Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier"

Tani hosting

Zawartość

Opis
Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier"

Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier"

Jak w domowym zaciszu DOŚWIADCZYĆ inwestowania w nieruchomości?

Jeśli chciałbyś bez żadnego ryzyka, w przyjemny sposób, w domowym zaciszu zdobyć doświadczenie z inwestowania w nieruchomości, spostrzeżenia i wnioski, których zebranie normalnie zajmuje lata i dziesiątki tysięcy złotych, mamy dla Ciebie coś idealnego.

Prawdopodobnie najefektywniejszą i najszybszą formę edukacji (o potwierdzonej naukowo skuteczności) z dziedziny, która może dać Ci prawdziwą i trwałą wolność finansową – z inwestowania w nieruchomości.

Tą formą edukacji jest…

Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier", w której wcielasz się w rolę inwestora w nieruchomości i jednym z Twoich głównych celów jest osiągnięcie rentierstwa – czyli stanu, w którym Twoje pasywne przychody przewyższają koszty życia.

Jak osiągnąć w niej rentierstwo?

Tak jak w życiu - odpowiednio decydując, w co inwestować w każdej turze swój czas i pieniądze.

W prawdziwym życiu też najczęściej najmocniej ogranicza Cię czas i pieniądze, więc właśnie masz okazję nauczyć się zarządzać nimi jak profesjonalny inwestor.

I nie musimy Ci niczego mówić ani tłumaczyć – SAM wszystkiego się nauczysz podczas grania. W miarę jak będziesz coraz lepiej zauważał, co wpływa na co i w jaki sposób, poznawał możliwości i rodzaje sytuacji, które mogą Cię spotkać na Twojej inwestycyjnej drodze (oraz jak się przed nimi zabezpieczyć lub wykorzystać je na swoją korzyść) – uzyskasz najlepszą lekcję inwestowania, jaką można zdobyć w tak krótkim czasie.

Okazje mieszkaniowe i wypadki, które spotkasz na kartach gry są wzorowane na prawdziwych zdarzeniach. Dzięki temu będzisz mógł wykorzystywać doświadczenie zdobyte w grze, w prawdziwym życiu podczas realnych inwestycji.

Z czego składa się gra "Polski Rentier"?

 • Plansza do gry
 • 22 karty doświadczenia
 • 20 kart finansowania
 • 50 kart mniejszych nieruchomości
 • 40 kart większych nieruchomości
 • 10 kart profesji
 • 6 arkuszy giełdy marzeń
 • 320 papierowych banknotów o różnych nominałach
 • 90 drewnianych znaczników mieszkań
 • 6 kart pomocniczych z przebiegiem gry i znaczeniami ikon
 • Kostka do gry
 • Znacznik czas
 • Bloczek arkuszy portfela inwestycyjnego

Maksymalna liczba graczy to 6, a średni czas rozgrywki przy rozgrywce przyspieszonej wynosi 1-1,5 h, a przy rozgrywce pełnej 1,5-3h.

Jak wygląda rozgrywka?

Trzon rozgrywki polega na tym, że na początku każdej tury, każdy z graczy ma 3 punkty czasu reprezentujące Twój wolny czas. To na co przeznaczysz te punkty - zależy tylko od Ciebie.

Możesz je wydać m.in. na:

 • Pozyskiwanie finansowania
 • Szukanie członków do swojego zespołu (prawnik, hydraulik, ekipa budowlana itp.)
 • Zdobywanie doświadczenia
 • Szukanie okazyjnych mieszkań na zakup
 • Szukanie okazyjnych mieszkań na podnajem
 • Negocjowanie ceny zakupu mieszkania
 • Negocjowanie ceny wynajmu mieszkania
 • Remontowanie mieszkania
 • I wiele innych

Każda z tych spraw rodzi inne efekty i w jednej sytuacji może się okazać dla Ciebie najlepszą możliwą decyzją, a w innej największym hamulcem.

Dzięki grze możesz bez podejmowania żadnego realnego ryzyka i kosztów przekonać się, jakie Twoje działania (lub całe ich kombinacje) i kiedy są jednym, a kiedy drugim, jakie efekty rodzą i z jakim ryzykiem się wiążą.

Bo jak się pewnie domyślasz – nie zawsze wszystko będzie wyglądało różowo. Jeśli się odpowiednio nie zabezpieczysz, narażasz się na różne nieprzyjemne, występujące losowo zdarzenia, które mogą kosztować Cię sporo pieniędzy i opóźnień na Twojej drodze do rentierstwa.

I to jest prawdziwe zarówno w życiu, jak i w grze.

Tylko, że w grze możesz w ciągu kilku godzin doświadczyć (lub podpatrzeć, jak spotykają innych) ich dziesiątki i zobaczyć, jak się przed nimi zabezpieczyć lub co minimalizuje ich wpływ.

W normalnym życiu – te wydarzenia są rozłożone na lata i kosztują Cię realny czas i pieniądze.

Dlatego przysiadając do gry razem z innymi (lub samemu), możesz w ciągu zaledwie kilku godzin zrobić symulację i zdobyć doświadczenie, które normalnie zbierałbyś LATAMI!

Tutaj tkwi właśnie potęga gier edukacyjnych. Wykorzystaj ją i w ciągu godzin zdobądź doświadczenie, spostrzeżenia i wnioski, które normalnie zyskałbyś po latach inwestowania.

Oszczędź sobie setek godzin i dziesiątki tysięcy złotych, jakie mogą kosztować Cię prawdziwe inwestycje, jeśli zabierzesz się za nie bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

A te możesz teraz zebrać tanio, szybko i prosto w domowym zaciszu, bawiąc się jednocześnie z innymi.

Autorzy
kategorie
Tagi
Average: 2.5 (3 votes)
Program partnerski: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości / Marcin Matuszewski
Ebook "Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości" czyli jak zostać Rentierem dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości to w dużej mierze praca z ludźmi. Nawet...
Ebook Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet / Dominika Nawrocka
Ebook Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet - Dominika Nawrocka Borykasz się z problemami finansowymi? Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce? Chcesz zadbać o swoją finansową...
Gra EURO CASH
Gra EURO CASH! Jest to pierwsza, całkowicie polska gra planszowa, która przez zabawę uczy przedsiębiorczości oraz pozytywnych nawyków finansowych. Gra EURO CASH została opracowana przez zespół blisko 100 ludzi...
Ebook Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej / Marcin Marczak
Ebook "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej?". Sztuka odnajdywania okazji na rynku nieruchomości. Książka "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej" opiera się na prostym...
Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? / Bartosz Nosiadek
Bartosz Nosiadek, w wieku 30 lat jest osobą wolną finansowo (co bynajmniej nie znaczy, że nie pracuje, wręcz przeciwnie - ludzie wolni finansowo często pracują więcej niż inni, bo robią to z zamiłowania i z pasji, a nie z...
X

Inne publikacje tego autora:

Jak skutecznie opanować język obcy i swobodnie się w nim komunikować? - Zapis webinaru
Ebook Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości / Marcin Matuszewski
Książka Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski
Internetowy Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski
Co zrobić, gdy cierpisz na chroniczny brak czasu? / Marcin Matuszewski