Mayne Brian

Tani hosting

Brian Mayne jest mówcą motywacyjnym, autorem książek i trenerem działającym na arenie międzynarodowej. Jego główny przekaz, dotyczący samodoskonalenia poprzez praktykowanie osobistej umiejętności dobierania reakcji oraz motywacji napędzanej celami, okazał się skuteczny i popularny zarówno w świecie korporacyjnym, jak i wśród wielu osób prywatnych przychodzących na jego publiczne prezentacje.

Brian przebył długą drogę od swoich cygańskich korzeni i czasu, gdy nie umiał porządnie czytać i pisać, do bycia właścicielem klubu nocnego, który zbankrutował z niemal milionem funtów długu. Dzięki temu opracował i zastosował proste techniki w celu transformacji siebie i odbudowy swojego życia. Jako prezes LIFT International od 11 lat pracuje w branży rozwoju osobistego i szkoleń korporacyjnych i jest jednym z liderów w świecie samodoskonalenia.

Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne
Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością - Brian Mayne

„Dlaczego niektórzy odnoszą dużo większe sukcesy niż inni?”. To nurtujące pytanie zainspirowało Briana Mayne do opracowania systemu Mapowania Celów.

Mapowanie Celów to sprawdzona, przetestowana i popularna metoda wyznaczania i osiągania celów w każdej dziedzinie życia, przy...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System