Zadbaj o swój głos / Sylwia Prusakiewicz

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy Ebook Zadbaj o swój głos / Sylwia Prusakiewicz

Z darmowego ebooka "Zadbaj o swój głos" dowiesz się jak dbać o unikalność i jakość swojego głosu. Niezwykle istotne dla wszystkich "pracujących głosem".

Głos jest tym, co otrzymujemy raz na całe życie. Jesteśmy w stanie go zmieniać, doskonalić, szlifować jego detale, ale też - świadomie lub nie - możemy mu zaszkodzić.

Zapraszam Cię do przeczytania ebooka "Zadbaj o swój głos", dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie - przestrzegając pewnych zaleceń - możesz pomóc Twojemu głosowi w rozwoju.

Chcę podzielić się z Tobą tym, co uważam za bardzo istotne w pracy głosem, z głosem i nad głosem. Jeśli śpiewasz, recytujesz, prowadzisz lekcje, wykładasz, jesteś aktorem, prezenterem, dziennikarzem, spikerem lub w jakikolwiek inny sposób pracujesz głosem, to myślę, że doskonale rozumiesz potrzeby swojego głosu.

Jeśli do tej pory nie wiesz, co szkodzi, a co sprzyja Twojemu głosowi, to tym bardziej zapraszam do lektury.

Mam nadzieję, że na stronach ebooka "Zadbaj o swój głos" znajdziesz porady, które pomogą Ci wprowadzić zdrowe zasady i nawyki do Twojego życia.

Nie bój się rezygnować z tego, co jest niekorzystne dla Twojego głosu, a zobaczysz, co się stanie...

Życzę Ci zdrowej i efektywnej pracy głosem

JEDNOŚĆ

JESTEŚ JEDNOŚCIĄ

Twoje ciało, Twoja dusza, Twój umysł stanowią jedność. Są jak naczynia połączone. Twój głos i Ty - to także jedność. Wszystko co dotyczy Ciebie, dotyczy jednocześnie Twojego głosu. Taką zależność możesz zaobserwować zawsze wtedy, gdy pojawiają się sprzeczne emocje. To one zabarwiają Twój głos, nadają mu specyficzny charakter.

Pamiętaj, że całe Twoje ciało jest instrumentem i to jedynym w swoim rodzaju. Mimo że u ludzi budują go te same (a jednocześnie różne pod względem szczegółów) elementy, to właśnie sfera umysłu, sfera ducha i emocji decydują o jego unikalności.

Twój głos jest przedłużeniem Ciebie, parabolą Twojej duszy, lustrem Twoich przeżyć, stanów psychicznych, myśli, uczuć. Twoje struny głosowe, podobnie jak całe Twoje ciało, to niepowtarzalny i pełen subtelności instrument. Aby dobrze Ci służyły, musisz o nie po prostu nieustannie dbać.

Bądź w kontakcie ze swoim głosem, słuchaj ciała, poznawaj myśli, emocje, analizuj doświadczenia. W ten sposób możesz zdobyć wiedzę o tym, jak dbać o swój głos i jak go chronić. Takie przypatrywanie się sobie pozwoli Ci poznać potencjał Twojego instrumentu i uwolnić jego prawdziwe brzmienie.

Sylwia Prusakiewicz - fragment darmowego ebooka "Zadbaj o swój głos"

Spis treści
 • KILKA SŁOW NA POCZĄTEK
 • WIADOMOŚĆ
 • JEDNOŚĆ
 • RELAKS
 • FORMA
 • TECHNIKA
 • ZANIM ZACZNIESZ I KIEDY SKOŃCZYSZ
 • WARUNKI PRACY
 • DIETA
 • PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI
 • WSKAZÓWKI ODNOŚNIE ROZMOWY, PROWADZENIA WYKŁADU
 • JEŚLI ŚPIEWASZ
 • KONIECZNOŚĆ ZMIAN
 • KRÓTKIE PODSUMOWANIE
 • POMOCNIK
Opinie

Zacząłem grać na gitarce a co za tym idzie śpiewać. Ta lektura jest dla osób które chcą śpiewać lub wygłaszają "kazania", wykłady itp. Nawet gdy chcesz krzyknąć na męża/żonę dobrze wiedzieć jak nie zniszczyć sobie głosu. Polecam

Tadeusz G.

Jak na darmowego e-booka to bardzo fajna publikacja. Przyjemnie się czyta i można sie dowiedzieć kilku ciekawych rzecy o naszym głosie i jego psychologicznych i fizycznych aspektach. Brakowało mi tylko jakiś kilku prostych przykładów ćwiczen głosu... dlatego tylko 5... :-) Pozdrawiam

Michał K.

Publikacja "Zadbaj o swój głos" uświadomiła mi jak bardzo nie szanowałam swojego głosu. Zdarzało się, że w ogóle go traciłam. Wystarczy mieć na uwadze kilka wskazówek zawartych w tej publikacji, żeby się dobrze czuć z własnym (niekoniecznie mocnym) głosem. Można dbać o swój głos, być w dobrej kondycji głosowej, a zamiast zazdrościć pięknych głosów innych ludzi - podziwiać je.

Grażyna K.

Dzięki tej książce uświadomiłam sobie jak wielkie znaczenie ma mój GŁOS i zaczęłam zwracać uwagę na to jak mówią inni ludzie. Przydatne i ciekawe.

Agata K.

Fajna i przydatna wiedza odnośnie funkcjonowania krtani i wydobywających się z niej dźwięków ;) Oczywiście pozycja dla tych, którzy chcą się rozwijać w tej dziedzinie, jaką jest praca z własnym głosem, oraz można też służyć poradą dla innych.

Kamil M.

co jakiś czas śpiewam i lubię to, a książka była dla mnie źródłem paru informacji, na które warto zwrócić uwagę, aby nie nadwyrężać swojego głosu i być go świadomym, a śpiewanie stało się jeszcze większą przyjemnością

Weronika S.

Dzięki tej książce wreszcie zrozumiałem, jak ważne jest co mówię i jak mówię. Polecam ją wszystkim, którzy cokolwiek mówią - dzięki niej zrozumiecie jak wielką siłę posiadacie w swoim własnym głosie i co chyba najważniejsze: dowiecie się jak ją możecie wykorzystać.

Krzysztof T.

Polecam wszystkim nauczycielom,wykładowcom. Książka zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących dbałości o nasze narzędzie pracy.

Anglistka lektor języka angielskiego

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4.1 (7 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Tanie podróżowanie / Tanie Loty
Darmowy ebook "Tanie podróżowanie". Sprawdzona wiedza i porady pochodzące od praktyków, które pomogą każdemu turyście mądrze podróżować. Darmowy Ebook "Tanie podróżowanie" został stworzony...
Darmowy ebook "Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego?"
Darmowy ebook "Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego?". PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Dowiedz się jak się reklamować i wykorzystywać marketing do...
Darmowy ebook Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny / Marek Kawecki
Darmowy ebook "Dlaczego jeszcze nie masz dziewczyny". Poznaj porady doświadczonego mężczyzny na temat tego, co się podoba kobietom, wraz z ich komentarzem odnośnie prezentowanych technik. Dla wielu mężczyzn kobiety to zagadki...
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...
Darmowy ebook FAQ / ZloteMysli.pl
Darmowy ebook "FAQ" - poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania partnerów Złotego Programu Partnerskiego. Zanim przystąpisz do ...