Zorganizuj się! / John Doowhit

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Zorganizuj się! / John Doowhit

Książka "Zorganizuj się! ". W jaki sposób zyskać więcej wolnego czasu? Poznaj sprawdzone techniki, dzięki którym podniesiesz jakość swojego życia na wyższy poziom.

Narzekanie na brak czasu nie jest już tylko kwestią mody. Stosuje to wielu, zakładając, że będzie to najskuteczniejszą wymówką, żeby czegoś nie robić. Nie zawsze zdają sobie sprawę, ile tracą na tym oni sami i ich rodziny. A wystarczyłoby wprowadzić tylko kilka zmian w swoim życiu codziennym...

Dowiedz się, jak zyskać wolny czas

Brak czasu, niedokończone projekty, niezałatwione sprawy i całkowity brak organizacji i porządku w życiu. To typowy scenariusz, jaki ma większość z nas od czasów szkoły aż po pracę zawodową.

Strasznie trudno jest załatwiać wszystkie sprawy w czasach, gdy ciągle jesteśmy rozchwytywani i zajmowani przez 100 różnych problemów na raz. Dom, praca, rodzina, nauka, papiery – można tak wymieniać w nieskończoność.

Najgorsze jest to, że wielu z nas widzi, że nie daje sobie rady z kontrolowaniem swojego czasu, ale nic z tym nie może zrobić. Czasami po prostu widzimy sami siebie miotających się od zadania do zadania, od pracy do pracy. Nie ma już chwili wytchnienia, a czas, który powinien być przeznaczony na pracę i obowiązki, przedłuża się aż do momentu, w którym brakuje Ci go dla bliskich i na własne przyjemności.

Jest tylko praca, kolejne obowiązki, sprawy do załatwienia, a brakuje chwili dla bliskich i dla siebie. Cierpi na tym nie tylko Twoja rodzina, bliscy, ale również Twoje samopoczucie, bo zbyt dużo na głowie to ciągły stres, który niszczy zdrowie.

W czym tkwi sekret ludzi, którzy zawsze mają na wszystko czas?

„Przecież każdy z nas ma te same 24 godziny na dobę do dyspozycji. A mimo wszystko jedni ludzie znajdują czas na swoje życie, a nie tylko na pracę i załatwianie kolejnych spraw”.

Przede wszystkim dzieje się tak dlatego, że wielu ludzi po prostu rodzi się ze zmysłem dobrej organizacji działania. Są naturalnie uporządkowani, potrafią ustalać priorytety działania i zarządzać swoim czasem. Pomyśl dobrze – na pewno w Twoim otoczeniu jest taka uporządkowana osoba, która ze wszystkim potrafi zdążyć na czas. Czy chodziła na kurs zarządzania czasem? NIE. Czy uczyła się tego w szkole? NIE – to wszystko przyszło jej naturalnie.

Z drugiej strony jest reszta ludzi, którzy nie urodzili się z takimi umiejętnościami. Po prostu nie są z charakteru zorganizowani ani nie potrafią utrzymać porządku w swoim życiu. Wiem, to wkurzające, ale tak jest. Na szczęście, są sposoby, aby nauczyć się skutecznie kontrolować swój czas.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Zorganizuj się!":

Z ebooka "Zorganizuj się!" dowiesz się i poznasz:

 • 10 sposobów na to, aby pamiętać nawet o najdrobniejszych szczegółach i nie zapominać tego, co ważne.
 • Jak zorganizować samego siebie? Naucz się być człowiekiem zorganizowanym, który ma uporządkowane życie. To wcale nie jest trudne – wystarczy tylko dowiedzieć się, jak to robić.
 • 7 zaprowadzających porządek w Twoim życiu czynności, które możesz wykonać natychmiast, jak tylko skończysz czytać tę książkę. Nie czekaj, aż Twoje życie samo się uporządkuje, działaj od razu. Z tymi pomysłami będzie to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.
 • Jak priorytetyzować pracę i w jaki sposób oceniać, które zadania są najważniejsze do zrobienia? Rób to, co najważniejsze, i przestań tracić czas na błahostki.
 • 14 rad, jak uporządkować miejsca, w których przebywasz. Dowiedz się, co zrobić, aby w Twoim pokoju, kuchni, domu, biurku zapanował porządek – i to nie tylko po sprzątaniu, ale nawet po całodniowej pracy.
 • Co zrobić, aby być zorganizowanym i żeby przychodziło Ci to spontanicznie, naturalnie i weszło w krew? Nie chodzi o to, żeby „pamiętać” o porządku, ale o to, aby przychodziło Ci to naturalnie.
 • Jak pomóc swoim dzieciom w nauce dzięki lepszemu organizowaniu uczenia się i uporządkowanemu dniu pracy? Pomóż w nauce swoim dzieciom.
 • Dlaczego wielu ludziom wydaje się, że nie mogą prowadzić uporządkowanego życia i są skazani na bałaganiarstwo – i co Ty możesz z tym zrobić?
 • 10 specjalnych sposobów dla zapracowanych matek, którym wiecznie brakuje czasu i nie mogą niczego zorganizować. Dowiedz się, jak zaprowadzić ład w swoim życiu.
 • 10 rad, które pomogą Ci zorganizować Twoje życie, nawet jeśli teraz ogarnia Cię organizacyjny chaos i nawet nie wiesz, od czego zacząć.

Pośpiech i brak czasu w życiu mają zadziwiająco dużo wspólnego z fizycznym bałaganem, który panuje wokół Ciebie, i który nie pozwala Ci się skupić na rzeczach istotnych. Książka "Zorganizuj się!" podpowie Ci w jaki sposób uprościć codzienne czynności i co możesz zrobić, aby czasochłonne obowiązki stały się mniej uciążliwe. Tajniki wprowadzania do codziennego życia porządku i organizacji odciążą Twój umysł i sprawią, że będzie Ci łatwiej. Wszyscy dookoła zaczną Cię doceniać i zdziwią się jak bardzo się zmieniłeś :) Pozbędziesz się cichych szkodników, które wprowadzają więcej niezorganizowania w Twoje życie i dodatkowo jeszcze zaśmiecają Twój umysł. Dzięki lepszej organizacji zminimalizujesz stres. Zyska na tym nie tylko Twoje zdrowie, ale przede wszystkim samopoczucie!

"Zorganizuj się!" autorstwa Johna Doowhita to książka, która ma za zadanie pomóc wszystkim ludziom mającym problem z organizacją swojego czasu. Jest to unikalny poradnik, który ma za zadanie dać właściwe metody i sposoby na to, aby wprowadzić organizację i opanować chaos w swoim życiu. Wyjątkowe, całościowe podejście, dzięki któremu Twoje życie będzie bardziej zorganizowane, a w efekcie będziesz mieć znacznie więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

Jeśli jesteś osobą, którą ciągle gonią zaległe terminy, albo brakuje Ci czasu na wykonanie swoich obowiązków, nie mówiąc już o przyjemnościach, to ta książka jest dla Ciebie. Przetestuj te sposoby na własnej skórze, a przyznasz nam rację w 100%.

Jeśli czujesz się bardziej niż „odrobinę zestresowany” albo denerwuje Cię to, że wydłuża się lista z rzeczami „do zrobienia na jutro”, to książka "Zorganizuj się!" jest dla Ciebie. Jeśli masz już dość tych wszystkich stresów, chaosu, rozpoczętych i nieskończonych pomysłów, to ta książka jest dla Ciebie.
Wiedza zawarta w niej da Ci konkretne sposoby i metody na to, co zrobić, aby Twoje życie stało się bardziej poukładane. Po prostu wprowadź je w życie.

Spis treści

Spis treści ebooka "Zorganizuj się!"

 • PAMIĘTAJ, BY ORGANIZOWAĆ KAŻDĄ SFERĘ SWOJEGO ŻYCIA
 • POŻEGNAJ SIĘ Z BAŁAGANEM
 • NAJWAŻNIEJSZE TAJEMNICE BYCIA UPORZĄDKOWANYM
 • EMOCJONALNE ŻNIWO BAŁAGANU
 • ZAMIEŃ CHAOS W HARMONIĘ
 • UPORZĄDKOWANE ŻYCIE
 • NIECHAJ PANUJE PORZĄDEK!
 • POZBYWAJĄC SIĘ „RZECZY"
 • SZTUKA ORGANIZACJI — I TY MOŻESZ BYĆ UPORZĄDKOWANY
 • DOBRA ORGANIZACJA — KILKA WSKAZÓWEK I TRIKÓW
 • STYL DLA TWOJEGO DOMU
 • POMYSŁY NA ŻYCIE DOMOWE I RODZINNE
 • MIEJ CZAS PO SWOJEJ STRONIE
 • PORZĄDKI — NIE WSZYSTKO NA RAZ!
 • WPROWADŹ SŁOWO „ZORGANIZOWANY” Z POWROTEM DO SWOJEGO ŻYCIA!
 • 12 PROSTYCH SPOSOBÓW NA ORGANIZOWANIE SWOJEGO ŻYCIA
 • ZASTOSUJ METODĘ COPE
 • ZORGANIZUJ SWOJĄ PRZEPROWADZKĘ
 • STWÓRZ UPORZĄDKOWANE BIURO DOMOWE
 • UPORZĄDKUJ SWOJE MIEJSCE PRACY
 • CZY JUŻ CZAS ZATRUDNIĆ ORGANIZATORA?
 • PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD CHRONICZNĄ DEZORGANIZACJĄ
 • SPRYTNE GOSPODAROWANIE CZASEM DLA ZAPRACOWANYCH
 • MAMOSTATECZNE PORZĄDKI W DOMU
 • KORZYŚCI Z UPORZĄDKOWANEGO ŻYCIA
Opinie

Książka bardzo mi się podobała, tym bardziej, że całe życie byłam osoba niezorganizowaną, co bardzo przeszkadzało mi w życiu. Pochłonęłam książkę błyskawicznie, ale mam niedosyt. Chciałabym jeszcze więcej z tego zakresu, jeszcze, jeszcze i jeszcze... Tak, jak je się czekoladki i ciągle jest za mało. Już zaczęłam wprowadzać pewne zmiany w moim gospodarstwie domowym, wiele mi to już uprościło, moje funkcjonowanie jest skuteczniejsze. Ciągle jednak nie jestem z siebie wystarczająco zadowolona, więc czekam na jeszcze więcej porad.

Barbara

Bardzo dobra pozycja pomaga poukładać to co już niejednokrotnie wiemy ale nie stosujemy w praktyce. Wybór najważniejszych czynności i tych które są do wykonania już to bardzo istotne. Nagle okazało się że mogę o wiele więcej zrobić nie zaniedbując rzeczy istotnych i ważnych. Warto sięgać do lektury co jakiś czas aby wyrobić sobie nawyk praktycznego i bezstresowego życia.

Elżbieta

Fajna książka, choć jeden jej fragment jest przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców. Jednak cała reszta przyprawiła mnie o wstydliwe rumieńce na twarzy... Przyznaję się do bycia bałaganiarzem. Nigdy na nic nie mam czasu, a moje biurko w pracy wygląda jak składowisko odpadów. Cierpią przeze mnie najbliżsi w domu i współpracownicy w biurze, a ja czasem dostaję burę za zagubienie w stercie makulatury ważnych dokumentów.

Po lekturze książki biurko stało się czyste na około tydzień. W mojej poczcie do dziś można znaleźć wszystko błyskawicznie. Myślę, że po kilku jeszcze przeczytaniach książki uda mi się zmienić siebie w większym stopniu. Wszystko zależy od motywacji, a tego książka nie daje.

Jest jednak świetnym "wytykaczem błędów" i bardzo dobrym instruktorem, który poda proste rozwiązania, pozwalające zmienić siebie. Polecam z czystym sumieniem tym, którzy mają potrzebę uporządkowania sobie otoczenia i samego siebie. Z tą książką będzie prościej!

Dariusz

Lektura tej książki dała mi dużą satysfakcje. Utwierdziła mnie w tym, iż do tej pory postępowałam zgodnie z nią. Jestem samotną matką i zawsze brakuje mi czasu i miejsca (mam bardzo małe mieszkanie). Po ostatnich gruntownych porządkach przeczytałam tę książkę i jestem z siebie dumna, że sama na to wpadłam w jaki sposób sobie pomóc.

Już teraz jestem pewna, że nauki które staram się przekazać dzieciom nie sa moją fanaberią a mają swoją prawdę, która pomoże im w przyszłości lepiej funkcjonować. W pracy nie wyobrażam sobie działania bez takiej organizacji. Mam szefa strasznego bałaganiarza (nie reformowalnego) i bez mojego podejścia do odpowiedniej segregacji, kalendarza itp - firma by zginęła. Polecam serdecznie ale niestety aby przyniosło to efekty trzeba być bardzo konsekwentnym. Życzę powodzenia

Gabriela

Książka "Zorganizuj się" pojawiła się, w momencie w którym byłam na skraju wytrzymałości z bałaganem wokół siebie. Moja praca i kariera zawodowa pochłonęły całkowicie mój czas. Zostały mi tylko chwile na wypoczynek, a na organizacje i porządki wokół siebie nie starczyło sił ani czasu. Wiem, ze nie jestem jedyną osobą z podobnym problemem.

Od dwóch lat starałam się bezowocnie zaprowadzić porządek w moim domu do momentu, kiedy książka "Zorganizuj się" zmieniła całkowicie moje życie. Przy pomocy wskazówek z książki jestem osobą zorganizowaną i mam wspaniały porządek w całym moim domu. Wiem, ze jestem skrajnym przypadkiem byłego bałaganiarza, ale zapewne większość z nas znajdzie w książce pomysły i wskazówki na temat, jak się zorganizować jeszcze lepiej.

Emilia

Polecam książkę osobom, które w szybki sposób chcą się przekonać, o tym by coś osiągnąć w życiu trzeba coś konkretnego wykonać. Lektura pozwala obudzić nas ze snu zimowego, który czasem nas dopada, ponieważ nie umiemy dostrzec co jest dla nas w życiu ważne i czym się mamy zajmować. POLECAM - wiedza w pigułce dobry początek kontaktu z planowaniem życia.

Patryk

Bardzo dobra i pomocna pozycja w życiu codziennym i w pracy. Pozwala w zależności od potrzeb na ukierunkowanie się w stronę zwyczajnego ładu we wszystkim co się robi czym się żyje. Jestem pod dużym wrażeniem, polecam wszystkim co podobnie jak ja nie mają czasu.

Czesław

Szczerze zdziwił mnie fakt, iż w książce tej wszystko kręci się w okół porządków, lecz gdy zacząłem się nad tym zastanawiać, to może mieć to sens. Ale każdy decyduje za siebie, ja jestem przekonany, że mi pomoże.

krzysiek

Książka na wskroś praktyczna - pozbawiona przeintelektualizowania, bez zbędnej filozofii. Dostępna dla każdego: kobiet i mężczyzn, młodszych i starszych, pracujących umysłowo i fizycznie... Kipi dobrymi pomysłami i inspiracją. Choć pozornie wiele rad jest oczywistych, to naczelne przesłanie mocno zapada w pamięć: "po prostu się DA!"

Wojciech

Książka bardzo interesująca, uczy porządku. Jak poradzić sobie z typowym bałaganem, który niestety wpływa na nasze życie, emocje i nastroje. Polecam każdemu który pragnie coś zmienić a nie wie jak zacząc.

Ryszard

Książka przygotowana bardzo dobrze, od początku radzi jak poradzić sobie z bałaganem, który utworzyliśmy wokół siebie. Jeżeli ktoś czytał feng-shui dobrze wie, co to znaczy mieć porządek w otaczającej nas przestrzeni. Ktoś może powiedzieć - "a twórczy chaos" - tylko i wyłącznie podczas pracy, a jeśli towarzyszy nam dzień w dzień to jest to po prostu bałagan, z którym należy się uporać, aby odblokować olbrzymi potencjał twórczej energii, nie żadne czary mary ale energii wewnętrznej, spokój wewnętrzny, kilka spraw z głowy o który już nie musimy myśleć znacznie odciąży nasz procesor, który będzie mógł skupić się na czymś innym ;)

Kamil

Witam, zanim przeczytałam tą książkę moje życie było bardzo chaotyczne. Wiele decyzji podejmowałam w biegu, zdarzało mi się zapominać o bardzo ważnych terminach. Dzięki tej książce moje życie jest bardziej poukładane i udaje mi się znaleźć czas na rzeczy, które wcześniej wiecznie odkładałam na później. Polecam lekturę tej książki.

Małgorzata

Jest to doskonała publikacja pozwalająca na dostrzeżenie "małych pożeraczy czasu", które niszczą nam całą przyjemność cieszenia się życiem. Ta książka pomogła mi przygotować moje otoczenie do optymalnego wykorzystania czasu i przestrzeni. Jestem z niej w pełni zadowolony - dzięki temu mam zawsze czas na owocną pracę i upragniony relaks.

Kamil

Gorąco polecam zagubionym w codziennych probach zorganizowania swojego zycia. Ksiazka w bardzo prosty, jasny sposob pokazuje sposoby osiagniecia tytulowego celu. Czuje, ze wkrotce uporzadkuje moj codzienny balaganik.

Agnieszka

Ta pozycja jest dość wyjątkowa, prosta, przejrzysta, ale wywraca rozumienie czasu i jego zagospodarowanie niemal do góry nogami. Szczególnie dla takich bałaganiarzy jak ja. Dla mnie duże wyzwanie, ale jedna z najcenniejszych pozycji w mojej biblioteczce.

Robert

Książka warta polecienia ludziom zagubionym w codziennych próbach zorganizowania swojego życia. Ksiażka w bardzo prosty i jasny sposob pokazuje sposóby osiagniecia celu.

Adam

Tyle książek o motywacji, zarządzaniu czasem a dopiero teraz ktoś opisał jak poradzić sobie z wszechotaczającym bałaganem, który mimo najlepszej motywacji zawsze przeszkadza w działaniu. Jeśli marzy Ci się produktywność polecam zacząć od tej książki. ;)

Mateusz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Zorganizuj się! / John Doowhit

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Nie ogarniam! / Agnieszka Kuna-Broniowska
Ebook "Nie ogarniam!". Jak spontanicznie zacząć zarządzać swoim czasem? Dusza artystyczna i zorganizowanie to już nie oksymoron. Praktyczne rady dla spóźnialskich i zestresowanych w jednej publikacji......
Ebook Zrobię to dzisiaj! / Bartłomiej Popiel
Ebook "Zrobię to dzisiaj!" Jak skończyć z odwlekaniem i uwolnić swój prawdziwy potencjał. Jak przestać odkładać wszystko na później i w 3 godziny nadrobić (prawie) wszystkie zaległości? Czy wiesz,...
Ebook Przestań odwlekać i zacznij działać! / Bartłomiej Popiel
Ebook "Przestań odwlekać i zacznij działać!" - Bartłomiej Popiel Odwlekasz rzeczy na później? To właśnie jest prokrastynacja. Jeśli do tej pory przeczytane książki Ci nie pomogły i nadal masz...
Ebook Złodzieje czasu / Ben Wisely
Ebook "Złodzieje czasu". Kto kradnie Twój czas i jak możesz temu zapobiec? Znajdź czas na wszystko eliminując siedmiu najpotężniejszych złodziei czasu Od dzisiaj będziesz mógł znaleźć czas na...
Ebook Zarządzanie sobą samym w czasie / Iwona Kubis
Ebook "Zarządzanie sobą samym w czasie" czyli zarządzanie czasem w praktyce. Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla nie mających czasu Jak duże znaczenie dla Twojego sukcesu ma właściwe zarządzanie czasem? Czy...