Robbins Anthony


Anthony RobbinsAnthony Robbins to jeden z pierwszych i najbardziej znanych ekspertów od "psychologii zmian" w USA. Właściciel 9 firm, konsultant biznesowy, rządu USA i innych krajów. Miliony ludzi posiada materiały jego autorstwa, książki i dvd.

Anthony Robbins sam doszedł do swojego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś był grubym, sfrustrowanym i osamotnionym facetem ledwo wiążącym koniec z końcem. Teraz na swoje seminaria lata przez siebie pilotowanym helikopterem!

Dzięki jego metodom samodoskonalenia ludzie zaczynają kontrolować swoje życie i kształtować przeznaczenie. Rzucają ograniczające nałogi, nawyki i przekonania. Sięgają po radość, szczęście i sukces.

Robbins napisał serię motywujących książek, wśród których znalazły się takie bestsellery jak Obudź w sobie olbrzyma, czy Olbrzymie kroki. Jego pierwszą książką była Unlimited power (nieograniczona siła).

Cytaty których autorem jest Anthony Robbins znajdziesz tutaj: ---> Anthony Robbins cytaty

Filmiki edukacyjne i motywacyjne, w których bierze udział Anthony Robbins znajdziesz w serwisie motywator w dziale Anthony Robbins

Obudź w sobie olbrzyma / Anthony Robbins

Książka "Obudź w sobie olbrzyma i miej wpływ na całe swoje życie od zaraz". - Anthony Robbins
Książka "Obudź w sobie olbrzyma i miej wpływ na całe swoje życie od zaraz". - Anthony Robbins

Poznaj bestseller Anthony'ego Robbinsa, jednego z najbardziej znanych mówców motywacyjnych na świecie.

Bestseller najbardziej znanego na świecie mówcy motywacyjnego

Anthony Robbins to jeden z pierwszych i najbardziej znanych ekspertów od "psychologii zmian" w USA. Właściciel 9 firm...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem