwie lub trzy niepochlebne opinie na jej temat, a drugim powodem było to, że osobiście nie przemawia do mnie osoba autora - Kamila Cebulskiego. Książka zaskoczyła mnie jednak pozytywnie. Pierwsza rzecz, która mi się spodobała po włączeniu iPoda z nagraniem to...głos lektora. "Efekt Motyla" jest czytany przez Tomasza Kućmę i uważam, że sam jego głos, nawet gdyby czytał książkę telefoniczną, zawsze zadziała na słuchacza motywująco. W książce Kamil jest konkretny i nie głaszcze słuchacza/czytelnika po głowie. Podaje konkretne przykłady sytuacji, które pozwoliły mu rozwinąć swoje firmy internetowe. Choć czasami zdarzy się, że jakaś rada wydawać mogłaby się naiwna, to jednak jest kilka rzeczy, których się nauczyłem. Autor również nie omieszkał sięgnąć po przykłady nie tylko z własnego życia, ale także z życia innych osób oraz z psychologii, by jeszcze bardziej zmotywować tym odbiorcę do działania. Co tu dużo opisywać, do jednych ta książka trafi, do innych nie, ale na pewno warto się z tą pozycją zapoznać. Nie żałuję pieniędzy w nią zainwestowanych.

Arek K.

Książka wciąga bardzo szybko. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to prawdziwa historia. Bardzo pouczająca. Można poprzez pryzmat bohatera dotrzeć do samego siebie i zacząć zmieniać swoje nastawienie do możliwości. Możliwości, które każdy ma takie same. Zazdroszczę tylko,że autor miał tyle problemów (czytaj wyzwań) do pokonania. Ja ich nie miałem przez ostatnie 10 lat, pewnie dlatego tak późno zaczynam to , co autor zaczął w tak młodym wieku. Tylko pogratulować. Książkę zdecydowanie polecam i dla tych co błądzą i dla tych co mają już plan na życie.

Tomasz K.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4.8 (4 votes)
ZałącznikRozmiar
PDF icon Darmowy fragment ebooka - Efekt Motyla760.51 KB
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Akademia Sukcesu / Iwona Majewska-Opiełka
Ebook "Akademia sukcesu". Jak stawać się coraz lepszym i wieść szczęśliwe życie. Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić...
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...
Książka Myśleć Jak Milionerzy / Kamil Cebulski
Książka "Myśleć Jak Milionerzy". Czyli odpowiedź na pytanie dlaczego biedni biednieją, a bogaci się bogacą? Dowiedz się jak myślą ludzie bogaci i poznaj sekret bogactwa jednego z najmłodszych polskich milionerów....
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Myśleć Jak Milionerzy / Kamil Cebulski