Twoja droga do sukcesu / Arkadiusz Podlaski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Twoja droga do sukcesu / Arkadiusz Podlaski

Ebook "Twoja droga do sukcesu". Odkryj NAJPEWNIEJSZY sposób na dotarcie do sukcesu. "Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach".

Codziennie można spotkać się z ludźmi, którzy proponują nam „wyjątkowe szanse”, „okazje” itp. Miliony osób w Polsce co tydzień grają w Totolotka licząc, że ich los się odmieni. Prawda jest jednak taka, że w większości są to tylko złudzenia.

Niektórych rzeczy po prostu nie da się ominąć ani przyspieszyć, bo może nie wyjść nam to na dobre.

Twoja droga do sukcesu może być przyspieszona, ale nie może zostać skrócona. Dlaczego? Zaraz Ci to dokładnie wytłumaczę. Najpierw jednak zadam Ci dziwne pytanie:

Czy można dobrze poznać cały alfabet, przeskakując z literki A na G, potem na N i na Z?

Jasne, że w ten sposób przerobisz szybciej cały alfabet, ale czy będziesz potrafił dzięki temu płynnie czytać? NIE! Wręcz przeciwnie – nie będziesz w stanie przeczytać ani nawet napisać kilku najprostszych wyrazów.

W pewnym sensie tak samo jest z drogą do osiągnięcia sukcesu. Wielu ludzi myśli, że można iść na skróty do swoich celów. Kombinują, próbują omijać niektóre przystanki na drodze i robią wszystko, aby ją sobie ułatwić.

Prawda jest jednak taka, że nie da się skrócić swojej ścieżki do sukcesu. Jedyne, co można zrobić, to iść najszybszą możliwą (ale nie zawsze najłatwiejszą) drogą. Wszelkie skróty kończą się zwykle tym, że albo ktoś nie odnosi sukcesu, albo, co gorsza, osiąga zupełnie nie to, czego pragnął, marnując cały swój wysiłek.

Czy jest sens marnować czas, próbując osiągać sukces na skróty?

Kiedyś przeprowadzono badanie wśród osób, które wygrały wielkie sumy pieniędzy na loterii lub w jakichś konkursach. Można powiedzieć, że oni skorzystali z drogi na skróty do sukcesu.

O dziwo, okazało się, że po 5-ciu latach aż 90% zwycięzców było równie biednych, a nawet biedniejszych, niż przed wygraną. Tylko pomyśl: mieć taką fortunę i ją stracić. Zaprzepaścić jedyną szansę w życiu. Dlaczego tak się działo i wciąż dzieje (ludzie dalej wygrywają i po latach znowu są biedni)? To proste. Osoba, która szybko wygrała dużą sumę pieniędzy, nie jest na nią gotowa i niebawem ją straci. Po prostu przerósł ją sukces.

Zamiast przejść po wszystkich szczeblach drabiny sukcesu, które nauczyłyby ją, jak zarządzać finansami i jak zachowywać się, gdy pojawiają się wielkie pieniądze, dotarła na szczyt na skróty. Omijając i tracąc naukę, która płynęła z samego osiągania sukcesu – nie potrafiła go utrzymać.

A czy Ty czekasz na osiągnięcie na sukcesu?

No dobrze a co, jeśli Ty wciąż czekasz na sukces, który nie chce nadejść? Co masz zrobić, skoro nie liczysz na cud ani na to, że spadnie Ci na głowę góra pieniędzy, tylko chcesz wykorzystać swój potencjał? To proste. Jedyne, co powinieneś zacząć robić, to działać i rozpocząć swoją drogę do sukcesu.

Może określenie „droga do sukcesu” kojarzy Ci się ze żmudną, wolną i ciężką wędrówką, ale wcale nie musi tak być. Otóż możesz wykorzystać doświadczenie wielu innych osób, które już wcześniej do czegoś doszły. Możesz też skorzystać z rad i wniosków wyciągniętych przez badaczy sukcesu i ludzi, którzy poświęcili wiele lat na studiowanie postępowania tzw. ludzi sukcesu.

Stopniowo poznając tę wiedzę, kawałek po kawałku wdrażając ją do swojego życia, zaczniesz dostrzegać coraz to nowe rezultaty. Nie wiem, czy najpierw zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy (np. dwa, trzy razy tyle, co do tej pory). Nie wiem też, czy będzie to zdobycie niegasnącej motywacji i energii do działania i nie przejmowanie się porażkami. Wiem za to, że będzie to jeden z pierwszych kroków do osiągnięcia przez Ciebie potężnego sukcesu.

Czy możesz iść na skróty i zrezygnować z własnej drogi do sukcesu?

Tak naprawdę, mimo że bardzo byśmy chcieli, to nie ma drogi na skróty. Nie istnieje coś takiego jak przyspieszony kurs sukcesu ani nie można ominąć pewnych kroków, a mimo to dotrzeć do celu.

Niektóre z nich są proste do spełnienia, a niektóre trudniejsze. Jednak możesz być pewien na 100%, że wszystkie skierują Cię na sukces i zastosowanie każdego z nich pozwoli Ci przybliżyć rezultaty i osiągnięcia, o jakich zawsze marzyłeś.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Twoja droga do sukcesu":

Oto czego dowiesz się z ebooka "Twoja droga do sukcesu":

 • Co zrobić, kiedy zaczyna brakować Ci motywacji i energii do działania albo kiedy pojawiają się porażki na Twojej drodze do zrealizowania swoich marzeń?
 • Jaki jest najlepszy sposób na przyspieszenie (nie skrócenie!) swojej drogi do sukcesu? Można przyspieszyć swoją drogę do sukcesu, dowiedz się, jak to zrobić.
 • Dlaczego tak ważne jest w osiągnięciu sukcesu robienie czegoś, co jest dla Ciebie pasją? Dowiedz się, jak sprawić, aby droga do sukcesu wcale nie była trudna i nieprzyjemna.
 • Jak określić cel, który chcesz osiągnąć i co zrobić, aby ustalenie celu przyspieszyło rezultat, którego pragnąłeś? Dowiedz się, co zrobić, aby Twój cel rzeczywiście przyniósł Ci potężną satysfakcję, kiedy już go osiągniesz.
 • Jak nie wpaść w pułapkę, która czeka na każdego, kto dąży do sukcesu i chce to zrobić możliwie najszybciej? Jeśli jeszcze nie wiesz, co to za pułapka, to niedługo możesz w nią wpaść.
 • Jak pokonać ograniczające nas przekonania, które „wmawiają" nam, że nie mamy możliwości, które potrzebne są do spełnienia naszych marzeń? Dowiedz się, jak pokonać jedną z pierwszych barier, które stoją na Twojej drodze do sukcesu.
 • Co zrobić, aby Twoje myśli pomagały Ci i motywowały do działania, zamiast tylko podrzucać kolejne czarne scenariusze? Dowiedz się, co zrobić, aby Twoje myśli zaczęły dosłownie pomagać Ci w osiąganiu sukcesu.
 • Dowiedz się, jak zacząć działać natychmiast. Zawsze trzeba zrobić ten pierwszy krok. Dowiedz się, jak zrobić pierwszy krok we właściwą stronę.
 • Jak się komunikować i rozumieć z innymi ludźmi? Nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym szybciej możesz osiągnąć swoje cele, jeśli potrafisz komunikować się z innymi ludźmi. Poznaj, co trzeba robić, aby inni ludzie pomagali Ci w Twojej drodze do sukcesu.
 • Jak nie załamać się przy popełnieniu błędu lub po poniesieniu porażki? Zawsze na Twojej drodze pojawiają się jakieś przeciwności. Dowiedz się, co zrobić, aby je pokonać i dalej, z pełną prędkością, dążyć do sukcesu.
 • Jak Twoje otoczenie i środowisko, w którym żyjesz, mogą negatywnie lub pozytywnie wpływać na Twój sukces? Dowiedz się, co zrobić, aby nawet otaczające Cię miejsca i ludzie pomagały Ci w szybszym osiągnięciu sukcesu.

Już niedługo zaczniesz zbliżać się do osiągnięcia tego, o czym od zawsze marzysz. Najpierw jednak musisz zrobić pierwszy krok. Nie musisz widzieć od razu wszystkich schodów, ale musisz na nie wejść, inaczej nic się nie zacznie. Książka "Twoja droga do sukcesu" będzie dla Ciebie przewodnikiem do celu.

Spis treści

Spis treści ebooka "Twoja droga do sukcesu"

 • WSTĘP...............................................................................................5
 • PIĘTRO I – PIERWSZY KROK...........................................................7
 • PIĘTRO II – KIM JESTEŚ?.................................................................9
 • PIĘTRO III – PASJA.........................................................................12
 • PIĘTRO IV – MARZENIA.................................................................14
 • PIĘTRO V – CELE.............................................................................17
 • PIĘTRO VI – MOŻLIWOŚCI.............................................................22
 • PIĘTRO VII – PRZEKONANIA.........................................................26
 • PIĘTRO VIII – POTĘGA MYŚLI........................................................31
 • PIĘTRO IX – WIZUALIZACJA.........................................................34
 • PIĘTRO X – DZIAŁANIE..................................................................36
 • PIĘTRO XI – KOMUNIKACJA..........................................................39
 • PIĘTRO XII – OTOCZENIE..............................................................43
 • PIĘTRO XIII – BŁĘDY I PORAŻKI...................................................48
 • PIĘTRO XIV – STUDIA.....................................................................51
 • PIĘTRO XV – PRACA I PIENIĄDZE.................................................54
 • PIĘTRO XVI – ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE.............................60
 • PIĘTRO XVII – ZDROWIE I UŚMIECH NA CO DZIEŃ.....................66
 • PIĘTRO XVIII – PEŁNIA ŻYCIA.......................................................72
 • PIĘTRO XIX – SUKCES I SZCZĘŚCIE..............................................75
 • PIĘTRO XX – CITIUS, ALTIUS, FORTIUS.......................................80
 • BIBLIOGRAFIA...............................................................................82
Opinie

Wydawało mi się do tej pory, że książka "Sztuka wzbogacania się", czy też książki mojego mentora Roberta T.Kiyosaki zupełnie odmieniły mój światopogląd. Wczoraj późną nocą gdy przeczytałem publikację Arkadiusza Podlaskiego "Twoja droga do sukcesu", kładąc się do snu przez kilka godzin gapiłem się w sufit. Czułem wtedy, że wstając rano będę w pełnej gotowości do podjęcia walki na najwyższych obrotach. W mojej głowie zaszła rewolucja! To nie jest zwykła książka! to Biblia Człowieka Sukcesu! i to zaledwie na 82 stronach. Autor nie leje wody, a pisze jak jest okraszając całość anegdotami, przypowieściami "mistrz-uczeń", cytatami autorytetów i konkretnymi wnioskami. Nie pozostawia czytelnikowi dowolnej interpretacji - mówi jak jest i jak ma być w kilku prostych słowach. Jeżeli przytłacza Cię ogrom e-book'ów i nie wiesz który wybrać, to patrzysz teraz na najlepszy. Wiele tego typu książek przeczytałem, ale tylko ta nie pozostawia złudzeń o sukcesie. Gorąco Polecam szczególnie "raczkującym" i tym, którzy stoją w miejscu jak z okładki tej książki, wahając się, którą drogę na Szczyt wybrać!:)

Rafał

Genialne! Jestem pod ogromnym wrażeniem, choć nie jest to pierwsza książka z tej dziedziny, którą przeczytałam. W książce nie ma ANI JEDNEGO zbędnego słowa - to sama kwintesencja tego, na co trzeba zwrócić uwagę chcąc osiągać sukcesy, podana zwięźle i klarownie. Gratuluję autorowi! Nie wiem, czy to sam autor czyta tego audiobooka, ale dodatkowo chcę podziękować za jego wspaniałe wykonanie! Jak w szkole - postawiłabym nie 6, ale 6+ i jeszcze w kółeczku :))

Anna

Rewelacyjna książką Arkadiusza Podlaskiego! Najprościej to co wydarzyło się w moim życiu po przeczytaniu Twojej drogi do sukcesu scharakteryzuje wypowiedzią Bruca Lee cytowaną w publikacji Arkadiusza: ,,Zrozumiałem, że życie najlepiej przeżyć, a nie tworzyć na jego temat koncepcje. Jestem szczęśliwy, bo codziennie osiągam więcej i naprawdę nie wiem, gdzie leży granica." Naprawdę świetna książka pokazująca krok po kroku jak stać się WIELKIM.

Jakub

ksiażka napisana w wielkim wyczuciem w swoim gatunku.Moze się podobać i warto ja przeczytać.Pozwala w prosty sposób uswiadomić sobie jak krok po kroku ale w dobrym kierunku idac mozna ajsc na sam szczyt.Polecam.

Darek

Rewelacyjna publikacja!!!!!!!!!! Czyta sie ją jednym tchem! Nie spodziewalam się że ksiazki moga tak pozytywnie nastrajac i zmieniac sposob myslenia i calego zycia!:)"Twoja droga do sukcesu" jest gwarancja odnalezienia wlasnej sciezki ktora z checia bedziesz podazac. Zdecydowanie polecam wszystkim. Napisana bardzo przystępnym jezykiem, prosto i przyjemnie. Nie zastanawiaj sie dluzej, juz teraz zamow publikacje:)

Karolina

Ta publikacja to kompendium wiedzy nt rozwoju osobistego.To recepta na łamanie stereotypów.Wrażenie robią odpowiednio wplatane cytaty ludzi sukcesu,światowej sławy.Zaraża pozytywną energią i zachęca do działania.Ponieważ posiadam wersję MP3 wykorzystam czas spędzany za kierownicą. Gorąco polecam.

Ewa

Tak, lektura "Twoja droga do sukcesu" pokazuje drogę do sukcesu i przekonuje do sposobu jak ją przejść - że nie po wierzchu, ale jak na klatce schodowej, od kręgosłupa. Pozwala to uznać, że jest to pokaz prawdziwy, bo ma kręgosłup, a - jak powszechnie wiadomo - nic bez kręgosłupa sioę nie utrzyma na nogach. Kręgosłup jest realistyczny, gdyż ma kręgi, dwadzieścia dwa, które tutaj stają się stopniami schodów. Z początku nie kojarzyłem, dlaczego droga (do sukcesu) jest po stopniach i czy należy iść do przodu, czy do góry, ale przyjąłem to z definicji, że jest to droga w pionie, co załatwiło temat i uspokoiło mnie w dalszej lekturze, która okazała się mądra i cenna. Kiedy już ustaliłem kierunek drogi, tu w pionie, mogłem ocenić, czy - jak zaznaczono - przeskakując stopnie dostaje się zadyszki. Tak, całkowicie się zgadzam z, i potwierdzam - z autopsji - to, co napisano w publikacji, że kiedy po schodach idzie się systematycznie i do góry, można wejść na dwudzieste drugie piętro i osiągnąć sukces, a nie zatchnąć się zadyszką w połowie drogi. Z poważaniem, TomekKtóryWszedł (na samą górę)

Tomasz

Trudno nie zgodzić się z koncepcją stopniowego dochodzenia do życiowych celów. Sprawnie podana praktyczna wiedza w dodatku podana w świeży współczesny sposób.

Piotr

Cóż, mogę powiedzieć, że publikacja ta pozwoliła mi popatrzeć na to kim jestem od nowa. Nauczyłem się mówić o tym co osiągnę, a nie o tym, co chciałbym osiągnąć. Marzenia to jedno, a spełnienie to drugie. Polecam.

Grzegorz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Twoja droga do sukcesu / Arkadiusz Podlaski

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Skazany na sukces / Arkadiusz Podlaski
Ebook "Skazany na sukces". Co zrobić, aby uniknąć szarego i przeciętnego życia? Ty także możesz stać się człowiekiem, którego podziwiają inni. Wystarczy, że pozwolisz się SKAZAĆ! Witaj, Drogi...
Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Świadome zakupy / Arkadiusz Podlaski
Darmowy ebook 10 mitów pozycjonowania stron internetowych / Arkadiusz Podlaski
Ebook Skazany na sukces / Arkadiusz Podlaski
Ebook Mistrzologia / Arkadiusz Podlaski
Ebook "Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach". Sztuka skutecznego pozycjonowania na praktycznych przykładach.
Darmowy ebook Przydatne narzędzia pozycjonera / Arkadiusz Podlaski