Podążaj za marzeniami / Arkadiusz Śmigielski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy Ebook Podążaj za marzeniami / Arkadiusz Śmigielski

W darmowym ebooku "Podążaj za marzeniami" poznasz 10 przykazań, których przestrzeganie jest niezbędne do stawiania celów i osiągania marzeń.

Czy posiadasz jakieś marzenia?

Pewnie pomyślisz sobie „Cóż to za pytanie? Oczywiście, że posiadam!” Jeśli tak, to bardzo się cieszę. Wielu ludzi zrezygnowało z marzeń po kilku nieudanych próbach ich spełnienia. Czy Ty do nich należysz, czy może chciałbyś trochę powalczyć o spełnienie swoich marzeń? Jeśli to drugie, to czytaj dalej.

Niedawno przyłapałam samą siebie na tym, że wszystkim solenizantom, którzy obchodzili ostatnio urodziny lub imieniny życzyłam „Przede wszystkim spełnienia marzeń”.

Ciekawa jestem, czy w ich głowie choć na chwilę pojawiło się jedno z tych marzeń, czy może pomyśleli

„Jak miło, że życzy mi tak dobrze, choć jest to przecież takie nierealne...”

Zaczęłam się nad tym głębiej zastanawiać i sięgnęłam do słownika języka polskiego, żeby sprawdzić w jaki sposób zdefiniowane jest słowo marzenie.

Ze słownika języka polskiego PWN:

Marzenie - powstający w wyobraźni ciąg obrazów i myśli odzwierciedlających pragnienia, często nierealne; przedmiot pragnień i dążeń; ciąg myśli i wyobrażeń powstających podczas snu, potocznie
„o czymś doskonałym”

No tak, skoro w sam słownik sugeruje, że marzyć, to wyobrażać sobie to, czego się pragnie, rozmyślać o rzeczach przyjemnych, często nierealnych”  to jak niby spełniać te nasze marzenia? Czyż nie jest to pewnego rodzaju sabotaż?

A jednak są ludzie, którym udaje się osiągać swoje cele, mniejsze i większe i skutecznie realizować swoje marzenia. Jednym z nich jest autor ebooka "Podążaj za marzeniami!".

Co jest potrzebne do tego, aby spełniały się marzenia?

Niech odpowie Ci na to fragment książki Arkadiusza Śmigielskiego "Podążaj za marzeniami!":

Same marzenia nie wystarczą do ich spełnienia. Jeżeli nie nadamy im formy, działania, konkretnie sprecyzowanego w czasie i przestrzeni celu... nic się nie wydarzy. Sprinter biegnący na lOOm wie dokładnie gdzie jest meta. Skoczek wzwyż wie dokładnie, na jakiej wysokości poprzeczkę musi przeskoczyć. Człowiek nie precyzujący swojego celu (swojej mety) nigdy go nie osiągnie – bo nie wie gdzie on jest naprawdę. Pojawił się na chwilę w marzeniach i tak samo szybko zniknął.

Jego życie, więc po prostu toczy się swoją własną, nieokreśloną drogą. Oczywiście zdarzają się wyjątki – przecież niektórzy trafiają szóstkę w LOTTO... niestety w ciągu roku takich osób jest 2 razy mniej niż tych, których trafia piorun.

Jeżeli więc chcesz się pozbyć całej tej losowości w Twoim życiu, potrzebujesz konkretnych zmian. Jeśli chcesz wiedzieć, dokąd zmierzasz – ten ebook jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli jednak nie masz zamiaru nic z własnym życiem robić, a płacenie podatku od marzeń w formie kolejnego losu w LOTTO jest Twoim ulubionym zajęciem – daruj sobie lekturę. Nie myśl, że Twoje działania mogłyby urzeczywistniać to, o czym marzysz. Nie myśl, że życie może być prostsze niż trafienie szóstki i sprawiać wiele przyjemności...

Twój wybór jest najlepszy... bo jest Twój.

Zapraszam Cię do ściągnięcia darmowego, jednak BEZCENNEGO ebooka "Podążaj za marzeniami", który podpowie Ci jak realizować swoje marzenia. Bez względu na to, czy właśnie sobie o nich przypomniałeś, czy myślisz o nich często i zastanawiasz się jak je spełnić - gwarantuje Ci, że ta książka naładuje Cię pozytywną energią i zmobilizuje do podjęcia przynajmniej pierwszego kroku. Powodzenia :)

Spis treści

Spis treści ebooka "Podążaj za marzeniami"

 • PRZEDMOWA 4
 • WSTĘP
 • CZAS ZACZĄĆ MARZYĆ
 • 10 PRZYKAZAŃ STAWIANIA CELÓW
 • „0" – cele spisujemy na papierze!
 • 1. Zawsze w pozytywie
 • 2. Jak poznasz, że to osiągnąłeś?
 • 3. Co musisz zrobić, by osiągnąć cel?
 • 4. Jak, gdzie i z kim?
 • 5. Ekologia
 • 6. Zasoby własne
 • 7. Brak sprzeczności
 • 8. Specyficzny i określony (mierzalny)
 • 9. Określony w czasie
 • 10.Motywujący i zależny od Ciebie
 • BAJKA NA DOBRANOC
 • ŻYCZENIA KOLOROWYCH SNÓW........................................33
   
Opinie

Wspaniała publikacja! Bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ jest darmowym ebookiem i nie spodziewałam się rewelacji. Jednak w chwili wolnego czasu zabrałam się do lektury i spotkała mnie miła niespodzianka. Książka doskonale mówi o tym, że nie wystarczy tylko mieć marzenia, ale trzeba je zaplanować i dobrze umiejscowić w czasie. Wydaje się to na pozór proste, jednak w praktyce okazuje się to nieco trudniejsze. Jednak z pomocą tej publikacji z pewnością będzie nam to łatwiej zrobić. Polecam bardzo!

Patrycja B.

Super pozycja, napisana w bardzo pozytywnym tonie. Pozwala uzmysłowić sobie, że życia nie należy traktować jak mękę. Co jest fajne? Uzmysłowienie sobie, że wszystko zależy od nas. Jest takie fajne prawo, którego nie zmieni żadna konstytucja PRAWO PRZYCIĄGANIA.

Justyna M.

Wspaniała pełna konkretów publikacja która wniosła wielkie zmiany w moim życiu. Dzięki niej moje marzenia stały się rzeczywistością. A to wspaniałe uczucie.

Krysia M.

10 przykazań spełniania marzeń :) szybkie przypomnienie wiedzy na temat celów, marzeń, planowania, motywacji. Warto przeczytać, jako podsumowanie wiedzy i przypomnienie najważniejszych czynników dążących do samorealizacji i spełnienia w życiu.

Kamil M.

Kolejna całkiem dobra lektura dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak przejść od marzeń do celów i od celów do ich realizacji. We wstępie autor dzieli się z czytelnikiem własną historią, co zawsze bywa inspirujące. Krótko mówiąc : kilka naprawdę dobrych porad ujętych w zwięzłą formę..

Agata K.

Krótko i treściwie - konkretny poradnik stawiania sobie celów i dążenia do nich. Krok po kroku doprowadza chętnych i zdeterminowanych do spełnienia marzeń.

Elżbieta

Książka "Podążąj za marzeniami" Arkadiusza Śmigielskiego to godna polecenia lektura. Czyta się ją bardzo szybko, gdyż jest napisana językiem, który trafia czytelnika prosto w serce. Każdy ma marzenia, ale nie każdy odważy się za tymi marzeniami podążać. Autor zachęca, a zarazem pokazuje jak to zrobić.

Anna D.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (3 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Pociąg do sukcesu / Krzysztof Piotr Łasica
Darmowy ebook "Pociąg do sukcesu". Wsiądź i rozpocznij ekscytującą podróż do sukcesu. Co zrobić, aby dołączyć do ludzi, którzy świadomie jadą w kierunku sukcesu? Proste i sprawdzone wskazówki. Co sprawia, że...
Darmowy ebook Kompas zwycięzcy / Marek Zabiciel
Darmowy ebook "Kompas zwycięzcy". Od czego zależy prawdziwy sukces Dowiedz się jak ukierunkować swoje działania w drodze do sukcesu, aby przyniosły Ci satysfakcję i szczęście. Opowie Ci o tym ceniony autor - Marek...
Darmowy ebook Psychologia osiągnięć / Sebastian Schabowski
Darmowy ebook "Psychologia osiągnięć". Przeczytaj 40 listów, które odmienią Twoje życie! Ebook "Psychologia osiągnięć" jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski...
Darmowy ebook Sztuka wyznaczania i osiągania celów / Marcin Kijak
Darmowy ebook "Sztuka wyznaczania i osiągania celów". Jak skutecznie wyznaczać swoje cele, tworzyć plany ich realizacji i skutecznie je osiągać. Dowiedz się w jaki sposób sprecyzować i zacząć realizować swoje cele....
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...