Architekt przyszłości / Jacek Siewierski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Architekt przyszłości / Jacek Siewierski

Ebook "Architekt przyszłości". Jak zaprojektować swoje cele i zrealizować życiowe plany? - Jacek Siewierski

Daj mi godzinę, a ja Ci pokażę, jak zacząć planować i realizować swoje pragnienia, marzenia i cele. Inni będą tylko marzyć. Ty zdobędziesz to, co chcesz. Co wybierasz?

Pierwszym i najważniejszym wyzwaniem dla młodej osoby jest znalezienie pierwszej pracy, prawda?

Tak, dla większości nie jest to łatwe. Owszem, niektórym udaje się gdzieś „zahaczyć”, ale z góry wiedzą, że ta robota nie daje żadnych perspektyw na przyszłość.

Ale co mają zrobić? Wydaje się, że na początku trzeba brać, co dają i jeszcze cieszyć się, że się w ogóle udało.

To głupie.

Może zaraz zwrócisz mi uwagę, że takie są teraz realia i nie ma co cwaniakować? Moja odpowiedź jest taka:

Realia są takie, jakie sobie stworzysz

No właśnie. Nie wszystkim to się uda. Tylko osoby, które gotowe są zrobić COŚ INNEGO niż większość, będą w stanie się wybić. Mówiłem, że to nie jest książka dla wszystkich?

Samo czekanie, aż świetna praca spadnie z nieba, jest… właśnie dla takich osób!

Co mam na myśli? W książce “Architekt przyszłości” znajdziesz dokładny opis mało znanych trików, które sprawią, że nie będziesz musiał żebrać o pracę (i to jeszcze za „najniższą krajową”). Praca, DOBRA PRACA, może sama do Ciebie przyjść.

Jak to możliwe?

 1. Zacznij posługiwać się pewnym mechanizmem, ukrytym przed większością poszukujących pracy. Do tej pory korzystali z niego tylko wysoko opłacani specjaliści, o których biją się pracodawcy. Dzięki kilku prostym krokom i Ty możesz stać się „gorącym towarem” na rynku pracy. I to pomimo młodego wieku i braku doświadczenia! Co Ci to da? Zamiast namolnie wysyłać setki CV do pracodawców, którzy nawet na nie nie spojrzą, zyskaj cichych sprzymierzeńców, którzy będą Cię polecać w wybranych firmach. To siła dowodu społecznego i może ona pracować dla Ciebie.
 2. Zmień przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. To bezczelna metoda dla ambitnych osób. Robi jednak ogromne wrażenie, a w jej wyniku nie tylko dostajesz pracę, ale też proponowane wynagrodzenie jest znacznie wyższe (nawet kilkukrotnie) niż osiągane za pomocą „zwykłej” rozmowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia książka „Architekt przyszłości”, już na stronie 15.
 3. Wykorzystaj dwa dodatkowe triki, które pomogą Ci pokazać pracodawcy, że jesteś kimś, kogo szuka – jeszcze PRZED Rozmową Kwalifikacyjną. Każdy trik zwiększa Twoje szanse na pracę o dokładnie 50%.

UWAGA: Te metody będą działały tylko przez pewien czas – zanim wszyscy zaczną ich używać (i przestaną one robić wrażenie na pracodawcach). Dlatego poznaj je jak najszybciej i wykorzystaj, zanim inni zepsują wrażenie, jakie w najbliższych dniach możesz zrobić na nowym pracodawcy.

II. Książkę "Architekt przyszłości" powinien przeczytać KAŻDY, kto czuje, że potrzebuje zmian w życiu, bo dotychczasowe działania prowadzą donikąd.

Jeżeli to, co robisz obecnie, nie przybliża Cię w satysfakcjonujący sposób do spełnienia Twoich marzeń i zrealizowania prawdziwych pragnień, to musisz zacząć robić coś nowego.

Jak pomoże Ci w tym książka „Architekt przyszłości”? Czego się dowiesz, nauczysz, co odkryjesz?

 1. Ku swojemu zdziwieniu poznasz destrukcyjne nawyki, które nie pozwalają Ci na żadne spektakularne sukcesy.
 2. Nauczysz się korzystać z techniki (umysłowej), która sprawi, że NATYCHMIAST zaczniesz dostrzegać wokół siebie nowe i łatwe w realizacji pomysły na osiągnięcie dowolnego celu, pragnienia lub marzenia.
 3. Jak poradzić sobie z natrętną obawą przed porażką, by nie paraliżowała Twoich działań?
 4. Jak wyznaczyć nowy kierunek życia – bez żadnych ograniczeń? Skąd masz wiedzieć, co jest dla Ciebie ważne i czego naprawdę chcesz? Pomoże Ci w tym 16 pytań od strony 57.
 5. Poznasz sprytny (dosłownie) sposób określania celów - z bardzo rozbudowanym przykładem - TO JEST TWÓJ PROJEKT.
 6. Jak najłatwiej realizować swój Plan – poznaj poszczególne etapy "budowy". Zobaczysz, jak ułatwić sobie planowanie i realizację celów, poprzez rozbicie dużych problemów (projektów) na mniejsze, łatwe do wykonania. Okaże się, że właściwe cele same się pojawiają i możesz je od zaraz zacząć realizować. Bardzo praktyczny rozdział od strony 63.
 7. HIT książki – poznaj 6 pytań, które pomogą Ci poradzić sobie z myślami blokującymi skuteczne działanie.
 8. Dlaczego i jak musisz liczyć się z konsekwencjami swojego postępowania? To Cię może zaskoczyć, bo realizacja niektórych marzeń może zniszczyć Twoje życie i Cię unieszczęśliwić.
 9. Jak skupić się na 4 najważniejszych obszarach w życiu, by skoncentrować swoje siły i maksymalizować efekty działań?
 10. Jak poradzić sobie z trudnymi chwilami zwątpienia? To tylko jeden z dwóch problemów do rozwiązania. GOTOWA RECEPTA.

Wiesz, książki się łatwo czyta, łatwo marzy i myśli o tym, jak by to było, gdyby… Ale Architektem przyszłości nie zostaniesz, siedząc i rozmyślając w wygodnym fotelu. Książka "Architekt przyszłości" da Ci konkretne narzędzia, ale Ty musisz zacząć z nich korzystać.

Działając i korzystając z porad zawartych w tej pozycji, staniesz się Architektem. Takim, który ma odwagę realizować śmiałe wizje. Nie licz na przypadki i weź swoją przyszłość w swoje ręce. Wtedy będzie taka, jak Ty chcesz, a nie ktoś inny…

Spis treści

Spis treści ebooka "Architekt przyszłości"

 • Wstęp
 • Zmiany
 • Czego ja chcę?
 • Cel
 • Sitko
 • Praca: kto szuka, wielbłądzi
 • Nowy sposób działania
 • Metody wyznaczania celów
 • Spryciarz
 • Konsekwencje
 • Analiza SWOT
 • Priorytety i planowanie
 • Chwile zwątpienia — jak sobie z nimi radzić?
 • Mission possible
 • Początek końca
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.3 (4 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Architekt przyszłości / Jacek Siewierski

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Rozmowa kwalifikacyjna / Marcin Wiśniowski
Ebook Rozmowa kwalifikacyjna". Przekonujące odpowiedzi na trudne pytania. - Marcin Wiśniowski Poznaj najlepsze odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, jakie padają na rozmowie kwalifikacyjnej i wygraj wyścig o pracę,...
Ebook Coaching kariery / Angelika Śniegocka
Ebook "Coaching kariery". Jak w końcu zdobyć dobrą pracę i zacząć dobrze zarabiać. - Angelika Śniegocka Wszystkie porady, których potrzebujesz do zdobycia pracy. Książka poprowadzi Cię za rękę przez każdy etap procesu...
Ebook "Nienawidzę poniedziałków!". Poradnik dla wszystkich, którzy nie znoszą swojej pracy. / Gabriela Abratowicz
Ebook "Nienawidzę poniedziałków!". Poradnik dla wszystkich, którzy nie znoszą swojej pracy. Dołącz do ciągle powiększającego się w Polsce grona osób szczęśliwych zawodowo, dowiadując się, jak polubić lub zmienić swoją pracę...
Ebook Metody poszukiwania pracy / Anna Pasławska-Mioduszewska
Ebook "Metody poszukiwania pracy". Skuteczne sposoby na znalezienie wymarzonej pracy. Wiele osób pracuje w miejscu, którego nie lubi tylko dlatego, że nie mają pojęcia, że gdzieś tam czeka na nich znacznie lepsze stanowisko...
Ebook Dzisiaj awans, jutro podwyżka! / Jolanta Valentin
Ebook "Dzisiaj awans, jutro podwyżka! ". Dlaczego jedni stoją w miejscu, a drudzy wspinają się po szczeblach kariery zawodowej? Błyskawiczny awans i podwyżka? Czy to możliwe bez szczęścia i znajomości? Sprawdź....