Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy / Joe Vitale

Tani hosting

Zawartość

Opis
Szkolenie Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy / Joe Vitale

DVD ze szkolenia "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy", które prowadził Joe Vitale.

Chcesz dowiedzieć się jak można przyciągnąć do siebie pieniądze? Joe Vitale, wiecznie uśmiechnięty multimilioner wyjawił, jak to zrobić podczas szkolenia, które odbyło się 26 czerwca 2010 w Warszawie.

Jeśli nie udało Ci się trafić na szkolenie "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy" na żywo, nic straconego! Szkolenie było nagrywane przez profesjonalną ekipę filmową i wyprodukowane na 3 płytach DVD. Dzięki temu możesz wziąć udział w tym wydarzeniu, nie ruszając się z domu!

Usiądź wygodnie w fotelu i pozwól Dr Vitale zademonstrować jego najnowsze odkrycie - klucz do prawidłowego stosowania Prawa Przyciągania Pieniędzy, oparty o metodę 7 praktycznych kroków.

Wydaje Ci się to niewiarygodne? To zupełnie naturalna reakcja. Prawdopodobnie, jak większość, uważasz, że bogactwo można zdobyć wyłącznie ciężką pracą, poprzez znajomości, lub innymi niedostępnymi dla Ciebie metodami. Przyjrzyj się jednak największym bogaczom. Czy oni wyglądają na zapracowanych? A może pojedli wszystkie rozumy?

Jedyną rzeczą, którą wyróżnia Ciebie od nich jest wiedza o tym JAK DZIAŁAJĄ PIENIĄDZE oraz jak je do siebie przyciągać. Jak, poprzez modelowanie umysłu, poprzez usunięcie blokad związanych z pieniędzmi, możesz je sukcesywnie zdobywać. Tego właśnie pragnie nauczyć Cię jeden z amerykańskich multimilionerów, Dr Joe Vitale.

Czy odważysz się wykonać pierwszy krok w kierunku przyjemnego i majętnego życia?

Możesz mieć, robić lub być, kimkolwiek... chcesz.

- Dr Joe Vitale

Szkolenie "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy", które przygotował dla Ciebie Joe Vitale, to rozwinięcie i uzupełnienie o praktyczne metody prawd zawartych w książce i filmie „Sekret”. Wspólnie z innymi praktykami i teoretykami Dr Vitale mówił tam o Prawie przyciągania. Obejrzyj film, aby poznać istotę tego Prawa.

Jednak „Sekret”, to tak naprawdę tylko absolutne podstawy. Wprowadzenie do tego, co możesz osiągnąć dzięki Prawu przyciągania. Od powstania „Sekretu Joe udoskonalał te techniki i prowadził dalsze badania, które zaowocowały odpowiedzią na pytanie:

Jak najskuteczniej wykorzystać Sekret do przyciągania Pieniędzy?

Na tej podstawie opracował bardzo szczegółowe techniki, które możesz zacząć stosować zaraz po zakończeniu szkolenia!

Dlaczego jedni przyciągają do siebie pieniądze, gdy tymczasem od innych one "uciekają"?

Zapomnij przez chwilę o szkoleniu i Prawie Przyciągania Pieniędzy.
Skup się na tych 2 niezwykle istotnych faktach:

  • 1% ludzi na świecie zarabia ok. 96% wszystkich pieniędzy, które istnieją w obrocie.
  • Statystyczny człowiek wykorzystuje od 5% do 10% możliwości swojego mózgu.

Dlaczego? Ponieważ prawdziwe źródło potencjału Sukcesu nie leży w Twojej pracy, w układach, odpowiednich okolicznościach, czy nawet potencjale gospodarczym danego kraju. Ta siła tkwi w Tobie i TWOIM UMYŚLE!

DVD zawiera szkolenie "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy", na którym Joe Vitale pokaże, jak w praktyce wykorzystywać tą siłę do zdobywania tego, czego pragniesz.

W październiku 2009 roku odbyło się w Polsce podobne szkolenie z podstaw filozofii Prawa Przyciągania i jedynie najprostszych technik o bardzo ogólnym zastosowaniu. Zobacz, co mówili uczestnicy po spotkaniu z Dr Vitale i jaka energia ich rozpierała. W tym roku podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej.

Czy można przyciągać pieniądze? Na czym to polega i dlaczego jest skuteczne?

Większość osób zastanawia się, czy coś takiego w ogóle jest możliwe. Z góry zakładają, że brzmi to tak niewiarygodnie, że musi być w tym jakiś haczyk. I prawdę mówiąc jest. Tym haczykiem jest Twoja podświadomość i podejście do pieniędzy. Nie dowiesz się na tym szkoleniu jak w magiczny sposób pomnożyć swoje pieniądze, czy wyczarować coś, z niczego. Dowiesz się czegoś znacznie bardziej wartościowego...

Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy

Dzięki szkoleniu "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy" dowiesz się:

  • jak odkryć i zlikwidować ograniczenia związane z pieniędzmi, które posiadasz choć zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy;
  • w jaki sposób wpływając na swoją podświadomość i nastawienie do pieniędzy uaktywniać procesy, które w efekcie będą uwalniać Twój potencjał związany z bogaceniem się;
  • że istnieją proste metody, dzięki którym Joe Vitale osiągnął sukces i przyciągnał do siebie pieniądze, zdrowie, miłość i pracę, która jest jednocześnie pasją i misją;
  • jakie elementy sprawiają, że procedury omawiane w filmie i książce "Sekret" naprawdę działają, jeśli tylko dobrze się je zrozumie i potrafi wykorzystać;
  • gdzie tak naprawdę tkwi "ZAGINIONY SEKRET" Przyciągania Pieniędzy i dlaczego, choć to jest takie proste, tak niewielu ludzi z tego korzysta?
  • Przede wszystkim jednak, szkolenie to jest unikalną szansą na spotkanie osoby, która realnie pomaga ludziom w osiągnięciu sukcesu i robi to w sposób niezwykle prawdziwy, szczery, realizując swoją misję. Dzięki temu masz absolutną pewność, że to, czego się dowiesz, zostało sprawdzone w praktyce, a zarówno Joe, jak i wielu ludzi, którzy mieli okazję uczestniczyć w jego szkoleniach, są tego najlepszym dowodem. Potrzebujesz czegoś więcej?

Co znajdziesz na DVD?

Na DVD "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy" znajduje się kompletny zapis całodniowego szkolenia, zawierającego metody, które Dr Vitale odkrył podczas ostatnio prowadzonych szkoleń, na podstawie problemów, zgłaszanych przez uczestników.

Podzieli się również nowymi spostrzeżeniami i faktami na temat prawa przyciągania, jakie nasunęły mu się przy okazji rozmów z krytykami i sceptykami prawa przyciągania na całym świecie.

Jednym z głównych punktów szkolenia będzie odkryty przez Joe klucz do Prawa przyciągania pieniędzy: odpowiedź na pytanie „dlaczego prawo przyciągania nie działa we wszystkich przypadkach?”, oraz metoda, która pozwoli tego uniknąć.

Te materiały dostępne są tylko na płycie DVD zawierającej zapis szkolenia z 26 czerwca 2010. Przybliżona długość materiału szkoleniowego - ok 6 godzin.

DVD z tym unikalnym (szczególnie jeśli chodzi o Polskę) szkoleniem nauczy Cię praktycznych technik przyciągania pieniędzy, które możesz zacząć stosować zaraz po jego obejrzeniu. Potraktuj zamówienie tego DVD jak inwestycję, dzięki której raz na zawsze możesz pozbyć się jakichkolwiek kłopotów finansowych.

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 4.1 (4 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Podróże do wnętrza siebie / Joe Vitale
Ebook "Podróże do wnętrza siebie". Dr Joe Vitale, autor bestsellerów, występujący w filmie i książce SEKRET, zdradza swój własny sekret, jak osiągnął to, kim jest teraz... Książka, której opis czytasz, jest najbardziej...
Joe Vitale - Zeznania milionera
"Zeznania milionera". jak radzić sobie z ludźmi, którzy ściągają Cię w dół? - Joe Vitale Chcesz otrzymać dostęp i obejrzeć na swoim komputerze wykład dr Joe Vitale, z seminarium z 2009 roku, na które wejściówka kosztowała ok...
Ebook Sekrety prawa przyciągania / Krzysztof Trybulski
Ebook "Sekrety prawa przyciągania". Jaki wpływ na Twoje życie mają Twoje myśli. Kto jeszcze chce zacząć używać swoich myśli do spełniania własnych życzeń? Już w 1910 roku do publicznej wiadomości...
Książka Myśleć Jak Milionerzy / Kamil Cebulski
Książka "Myśleć Jak Milionerzy". Czyli odpowiedź na pytanie dlaczego biedni biednieją, a bogaci się bogacą? Dowiedz się jak myślą ludzie bogaci i poznaj sekret bogactwa jednego z najmłodszych polskich milionerów....
Książka Bogać się, kiedy śpisz / Ben Sweetland
Ebook Bogać się, kiedy śpisz. Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz. Jak stać się dwa razy lepszym – w czymkolwiek tylko chcesz – w ciągu jednej nocy?...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Hipnotyczny Marketing / Joe Vitale
Ebook Podróże do wnętrza siebie / Joe Vitale
Ebook T.A.K.! - Twój Algorytm Korzyści. / Joe Vitale
Książka Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel / Daniel Barrett, Joe Vitale
Ebook Marketing impulsowy / Scott Lewis i Joe Vitale
Joe Vitale - Zeznania milionera