Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością - Brian Mayne

„Dlaczego niektórzy odnoszą dużo większe sukcesy niż inni?”. To nurtujące pytanie zainspirowało Briana Mayne do opracowania systemu Mapowania Celów.

Mapowanie Celów to sprawdzona, przetestowana i popularna metoda wyznaczania i osiągania celów w każdej dziedzinie życia, przy pracy nad każdego rodzaju przedsięwzięciem, zarówno indywidualnym, jak i zbiorowym. Technika Mapowania Celów opracowana przez Briana Mayne w 1995 roku odniosła spektakularny sukces – zarówno na polu biznesowym, jak i edukacyjnym oraz w wielu innych dziedzinach.

(...) Kluczem do osobistego sukcesu i ścieżką do prawdziwego i trwałego szczęścia jest zdobycie umiejętności tworzenia i utrzymania pozytywnej myśli w swych intencjach i dzięki temu rozwijanie swoich świadomych pragnień zamiast nieświadomych lęków.

W każdym pokoleniu i kręgu kulturowym zawsze była — i wciąż jest — nieliczna mniejszość osób, które rozumieją i stosują podstawowe prawa tworzenia w urzeczywistnianiu swych pragnień. Każda książka o sukcesie, wydana w jakimkolwiek zakątku Ziemi, będzie zawierać rozdział o ustalaniu celów, formułowaniu intencji, świadomej manifestacji lub jego ekwiwalent. Zasady zawarte są w prastarej mądrości.

Mimo że ta ponadczasowa mądrość o przetwarzaniu myśli w rzeczy nigdy nie stanowiła wiedzy tajemnej, z natury jest na co dzień ukryta lub zasłonięta przed naszymi oczyma, dlatego trzeba ją znaleźć i odkryć przed każdym, kto dąży do sukcesu. 

Brian Mayne - fragment książki "Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością"

System ten jest wyjątkowy i skuteczny, ponieważ:

 • Stanowi połączenie pradawnej wiedzy z techniką przyspieszonego uczenia się, przeplecioną zasadami wyznaczania celów ku holistycznemu systemowi osiągania sukcesu.
 • Tradycyjne techniki wyznaczania celów koncentrują się na słowach, lewej półkuli mózgu i nieskończonych powtórzeniach, by wtłoczyć cele do naszej podświadomości. A Mapowanie Celów to technika skupiona na obu półkulach mózgu, stosująca obrazy, język podświadomości, spajająca słowa, obrazy i symbole, by stworzyć niezwykłą siłę.
 • Nauka wyznaczania i osiągania celów to naczelna umiejętność życiowa. Pozwala nam nabyć wiele innych umiejętności i zdolności.

Mapowanie Celów to praktyczny podręcznik niezwykle oryginalnej techniki, który pokazuje nam, jak stosować poznane umiejętności w obliczu każdego celu czy zamiaru.

O czymkolwiek marzysz, Mapowanie Celów pomoże Ci osiągnąć cel.

Brian jest jednym z najlepszych pomocników w tworzeniu najwspanialszych projektów życia, nie tylko celów, ale i podwalin długotrwałego sukcesu. Jego system mapowania jest nie tylko genialny, ale i naprawdę skuteczny.

Anthony Robbins uznany autor, mówca i zdobywca nagród oraz autorytet w dziedzinie psychologii przywództwa.

Spis treści

Spis treści książki "Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością"

 • O autorze
 • Podziękowania
 • Przedmowa
 • Wstęp
 • Część I. Zasady sukcesu
 • Rozdział 1. Życie to cel
 • Rozdział 2. Intencja z serca
 • Rozdział 3. Wspinanie się po drabinie LIFT
 • Rozdział 4. Siedem podstawowych praw tworzenia
 • Rozdział 5. Przygotowanie do tworzenia
 • Część II. Technika Mapowania Celów
 • Rozdział 6. Stwórz swoją mapę celów
 • Rozdział 7. Rytuał Mapowania Celów
 • Rozdział 8. Doprecyzuj swoją mapę celów
 • Rozdział 9. Mapowanie Celów — lista kontrolna
 • Aneksy
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

DVD ze szkolenia: Życie Pełne Pasji / Jakub B. Bączek
DVD ze szkolenia: Życie Pełne Pasji Skoro potrafisz decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możesz też decydować o tym, jaka jest Twoja praca, ile zarabiasz i jakie marzenia realizujesz! Wystarczy podnieść...
Książka Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to. Wydanie II zmienione / Jacek Walkiewicz
Z Książki "Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to." dowiesz się, że życie z pełną Mocą — marzeń, zmian, wartości, decyzji, bliskości, odwagi — jest prostsze, niż myślisz Skąd się wzięła pełna MOC? Z...
Książka Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie / Robert Maurer
Książka "Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie" czyli nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku. - Robert Maurer Pragniesz udoskonalić swoje życie, ale każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły...
Książka Wielcy. Anatomia osiągania sukcesu / Adrian Gostomski
Książka "Wielcy. Anatomia osiągania sukcesu" to wynik badań Adriana Gostomskiego nad pojęciem sukcesu. Przez kilka lat obserwował on wybitne osobowości, które osiągnęły jakiś spektakularny sukces. Autor wysłuchał licznych...
Ebook Same marzenia nie wystarczą! / Marta Pyrchała
Ebook "Same marzenia nie wystarczą!". Co musisz wiedzieć, aby zrealizować swoje cele? Publikacja pokazuje praktyczną wiedzę, jak osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia. Nie wiem, jakie są Twoje marzenia. Nie wiem,...