Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia / Jarosław Kordziński

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia / Jarosław Kordziński

Ebook "Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia". Przestań bujać w obłokach i po prostu zrób to!.

Dowiedz się, dlaczego ludzie, których podziwiasz, zawsze zaczynali od nierealnych marzeń –, tylko po to, by potem osiągać realne wyniki.

Prawdopodobnie jednym z najczęstszych powodów uciekania w poważnych rozmowach z tematu marzeń jest przeświadczenie, że najwięcej zyskują w życiu Ci, którzy twardo stąpają po ziemi. Marzyciele zaś poza nowymi marzeniami niewiele zyskują. Tak często myślimy.

Czy i Tobie zdarza się myśleć w taki sposób? Czy Ty także oddzielasz sferę marzeń i planowania od konkretnego, codziennego dążenia do celu? A może idziesz jeszcze dalej i powtarzasz sobie:

Marzenia marzeniami, ale o sukcesie decyduje logiczne i zdroworozsądkowe działanie.

Oczywiście pozornie wszystko się zgadza. Przecież bez codziennie powtarzanych małych czynności nie mamy szans na sukces, ale czy nie wydaje Ci się logiczne, że tak naprawdę dopiero gdy połączymy siłę marzeń z codzienna pracą nad osiąganiem celów, mamy szansę na prawdziwe wyniki?

Jak stać się bogatym marzycielem?

Domyślam się, że część osób, które zobaczyły jedynie tytuł tej książki, błyskawicznie pomyślały, że jest ona dla mięczaków lub osób, które do niczego nie dojdą i pozostaną biednymi marzycielami. Oczywiście jest w tych stwierdzeniach mały procent prawdy. Jeżeli nie wesprzesz swoich marzeń działaniem, to ten ponury scenariusz urzeczywistni się także w Twoim życiu.

Myślę jednak, że taki styl myślenia wynika z nieznajomości pewnych faktów, które mówią coś zupełnie odwrotnego. Wynika z nich jasno, marzenia zwiększają szansę osiągnięcia bogactwa.

Posłuchaj:

 • 95% osób, które osiągają ponadprzeciętne wyniki w jakiejkolwiek dziedzinie, nie tylko mają marzenia, ale przede wszystkim spisują je na kartce papieru.
 • Większość osób, które mogą poszczycić się fortuną, w wywiadach na pytanie o swoje początki wskazują właśnie, że wszystko zaczęło się od marzeń.
 • Najwięksi milionerzy świata, odpowiadając na  pytania dotyczące ich osobistej motywacji, praktycznie nigdy nie mówią o samych pieniądzach. Zaczynają zawsze od opowiadania o wizji, która była tak silna, że pchnęła ich do działania.

Dowiedz się, co konkretnie znajdziesz w ebooku "Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia":

 • dowiesz się, jak zamieniać marzenia i wizję w konkretny plan działania;
 • odkryjesz prawdziwą rolę marzeń w swoim życiu;
 • poznasz PRAWDZIWYCH ZABÓJCÓW naszych planów (gdyby nie oni, prawdopodobnie każdy z nas byłby teraz na innym etapie osobistego rozwoju);
 • zrozumiesz, że nawet najbardziej nierealne marzenia mają szansę zamanifestować się w Twoim życiu – wystarczy tylko poznać parę kroków, o których mówi autor;
 • dowiesz się, co na temat osobistego rozwoju usłyszysz od swoich... dzieci;
 • poznasz sposoby na znaczne skrócenie drogi od marzeń do realizacji.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia":

Czy potrzebujesz więcej dowodów na to, aby przekonać się, jak ważnym elementem Twojego planu na sukces są marzenia? Jeżeli dalej chcesz przekonywać się do twardego stąpania po ziemi, to ta książka pokaże Ci, że marzenia i ambitne plany nadadzą tym krokom jeszcze większej pewności. 

Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń. 

Wojciech Cejrowski

Same marzenia nie wystarczą, ale gdy połączysz je z...

Zanim zagłębisz się w treść tej publikacji, warto wyjaśnić sobie najważniejszą rzecz: ta książka nie mówi tylko i wyłącznie o marzeniach. Tak naprawdę jej treść dotyczy czegoś, co będzie dla Ciebie ważniejsze. Odpowiada ona na pytanie, jak wykorzystać siłę marzeń do tego, żeby osiągnąć realne zwycięstwo.

Spis treści

Spis treści ebooka "Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia"

 • Wstęp
 • Marzenia wymagają czasu
 • Daj sobie szansę
 • Nic nie dzieje się samo przez się
 • Myśl o swoim sposobie myślenia
 • Co nieco o nastawieniu wobec siebie
 • Pierwsze kroki
 • Zdefiniuj swoje cele
 • Analizuj swoje zasoby
 • Buduj na tym, co w Tobie jest mocą
 • Wykorzystaj swoje słabości
 • Zaplanuj sobie działania
 • Zawsze szukaj swojej wewnętrznej motywacji
 • Daj sobie szansę i ciesz się z sukcesu
 • Marz, marz jeszcze więcej
 • Rusz się i popchnij ten wózek
 • Zawsze myśl pozytywnie
 • Zapisz to
 • Znajdź grupę rywalizacji i wsparcia
 • Monitoruj sprawę
 • Pamiętaj o wizualizacji
 • Bądź systematycznie konsekwentny
 • Bądź gotowy na spotkanie z diabłem
 • Odpowiedz sobie dlaczego
 • Nie unikaj wsparcia
 • Nagradzaj się jak możesz najczęściej
Opinie

Niestety jeszcze całej książki nie przeczytałam. Jestem w połowie, gdyż staram się ją czytać uważnie i oczywiście wtedy gdy mam trochę czasu dla siebie. Bardzo mi się spodobała ta publikacja, głównie ze względu na prosty i bardzo przystępny język jak również zamieszczane złote myśli, cytaty itp., które czasem czytam po kilka razy, żeby sobie bardziej utrwalić.

Jeśli chodzi o marzenia ...to jakieś kilkanaście lat temu nie rozumiałam znajomych, którzy wciskali mi do głowy teorie o tym, że trzeba mieć marzenia i że one się spełniają. Dziś już wiem, że tak jest. Od jakiegoś czasu zaczęłam czytać coraz więcej na temat przyciągania, pozytywnego myślenia, wdzięczności itp.

Po jednej z lektur zrobiłam sobie takie małe pudełeczko z marzeniami (polecam innym), do którego wrzucam sobie rzeczy, które chciałabym, żeby się spełniły. To zadziwiające, ale się spełniają w taki czy inny sposób. Moja 8-letnia córeczka jak zobaczyła co robię również zrobiła sobie taką skrzyneczkę na swoje marzenia i bardzo się cieszy jak uda się coś już spełnionego z niej wyjąć. To wspaniałe uczucie!!

Jak sobie pomyślę, że jeszcze kilka lat temu w życiu bym nie pomyślała, że będę miała to co mam teraz i tak będę umiała się cieszyć ze wszystkiego (to wszystko zasługa przeczytanych lektur...) Wracając do publikacji o marzeniach choć jeszcze przeze mnie nie doczytanej do końca bardzo polecam wszystkim. Jest naprawdę warta przeczytania i oczywiście wprowadzania w życie czekam na więcej..... Magda S.

Magdalena

Książki, zwłaszcza te mówiące "naucz się realizować marzenia i wytycz cel osiągnięcia swoich marzeń" są bardzo cenne. Najważniejsze, żeby wiedzieć kiedy chcesz osiągnąć to, o czym intensywnie myślisz i co chcesz zrobić, żeby to osiągnąć. Większość ludzi, zwłaszcza tych w moim wieku uważa to za mrzonki (tak nas przez całe lata wychowywano). Polecam książki mówiące o tym, bo realizacja marzeń może się wydarzyć w każdym wieku, wiem coś o tym. Książkę "Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia" bardzo polecam.

Krystyna

Ta książka to był dla mnie prawdziwy strzał w dziesiątkę! To taki prawdziwy eliksir energii, który daje niezłego "kopa" do działania! Teraz zupełnie inaczej patrzę na życie, staram się widzieć więcej pozytywnych jego stron i konkretnie myślę o moich marzeniach. Naprawdę polecam!

Marta

Ta publikacja bardzo mnie zachwyciła! Autor nie owija w bawełnę i nazywa rzeczy po imieniu. Pokazuje co nam przeszkadza w realizacji marzeń oraz wskazuje, co zrobić aby marzenia się spełniły. Panie Jarku, dziękuję za tą książkę, jest jednym z brakujących szczebli na drabinie mojego sukcesu.

Brygida

Książka napisana świetnym językiem, czyta się ją łatwo i przyjemnie, a w dodatku jest w niej dużo ciekawej i bardzo przydatnej treści na temat realizacji naszych marzeń.

Kuba

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia / Jarosław Kordziński

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Od marzeń do realizacji / Daniel Janik
Ebook "Od marzeń do realizacji". Jaką drogę musisz przejść, by zrealizować swoje marzenia. Chcesz wiedzieć co zrobić, aby wreszcie zaczęły się spełniać Twoje marzenia? To, co nas spotyka w życiu, jest w dużej mierze...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Zmień swoje myśli / Alan Falcone
Książka "Zmień swoje myśli". Jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu? Słowo „zmiana” bardzo często wzbudza w nas obawę, strach czy nawet paraliż. Wielu z nas potrzebuje w życiu...
Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...