Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski

Z ebooka Hiszpańskie słówka dowiesz się jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę?

Jak naprawdę można łatwo nauczyć się hiszpańskiego?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które właśnie rozpoczęły lub są w trakcie nauki hiszpańskiego, to mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość.

Zła wiadomość polega na tym, że większość z uczących się hiszpańskiego, nigdy nie opanuje go w takim stopniu, żeby móc go swobodnie używać. Zjawisko to dotyczy wszelkich grup wiekowych uczących się przeróżnymi metodami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z Tobą.

Zanim jednak ulegniesz zniechęceniu pozwól, że przekażę Ci świetną wiadomość.

W ciągu następnych kilku minut masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką hiszpańskiego. Wystarczy, że będziesz czytał dalej, a dowiesz się nie tylko jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się, kilkuset zupełnie nieznanych wcześniej hiszpańskich słów i wyrażeń w czasie krótszym, niż kilka godzin; ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.

Zainteresowany? No to czytaj dalej...

Nadszedł czas na rozwiązanie Twoich problemów z nauką hiszpańskiego!

Możesz mi wierzyć lub nie, ale zaraz otrzymasz wspaniałą niespodziankę, gdyż poznasz rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

To rozwiązanie bierze się z przekonania, że to wcale nie gramatyka jest najważniejsza w nauce języka hiszpańskiego. Dlaczego? Skąd to wiem? Przecież już tyle lat uczysz się tego hiszpańskiego, a w dalszym ciągu uciekasz na widok rodowitego Hiszpana, czyż nie? Dlaczego? Bo nie potrafisz prowadzić swobodnej konwersacji. Może wiesz, jak, dlaczego i nawet, co powinieneś powiedzieć, ale tego nie robisz.

Nie koncentruj się na gramatyce!

Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do jednego z najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo mały chłopiec, czy dziewczynka - brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie, do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko - w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Czy wiesz, że np. język angielski [a więc najpopularniejszy język świata] zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Hiszpan? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Tysiąc? Wcale nie. Przeciętny Hiszpan używa stale około 600 słów. To wszystko. Taka liczba jest mu w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych rozmów.

Co byś w takim razie powiedział, gdybym Cię nauczył jak w najkrótszym czasie nauczyć się maksymalnej liczby słówek języka hiszpańskiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał, co najmniej 200 wcześniej zupełnie nie znanych Ci słów i wyrażeń?

Przy czym mówimy o zupełnie samodzielnej, bez stresowej nauce i to w dodatku bez cienia nudy, z udziałem wyobraźni i natychmiastowymi rezultatami.

Zainteresowany? No to czytaj dalej.

Poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki hiszpańskich słówek - rozwiązanie Twoich problemów

Mowa cały czas o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań hiszpańskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan, czy Harry Lorayne.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu twoją wyobrażnię, eliminując tym samym wszelką nudę z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób twój czas, dając ci poczucie pewności siebie, dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Metoda ta została w ebooku " Hiszpańskie słówka" którego autorem jest Paweł Sygnowski bardzo szczegółowo i obrazowo opisana i zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów - tj. słówek z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Na początek dostajesz w ręce - fundament, czyli omówienie procesu zapamiętania 250 hiszpańskich słówek wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której, jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz nie tylko same słówka, ale także nawet całe wyrażenia i zdania, co ma ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego, nie tylko samych słówek.

Pomyśl, jakie to daje Ci ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 słówek, czyli więcej, niż używa przeciętny Hiszpan w swoich prostych konwersacjach.

Czy masz jutro klasówkę z hiszpańskiego, czy wylatujesz jutro do pracy na wakacje do Hiszpanii, czy masz spotkanie z hiszpańskim kontrahentem - zawsze i wszędzie możesz zastosować tą publikację, aby poznać te kilkadziesiąt, czy kilkaset słówek w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy dzięki którym twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

Ta publikacja oparta jest w 100% na technikach i metodach, odkrytych i stosowanych z powodzeniem już przez starożytnych. To jest właśnie to coś, co pozwoliło garstce osób wywyższyć się nad pozostałymi. W tamtych czasach była to najprostsza droga do władzy. Jednym z efektów tego był kult bogini Mnemozyny, tj. właśnie pamięci.

Już za chwilę poznasz te techniki. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że to wszystko działa. Pamiętaj tylko o najważniejszym. Musisz dać sobie czas na zrozumienie samych podstaw tych technik. Jeśli przypadkiem nie zrozumiesz za wiele lub zgoła nic z tej publikacji, to nie przejmuj się tym za nadto, tylko drąż temat tak długo, jak to potrzebne, aby stosowanie przedstawionych technik stało się dla Ciebie czymś naturalnym. Wtedy już uczenie nigdy nie będzie takie samo :-).

Zanim przystąpisz już do właściwej lektury kursu, należy Ci się kilka istotnych uwag. Przede wszystkim to nie jest standardowy kurs, w którym lektor czyta Ci słówka, Ty starasz się powtórzyć, a jak się uda, to przechodzisz do następnego słówka, potem do następnego, a w międzyczasie zapominasz to pierwsze:-). Nic z tych rzeczy. Już wspomniałem: kurs oparty jest na metodach i technikach umożliwiających zapamiętywanie słówek, zdań, fraz itp. elementów językowych w sposób prosty, szybki, sprawny i ciekawy. Struktura kursu wygląda w ten sposób, że najpierw wyjaśnione są bardzo dokładnie wszystkie techniki i metody umożliwiające taką naukę, a dopiero potem, w części praktycznej, możesz się przekonać, jak one działają w praktyce. Zapomnij także o gramatyce. Ona nie istnieje. Interesuje Cię tylko same słówko, jego wymowa i znaczenie. Cała reszta to zupełnie inna bajka. Zachowałem oryginalną pisownię hiszpańską, jednakże przy zapisie sposobu wymowy danego słowa podałem uproszczony, fonetyczny zapis. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób. Jeśli wcześniej miałeś już styczność z hiszpańskim, to nie będziesz miał żadnych problemów, jeśli nie, to po prostu odczytuj słówka tak, jak to podałem, a też będzie dobrze.

Paweł Sygnowski - fragment ebooka "Hiszpańskie słówka"

Pomyśl i policz, ile już wydałeś już na tradycyjne kursy uczące języka hiszpańskiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty? Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć słówek.

I nie bój się, że coś Ci nie wyjdzie lub, że czegoś nie zrozumiesz - od tego masz kontakt ze mną - albo, że kolejny raz wyrzucisz swoje pieniądze w błoto, bo od tego masz dożywotnią gwarancję satysfakcji.

Decyzja należy do Ciebie. Zainwestuj w siebie, wypełnij formularz zamówienia i sam przekonaj się, jaka prosta i przyjemna może być nauka hiszpańskiego.

Spis treści

Spis treści ebooka "Hiszpańskie słówka"

 • SŁOWEM WSTĘPNYM
 • TEORIA
 • PRAKTYKA
 • UŻYTECZNE PYTANIA
 • OSOBY
 • UŻYTECZNE ZWROTY
 • ZWROTY GRZECZNOŚCIOWE
 • PRACA
 • NAPOJE
 • FRAZY
 • RODZINA
 • DOM
 • PODRÓŻE
 • MIASTO
 • PRZYMIOTNIKI
 • KRAJE
 • LICZBY
 • ZAKOŃCZENIE
Opinie

Hola! Książka jest napisana w naprawdę przystępny sposób. Nigdy nie spotkałem się z nauką hiszpańskiego poprzez zabawę i śmiech. Niezwykle dowcipna pozycja i jednocześnie bardzo przydatna. Hasta la vista!

Tomek

W związku z tym, że nie jestem osobą w wieku /powiedzmy/ szkolnym, nauka przychodzi mi troszkę wolniej. Ale bardzo chciałabym podzielić się pierwszym wrażeniem: płakałam ze smiechu czytając ebooka, wprawił mnie on w znakomity nastroj. Wiemy, że jeśli mamy wspaniały humor i pozytywne nastawienie wszystko przychodzi łatwiej. Swoim znajomym polecę go jako wspaniałą lekturę i pomoc w nauce.

Krystyna Z.

Dopiero zaczynam sobie przypominać słówka w języku hiszpańskim, którego uczyłam się wiele lat temu. Dzięki metodzie zaproponowanej w tym ebooku, polegającej na tworzeniu historyjek i skojarzeń, plus słówka do odsłuchania - na prawdę szybko je przyswajam. To są metody, które na zachodzie stosowane są od dawna. Myślę, że w polskich szkołach niedługo również będą wykorzystywane. Warto się z nimi zapoznać.

Jolanta K.

Witam:) Powiem szczerze, że nie przypadł mi sposób nauki słówek zaproponowany przez Autora:( Jest dla mnie zbyt skomplikowane szukać i tworzyć te cudaczne skojarzenia. Pozdrawiam:)

Iza O.

Po raz pierwszy o podobnej metodzie nauki usłyszałem na kursach Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Wykładowca zadziwił nas swoją pamięcią, a tak naprawdę to nie jego pamięć była doskonała, a sposób, w jaki ją wykorzystywał. Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy - powtarzając za Einsteinem. Proponowana metoda nauki słówek może zdziałać cuda i z pewnością jest skuteczna. Nauka przez zabawę - zabawę z własną wyobraźnią. Polecam!

Marcin J.

Ta publikacja to świetny pomysł na pierwsze lekcje dla młodszych osób. Zabawna formuła pozwala zapomnieć, że się uczymy. Zapis fonetyczny obok słownikowego to fajna sprawa,możemy od razu uczyć się wymawiać poszczególne słówka. Jednak nagranie mp3, jak dla mnie "idzie" zbyt szybko, nie ma czasu aby powtórzyć słówka za lektorem.Ale daje szansę na osłuchanie się z tym językiem.

 

Iwona Marzenna B.

Książka jest świetna . Pomimo , że znam słowa w niej zawarte ( uczę się już jakiś czas hiszpańskiego)to dała mi pomysł na dalszą naukę i doskonalenie języka .Stanowi też świetną zabawę dla całej rodziny , przez co rozwija chęć nauki języków obcych u dzieci oraz dorosłych , których to do tej pory nie interesowało.Doskonale sprawdza się na wakacjach jako swoista edukacyjna rozrywka.

Aleksandra

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 2.8 (3 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Z ebooka Angielskie słówka dowiedziesz się, w jaki sposób można realnie zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut Jak naprawdę można łatwo nauczyć się angielskiego? Jeśli jesteś...
Ebook Skuteczne metody nauki języka angielskiego / Paweł Sygnowski
Ebook "Skuteczne metody nauki języka angielskiego". Poznaj 15 metod nauki języka angielskiego i wybierz idealną dla siebie! Przestań powtarzać te same błędy, które sprawiają, że wciąż nie umiesz posługiwać się językiem...
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski
W ebooku "Niemieckie słówka" znajdziesz sprawdzone techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętasz 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które...
Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Z ebooka "Włoskie słówka " dowiesz się jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut. Przypatrzmy się przez chwilę, jak wygląda ten sposób nauczania. Przede wszystkim koncentracja na lekcji...
Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
W ebooku "Szybka nauka dla wytrwałych" znajdziesz skuteczne techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętasz bez trudu to, czego potrzebujesz do nauki, czy pracy. Czy wiesz, że istnieją naukowo udokumentowane, łatwe w użyciu...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki / Paweł Sygnowski
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Darmowy ebook Jak pisać i tworzyć prezentacje / Paweł Sygnowski