Sztuka uwodzenia kobiet w Internecie / Adept & Solid

Tani hosting

Zawartość

Opis
Sztuka uwodzenia kobiet w Internecie / Adept & Solid

Darmowy ebook "Sztuka uwodzenia kobiet w Internecie". Jak wywierać najlepsze wrażenie na kobietach w Internecie i skutecznie je uwodzić? Poznaj sztukę uwodzenia kobiet w Internecie.

W dzisiejszym zabieganym życiu, coraz trudniej jest znaleźć czas na poznawanie kobiet. Praca i studia nie zawsze dają takie możliwości, czasem wręcz to uniemożliwiają. Problemem może być też nieśmiałość. Całe szczęście więc, że istnieje Internet i serwisy, na których można nawiązywać nowe znajomości. Dowiedz się jak się zaprezentować, aby zainteresować, a nie zniechęcić do siebie kobiety.

Jak zaprezentować się w Internecie, aby wzbudzić zainteresowanie kobiet?

Rzecz wydawałaby się prosta - zapisać się do społecznościowego serwisu, wypełnić swój profil i czekać na reakcję płci pięknej. Sęk w tym, że mężczyzn, którzy poszukują w ten sposób jest więcej niż kobiet, warto jest więc popracować nad swoim wizerunkiem.

Fragment darmowego ebooka "Sztuka uwodzenia kobiet w Internecie:

Kobiety są w mniejszości i, co za tym idzie, dostają więcej odpowiedzi od mężczyzn w ciągu dnia niż mężczyźni od kobiet. W Internecie kobiety mają bardzo duży wybór i nawet przeciętnie (lub mniej, niż przeciętnie) wyglądające mogą dostawać o wiele więcej maili, niż mężczyzna z ciekawym profilem.

Atrakcyjne kobiety (a przynajmniej te, których fotki są atrakcyjne) dostają ok. kilkudziesięciu maili dziennie (niektóre nawet po ok. 150 na dzień, rekordzistki – 400-500) w 90% z desperackimi prośbami
o spotkanie. Możesz tylko wyobrazić sobie, jak podbudowuje to ego kobiety i utwierdza ją w przekonaniu o własnej atrakcyjności.

Na co zwracają uwagę kobiety w internecie?

Jedynymi środkami, którymi dysponujesz, zanim usłyszysz kobietę jest SŁOWO PISANE oraz Twoje zdjęcia. Nie jest to często ułatwieniem, gdyż kobiety o wiele łatwiej jest zainteresować tonem głosu, poczuciem humoru i wszystkim, co zapewnia kontakt chociażby telefoniczny czy na skype. Zanim więc do niego dojdzie, musisz na wstępie zrobić odpowiednie wrażenie.

W tym ebooku zajmiemy się głównie poznawaniem kobiet poprzez popularne serwisy randkowe. Osobiście uważam czaty i uwodzenie za ich pośrednictwem za stratę Twojego czasu, ze względu na to, że nie wiesz, z jaką kobietą (lub nawet mężczyzną podającym się za kobietę) rozmawiasz, a po wymianie fotek jest duża szansa na to, że nie przypadniecie sobie do gustu. Szkoda czasu!

Elementem kluczowym akcji "uwodzenie kobiet w internecie" jest Twój profil. Autor ebooka, Marcin Szabelski, podpowie Ci w jaki sposób go stworzyć, aby trafił do takich kobiet, jakie poszukujesz. Dowiesz się też które swoje zdjęcia najlepiej umieścić, aby nie zniechęcały, a zaciekawiały kobiety. 

Czego jeszcze dowiesz się z ebooka "Sztuka uwodzenia kobiet w Internecie"?

 • Uwagi, co do profili kobiet
 • Rozpoczynanie i prowadzenie rozmowy
 • Więc, jak i o czym pisać?
 • Jaki powinien być czas trwania konwersacji?
 • Przeniesienie znajomości w realny wymiar
 • FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania
 • Niebezpieczeństwa w Internecie
 • Najczęstsze błędy podczas uwodzenia w Internecie

Autor ebooka o uwodzeniu w Internecie:

Uwodzeniem kobiet w sieci zacząłem zajmować się około 2001 roku. Było to, poza parkietem tanecznym, praktycznie moim jedynym sposobem podrywu kobiet w czasach, gdy w Polsce jeszcze
nie słyszało się o nowoczesnych metodach uwodzenia kobiet. Nie miałem odwagi do poznawania nieznajomych kobiet na żywo. Nie było jeszcze serwisów typu Sympatia.pl, Fotka.pl, o Ilove.pl nie
wspominając. Jak sięgam pamięcią, zaczynałem od randek na portalu Interia.pl oraz Tlen.pl. W tamtych czasach było to jeszcze mało znane narzędzie poznawania się osób.

Stosunek ilościowy mężczyzn do kobiet na takich portalach był mniej więcej jak 5:1. Obecnie proporcje te dążą do wyrównania, choć prawdopodobnie nadal jest przewaga ilościowa mężczyzn. To, co chcę przekazać w tym ebooku Tobie, drogi Czytelniku, to doświadczenia moje oraz moich znajomych zajmujących się tym działem uwodzenia, poparte wiedzą, którą zdobyłem u światowej sławy nauczycieli uwodzenia, takich jak: Mystery, Zan, Steve Piccus, Badboy, Soul.

Uwodzenie kobiet w internecie to sztuka do opanowania przez każdego internautę. Dużym atutem poszukiwań kobiet w cyberprzestrzeni jest łatwość nawiązywania znajomości oraz fakt, że masz więcej czasu, aby zastanowić się nad tym, co napisać. Wykorzystaj informacje zawarte w tej publikacji do znalezienia przygody, romansu lub miłości. Powodzenia :)

Spis treści

Spis treści ebooka "Sztuka uwodzenia kobiet w Internecie"

 • SPIS TREŚCI
 • Słowo o autorze
 • Od Autora
 • Wstęp i specyfika uwodzenia przez Internet
 • Twój internetowy profil
 • Uwagi, co do profili kobiet
 • Rozpoczynanie i prowadzenie rozmowy
 • Więc, jak i o czym pisać?
 • Jaki powinien być czas trwania konwersacji?
 • Przeniesienie znajomości w realny wymiar
 • FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania
 • Niebezpieczeństwa w Internecie
 • Najczęstsze błędy podczas uwodzenia w Internecie
 • Zakończenie
Opinie

Hmmm, gdybym przeczytałam to wcześniej, wiedziałabym na jakie "chwyty" mogę być narażone w sieci. Ciekawa publikacja nie tylko dla facetów, polecam każdej kobiecie, która chociaż raz nawiązywała znajomości przez sieć internetową.

anonim

Ściągnąłem, przelotnie przejrzałem, przeczytałem raz, potem drugi i cóź muszę rzec? To naprawdę wartościowa wiedza. Oby tak dalej! Oczywiście polecam :-)

Krzysztof

Kawałek solidnej wiedzy opowiedziany przez bardzo dobrego trenera technik uwodzenia kobiet. Wiedza zawarta w tym ebooku przyda się każdemu nie tylko w internecie, ale i w realu.

Kamil

Świetny materiał , naprawdę bardzo mi się podoba . Po upływie zaledwie kilku dni zauważyłem poprawę w moich stosunkach z kobietami .

ikar

Ciekawa pozycja dla osób którzy mają problem z poznawaniem kobiet w "realu". Jeżeli zamierzasz poznawać kobiety poprzez Internet to powinieneś przeczytać tą książkę by poznać mniej więcej zasady podrywania kobiet na portalach randkowych. Polecam gorąco :-)

Rafał

Bardzo ciekawa publikacja godna polecenia wszystkim osobą, które dopiero zaczynają swoje sieciowe życie towarzyskie.

Rafał

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny / Marek Kawecki
Darmowy ebook "Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny". Poznaj porady doświadczonego mężczyzny na temat tego, co się podoba kobietom, wraz z ich komentarzem odnośnie prezentowanych technik. Dla wielu mężczyzn kobiety to zagadki...
Darmowy ebook Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym / Adept & Solid
Co robić, by odnieść sukces na parkiecie i zdobyć piękną kobietę? W opiniach światowej klasy uwodzicieli, dokładniej opisanych w książce Neila Straussa „Gra”, podejścia do kobiet na parkiecie tanecznym w klubie, nie są w pełni...
Seksualny klucz do kobiecych emocji / J.D. Fuentes
Z ebooka "Seksualny klucz do kobiecych emocji" dowiesz się jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki. "Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić...
Ebook Sekrety uwodzenia / Andrzej Zaleski
Ebook "Sekrety uwodzenia". Stań się mężczyzną pewnym siebie i zacznij uwodzić kobiety tak, jak tego pragniesz! Nie ma znaczenia, czy boisz się pięknych kobiet i czy dostajesz paraliżu, rozmawiając z nimi. Nie ma też dużego...
Darmowy Ebook Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski
"Cytaty ludzi Sukcesu" to inspirujące cytaty, które zmotywują Cię do sukcesu Każdy z  nas potrzebuje czasami odrobiny inspiracji i zastrzyku pozytywnej energii, która pozwoli mu się bardziej zmotywować do...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym / Adept & Solid