Efektywne zarządzanie czasem / Tomasz Szopiński

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Efektywne zarządzanie czasem / Tomasz Szopiński

Darmowy ebook "Efektywne zarządzanie czasem". Absolutne podstawy dla wszystkich, którzy chcą lepiej wykorzystać czas.

Rozpoznaj wartość czasu

Czas jest ograniczonym zasobem. Nie może być składowany ani kupiony. Może być jedynie dobrze spożytkowany. Niewykorzystany czas nigdy nie powróci. Robert Kiyosaki, autor książki „Przepowiednia Bogatego Ojca”, napisał takie mądre zdanie: „Czas jest jednym z najcenniejszych Twoich aktywów”. W dzisiejszych czasach mnóstwo osób skarży się na brak czasu, trudności w pogodzeniu swoich obowiązków. Publikacja ta ma na celu danie Ci wskazówek, jak efektywniej wykorzystać czas

Tomasz Szopiński - autor ebooka

Publikacja autorstwa Tomasza Szopińskiego traktująca o tym, w jaki sposób można efektywnie zarządzać sobą w czasie.

Zagadnienia poruszane w ebooku "Efektywne zarządzanie czasem":

 • Najczęstsze problemy związane z zarządzaniem czasem.
 • Zarządzanie czasem w pięciu krokach.
 • Jak wykorzystać efektywnie czas w nauce języków czyli rady, które pozwoliły mi w łatwy sposób zwiększyć zasób słownictwa.
 • Rady dotyczące codziennego planowania.
Spis treści

Spis treści ebooka "Efektywne zarządzanie czasem"

 • Rozpoznaj wartość czasu
 • Najczęstsze problemy związane z zarządzaniem czasem
 • Zarządzanie czasem w pięciu krokach
 • Zainwestuj czas, by zyskać czas
 • Efektywne wykorzystanie czasu w nauce języków
 • Efektywne wykorzystanie czasu a odpoczynek
 • Rady dotyczące codziennego planowania
 • Zakończenie
Opinie

Świetna książka dla ludzi słabo zorganizowanych, lub mających tak wiele spraw na głowie, że muszą je poukładać w jakimś porządku i kolejności. Rewelacyjny poradnik - gorąco i serdecznie polecam!

Bartosz K.

Bardzo ciekawa, choć krótka publikacja. Bogata zawartość, tych kilku trafnych porad jest w stanie zdziałać cuda. Dopiero co przeczytałem, ale już widzę efekty stosowanych w e-booku technik. Kolejny łyk świeżego i budującego powietrza.

Yevgen N.

Czy macie czasem wrażenie że życie "ucieka wam przez palce"? Jeśli tak, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę, która pomoże temu zaradzić.

Ryszard K.

Książka warta przeczytania, zwłaszcza dla tych, co to "nigdy nie mają czasu". Zawiera ona m.in. zbiór krótkich porad, ułatwiających codzienne planowanie dnia. Mi pomogła zrobić plan dnia (przynajmniej dzisiaj), który ciągle będę ulepszał. Jednak rady dotyczące nauki języków obcych tam zawarte nie są najlepsze - lepsze techniki są np. w "Technikach pamięciowych dla każdego" Andrzeja Bubrowieckiego.

Kamil D.

Porównałem tego darmowego ebooka do książki o podobnej tematyce, którą zakupiłem jakiś czas temu. Zapłaciłem za nią ponad 30 zł w księgarni, a znalazłem w niej dużo mniej praktycznych informacji niż w "Efektywnym zarządzaniu czasem"

Jakub J.

Świetna książeczka! "Efektywne zarządzanie czasem" krótko i zwięźle opisuje jak wprowadzić ład i planowość w nasze codzienne działania i zyskać coś czego "później" nie odzyskasz za żadne pieniądze - twój CZAS.

Agata K.

Fajna, krótka lektura o zarządzaniu swoja osobą w czasie. Przedstawione techniki są bardzo pomocne, mimo tego, że wieje od nich prostotą i oczywistością :) Polecam jak wstęp do edukacji o zarządzaniu sobą w czasie.

Paweł K.

Dzięki tej książce zauważyłam kilka podstawowych błędów w moim planowaniu i zarządzaniu czasem. Od teraz postanawiam być systematyczna oraz inwestować czas w to, co kiedyś przyniesie mi wiele korzyści. Polecam :)

Iwona M.

Autor poleca zapisywanie sobie naszych celow na kartce lub prowadzenia notatnika z czym sie zgadzam. Zwykle to, co mamy w glowie jest ulotne i latwo o czyms zapomniec. Dobrym pomyslem jest tez ustalenie priorytetow oraz delegowanie obowiazku wykonania zadan maloistotnych innym osobom. Nawet jesli nie prowadzi sie firmy mozna to wykorzystac przy podziale domowych obowiazkow. Rozdzial o zaiwestowaniu w czas, by go potem zyskac tez jest bardzo ciekawy. Ta ksiazka to cenny zbior rad dotyczacych codziennego planowania.

Urszula D.

Jeżeli ktoś powie, że ta książka jest dobra to jest w błędzie. Ona jest wybitnie wybitna. Po przeczytaniu zyskujemy masę czasu tak bezcennego w dzisiejszych czasach.

Emi

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4.3 (2 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Efektywne zarządzanie czasem / Tomasz Szopiński

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Zorganizuj się! / John Doowhit
Książka "Zorganizuj się! ". W jaki sposób zyskać więcej wolnego czasu? Poznaj sprawdzone techniki, dzięki którym podniesiesz jakość swojego życia na wyższy poziom. Narzekanie na brak czasu nie jest już tylko kwestią mody....
Ebook Złodzieje czasu / Ben Wisely
Ebook "Złodzieje czasu". Kto kradnie Twój czas i jak możesz temu zapobiec? Znajdź czas na wszystko eliminując siedmiu najpotężniejszych złodziei czasu Od dzisiaj będziesz mógł znaleźć czas na...
Ebook Zarządzanie sobą samym w czasie / Iwona Kubis
Ebook "Zarządzanie sobą samym w czasie" czyli zarządzanie czasem w praktyce. Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla nie mających czasu Jak duże znaczenie dla Twojego sukcesu ma właściwe zarządzanie czasem? Czy...
Ebook Zrobię to dzisiaj! / Bartłomiej Popiel
Ebook "Zrobię to dzisiaj!" Jak skończyć z odwlekaniem i uwolnić swój prawdziwy potencjał. Jak przestać odkładać wszystko na później i w 3 godziny nadrobić (prawie) wszystkie zaległości? Czy wiesz,...
Darmowy ebook Zarobić na kryzysie / Tomasz Szopiński
Darmowy ebook "Zarobić na kryzysie" Zyskuj niezależnie od sytuacji ekonomicznej! Autor darmowego ebooka "Zarobić na kryzysie" przedstawia specyfikę wybranych typów inwestycji, nie proponując żadnego z nich....
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Jak znaleźć i kupić mieszkanie / Tomasz Szopiński
Darmowy ebook Zarobić na kryzysie / Tomasz Szopiński
"Jak znaleźć i kupić mieszkanie?" Zapisy trzech webinarów / Tomasz Szopiński