Sekrety prawa przyciągania / Krzysztof Trybulski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Sekrety prawa przyciągania / Krzysztof Trybulski

Ebook "Sekrety prawa przyciągania". Jaki wpływ na Twoje życie mają Twoje myśli.

Kto jeszcze chce zacząć używać swoich myśli do spełniania własnych życzeń?

Już w 1910 roku do publicznej wiadomości doszło, że istnieje niepisane prawo, które działa od początków naszych dziejów. To prawo działa na wszystkich i to niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Mogłeś je poznać już w książce "Sztuka Wzbogacania" i "Sekret"...

Teraz przed Tobą pojawia się szansa, aby nie tylko poznać to prawo, ale żeby na nim skorzystać w każdej dziedzinie swojego życia. Niezależnie od tego, czy chcesz być bogaty, czy chcesz zbudować wspaniały związek. Możesz tego dokonać tak, jak dokonali tego inni, nieświadomie korzystając z prawa przyciągania myśli. Prawo przyciągania, czyli prawo myślenia, które pozwala osiągnąć wszystko, czego w życiu pragniesz, spełniło marzenia miliony ludzi, którzy nawet nie zdawali sobie sprawy, że je stosują.

W jaki sposób prawo przyciągania może zadziałać w Twoim życiu?

Dawno temu przeprowadzono wiele badań dotyczących pozytywnego myślenia i tego, w jaki sposób oddziałuje ono na nasze życie. Raz po raz okazywało się, że ludzie, którzy są pozytywnie nastawienie do życia, nie tylko osiągają większy sukces, ale również są szczęśliwsi. Oni po prostu szukają i przyciągają do swojego życia wszystkie pozytywne rzeczy.

Zamiast skupiać się na problemach, rozmyślać i zadręczać się nimi, wolą szukać pozytywnych emocji w każdej sytuacji, jaka ich spotyka. Właśnie tutaj jest klucz do myślenia sukcesu i do przyciągania swoim myśleniem wszystkiego tego, czego pragniesz. Tutaj jest klucz do wykorzystania prawa przyciągania, aby spełnić wszystko, czego pragniesz.

Każda rzecz zaczyna się w Twoich myślach. Jeśli wierzysz, że możesz osiągnąć najwznioślejsze cele, to tak się stanie. Jeśli nie będziesz w to wierzył, to na pewno Ci się nie uda. Uwolnij dobre myśli!

Z kolei, jeśli będziesz się zachował jak złośliwa i negatywna osoba, to podobnie będzie wyglądało Twoje życie. Szukając tego, co złe, skupiając się na kolejnych porażkach (nieważne czy swoich, czy także innych osób), z czasem również zaczniesz bagatelizować nawet najbardziej oczywiste sukcesy.

"Posiadanie pieniędzy i własności jest rezultatem pewnego schematu postępowania; ci, którzy postępują w Pewien Sposób – celowo lub przez przypadek – stają się bogaci; natomiast ci, których działania odbiegają od tego Pewnego Sposobu, pozostają biedni bez względu na to, jak ciężko pracują i jak bardzo są uzdolnieni. Jest prawem naturalnym, że podobne przyczyny zawsze wywołują podobne skutki, dlatego każdy mężczyzna lub kobieta, którzy nauczą się działać w pewien odpowiedni sposób, staną się nieodmiennie bogatymi."

Cytat z Sztuka wzbogacania się - jednej z pierwszych książek o prawie przyciągania w praktyce.

Czy Twoje myślenie nieświadomie blokuje sukces?

Większość ludzi nie myśli o tym, czego chce, ale o tym, czego nie chce w życiu. Nie chcą, aby dotknęła ich jakaś choroba, nie chcą być biedni, nie chcą problemów w życiu i wielu innych rzeczy. Prawda jest taka, że kiedy myślisz ciągle o tym, czego nie chcesz, zaczyna się to pojawiać w Twoim życiu.

Przykładowo ktoś może być bardzo zazdrosny o swoją drugą połówkę. Wciąż kontroluje ją i szuka oznak zdrady. Jeśli będzie tak robił przez dłuższy czas, to oczywiste jest, że w końcu znajdzie jakieś „dowody”. Mogą być one bardziej lub mniej logiczne, ale w wyniku obsesyjnego myślenia i szukania dowodów winy, z czasem zawsze się coś znajdzie.

Tak jest praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia. Przyciągamy do siebie różnego rodzaju myśli. Jeśli uważamy się za interesującą lub atrakcyjną osobę, to szukamy na to potwierdzenia w rzeczywistości. Wyłapujemy uśmiechy innych ludzi, widzimy ich przyjazne spojrzenia. Interpretujemy wszystko przez pryzmat własnego myślenia i z czasem zaczyna się tak rzeczywiście dziać w naszym życiu.

A teraz pomyśl. Powiedzmy, że chcesz się wzbogacić. Co rozsądniej jest zacząć robić? Myśleć nad tym, jak trudne to jest i jak wiele osób zaczyna i nigdy tego nie osiąga? Czy może myśleć o sobie już jak o bogatym człowieku, który teraz musi tylko zarobić trochę pieniędzy, które mu się należą, bo jest bogaty. Właśnie na tym polega prawo przyciągania, które działa dzięki temu, w jaki sposób myślisz.

W końcu pomyśl, ilu sławnych sportowców ponosiło porażki i klęski, zanim osiągnęło sukcesy. Przegrane mecze, kontuzje, porażki... czy gdyby myśleli cały czas o tym, że przegrają, mieliby szanse się z tego podnieść albo chociaż spróbować osiągnąć szczyty? Czy gdyby starali się nie być ostatnimi albo nie spudłować strzału, to zdobywaliby najwyższe wyróżnienia. Oczywiście, że nie.

Jest tylko jedno duże "ALE"

Wcale nie tak prosto jest zastosować w swoim życiu to prawo. Istnieje tak wiele przeszkód i pułapek we właściwym jego spełnieniu, że bardzo łatwo jest popełnić błąd. Dlatego też w tej książce zostało omówione zostosowanie prawa przyciągania w różnych częściach życia. Dodatkowo, co bardzo ważne, ta książka jest napisana przez Polaka, a więc i dostosowana w tematach, które porusza do polskiej rzeczywistości:

 • sekret prawa obfitości
 • sekret Twojego zadania
 • sekret prawa dostatku
 • sekret prawa myśli i wszechświata
 • sekret prawa pieniędzy
 • sekret pozytywnego myślenia

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Sekrety prawa przyciągania":

Dzięki książce "Sekrety prawa przyciągania" poznasz jeszcze parę innych"sekretów" :-)

 • sekret przyciągania sukcesów
 • sekret przyciągania przyjaźni
 • sekret prawa wdzięczności
 • sekret poprawnego myślenia
 • sekret przyciągania szczęścia
 • sekret siły woli
 • sekret przebaczenia
 • sekrety siły umysłu
 • sekrety siły emocji

Kiedy tylko uwierzysz, że Twoje myśli mogą działać cuda...

Nie wiem czy wiesz, że tym, co najbardziej różni bogatych od biednych jest ich sposób myślenia. To, co różni osoby pewne siebie od nieśmiałych, to sposób myślenia. To, co różni osoby o silnej woli i charakterze od szybko poddających się, to także sposób myślenia.

To od myślenia w pewien określony sposób zależy, jakie ludzie podejmują działania i decyzje, a z nich przecież biorą się rezultaty. Już niedługo Ty też dowiesz się, jak myślą nie tylko ludzie bogaci, ale także osoby, które mają szczęśliwe związki i są pewne siebie. Wiedza, jak to osiągnąć, stanie przed Tobą otworem. Otrząśnij się z ograniczających Cię fałszywych przekonań. Zacznij działać teraz.

Spis treści

Spis treści ebooka "Sekrety prawa przyciągania"

 • PRAWO PRZYCIĄGANIA – ZAMIAST WSTĘPU
 • SEKRET PRAWA PRZYCIĄGANIA
 • SEKRET PRAWA OBFITOŚCI
 • SEKRET TWOJEGO ZADANIA
 • SEKRET PRAWA DOSTATKU
 • SEKRETY PRAWA MYŚLI I WSZECHŚWIATA
 • SEKRET PRAWA PIENIĘDZY
 • SEKRET PRZYCIĄGANIA SUKCESÓW
 • SEKRET PRZYCIĄGANIA PRZYJAŹNI
 • SEKRET PRAWA WDZIĘCZNOŚCI
 • SEKRET POPRAWNEGO MYŚLENIA
 • SEKRET PRZYCIĄGANIA SZCZĘŚCIA
 • SEKRET SIŁY WOLI
 • SEKRET PRZEBACZENIA
 • SEKRET PRZYCIĄGANIA PEWNOŚCI SIEBIE I OPANOWANIA
 • SEKRET SKUTECZNEGO DZIAŁANIA
 • PODSUMOWANIE SEKRETÓW PRZYCIĄGANIA
 • PODZIĘKOWANIA
Opinie

"Sekrety prawa przyciągania" , widziałam już dużo wcześnie film , który uważam za bardzo inspirujący . Państwa e-boki "Sekrety prawa przyciągania",oraz "Bliżej Sukcesu" bardzo pomagają w zrozumieniu filmu i dają konkretne wskazówki , co jest bardzo pomocne w pracy nad sobą oraz osiąganiem wyznaczonego celu w życiu , a właściwie wielu celów . Jestem zadowolona z zakupu w/w e-boków , są naprawdę godne polecenia - pozdrawiam serdecznie Urszula Warszewska

URSZULA

Muszę przyznać, że książka wciąga. Jest w niej dużo rzeczy, o których wiem od dawna, ale sposób w jaki pisze Pan Krzysztof zachęca mnie do działania. Żałuje, że wcześniej tego nie zrobiłam. Dzięki tej książce zrozumiałam, że na prawdę można wiele osiągnąć dzięki swoim myślom.

Wioletta

Z początku kiedy czytałem tą książkę miałem wrażenie jakbym czytał publikację Josepha Murphiego "Potęgo podświadomości", jednak z czasem książką "Sekrety prawa przyciągania" zaczęła się "rozkręcać". Dowiadywałem się masy nowych wiadomości jak korzystać z potężnego prawa przyciągania. Stosuje je na co dzień i cały czas osiągam pozytywne rezultaty. Polecam tą publikacje, każdemu, kto chce wyjść ponad przeciętność.

Jakub

Publikacja jest napisana bardzo konkretnie i rzeczowo, wspaniałym językiem. Pełna jasnych wyjaśnień i celnych porad. Na każdej stronie są wspaniałe trafne wyjaśnienia. Na pewno będę do niej często wracać dopóki w pełni nie przyswoję sobie tej wiedzy którą powinni uczyć w szkole.

Marzena

Lektura e-booka pomogła mi zrozumieć, że wszystko o czym mysle i w co wierze, jest urzeczywistnianie za sprawa moich myśli. Bardzo polecam "Sekrety prawa przyciągania".

Hanna

Książkę tę przeczytałam jednym tchem!Jest napisana prostym językiem.Wskazówki w niej zawarte są bardzo proste w wykonaniu, wystarczy chcieć myśleć pozytywnie i nie poddawać się w życiu!Trzeba przełamać dotychczasową rutynę...i poczekać na efekty!Już teraz widzę,że zmieniłam swoje podejście do życia,inni ludzie jakby współgrają ze mną w pozytywach dnia!Polecam gorąco!

Mirosława

Czytając księżkę przypomniał mnie się film pt. "Podaj dalej" - zrób coś dobrego dla kogoś a przez to świat będzie lepszy. Autor również proponuje by stawać się lepszym a przez to inni dla nas będą lepsi. Będziemy przyciągać do siebie dobro, a przez to wrzechświat będzie nam sprzyjał. Wszechświat wg. autora to "wszystko, co widzialne i wszystko, co niewidzialne". Nasuwa się porównanie, autor tego tak nie przedstawia, że w odniesieniu do religii chrześcijańskiej wrzechświatem jest sam Bóg, którego trzeba prosić, żądać, żyć bez urazy, nienawiści... Książkę należy przeczytać i warto wypróbować metody autora na "przyciągnięcie" do siebie szczęścia, przyjaźni, sukcesów i również tego czego najbardziej nam potrzeba.

Piotr

Lektura tej książki uzmysłowiła mi , iż sama przyciągałam do siebie nieszczęścia - nieudany toksyczny związek z byłym mężem i inne. Teraz myśląc o rzeczach dobrych i korzystnych dla mnie - takie rzeczy się dzieją. Okazje same wchodzą przez moje drzwi , pozytywne myślenie pomaga zyc.

Ewa

Ksiazka bardzo mi sie podoba, pokazala mi jak uzywac prawa przyciagania. Poleciłam ja mojej kolezance, na poczaku nie chciała w uwierzyc ze istnieje cos takiego jak prawo przyciagania,ale z kazdym dniem widze ze przekonuje sie do niego. Ja od dawna wiedzialam ze istnieje cos takiego jak prawo przyciagania, uzywałam go nieswiadomie, teraz wiem ze nie jestem wariatka ze tak myslałam ze nie przypadek kieruje nami w zyciu, tylko my sami kreujemy swoja zycie. Zawsze lubilam lezec i wizualizowac cos co chciałam miec, teraz wiem ze to przynosi rezultaty. Jak sobie teraz analizuje moja przeszłosc widze ze duzo w moim zyciu sama przyciagnełam, choc wczesniej tego nie docenialami nie zauwazałam. Teraz staram sie wizualizowac i myslec tylko o tym, co chce w zyciu osiagnac. Tak sobie myslałam - jestem młoda, jak naucze sie wykorzystywac prawo przyciagania to bede miała w zyciu wszystko co chce. Czyz to nie jest wspaniała wiadomosc? :)

Monika

Jestem cały czas pod wrażeniem książki i tego co zaczęło się dziać po jej przeczytaniu, jak zmieniło się moje życie jak zaczęłam stosować wskazówki zawarte w tej książce. Mogę powiedzieć jedno TO DZIAłA!!!!!!!!:)))

Justyna

To o czym myślisz sprowadzasz do swojego życia, jeśli chcesz zmienić swoje życie zacznij zmieniać swoje myśli. Ta książka wskaże ci drogę, ale nie zmieni za ciebie nic jeśli nie wykorzystasz porad w niej zawartych. Sekrety prawa przyciągania to książka która daje porządnego kopa, emanująca pozytywną energią. Jeśli nie wierzysz sprawdź sam(a).

Anna

Bardzo dobra pozycja na temat prawa przyciągania. Publikacja zawiera szereg wskazówek jak właściwie wykorzystać podstawowe prawo rządzące naszym życiem. Dzięki niej dowiesz się co jest naprawdę ważne, aby osiągnąć sukces i dobrobyt. Jeśli jesteś osobą ambitną i otwartą na własny rozwój osobisty, gorąco polecam tego e-booka!

Maciej

Książka ta jest doskonałym uzupełnieniem "Sekretu" autorstwa Rhondy Byrne. Dookreśla i uzupełnia naszą wiedzę na temat prawa przyciągania i praw obfitości. Optymistyczna lektura, która nie tylko pomoże nam zrozumieć jak żyć, ale też zmotywuje nas do działania i doda wiary we własne możliwości. Polecam zwłaszcza w wersji audio, do słuchania w każdej wolnej ( i zajętej :)) chwili.

Agata

"Sekrety prawa przyciągania" to wspaniała lektura. Dzięki tej książce spojrzałam zupełnie inaczej na świat. Wszystko zależy od nas samych, czego prędzej nie rozumiałam.

Beata

Książka dodała mi wiele otuchy i napełniła wiarą w spełnienie moich pragnień. Słucham jej ciągle od nowa, aby sobie przypominać ważne prawdy w niej zawarte, o których w natłoku codziennych myśli, wydarzeń i zmartwień zdarza mi się zapominać. Słowa płynące z tej książki przynoszą mi prawdziwą ulgę.

Daria

To fantastyczne jak dzięki pozytywnym myślom możemy przyciagnac do siebie wszystko czego pragniemy. Dzięki eliminowaniu myśli negatywnych i zaprogramowaniu się na myślenie o pozytywach jesteśmy w stanie przyciagnac do siebie wszystkie wspaniałości tego świata. Sama przekonuję się,że to działa. Polecam wszystkim i życzę spełnienia wszystkich pragnień.

Monika

Książka jest mądra choć trochę może za bardzo o pieniądzach, lecz opisuje najprostszą na świecie zasadę osiągnięcia sukcesu. Najzwyczajniej w świecie trzeba postawić sobie cel do którego będzie się dążyć a umysł pokarze nam sposób jak to osiągnąć. Uważam że wielu ludzi powinno przeczytać tę książkę bo niektórzy sami wmawiają sobie choroby i przeciwności losu, które nie istnieją.

Piotr

"Sekrety prawa przyciągania" Krzysztofa Trybulskiego to innowacyjne podejście do znanego tematu. Książkę czyta się jak powieść. Każda jej część zaczyna się ciekawą nowelką, która nawiązuje do tematu bieżącego rozdziału. Sposób w jaki autor wyjaśnia prawa życia - nie tylko prawa przyciągania, jest lekki, łatwy i przyjemny. Podany w taki sposób, że bardzo łatwo trafia do naszych serc i umysłów. Uważam, że książkę tę powinien przeczytać każdy, kto zaczyna pracę nad sobą. Bardzo gorąco polecam tę doskonałą pozycję.

Stanisław

Bardzo polecam ksiarzeczke pod tl"Sekrety Prawa przyciagania" bardzo pouczajaca pomagajaca wyzbyc sie zludnych nadzieji ,jak i pomaga w codziennym zyciu i podejmowaniu decyzji, utwierdza ze nie jestesmy sami ze swoimi myslami ,ktore czasem zawodza a niekedy sa zapedzone tak , iz niewidza codzienyvh malych problemow...

Malgorzata

Książka napisana jest bardzo przystępnym językiem. Bardzo szybko się czyta i świetnie tłumaczy zagadnienia z Prawa Przyciągania. Mogę gorąco polecić każdemu, kto chce odmienić swój los na pozytywny!

Kinga

Od dawna znam zasady Prawa Przyciągania i stosuję je w życiu - można powiedzieć - w sposób ciągły. Zawsze działają. Książkę kupiłam po to, by sobie odświeżyć wiedzę i spojrzenie na te zagadnienia. Autor w sposób bardzo przystępny wyjaśnia zasady Prawa Przyciągania w wielu aspektach życia.Wystarczy tylko za nim uważnie podążać a można to Prawo zrozumieć, zaakceptować i sukcesem zastosować. Oczekiwana zmiana pojawi się w każdej przyciąganej dziedzinie.

Halina

Krzysztof Trybulski w książce pod tytułem "Sekrety prawa przyciągania" ukazuje czytelnikom wiedzę, w jaki sposób zgromadzić wokół siebie bogactwo, szczęście oraz zdrowie. Polecam tę pozycję wszystkim. Poniżej pozwalam sobie zamieścić jedną z sentencji, zamieszczonej w tej książce. "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu." Paulo Coelho

Adam

Dzięki poradnikowi zapoznałem się z odwiecznie panującymi prawami we wszechświecie. To od nas zależy wyłącznie, czy je wykorzystamy dla swojego dobra i innych. Zostałem wyposażony w narzędzia i dźwignię, dzięki której codzienne wyzwania i minizwycięstwa wyzwalają o wiele większą przyjemność i radość, niż przedtem. Zdałem sobie również sprawę, jak ważną rolę w życiu odgrywa przebaczanie - wziąłem sobie to do serca.

Dawid

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Sekrety prawa przyciągania / Krzysztof Trybulski

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Podróże do wnętrza siebie / Joe Vitale
Ebook "Podróże do wnętrza siebie". Dr Joe Vitale, autor bestsellerów, występujący w filmie i książce SEKRET, zdradza swój własny sekret, jak osiągnął to, kim jest teraz... Książka, której opis czytasz, jest najbardziej...
Ebook Świadomie do sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook "Świadomie do sukcesu". 55 sposobów, które uczynią Twoje życie pełniejszym! Jak szybciej osiągnąć swoje cele, sukces, marzenia działając świadomie, a nie po "omacku"? 55 lekcji, które przechodzą ludzie sukcesu....
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". (SuperUmysł i Określony Cel Główny). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces...
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy Ebook Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook Świadomie do sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook Odkryj moc swojego umysłu / Krzysztof Trybulski