Janik Daniel


Daniel JanikTutaj znajdziesz ebooki których autorem jest Daniel Janik

Daniel Janik wybrał, by iść w swoim życiu taką drogą, która da mu poczucie spełnienia i satysfakcji z życia. Od najmłodszych lat marzył o czymś „wielkim”, stąd też pojawiła się jego fascynacja psychologią osiągnięć oraz tematyką samodoskonalenia.

Idąc za radami Marka Victora Hansena i Roberta G. Allena zawartymi w książce „Jednominutowy milioner” tworzy wiele źródeł dochodu. Dąży do harmonii zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Cokolwiek czyni, robi to z pasją i zaangażowaniem.

Jest on również pomysłodawcą urządzenia R'Gate, które idealnie nadaje się do podnoszenia kwalifikacji sportowych jak i rozrywki.

Daniel wierzy w sukces i wierzy w ludzi, bo wie, że sukces to ludzie. Jedyny sposób tworzenia relacji miedzyludzkich uznawany przez niego to taki, gdy dochodzi do sytuacji win-win, czyli taki, gdzie dwie strony wygrywają. Uważa, że najlepszym sposobem osiągania sukcesu jest pomóc innym osiągnąć sukces.

Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem / Daniel Janik

Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiek
Jak mieć wymarzoną sylwetkę, zwiększyć atrakcyjność i być szczęśliwszym człowiekiem / Daniel Janik

To, co Ci proponuję, to nie pojedyncze czynności jak zmiana diety, fryzury czy kupno nowego ubrania. Ja Ci proponuję coś więcej — zmianę Twojego stylu życia. Na bardziej szczęśliwe, pełne i atrakcyjne. Na bardziej aktywne. Nie wystarczy Ci bowiem, że zamiast t-shirta zaczniesz nosić koszulę. Sama zmiana fryzury również nic nie da, a przynajmniej nie tyle, ile możesz zyskać. Co z tego, że zaczniesz się trochę więcej ruszać albo że zamienisz białe pieczywo na pełnoziarniste? Nie.

Zasługujesz na coś więcej

Jestem w pełni przekonany co do słów Benjamina Disraeli "Życie jest zbyt krótkie, by było małe".

Jak zostać pewnym siebie? / Daniel Janik

Ebook Jak zostać pewnym siebie? / Daniel Janik
Poznaj 33 konkretne sposoby, które pomogą Ci zwiększyć pewność siebie!

Nie wierząc w siebie, z reguły przyjmujemy to, co nam los przyniesie. Nie walczymy o swoje, po prostu płyniemy z prądem. Niezależnie od tego, dokąd on nas niesie. Stajemy się jak trzcina na wietrze, miotana to w tę to w tamtą stronę.

To można skutecznie zmienić!

Wiele osób ma problemy z pewnością siebie. Najczęściej bierze się to z faktu, iż w dzieciństwie z reguły ludzie są za coś karani, a nie nagradzani. Mówi się im, co zrobili źle, że są źli, niegrzeczni, a rzadko się ich chwali za zrobienie czegoś dobrze. Czy jest Ci to znane?

Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości / Daniel Janik

Ebook Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości / Daniel Janik
Ebook "Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości" jak juz sam tytuł mówi zawiera 69 cytatów o tematyce miłosnej.

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie....

Od marzeń do realizacji / Daniel Janik

Ebook Od marzeń do realizacji / Daniel Janik
Ebook "Od marzeń do realizacji". Jaką drogę musisz przejść, by zrealizować swoje marzenia. Chcesz wiedzieć co zrobić, aby wreszcie zaczęły się spełniać Twoje marzenia?

To, co nas spotyka w życiu, jest w dużej mierze uzależnione od nas samych. Często nie osiągamy nic wielkiego, ponieważ albo nie wiemy, czego tak naprawdę chcemy, albo uważamy, że nie jesteśmy w stanie tego dokonać.

...