Od marzeń do realizacji / Daniel Janik

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Od marzeń do realizacji / Daniel Janik

Ebook "Od marzeń do realizacji". Jaką drogę musisz przejść, by zrealizować swoje marzenia. Chcesz wiedzieć co zrobić, aby wreszcie zaczęły się spełniać Twoje marzenia?

To, co nas spotyka w życiu, jest w dużej mierze uzależnione od nas samych. Często nie osiągamy nic wielkiego, ponieważ albo nie wiemy, czego tak naprawdę chcemy, albo uważamy, że nie jesteśmy w stanie tego dokonać.

Zamiast możliwości i szans, szukamy problemów. Zamiast na rozwiązaniach, skupiamy się na samej przeszkodzie. A przecież każdą przeszkodę na naszej drodze możemy obejść bokiem, górą lub prześlizgnąć się pod nią, możemy ją wykorzystać jako schodek, odskocznię w górę!

Wyobraź sobie przez chwilę, że masz taką moc, że z łatwością pokonujesz wszystkie przeszkody i realizujesz dowolne marzenie. Skup się tylko na tym, bez myślenia, jak tego dokonasz.

Jak już za chwilę zauważysz, to wcale nie jest takie proste! Gdy tylko pomyślisz o czymś wielkim, Twój umysł zacznie podsuwać różne przeszkody, przez które to wszystko stanie się nierealne... A to nie masz wystarczającej wiedzy, lat, siły, pieniędzy, a właściwe to może być, jak jest, byle tylko nie było gorzej.

Jak pokonać przeszkody na drodze do realizacji marzeń?

Czemu masz zadowalać się tym, co Ci niesie los, zamiast samemu wyciągnąć z kosza życia to, czego chcesz? To, że coś już mamy, nie oznacza wcale, że nie możemy mieć więcej.

Choć pieniądze nie są w życiu najważniejsze, to nie oznacza wcale, że nie możesz mieć ich więcej, prawda? Choć masz mieszkanie, to nie oznacza, że nie powinieneś go wyremontować czy dokupić nowe sprzęty. To, że Twój komputer jeszcze działa, nie oznacza, że nie powinieneś go zmienić na lepszy.

Sekretny czynnik, który łączył ludzi sukcesu spełniających swoje marzenia

Tysiące ludzi sukcesu zaczynało właśnie od wizji przyszłości i od marzeń, które chcieli zrealizować i które odważyli się mieć. Oni nie zadowolili się tym, co mieli, chcieli czegoś więcej. Nie zważali na to, że to było „niemożliwe” albo że ludzie wmawiali im, że się nie uda. Realizowali swoje cele wbrew wszystkim przeciwnościom, dopóki ich nie osiągnęli.

Przykładów mogę podać Ci bez liku. Bill Gates (właściciel Microsoft), który miał wizję komputera w każdym domu, w czasch, gdy na świecie nie używano jeszcze powszechnie komputerów. Paul Allen, dzięki któremu powstał iPod, który zrewolucjonizował słuchanie muzyki przez zwykłych ludzi.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Od marzeń do realizacji":

Oto czego dowiesz się z ebooka "Od marzeń do realizacji":

 • Co robić, jeśli ma się mało czasu na realizację marzeń i dążenie do sukcesu? Dowiedz się, jak wykorzystać każdą minutę swojego życia we właściwy sposób, zamiast ją marnować.
 • Jak wzbudzić w sobie niegasnącą motywację do działania i utrzymać jej wysoki poziom nawet wtedy, gdy pojawiają się na Twojej drodze różne przeciwności?
 • Jak wykorzystać pięć naturalnych ludzkich pragnień (które każdy z nas ma), aby szybciej realizować własne marzenia? Dowiedz się, jak możesz wykorzystać do realizacji swoich marzeń siłę drzemiącą w każdym człowieku, która często nie jest nawet odkryta.
 • Nieśmiałość, która blokuje realizowanie Twoich marzeń. Odważ się wreszcie marzyć na całego, a jednocześnie wyznaczaj sobie realne cele, które możesz osiągnąć.
 • Jak wykorzystać wolność i co zrobić, aby pomagała Ci ona osiągnąć sukces? Wielu ludzi korzystając ze swojej wolności, tylko oddala się od sukcesu, Ty już niedługo dowiesz się, co trzeba zrobić, aby wykorzystać ją na swoją korzyść.
 • Czynnik numer jeden, który powstrzymuje Cię przed osiągnięciem sukcesu oraz blokuje Twoją motywację. Poznaj, gdzie może znikać większość Twojej wewnętrznej siły i energii.
 •  Jak rozbudzić i wydobyć z siebie ukryty potencjał? Oto sposób na to, aby wykorzystać drzemiące w każdym z nas nieużywane pokłady energii i siły, dzięki którym szybciej osiągniesz sukces.
 •  Jak być przywódcą samego siebie i co robić, aby dobrze zarządzać własną drogą do sukcesu? Nie pozwól, aby ktoś inny Tobą kierował, bo tylko Ty sam wiesz najlepiej, czego chcesz i potrzebujesz.

Na ile wyceniasz swoje marzenia i cele?

Ciekawe, jakie by to było uczucie obudzić się za kilka lat i zdać sobie sprawę z tego, że Twoje marzenie jest zrealizowane. Że pokonałeś całą drogę od marzenia do jego zrealizowania. Pomyśl, jakbyś się wtedy czuł? Jakie emocje pojawiłyby się w Tobie, jakie uczucia zaczęłyby Cię ogarniać?

Na pewno znasz to uczucie, gdy uda Ci się osiągnąć sukces albo zwyciężyć w czymś, na czym Ci zależy. A teraz wyobraź sobie, że czujesz je przez długi, długi czas po spełnieniu swojego wielkiego marzenia. Tak, jest to możliwe.

Jednak aby zaczęło się to spełniać w Twoim życiu, musisz zrobić pierwszy krok. Nawet najmniejszy cel nie zostanie zrealizowany, jeśli nie zrobisz pierwszego kroku i nie zaczniesz działać. Zacznij od teraz.

Spis treści

Spis treści ebooka "Od marzeń do realizacji"

 • SKĄD W OGÓLE POMYSŁ NA TĘ KSIĄŻKĘ?
 • … a więc chciałem napisać książkę
 • Dlaczego tak szybko rezygnowałem?
 • JAK SOBIE RADZIĆ W CZASACH KRYZYSU?
 • CZEGO MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ DZIĘKI MOJEJ NIEŚMIAŁOŚCI?. .
 • INNYM, CZYLI O WAŻNYCH DECYZJACH
 • MARZENIE MILIONÓW POLAKÓW
 • O PRAGNIENIACH LUDZKICH
  Wolność
  Akceptacja
  Rodzina
  Sukces
  Uznanie
  Pragnienia
 • JAK UZYSKAĆ/ODZYSKAĆ WOLNOŚĆ?
 • JAK OSIĄGNĄĆ SWOJE MAKSIMUM DZIĘKI ZDOBYCIU AKCEPTACJI?
 • KROK PO KROKU DO SUKCESU
 • JAK UZNANIE INNYCH WPŁYWA NA NASZE DZIAŁANIE?
 • WOLNOŚĆ, RADOŚĆ I… PIENIĄDZE?
 • JAK POZBYĆ SIĘ STRESU?
 • OBALONY SEKRET FILMU THE SECRET
 • JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W DOWOLNEJ DZIEDZINIE?
 • CZEGO POTRZEBUJĄ POLACY DO ZREALIZOWANIA TKWIĄCEGO W NICH POTENCJAŁU?
 • A MOŻE TY MASZ ZADATKI NA PRZYWÓDCĘ?
 • JEDNA MINUTA DO SUKCESU
 • BOGATY CZY BIEDNY?
 • CHCIEĆ TO MÓC, ALE
 • PSTRYK (BANG) – I PO PROBLEMIE?! 
 • MOC UMYSŁU 
 • ODPUŚĆ SOBIE
 • ZŁO KONIECZNE?
 • SUKCES CZY PORAŻKA?
 • O CZYM WSZYSCY WIEMY, ALE RZADKO SIĘ DO TEGO STOSUJEMY
 • JAK UTRZYMAĆ STAŁĄ MOTYWACJĘ?
 • CZY SUKCES MUSI BOLEĆ?
 • BONUS A 27 inspirujących cytatów do własnej analizy.
 • BONUS B Wywiad z Sebastianem Schabowskim
Opinie

Daniel tę książkę napisał niewątpliwie z wielką pasją i zaangażowaniem, co przejawia się na każdym kroku. Być może, dlatego związałem się emocjonalnie z jego przemyśleniami, które spisał na kartkach tej książki. Znalazłem w niej siebie, swoją przeszłość i co chyba najważniejsze, swoją przyszłość. Dostałem duży zastrzyk pozytywnej energii i mocy do działania, a to wszystko przez to, że dowiedziałem się, dlaczego jeszcze nie działam. PS. Obecnie nie działam, ponieważ planuję.

Krzysztof

Eliksir postepowania w przypadku braku własnej koncepcji prowadzenia biznesu. Po co wyważać otwarte drzwi - wszystko podane na tacy. Warto to mieć pod ręką i do bólu czytać, słuchać i STOSOWAĆ

Czesław

Jesli chcesz zostac czlowiekiem sukcesu ta ksiazka okaze sie dla ciebie bardzo pomocna.

Wojciech

Książka mówi jak się uczyć i zdobywać wiedzę poprzez planowe zajmowanie się daną dziedziną życia. Jest bardzo dobra jako zachęta do zdobywania wiedzy.

Andrzej

Kupiłem jako prezent dla kogoś. Przypadkowo go -audiobooka-włożyłem do swojego CD. Wysłuchałem do końca. Wielkie wrażenie, bogate myśli odwołujace się także - obok przemyśleń autora - do doświadczeń tych, co zrobili karierę w biznesie. Wielu z nich przyznało się, że wiele zawdzięczają...modlitwie (fragment mówiący o "The Secret")

Piotr

Zawsze lubiłam czytać zwłaszcza takie książki, z których mogę się czegoś nauczyć. Od lat interesuję się rozwojem duchowym i osobistym. Mam wiele pozycji w swojej bibliotece. Teraz z uwagi na konieczność znalezienia nowej drogi życiowej i nowych inspiracji i motywacji czytam "Od marzeń do realizacji" Daniela Janika. Właściwie powtarzam to czytanie codziennie, bo tę książkę wchłania się oddychając. To nie tylko czytanie , a przebywanie w ODPOWIEDNIM towarzystwie co powoduje Stawanie Się. Dobrze,że w wyniku Medytowania droga mojego życia jest taka barwna. Choć też wyboista. Z takim drogowskazem jest o wiele łatwiej. Świetny poczatek. dziękuję.

A.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Od marzeń do realizacji / Daniel Janik

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Twoja droga do sukcesu / Arkadiusz Podlaski
Ebook "Twoja droga do sukcesu". Odkryj NAJPEWNIEJSZY sposób na dotarcie do sukcesu. "Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach". Codziennie można spotkać się z ludźmi, którzy proponują nam „wyjątkowe szanse”, „...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Same marzenia nie wystarczą! / Marta Pyrchała
Ebook "Same marzenia nie wystarczą!". Co musisz wiedzieć, aby zrealizować swoje cele? Publikacja pokazuje praktyczną wiedzę, jak osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia. Nie wiem, jakie są Twoje marzenia. Nie wiem,...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości / Daniel Janik
Ebook Jak zostać pewnym siebie? / Daniel Janik
Ebook Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem / Daniel Janik
Książka "Trening mentalny w piłce ręcznej cz. 1. Pierwszy w Polsce podręcznik o przygotowaniu mentalnym w piłce ręcznej!" - Jakub B. Bączek, Daniel Janik