Gra o życie / Dariusz Skraskowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji / Dariusz Skraskowski

"Człowiek wygrywa życie, jeśli pragnie tego, czego może dokonać i dokonuje tego, czego pragnie." Dowiedz się jak to zrobić!

Słyszałeś może, że 90% procent zaplanowanych działań nie dochodzi do skutku właśnie z powodu odkładania na później? Czytając tego e-booka dajesz sobie szansę na osiągnięcie rezultatów, o jakich niektórzy mogą tylko pomarzyć.

Kto jeszcze chce poznać największy w historii sekret motywacji?

Czytając e-booka "Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji" dowiesz się: jak zamienić problemy w kuszące pragnienia; jak skojarzyć cierpienie z obecnymi problemami i przyjemność z osiąganiem pragnień; jak uwolnić się od balastu emocjonalnego i doświadczyć energii wdzięczności; jak zachować spokój i podejmować natchnione działania.

Dlaczego tak nieliczni potrafią skutecznie motywować się do działania?

Jeszcze kilka lat temu sam zadawałem sobie dokładnie takie pytanie. Efekty, jakie wówczas osiągałem, były dalekie od zadowalających. Przyznam się szczerze - doprowadzały mnie do wielkiego stresu i zmartwień.

Na szczęście czasy, gdy miałem wspaniałe pomysły, które odchodziły w zapomnienie - minęły. Kilkaset przeczytanych książek, ciągłe zdobywanie wiedzy o skutecznej motywacji sprawiły, że dzisiaj uczę w jaki sposób skutecznie motywować się do działania.

Chcę podzielić się z Tobą praktyczną wiedzą. Dlatego napisałem e-booka ”Gra o Życie. Największy w historii sekret motywacji.

Tylko wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś wiedział co zrobić, aby zmotywować się do zrobienia czegoś, co jest naprawdę ważne dla Ciebie. Jak by to było, gdybyś mógł w ciągu kilku minut zebrać siły i zrobić coś, co odkładasz od jakiegoś czasu. Tylko pomyśl, ile oszczędziłoby to zmartwień, trosk i nerwów.

I gdy tak czytasz te słowa, możesz pomyśleć o czymś, co pragniesz zrobić dla siebie, rodziny, firmy lub przyjaciół. Być może zaczynasz uświadamiać sobie, że jest jedna taka rzecz, która jest dla Ciebie najważniejsza.

Gdy myślisz o tym, zaczynasz odczuwać, że jeśli tego nie zrobisz, będziesz bardzo cierpieć. Pomyśl tylko, ile będzie Cię kosztowało odkładanie tego na później. Zobacz, ile stracisz, jeśli tego nie zrobisz. Uświadom sobie straty, jeśli chodzi o Twoje zdrowie, Twoje relacje z rodziną, Twoje osiągnięcia zawodowe, Twoje złe samopoczucie, Twoje finanse. Zaczynasz uświadamiać sobie, że odkładanie tego na później kosztowało Cię już zbyt wiele cierpienia. Czujesz, że sprawia to cierpienie teraz i będzie przysparzało wiele cierpienia w przyszłości.

A teraz pomyśl o tym, co dobrego wydarzy się w Twoim życiu, gdy już to zrobisz. Tylko wyobraź sobie, jak korzystnie wpłynie to na Twoje zdrowie, Twoje relacje z rodziną, Twoje sukcesy zawodowe, Twoje relacje z przyjaciółmi, Twoje finanse.

I gdy tak myślisz o tych dobrych rzeczach, zaczynasz odczuwać silną potrzebę, aby to zrobić.

Wiele osób podliczyło koszty odkładania ważnych rzeczy na później i korzyści wynikające z działania. Zaczęły grę i wygrały bezcenne nagrody: dobre zdrowie, spokój ducha, wielką radość i większe pensje.

Co zyskasz dzięki lekturze e-booka "Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji" i poprzez wykonanie podanych w nim ćwiczeń?

Automotywacja stała się jedną z niezbędnych umiejętności pozwalających zdobywać to, czego pragniesz. Różne badania pokazują, że tylko osoby potrafiące wciąż od nowa motywować się do działania, osiągają sukcesy, dobrze zarabiają i potrafią cieszyć się życiem.

Właściwie żadna sprawa, którą załatwiasz, nie obędzie się bez motywacji. Każdego dnia załatwia się setki milionów spraw. Codziennie miliony osób starają się na różne sposoby motywować się do działania. To bardzo cenna umiejętność, która może doprowadzić Twoje życie osobiste i zawodowe do rozkwitu lub do upadku. Ucząc się, jak szybko i skutecznie motywować się do działania, możesz żyć pełnią życia.

Zapewne chcesz poznać odpowiedzi na poniższe pytania...

 • Jak zamienić problemy w kuszące pragnienia?
 • Jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień?
 • Jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i poczuć w sobie energię wdzięczności?
 • Jak akceptować rzeczy niezależne od nas i podejmować natchnione działania?
 • Jak tę wiedzę i umiejętności wykorzystać praktycznie?

Wyznaczenie celu jest pierwszym krokiem na drodze przekształcania niewidzialnego w widzialne – podstawą osiągania wyników.

Kierunek, w którym zmierzamy, jest o wiele ważniejszy niż kolejne osiągane rezultaty. Kiedy odkryjesz czego pragniesz, poświęcasz temu wiele emocji. Skupiając się na tym, w końcu zauważasz możliwości na swojej drodze życia. Zaczyna działać wybiórcze postrzeganie, co pozwala dostrzegać okazje służące realizacji pragnienia.

To potężne podejście do zdobywania tego, czego pragniesz. Takie podejście cechuje ludzi wszelkich dziedzin życia, którzy konsekwentnie osiągają to, czego pragną – w sposób zgodny z otaczającymi ich ludźmi.

Pamiętaj, że to kim jesteś i kim chcesz być, to pragnienia mające największą siłę oddziaływania. Ponieważ działamy zgodnie z naszym poglądem na temat tego, kim jesteśmy. Dzieje się tak dlatego, że jedną z najsilniejszych sił kierujących człowiekiem jest potrzeba konsekwencji.

Na początek przyjrzyj się dokładnie Twojej obecnej sytuacji. Odkryj, czego nie chcesz dłużej znosić w swoim życiu. Weź pod uwagę role, które odgrywasz w dowolnej sferze swojego życia: osobistej (np. twórca, badacz, odkrywca, mędrzec); rodzinnej (np. mąż, syn, brat, wujek); zawodowej (np. sprzedawca, konsultant, doradca, trener) lub społecznej (np. inicjator, przyjaciel, kolega, sąsiad).

Dariusz Skraskowski - fragment ebooka "Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji"

W poradniku ”Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji” podsumowałem swoje ponad 12-letnie doświadczenie w odkrywaniu najskuteczniejszych technik motywacji. W swoim życiu codziennie korzystam z opisanych w e-booku 4 kroków do rozpalania w sobie i innych ognia motywacji.

E-book "Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji" zawiera 4 lekcje mojego autorstwa, inspirowane twórczością Anthonego Robbinsa i Joe Vitale. Zawiera wiele cennych wskazówek, które są wzbogacone ćwiczeniami. Pokazują one praktyczne zastosowania danej myśli. Liczne pytania i instrukcje typu krok po kroku ułatwiają realizację zadań.

Poradnik "Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji" jest podzielony na cztery części robocze.

 • Krok 1. Kuszące pragnienia. Ten krok nauczy Cię, jak zamienić problemy w kuszące pragnienia.
 • Krok 2. Silne motywy. Ten krok nauczy Cię, jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień.
 • Krok 3. Genialne sposoby. Ten krok nauczy Cię, jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i poczuć w sobie energię wdzięczności.
 • Krok 4. Natchnione działania. Ten krok nauczy Cię, jak akceptować rzeczy niezależne od Ciebie i podejmować natchnione działania.

Czy te lekcje będą działać w Twoim przypadku?

To zależy od Ciebie. Ja daję narzędzia. Od Ciebie zależy, jak będziesz z nich korzystać. Jeśli chcesz jak najwięcej skorzystać z tego e-kursu, zastosuj jedną podstawową zasadę, ważniejszą od innych. Stosując ją zdziałasz cuda.

Jaka to zasada?

Jest bardzo prosta: rozwiń w sobie głębokie pragnienie, niezłomne postanowienie, że chcesz poznać największy w historii sekret motywacji.

Po prostu pamiętaj, jak ważne to jest dla Ciebie. Pomyśl tylko, że kiedy poznasz ten sekret, rozpalisz swój wewnętrzny ogień motywacji, jakże potrzebny do realizacji Twoich pragnień.

A teraz zapraszam do odkrywczej podróży po kluczowych obszarach motywacji... Wybierz te elementy, które pasują do Twojej sytuacji życiowej. Rozwiń je! Opieraj się na zdobytych doświadczeniach – są one kopalnią wartościowych informacji. Przecież najlepszym dowodem, że system 4 kroków działa, będzie Twoje życie.

Spis treści

Spis treści ebooka "Gra o życie"

 • Wprowadzenie
 • Prawdziwe historie
 • Krok 1. Kuszące pragnienia
 • Balsam dla duszy
 • Krok 2. Silne motywy
 • Balsam dla serca
 • Krok 3. Genialne sposoby
 • Balsam dla umysłu
 • Krok 4. Natchnione działania
 • Balsam dla ciała
 • Podsumowanie
 • Bibliografia
Opinie

TO DZIAŁA!!! Miałam dość zbyt naiwnych książek, których autorzy najwyraźniej myślą, że czytelnik sam sobie dopowie brakujące szczegóły, a ich jedynym celem jest rozpalenie ich motywacji... na chwilę... i pozostawienie samych sobie. Ta książka jest inna. Krótka, konkretna, idealna na dobry start. Przedstawiona metoda jest na tyle prosta, że nie jest trudno zmusić się do jej zastosowania nawet w chwilach zwątpienia. Masz problem - siadasz na (dosłownie!) 15 minut, robisz tak i tak i... działasz. Jeśli też zniechęcają Cię książki "wywracające do góry nogami całe Twoje dotychczasowe życie", zostawiające Cię z wielką chęcią do zmian, ale mętlikiem w głowie i brakiem pomysłów jak to zastosować, gorąco polecam tę pozycję. Mnie udało się na studiach nadrobić zaległości i z całkiem niezłymi wynikami być na bieżąco. Za to 6 punktów. Z wykrzyknikiem!

Weronika Ł.

Bardzo pozytywny ebook - w dosłownym tego słowa znaczeniu. Uczy optymizmu i innego spojrzenia na nasze życie. Najważniejsze jest to, że warto zagrać w grę, którą proponuje autor - to działa... Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu...

Agnieszka B.

Dzięki ebookowi "Gra o życie" poznałem wiele ciekawych informacji oraz metod rozpalania w sobie potężnej motywacji. Jest to wspaniała książka, polecam ją wszystkim!!! Niezależnie od wieku, ponieważ jest napisana bardzo prostym i zrozumiałym dla każdego językiem.

Tomasz B.

SUPER REWELACJA! W życiu przeczytałem naprawdę sporo książek o tematyce motywacyjnej. Jednak "gra o życie" to moim zdaniem najlepszy (choć dość prosty) sposób na automotywację i motywację innych. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy na codzień potrzebują motywacji dla siebie (czytaj: wszystkim! ;) ) oraz zajmują się pozytywnie rozumianą motywacją innych. Ogromne brawa dla autora. Warto dodać, że pozycja ta nie jest zlepkiem wielu innych publikacji (jak większość wydawanych w Polsce pozycji). To autorska, skuteczna metoda! Polecam!

Grzegorz D.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Motywacja bez granic / Nikodem Marszałek
Z ebooka "Motywacja bez granic" dowiesz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele. Wydawało Ci się może kiedyś, że jesteś stworzony do czegoś lepszego niż to,...
Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Korepetycje z sukcesu / Iwona Majewska-Opiełka
Ebook "Korepetycje z sukcesu". Wybierz drogę przez życie spójną z Twoją osobowością i pragnieniami. Ebook "Korepetycje z sukcesu" ma na celu stać się narzędziem Twojego rozwoju, być ściągawką na co dzień z...
Darmowy Ebook Tylko Ty Decydujesz / Ireneusz Tomczyk
Z darmowego ebooka "Tylko Ty Decydujesz" dowiesz się jakie wymówki powstrzymują Cię przed pomnażaniem pieniędzy! Według jakiego schematu obraca się Twoje życie? Czy jest to rutynowe...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Hipnotyczny telemarketing / Dariusz Skraskowski
Darmowy ebook Pogromcy stresów / Dariusz Skraskowski