Trening est

Tani hosting

Zawartość

Opis
Trening est - Luke Rhinehart

Audiobook "Trening EST". Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób - Luke Rhinehart.

BRUTALNA PRAWDA Czy jesteś gotów, aby się z nią zmierzyć?

Erhard Seminars Training (est) nie da się porównać z jakimkolwiek innym szkoleniem czy programem treningowym. Jeśli wydaje Ci się, że po raz kolejny usłyszysz, jaki jesteś zdolny, wspaniały i jak łatwo osiągnąć sukces, trafiłeś pod zły adres.

Nikt nie będzie Cię motywował. Nikt nie będzie Cię zachęcał ani się do Ciebie uśmiechał – est to rzeczywistość, a ta jest brutalnie prawdziwa. Albo ją sobie uświadomisz i zrozumiesz – albo Cię zniszczy.

Czym jest trening est?

Pierwsze treningi na żywo miały miejsce w latach 1971-1984. Początkowo odbywały się wyłącznie w USA, lecz gdy rozniosła się wieść o ich nieprawdopodobnej skuteczności, zaczęto je organizować również w innych krajach. Przez 13 lat dostępności z est styczność miało ponad 2,5 miliona osób na całym świecie.

„Trening est”, który udostępniamy na tej stronie, to pieczołowicie odtworzony cykl szkoleniowy, oparty na legendarnym programie Erhard Seminars Training (est). Na 8 płytach audio znajdziesz dokładny zapis stworzony na podstawie „Księgi est”. To jedyna możliwość faktycznego doświadczenia est, jaka obecnie jest dostępna w Polsce, a może i nawet na całym świecie.

487 minut nagrań, które znajdziesz na płytach, pozwoli Ci doświadczyć pełnego cyklu treningowego, który wykorzystywany był w pierwszych treningach na żywo. Nagrania te są efektem ponad dwóch miesięcy wytężonej pracy 3 lektorów, tłumaczy i ekipy dźwiękowej, którzy w nadrobniejszych szczegółach odtwarzali trening minuta po minucie. Dzięki temu masz w zasięgu ręki niezwykłe i unikatowe DOŚWIADCZENIE, z którego możesz czerpać dokładnie tak, jak uczestnicy seminariów sprzed 30 lat.

Mimo licznych kontrowersji na temat treningu i filozofii jego twórcy, dotychczasowi uczestnicy są zgodni – est działa i naprawdę ZMIENIA ŻYCIE.

W trakcie 13 lat dostępności pierwszego treningu est styczność z nim miało ponad 2,5 miliona osób na całym świecie. Wśród nich są takie znane nazwiska, jak Yoko Ono, Jeff Bridges, Robert Kiyosaki, Cher, czy inni

Mimo iż ci ludzie przeszli swój trening ponad 30 lat temu – nadal podkreślają jego wielki wpływ na swoją psychikę i życie po dziś dzień.

Ten trening może być dla Ciebie ogromnym szokiem. Może być dla Ciebie nieprzyjemny i trudny. Jednak tylko w tej oryginalnej formie przyniesie efekty, które wprawią Cię w zdumienie!

Czego więc uczy tak naprawdę doświadczenie est?

  • Pozbędziesz się własnych wewnętrznych ograniczeń.
  • Poznasz swoją prawdziwą naturę i rzeczywistą wartość jako człowieka.
  • Zrozumiesz otaczający Cię świat – takim, jaki jest naprawdę, nie takim, jak inni go postrzegają.
  • Uświadomisz sobie, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne i poznasz swoje rzeczywiste pragnienia.
  • Nauczysz się skupiać na własnych celach, zamiast wciąż próbować zadowolić innych.
  • Otworzysz oczy na to, co jest i wreszcie dostrzeżesz, czego naprawdę nie ma…

Est to bez wątpienia jeden z najbardziej przełomowych programów treningowych w historii. Wywarł bardzo silny wpływ zarówno na osoby, które go doświadczyły, jak i na całe amerykańskie społeczeństwo lat 70. i 80.

Ze względu na nietypowe i kontrowersyjne techniki, których nikt wcześniej nie zdecydował się użyć, z jednej strony osiągnął fenomenalną skuteczność, z drugiej powodował liczne protesty przeciwników.

Najbardziej zdumiewa jednak to, że pod warunkiem pełnego doświadczenia i zaangażowania, przynosi natychmiast wymierne efekty.

Twórcy est oszacowali, że w trakcie jego dostępności przeszedł go co najmniej jeden na 364 dorosłych Amerykanów, co daje 606 935 osób. Oznacza to, że wpływ treningu na dzisiejsze społeczeństwo USA nadal jest ogromny! Nie bez podstaw zatem można przypuszczać, że również dzięki est państwo to do dziś postrzegane jest jako kraina, gdzie marzenia się spełniają – bowiem żyją tam ludzie, którzy po prostu nie czekają, aż cel osiągnie się sam.

„Jest ósma trzydzieści sześć. Wasz trening właśnie się rozpoczął!”

Trening EST

Uczestnicy pierwszych treningów est mieli rozmaite dążenia i różne wyobrażenia treningu. Jedni twierdzili, że dzięki est ich znajomi poprawili swoje wyniki sprzedażowe w pracy. Inni opowiadali o tym, jak ich dzieci po est zaczęły nagle, z własnej woli, utrzymywać porządek w swoich pokojach. Jeszcze inni twierdzili, że est pomaga odnaleźć PRAWDZIWE „JA”, że pomaga zmotywować się do osiągania własnych celów…

Trening est to unikatowe doznanie, jakiego nie sposób porównać z żadnym innym znanym Ci ze szkolenia czy treningu rozwoju osobistego. Tym razem nikt nie będzie Cię chwalił ani motywował. Nikt nie będzie Ci mówił, jaki jesteś wspaniały i jak szybko osiągniesz sukces…

Zamiast tego zostaniesz uświadomiony na temat tego, jak jest naprawdę. Est pozbawi Cię wszystkich złudnych wyobrażeń:

  • o tym, kim jesteś, a kim nie jesteś i nigdy nie będziesz.
  • o tym, ile jesteś wart i co naprawdę potrafisz.
  • o tym, co możesz osiągnąć.
  • o tym, co jest możliwe, a co nie.

W trakcie treningu możesz przeżyć absolutny szok. Zostaniesz skonfrontowany z rzeczywistością, która jest brutalna, ale prawdziwa. Ten trening nie ma być dla Ciebie przyjemny. Ten trening ma być dla Ciebie skuteczny.

W trakcie tego treningu nikt nie będzie uczył Cię, jak masz osiągnąć sukces albo w jaki sposób możesz ulepszyć swoje życie. Fenomen polega na tym, że dzięki est samodzielnie do tego dojdziesz.

Trening jest po to, by nauczyć Cię bycia odpowiedzialnym za swoje czyny. Od teraz nie ma dla Ciebie wymówki ani usprawiedliwienia. Jeśli Ty czegoś nie zrobisz – nikt inny – żaden trener, żadna książka, żadne szkolenie nie zrobi tego za Ciebie.

Trening est to jedyny sposób, aby doświadczyć tej prawdy na własnej skórze i zrozumieć ją raz na zawsze. Istnieje tylko to, co „JEST”. Twoje wyobrażenia, interpretacje, domysły czy utrwalone stereotypy – tak naprawdę nigdy nie istniały poza Twoją głową – więc w niczym Ci nie mogą pomóc.

Rzeczywistość jest brutalna. Est musi być brutalne. Est to rzeczywistość.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Pełna MOC możliwości / Jacek Walkiewicz
Ebook "Pełna MOC możliwości" - Jacek Walkiewicz. Książka o spełnionym życiu, zainspirowana przez 18-minutowy wykład! Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”....
Książka 46 zasad zdrowego rozsądku / Witold Wójtowicz
Książka "46 zasad zdrowego rozsądku!" Czy istnieją zasady sukcesu? Poznaj własną drogę do sukcesu Gdyby ciężka praca oznaczała sukces, to najbogatsi byliby niewolnicy. Poznaj 46 zasad, które stosują ludzie, którzy odnoszą...
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
Książka 7 nawyków skutecznego działania / Stephen R. Covey
Książka "7 nawyków skutecznego działania". Inspirujące lekcje doskonalenia wewnętrznego i twórczych relacji z innymi - Stephen R. Covey 7 nawyków skutecznego działania prowadzi do ciągłego, zintegrowanego...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Księga est / Luke Rhinehart