DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska


Zawartość

Opis
DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska

DVD: Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale - Kamila Rowińska

Drogi czytelniku, cieszę się, że zakręciłeś się wokół "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale". To dobry wybór, jeżeli nie chcesz kręcić się dalej w kółko…

Odmień swoje życie na odpowiedzialne i zuchwałe – zakręć tą płytą!

Dokładnie tak! Dobrze słyszałeś – płytą. Epokowe seminarium "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale", które zakręci Twoim życiem nie o 180, nie o 360, a o 440 stopni, jest już dostępne na płycie. Na żywo odbyły się do tej pory tylko kilka razy. Każde z nich obfitowało w bardzo prywatne uczucia i zmiany.

Kamila Rowińska w ciągu 13 lat przeprowadziła kilkaset szkoleń i warsztatów z zakresu: asertywności, technik sprzedaży, metod rekrutacji, motywacji, zarządzania sobą w czasie, zarządzania zespołem, komunikacji, działań prospektingowych, wystąpień publicznych, wizerunku w internecie, wykorzystania nowoczesnych mediów do pozyskiwania partnerów biznesowych, technik prezentacji, coachingu, train the trainers.

Przez ponad 13 lat zarządzała zespołem 3500 osób, współpracując z koncernem kosmetycznym, gdzie osiągnęła spektakularne sukcesy. Dziś to właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Rowińska Business Coaching. Coach, trener, motywator. Specjalizuje się w business oraz executive coachingu. Autorka programów szkoleniowych skierowanych do firm usługowych i handlowych.

Wspiera managerów w opracowaniu strategii ich działania oraz tworzeniu własnych standardów działania i programów szkoleniowych. Absolwentka Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, kierunków: zarządzanie przedsiębiorstwem i coaching.

Współzałożycielka studiów podyplomowych „Marketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość” przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Członkini International Coach Federation, Lady Business Club. Ambasadorka Akademii Przyszłości.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Najchętniej spędza czas ze swoją rodziną, która stanowi dla niej największą motywację i inspirację do działania.

Zobacz, jak wyglądało seminarium "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale":

Jakie korzyści niesie ze sobą płyta DVD: "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale"? Pomoże ona:

  • Sprawdzić, które obszary naszego życia wymagają poprawy.
  • Poznać swoje wymówki i dowiedzieć się, jak się ich pozbyć.
  • Dowiedzieć się, jakie 10 składników zagwarantuje osiągnięcie swoich najśmielszych celów.
  • Poznać Podstawowy Model Coachingowy, dzięki któremu można nauczyć się prawidłowo wytyczać cele, określać zasoby i sporządzać plan działania.
  • Poznać 3 sposoby zachowywania się ludzi i dowiedzieć się, dokąd prowadzą, dzięki czemu można sprawdzić, czy jesteśmy na właściwej drodze.
  • Dzięki trójkątowi dramatycznemu Stephana Karpmana można dowiedzieć się, jak uniknąć roli ofiary, wybawcy lub prześladowcy.
  • Zyskać pewność siebie w działaniu, inspirację i motywację do realizacji najśmielszych z marzeń.

Dostępna jest również książka Kamili Rowińskiej pod tytułem "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale"

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 10 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Podobne publikacje:

VOD z Seminarium Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
VOD z Seminarium Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale - Kamila Rowińska Masz wrażenie, że kręcisz się w swoim życiu w kółko? Od czasu do czasu pojawiają się w Twojej głowie marzenia, plany i cele, aby...
Ebook Pełna MOC życia / Jacek Walkiewicz
Ebook "Pełna MOC życia". Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to. - Jacek Walkiewicz Już ponad 10 tysięcy osób postanowiło przekonać się, co ma do przekazania Jacek Walkiewicz w swojej książce. Odkryj pełną moc życia!...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Trening est - Luke Rhinehart
Audiobook "Trening EST". Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób - Luke Rhinehart. BRUTALNA PRAWDA Czy jesteś gotów, aby się z nią zmierzyć? Erhard Seminars Training (est) nie da się...
Ebook Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
Ebook "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale". - Kamila Rowińska To nie jest książka. To Twój prywatny coach Jeśli nie jesteś gotowy pracować nad sobą – nie bierz go do ręki. Zostaw tym, którzy naprawdę chcą...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
Książka Zejdź z kanapy / Katarzyna Selwant, Kamila Rowińska
VOD z Seminarium Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale / Kamila Rowińska
Książka Zasługujesz na sukces / Kamila Rowińska
Ebook Kobieta niezależna / Kamila Rowińska
Książka Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha / Kamila Rowińska