Hamulce sukcesu / Janusz Kozioł

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Hamulce sukcesu / Janusz Kozioł

Ebook "Hamulce sukcesu". Uwierz w siebie i odkryj jak przyspieszyć na drodze do sukcesu?

Dowiedz się, co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed osiągnięciem sukcesu w Twoim życiu.

Jeżeli chcesz osiągać maksimum swoich możliwości, wprowadź pozytywne zmiany w życiu i poznaj ostateczną prawdę na temat tego, co blokuje Twój osobisty sukces

Gdy czytasz kolejną motywacyjną książkę o samorealizacji i samospełnieniu, czujesz, jak Twoje wewnętrzne baterie rozgrzewają się do czerwoności. Odkładasz książkę i mówisz sobie w duchu: od dzisiaj wszystko się zmieni! Osiągnięcie sukcesu i droga do niego wydają się wtedy bardzo proste.

Przyznam Ci rację, każda książka motywacyjna działa na nas jak Red Bull. Wprowadzamy w życie pozytywne mikro zmiany. Tydzień po przeczytaniu takiej książki jest magiczny, czujesz, że to ma sens, ale potem... Nie wiem, czy też tak to odczuwasz, że te naładowane baterie tracą siłę, a Ty wracasz do starych nawyków?

Jak wycisnąć więcej z książek motywacyjnych?

Masz tak naprawdę dwa wyjścia:

 • 1. Przeczytać kolejną książkę motywacyjną, nakręcić się na tydzień, a potem zapomnieć i wrócić do starych nawyków.
 • 2. Znaleźć i rozprawić się z wewnętrznymi hamulcami sukcesu.

Która opcja brzmi sensowniej?

Najlepszym wyjściem będzie przygotowanie Twojego umysłu na możliwość wprowadzania trwałych zmian. Wtedy wszystkie książki o sukcesie, które stoją na Twojej półce lub zgromadzone są na twardym dysku, będą miały podłoże do działania:

Twój pozbawiony ograniczeń umysł

Nie mogę powiedzieć Ci, że ta książka natychmiast Cię zmieni. Że ta pozycja jest całkowicie inna niż wszystkie książki o sukcesie, które udało Ci się przeczytać do tej pory.

Mogę jednak zagwarantować Ci, że książka "Hamulce sukcesu" zawiera odpowiedź na dręczące Cię pytania:

 • Dlaczego, mimo że przeczytałem książki mówiące o tym Jak zarobić milion?, dalej nie starcza mi od pierwszego do pierwszego?
 • Dlaczego, mimo że wiem wszystko o technikach planowania i realizacji celów, dalej moje marzenia dryfują w sferze planów?
 • Dlaczego, mimo że wiem, jak zdobywać przyjaciół, ciągle mam problem z zainicjowaniem rozmowy z obcą osobą?

Podejrzewam, że tych pytań jest o wiele więcej, jednak Ty nie jesteś tu po to, aby zwątpić w sens kroczenia po drodze sukcesu. Wręcz przeciwnie, czytasz ten tekst, gdyż prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się, co w takim razie blokuje Twój rozwój oraz co sprawia, że realizacja planów dryfuje w sferze marzeń.

Czym są hamulce sukcesu i jak je wyłączyć?

Najprościej mówiąc, każdy z nas ma wmontowane (podświadomie) mechanizmy, które blokują nasze dążenie do sukcesu. Mechanizmy te wgrywane są przez całe lata. Robią to nasi rodzice, znajomi, zazdrośni przyjaciele, a na końcu my sami przejmujemy to zadanie, mówiąc do siebie "to mi się nie uda", "to nie dla mnie", "jestem do niczego".

Jest to fałszywa litania, która w dorosłym życiu staje się perfekcyjnym narzędziem niszczącym naszą drogę do sukcesu. I świadomość tego, że pozytywne myślenie prawdopodobnie by pomogło, nie jest wystarczająco motywująca.

W książce "Hamulce sukcesu" poznasz wszelkie zainfekowane obszary w naszym umyśle i dowiesz się, jak powyłączać ograniczenia w każdym z nich.

Poznaj najbardziej destrukcyjne blokady zainstalowane w Twoim umyśle:

 • Nadmierne skupienie się na przeszłości. Z kartek tej książki dowiesz się, na czym skoncentrować się, żeby osiągać zamierzone cele w krótszym czasie. 
 • Traktowanie przeszkód i ograniczeń jako realnej blokady na drodze do sukcesu.
 • Wykręty i wymówki. W książce poznasz metody eliminowania tego typu blokad.
 • Strach i lęk. Dowiesz się, że lęk przed wyzwaniami nie ma żadnych logicznych podstaw. Jest po prostu sztucznym tworem człowieka.
 • Brak wiary i negatywne myśli.

Autor książki, Janusz Kozioł, przez kilka miesięcy zbierał i opisywał wszystko to, co w Twoim umyśle i Twojej podświadomości blokuje skuteczność na drodze do osiągania celów.

Nie twierdzę, że posiadasz wszystkie te blokady. Jednak istnieje olbrzymie prawdopodobieństwo, że wiele z tych przeszkód doprowadza do tego, że 

 • mimo Twojej ciężkiej pracy, nie masz tego, co inni, którzy pracują mniej;
 • zawsze, gdy już jesteś blisko sukcesu, podejmujesz jedną decyzję, która przekreśla wszystkie Twoje starania;
 • mimo że myślisz pozytywnie, często czujesz się jak życiowy pechowiec.

Hamulce sukcesu - znajdź je i zdemontuj!

Wszystko to oraz wiele innych objawów to efekt działania Hamulców Sukcesu. Bez tej instrukcji trudno znaleźć je na własną rękę, nie mówiąc już o tym, że nie wiadomo, jak je wyłączyć.

Janusz Kozioł w prosty sposób pokazuje, jak wykryć ograniczenia i w jaki sposób je zdemontować. 

To ważne: pozbycie się ograniczeń, które przez lata fantastycznie funkcjonowały w Twoim umyśle, nie jest czymś, co uda się zrobić w kilka dni. Dlatego warto stale wracać do tej książki i sprawdzać postępy na drodze do maksymalnych osiągnięć.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Hamulce sukcesu":

Jeżeli zgodzisz się ze mną, że wewnętrzne hamulce blokują Twoją drogę do sukcesu i po prostu chcesz je wyłączyć, zaczynając nowy rozdział w Twoim życiu, to przejdź do formularza zamówienia.

Zanim to zrobisz, dowiedz się, co jeszcze znajdziesz w książce "Hamulce Sukcesu":

 • w jaki sposób swoje hamulce sukcesu wyłączyli tacy ludzie jak: Robert Kubica, Brian Tracy, Thomas Edison, Benjamin Franklin, Krzysztof Kolumb i wielu, wielu innych.
 • sposób na odpowiedzenie sobie na pytanie: Jaką cenę mogę zapłacić za mój sukces?
 • sekret, który pozwolił przeżyć grupie 16 osób katastrofę samolotu. 
 • wiele wypowiedzi znanych osób, którzy zainspirują Cię do pracy nad sobą.

Ta książka może być początkiem realnej drogi do zadowolenia z życia, już bez bagażu negatywnych blokad. Możesz osiągnąć sukces w łatwiejszy sposób, tylko przygotuj na to swój umysł - wyłącz hamulce sukcesu!

Spis treści

Spis treści ebooka "Hamulce sukcesu"

 • PRZEDMOWA
 • WSTĘP, CZYLI COŚ O SUKCESIE I MOŻLIWOŚCI JEGO OSIĄGNIĘCIA
 • HAMULEC 1. PRZESZŁOŚĆ
 • HAMULEC 2. WŁASNE OGRANICZENIA
 • HAMULEC 3. CENA SUKCESU
 • HAMULEC 4. WYKRĘTY I WYMÓWKI
 • HAMULEC 5. STRACH
 • HAMULEC 6. NIEWYZNACZONY CEL
 • HAMULEC 7. BRAK SAMODYSCYPLINY
 • HAMULEC 8. ZAPOMNIANE PRAGNIENIA
 • HAMULEC 9. BRAK WIARY
 • HAMULEC 10. NIECIERPLIWOŚĆ
 • HAMULEC 11. ZAGUBIONY ENTUZJAZM
 • HAMULEC 12. NEGATYWNE MYŚLENIE
 • HAMULEC 13. NIEKONSEKWENCJA
 • HAMULEC 14. ZANIK WYOBRAŹNI
 • HAMULEC 15. UŚPIONA PODŚWIADOMOŚĆ
 • HAMULEC 16. LENISTWO (W DĄŻENIU DO SUKCESU)
 • ABY SKOŃCZYĆ, TRZEBA ZACZĄĆ
 • KIM SĄ CI, KTÓRYCH CYTATY ZNALAZŁY SIĘ W TEJ KSIĄŻCE?
Opinie

Znakomity przypominacz! Zdajemy sobie sprawę, że często coś nas hamuje, ale nie jest to wiedza zebrana w jedno miejsce i posegregowana. A tu mamy robote wykonaną, zestawioną - istny gotowiec z poradami. Z pewnością warto było przypomnieć sobie to wszystko. Dzięki tej książce można nad tym zapanować, można świadomie siebie obserwować i korygować swoje postępowanie. Z pewnością będę do niej niejednokrotnie powracał.

Przemek

Książka napisana bardzo ciekawie. Widać, że autor ma pojęcie o czym pisze i używa do tego celu bogatego słownictwa. Uważam, iż świetnym pomysłem było posegregowanie "hamulców" w osobne rozdziały i przeplatanie każdego z nich genialnymi i wyszukanymi cytatami. Jest to pozycja, która aż ciągnie do czytania i daje niesamowitego "kopa" do działania. Gorąco polecam;)

Joanna

Książka ta to całkiem niezły poradnik motywacyjny. Jest logicznie podzielona na rozdziały, które można czytać oddzielnie, co ułatwia czytelnikowi powrót do kwestii, z którymi chciałby zapoznać się jeszcze raz. Dodatkowo autor wzbogacił ją przykładami z życia i cytatami różnych wielkich ludzi, którzy odnieśli sukces w najrozmaitszych dziedzinach życia. Każdy, kto wielokrotnie planował zrobić coś ze swoim życiem i za każdym razem kończyło się u niego na marzeniach, tak że nie wierzy już sobie i podświadomie czuje, że kolejny raz może być podobnie, powinien zapoznać się z tą pozycją. ” Hamulce sukcesu” dadzą wiarę i potrzebną energię do tego by uwierzył, że bez względu na wcześniejsze doświadczenia jest w stanie wygrać z samym sobą.

Sławomir

Pozycja ta uzmysławia nam jak bardzo boimy się zmian. Pragniemy ich, ale ciągle nas coś blokuje. Autor pomaga nam to zmienić. Kieruje nami, prowadzi za rękę. To nie to, że sukces jest dla innych, tylko to, że musimy umieć puścić hamulce. Godne polecenia.

Justyna

Książkę "Hamulce sukcesu" po prostu pochłonęłam za jednym podejściem. Wciąga ona w miarę czytania coraz bardziej. Znalazłam w niej więcej, niż się spodziewałam po tytule. W sposób przejrzysty, prosty i przystępny wskazano w niej nie tylko to, co stoi nam często na drodze do sukcesu, ale też krok po kroku uczy nas ona jak odnieść w życiu sukces. Moją uwagę zwróciły też ciekawe przykłady, cytaty oraz wielki takt autora w stosunku do czytelnika. Z żalem rozstałam się z jej ciepłym klimatem, gdy skończyłam ostatni rozdział. Już zastosowałam wiele rad i sprawdziłam, że są bardzo pożyteczne w pokonywaniu własnych barier i ograniczeń w sposobie myślenia lub działania. Podzieliłam się także niektórymi ciekawostkami z rozdziału o podświadomości z moim synem. On także postanowił ją przeczytać. Myślę, że nie raz powrócę do jej treści. Polecam tę pozycję zarówno nowicjuszom, jak i osobom zaawansowanym w dążeniu do sukcesu.

Grażyna

Bardzo dobra książka, może nie odkrywcza, jeśli ktoś nie przerobił całej masy książek o samodoskonaleniu to lektura dla niego. Mówi o barierach, które sami tworzymy we własnych umysłach, o sabotowaniu własnych działań. Uświadamia, a świadomość to pierwszy krok do zmiany. Często w trakcie czytania możesz usłyszeć we własnej głowie "O kurcze, faktycznie, szkoda, że nie wiedziałem tego wcześniej, już wiem jak nie podkładać sobie samemu nóg". Widzisz momenty kiedy to robiłeś i wiesz dlaczego otrzymywałeś niesatysfakcjonujące rezultaty. Jest w niej konkretna dawka wiedzy, bardzo, ale to bardzo przydatnej, takiej bez, której ciężko ruszyć z miejsca. Osobiście polecam.

Krzysztof

Oczywiście moja ocena książki będzie niezmiernie subiektywna więc proszę pamiętaj o tym, że Twój odbiór tej pozycji może być zupełnie inny ;)

Audiobook "Hamulce Sukcesu" omawia 16 hamulców, które powstrzymują nas przed osiągnięciem sukcesu. Układ książki jest bardzo wygodny - każdy jeden rozdział omawia jedną przeszkodę i rzecz jasna wskazuje, jak tą barierę przezwyciężyć. Zaglądając do spisu treści znajdziesz listę poruszanych przez autora zagadnień. I to chyba wszystko co mogę o tej książce powiedzieć :)

+ PLUSY: + Autor, Janusz Kozioł, co od razu można zauważyć po nazwisku, jest Polakiem. Zawsze jakoś z przyjemnością sięgam po naszych rodzimych pisarzy, wychowanych w naszych polskich realiach jakże dalekich od tych zza oceanu... Bardziej przemawia do mnie ich doświadczenie. + Pozycja ta jest wypełniona przykładami z życia, potwierdzającymi punkt widzenia autora. + Książka jest doskonałym podręcznikiem dla osób rozpoczynających przygodę z samodoskonaleniem. Inni czytelnicy raczej mogą potraktować lekturę jako przypominającą o znanych im już zagadnieniach.

- MINUSY: - Lektorem jest Robert Grabka. Moim zdaniem ma on zbyt monotonny i pozbawiony ekspresji oraz entuzjazmu głos, bym mógł się w pełni skoncentrować na czytanym tekście. Dodatkowo drażni mnie troszeczkę jego brak znajomości poprawnej wymowy angielskich słów i wyrażeń. Przykład: wyraz 'JEDI' (tak, ten z Gwiezdnych Wojen) czyta jako [dżedi], zamiast [dżedaj] lub imię 'Steven' czyta jako [Stewen] zamiast [Stiwen]. Moim zdaniem powinien z kimś konsultować wymowę anglojęzycznych zwrotów przed nagraniem materiału. - Osobiście napisałbym tą książkę bez większego uszczerbku dla merytorycznej treści używając jedynie 25% objętości. Momentami opisy troszkę mnie nudziły.

Podsumowując - lektura łatwa w odbiorze, problemy i rozwiązania przedstawione w sposób łopatologiczny i zrozumiały nawet dla sześciolatka. Czy poleciłbym Ci tą pozycję? TAK, jeśli jesteś na początku drogi w pracy nad swoim charakterem i TAK, jeśli kroczysz nią już jakiś czas. Powtarzanie to najlepszy sposób na zapamiętywanie.

Arek

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak dlaczego masz ambitne plany, wielkie cele, ale ci nie wychodzi? To dlatego że ktoś kiedyś "zaciągnął" u ciebie twój "hamulec ręczny" i nie powiedział ci o tym, a ty próbujesz ruszyć i... wciąż stoisz w miejscu, "twoje koła sukcesu" ani drgną... - bardzo polecam, warto, po lekturze wszystko zacznie się toczyć tak jak należy.

Staszek

Książka ta poprzez 16 hamulców ukazuje nam jakie są nasze słabości i nad czym musimy popracować aby mieć szansę na osiągnięcie sukcesu. Nie daje prostych rozwiązań ale jest inspiracją do zmiany naszych błędnych przekonań. Warto ja zakupić pod jednym warunkiem - że nie będziemy oczekiwali recepty na sukces

Paweł

Po wysłuchaniu "Hamulców sukcesu" stwierdzilem ze warto wiedzieć jak i czego należy się pozbyć by nie torpedować własych zamierzeń, celów czy poprostu kolejnych punktów własnego Biznes planu. Zawsze jak tempo prac zwalnia a cel zdaje się oddalać szybciej niz poprzednio, sprawdzam czy nie wcisnąłem któregoś z hamulców. Rzut oka na spis "hamulców", potem wysłuchanie konkretnego rozdziału i już wiem " co gdzie i jak". Warto w tym przypadku, moim zdaniem, skorzystać właśnie z audiobooka, wgrać do mp3-ki ( ja mam w telefonie ;) żeby mieć przy sobie i w takiej prostej, oczywistej formie sobie przypominać co nas często ogranicza, spowalnia. Oczywiście do czasu kiedy udoskonalimy własne działanie, ograniczając do minimium wpływ tychże Hamulców Sukcesu.

Robert

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Hamulce sukcesu / Janusz Kozioł

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Ja i cele / Małgorzata Dwornikiewicz
Z ebooka "Ja i cele" dowiesz się jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu! Ujawniamy sekrety znane do tej pory...
Ebook Akademia Sukcesu / Iwona Majewska-Opiełka
Ebook "Akademia sukcesu". Jak stawać się coraz lepszym i wieść szczęśliwe życie. Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...
Ebook Twoja droga do sukcesu / Arkadiusz Podlaski
Ebook "Twoja droga do sukcesu". Odkryj NAJPEWNIEJSZY sposób na dotarcie do sukcesu. "Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach". Codziennie można spotkać się z ludźmi, którzy proponują nam „wyjątkowe szanse”, „...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Wspomagacze sukcesu / Janusz Kozioł