Janik Daniel

Tani hosting

Daniel JanikTutaj znajdziesz ebooki których autorem jest Daniel Janik

Daniel Janik wybrał, by iść w swoim życiu taką drogą, która da mu poczucie spełnienia i satysfakcji z życia. Od najmłodszych lat marzył o czymś „wielkim”, stąd też pojawiła się jego fascynacja psychologią osiągnięć oraz tematyką samodoskonalenia.

Idąc za radami Marka Victora Hansena i Roberta G. Allena zawartymi w książce „Jednominutowy milioner” tworzy wiele źródeł dochodu. Dąży do harmonii zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Cokolwiek czyni, robi to z pasją i zaangażowaniem.

Jest on również pomysłodawcą urządzenia R'Gate, które idealnie nadaje się do podnoszenia kwalifikacji sportowych jak i rozrywki.

Daniel wierzy w sukces i wierzy w ludzi, bo wie, że sukces to ludzie. Jedyny sposób tworzenia relacji miedzyludzkich uznawany przez niego to taki, gdy dochodzi do sytuacji win-win, czyli taki, gdzie dwie strony wygrywają. Uważa, że najlepszym sposobem osiągania sukcesu jest pomóc innym osiągnąć sukces.

Trening mentalny w piłce ręcznej cz. 1 - Jakub B. Bączek, Daniel Janik

Książka "Trening mentalny w piłce ręcznej cz. 1. Pierwszy w Polsce podręcznik o przygotowaniu mentalnym w piłce ręcznej!" - Jakub B. Bączek, Daniel Janik
Książka "Trening mentalny w piłce ręcznej cz. 1. Pierwszy w Polsce podręcznik o przygotowaniu mentalnym w piłce ręcznej!" - Jakub B. Bączek, Daniel Janik

Znamy przepis na Twoją większą koncentrację, umiejętność radzenia sobie z presją nie tylko na boisku podczas meczu, ale i na scenie, czy w życiu prywatnym! Przygotowanie mentalne, obok fizycznego, technicznego i taktycznego, jest niezbędnym...

Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem / Daniel Janik

Ebook Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem / Daniel Janik
Ebook "Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem" - Daniel Janik

To, co Ci proponuję, to nie pojedyncze czynności jak zmiana diety, fryzury czy kupno nowego ubrania. Ja Ci proponuję coś więcej — zmianę Twojego stylu życia. Na bardziej szczęśliwe, pełne i atrakcyjne. Na bardziej aktywne. Nie wystarczy Ci bowiem, że zamiast t-shirta zaczniesz nosić...

Jak zostać pewnym siebie? / Daniel Janik

Ebook Jak zostać pewnym siebie? / Daniel Janik
Ebook "Jak zostać pewnym siebie?". Poznaj 33 konkretne sposoby, które pomogą Ci zwiększyć pewność siebie!

Nie wierząc w siebie, z reguły przyjmujemy to, co nam los przyniesie. Nie walczymy o swoje, po prostu płyniemy z prądem. Niezależnie od tego, dokąd on nas niesie. Stajemy się jak trzcina na wietrze, miotana to w tę to w tamtą stronę.

To można skutecznie zmienić!

Wiele osób ma...

Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości / Daniel Janik

Darmowy ebook Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości / Daniel Janik
Darmowy Ebook "Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości" jak juz sam tytuł mówi zawiera 69 cytatów o tematyce miłosnej.

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.

- JAN TWARDOWSKI

...

Od marzeń do realizacji / Daniel Janik

Ebook Od marzeń do realizacji / Daniel Janik
Ebook "Od marzeń do realizacji". Jaką drogę musisz przejść, by zrealizować swoje marzenia. Chcesz wiedzieć co zrobić, aby wreszcie zaczęły się spełniać Twoje marzenia?

To, co nas spotyka w życiu, jest w dużej mierze uzależnione od nas samych. Często nie osiągamy nic wielkiego, ponieważ albo nie wiemy, czego tak naprawdę chcemy, albo uważamy, że nie jesteśmy w stanie tego dokonać.

...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System