Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? / Bartosz Nosiadek

Tani hosting

Zawartość

Opis
Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? / Bartosz Nosiadek

Bartosz Nosiadek, w wieku 30 lat jest osobą wolną finansowo (co bynajmniej nie znaczy, że nie pracuje, wręcz przeciwnie - ludzie wolni finansowo często pracują więcej niż inni, bo robią to z zamiłowania i z pasji, a nie z konieczności). Jest właścicielem kamienicy, mieszkań na wynajem, kończy budowę osiedla mieszkań bezczynszowych i przymierza się do kolejnych inwestycji.

Ale co najważniejsze - jest człowiekiem, który nie tylko mówi, ale faktycznie żyje zgodnie z maksymą, że "biznes robi się z ludźmi, a nie na ludziach". To dlatego przyszedł do Pigułek Wiedzy, aby podzielić się swoją wiedzą i pokazać innym, że to naprawdę jest realne, podzielić się poradami, które są na wagę złota zarówno przy budowaniu swojej wolności finansowej, jak i biznesu.

Cóż takiego wiedział, czego nie wiedzieli inni, że to właśnie jemu się udało?

Pytanie powinno brzmieć trochę inaczej - cóż takiego wie TERAZ, oraz jakimi doświadczeniami może podzielić się osoba, której się udało? W jaki sposób Tobie ta wiedza może się przydać i zainspirować Cię do realizacji swoich celów?

Czego zatem dowiesz się z nagrań Pigułek Wiedzy, czego nie znajdziesz w książkach?

Książka to idealny pierwszy krok do rozwoju osobistego. To źródło wiedzy, którą możesz spokojnie przyswoić. Zazwyczaj jednak nie jest to aż tak skondensowana i praktyczna wiedza, jaka byłaby Ci potrzebna. Często potrzeba czegoś więcej.

Zazwyczaj mówi się, że kolejnym krokiem są szkolenia. I bardzo słusznie. Gdy już wiemy, co chcemy robić i w którym kierunku iść, szkolenia to coś co daje nam wiedzę i motywację do działania. Często pojawia się jednak problem, gdyż szkolenia nawet jednodniowe zazwyczaj kosztują 10x-20x więcej niż książka.

Dlaczego szkolenia są takie ważne? Bo mamy osobisty kontakt z osobą, która jest dla nas autorytetem. To co usłyszymy od kogoś ma dla nas często znacznie większe znaczenie niż to, co gdzieś przeczytamy. Jeśli dodatkowo mamy kontakt z taką osobą, to jeszcze lepiej.

Pigułki Wiedzy są czymś pomiędzy książką, a tradycyjnym szkoleniem. Ceną są zbliżone do książek, ale dają możliwość wirtualnego obcowania z ekspertem. Widzimy go, słyszymy i czujemy jakbyśmy tam byli. Dzięki temu wiedza zdecydowanie łatwiej jest przez nas wchłaniana, a przede wszystkim inspiruje nas to i motywuje często znacznie bardziej do działania niż nawet najlepsza książka.

Dlaczego nie doradzi Ci tego większość doradców finansowych?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Większość doradców finansowych, nie ma po prostu odpowiedniego praktycznego doświadczenia. Mogą być świetnymi teoretykami, ale czy mądrym jest radzić się osoby, która sama nie osiągnęła sukcesu w tym, o czym doradza? Większość doradców, sama nie inwestuje, często nawet nie radzi sobie z pieniędzmi. Jak to zweryfikować? Zobacz co mówi o tym Bartosz Nosiadek.

Samodzielnie musisz ocenić, czy jest to dla Ciebie przekonujące i czy bardziej interesują Cię konkretne porady od kogoś, kto faktycznie wykorzystuje tę wiedzę w praktyce i doradzanie traktuje bardziej jako swoją misję i hobby, czy od kogoś, kto siedzi w biurze i dostaje prowizje za sprzedaż produktów inwestycyjnych czy kredytowych.

Jeśli chcesz skorzystać z gotowych Pigułek Wiedzy, zobacz poniżej tematy, na które odpowiada nasz ekspert. Otrzymasz materiał wideo, w ramach którego Bartosz Nosiadek odpowie na poniższe kwestie, doradzi i może Ciebie także zainspiruje do działania.

Co zawierają Pigułki Wiedzy " Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego?"

 • Jak od zera zbudować 2000 zł dochodu pasywnego w 3 lata?

  Wytworzenie dochodu pasywnego jest kluczem do osiągnięcia niezależności finansowej. Dochód ten charakteryzuje fakt, iż nie musimy poświęcać czasu na jego wytworzenie. Aby to osiągnąć, trzeba wiedzieć jak umiejętnie inwestować zgromadzone środki. Największym problemem jest często brak tych środków i pytanie "ale jak to zrobić, jak nie mam co inwestować?". Specjalista w zakresie inwestowania i przede wszystkim praktyk, który to osiągnął samodzielnie, odpowie na pytanie jak zgromadzić niezbędne środki na inwestcje oraz w jaki sposób je inwestować.

 • Jak realnie i płynnie przejść w 3 lata drogę od pracownika do inwestora?

  Ekspert udzieli wskazówek, w jaki sposób wyzwolić się z konieczności pracy na etacie w taki sposób, by wzbogacać się na inwestycjach. Każdy z nas ma w sobie żyłkę do interesów. Wystarczy ja w sobie odnaleźć. Odpowiednia wiedza uprości drogę do osiągnania sukcesów i niezależności zawodowej.

 • Jak zwiększyć sprzedaż w nowo założonej firmie nie mając kapitału i znajomości?

  Sensem istnienia przedsiębiorstwa jest sprzedaż wyprodukowanych dóbr. Sztuką jest osiągnąć zadowalający wynik sprzedażowy, gdy firma dopiero "raczkuje". Jest to trudna sztuka, ale z pomocą eksperta Pigułek Wiedzy, zwiększenie sprzedaży może stać się prostsze niż myślisz.

 • 2 sposoby na dochód pasywny, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś

  Jeżeli już wiesz, co to jest dochód pasywny, to wiesz również, że warto go wytworzyć. Niestety łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Trudno od razu wpaść na pomysł, który okaże się dobrym biznesem, czy trafić w 100% opłacalną inwestycję. Jednak nie ma powodów do niepokoju, gdyż ekspert zaproponuje 2 sposoby, by kwota na twoim koncie systematycznie się powiększała, bez większego wysiłku z twojej strony. Wystarczy, że wcielisz w życie proponowane gotowe rozwiązania.

Ponadto otrzymasz inspirujące materiały dodatkowe:

 • BONUS: Możliwość odroczenia zapłaty podatku od nieruchomości.

 • BONUS: Inwestycje w nieruchomości pod wynajem. Co musisz wiedzieć.

 • BONUS: Podstawowa zasada inwestowania w nieruchomości.

Spis treści
Jak od zera zbudować 2000 zł dochodu pasywnego w 3 lata?14:24 min.
Jak realnie i płynnie przejść w 3 lata drogę od pracownika do inwestora?15:47 min.
Jak zwiększyć sprzedaż w firmie nie mając kapitału i znajomości?14:40 min.
2 sposoby na dochód pasywny, o których nigdy nie słyszałeś8:37 min.
Ponadto otrzymasz inspirujące materiały dodatkowe: 
BONUS: Możliwość odroczenia zapłaty podatku od nieruchomości2:56 min.
BONUS: Inwestycje w nieruchomości pod wynajem. Co musisz wiedzieć.5:59 min.
BONUS: Podstawowa zasada inwestowania w nieruchomości.1:14 min.
Autorzy
kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Program partnerski: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie? / Bartosz Nosiadek
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?": Jak rozkręcić...
Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo? / Sławomir Śniegocki
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo?": Od czego należy zacząć...
Ebook Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości / Marcin Matuszewski
Ebook "Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości" czyli jak zostać Rentierem dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości to w dużej mierze praca z ludźmi. Nawet...
Książka Zarabiaj na nieruchomościach / Wojciech Orzechowski
Książka „Zarabiaj na nieruchomościach. Kup wyremontuj i sprzedaj lub wynajmij z zyskiem” pomoże Ci zrozumieć techniki finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze zakończone sukcesem!...
Ebook Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet / Dominika Nawrocka
Ebook Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet - Dominika Nawrocka Borykasz się z problemami finansowymi? Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce? Chcesz zadbać o swoją finansową...
X

Inne publikacje tego autora:

Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie? / Bartosz Nosiadek