Sztuka bycia wielkim / Wallace D. Wattles

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Sztuka bycia wielkim / Wallace D. Wattles

Książka "Sztuka bycia wielkim". Zaginiony bestseller autora "Sztuki wzbogacania się"

Autor światowego bestsellera –, Wallace D. Wattles –, zapozna Cię z tym, jakie cechy posiadają ludzie wielcy, po to, abyś samemu stał się wspaniałym, szanowanym człowiekiem.

Wyobraź sobie człowieka, o którym mówi się WIELKI. Jaka postać przychodzi Ci na myśl? Czy jest to osoba święta? A może jakiś charyzmatyczny przywódca, który zasłynął z wielkich dokonań?

Czy może jest to ktoś, kto zrobił wiele dla świata i ludzkości? Zobacz, kto najlepiej wyjaśni Ci, kim jest WIELKI CZŁOWIEK:

Wallace D. Wattles (1860–1911)

Jest autorem bestsellera, do którego odwoływał się najpierw  Napoleon Hill w "Myśl i bogać się", a następnie Robert Kiyosaki w "Bogatym Ojcu, Biednym Ojcu" oraz Joe Vitale i Rhonda Byrne w  filmie i książce "Sekret". Sukces tej fenomenalnej publikacji – "Sztuki wzbogacania się", sprawił, że Wattles postanowił stworzyć kolejne dzieło – "Sztukę bycia wielkim".

Czyje jest...Twoje życie?

Być może trochę zdziwiło Cię powyższe pytanie. Być może uważasz je za absurdalne, a odpowiedź za oczywistą. Nic jednak bardziej mylnego. To pytanie jest tak kluczowe, że im dłużej będziesz czytać "Sztukę bycia wielkim", tym bardziej zrozumiesz, jak ważna jest szczera odpowiedź na to pytanie. Sam autor bardzo często będzie prowokował Cię do odpowiedzenia sobie na to pytanie – czy całkowicie panujesz nad swoim życiem, czy może robisz to, co wolą Twoi najbliżsi, bo nie chcesz ich zawieźć? Zobacz, co o tym mówi Wallace D. Wattles:

Nie poświęcaj zbyt dużo uwagi radom i sugestiom, których udzielają Ci ludzie w Twoim otoczeniu; nikt bowiem nie wie lepiej niż Ty sam, co będzie dla Ciebie najlepsze. Posłuchaj tego, co inni mają do powiedzenia, jednak zawsze wyciągaj swoje wnioski. NIE POZWÓL INNYM DECYDOWAĆ ZA CIEBIE, KIM MASZ SIĘ STAĆ. BĄDŹ TYM, KIM CZUJESZ, ŻE CHCESZ BYĆ.

Nie pozwól się zwieść fałszywemu poczuciu obowiązku. Nie jesteś nic winien tym, którzy nie chcą, byś w pełni wykorzystał swoje możliwości. Bądź ze sobą szczery, a wtedy nie ma możliwości, byś był fałszywy wobec jakiejkolwiek innej osoby.

Kiedy stajemy się wspaniałymi ludźmi?

Być może w Twojej głowie pojawiły się teraz takie rzeczy jak pieniądze, dyplomy czy inteligencja. Nic bardziej mylnego. Nie potrzebujemy i nigdy nie potrzebowaliśmy tych rzeczy, by być postrzeganym przez innych jako ktoś bardzo wyjątkowy. Wszystkie zaszczyty, jakie spotkają Cię w Twoim życiu, zawsze będą wynikiem tego, KIM JESTEŚ. Jeżeli chcesz być postrzegany jako ktoś WIELKI, najpierw sam musisz się tak zachowywać.

Jeżeli znajdujesz się w otoczeniu, w którym nie możesz w pełni rozwinąć swoich najlepszych możliwości i umiejętności, możesz je zmienić, kiedy przyjdzie na to czas. Póki co, możesz być wspaniały tam, gdzie jesteś. Lincoln był tak samo wspaniały, będąc mało znaczącym prawnikiem, jak wtedy, gdy został prezydentem; jako mało znaczący prawnik wspaniałomyślnie zajmował się codziennymi sprawami, co pozwoliło mu zostać prezydentem. Gdyby czekał, aż spotka na swojej drodze Waszyngtona, żeby zacząć postępować w wybitny sposób, pozostałby anonimowy. Nie stajesz się wspaniały dzięki otoczeniu, w którym akurat dane Ci było się znaleźć, ani przez rzeczy, którymi się otaczasz.

Nie stajesz się Wielki poprzez to, co dają Ci inni, i nie możesz w pełni wyrazić swojego geniuszu, jeśli na nich polegasz. Nie zaczniesz przejawiać swojej wspaniałości, dopóki nie zaczniesz liczyć wyłącznie na siebie. Oddal od siebie wszelkie myśli o byciu zależnym od otoczenia, bez względu na to, czy są to rzeczy, książki czy ludzie. Jak powiedział kiedyś Emerson: „Czytanie Szekspira nie uczyni z Ciebie Szekspira”. Jeśli chcesz być Szekspirem, musisz myśleć jak on.

Co zrobić, aby stać się kimś, o kim będą mówić: "WIELKI CZŁOWIEK"?

Nie, wcale nie musisz powtarzać dokonań swoich autorytetów – nie jest to zresztą możliwe. Możesz jednak dowiedzieć się, w jaki sposób myśleli i traktowali ludzi ci, których sam tak bardzo szanujesz.

Autor krok po kroku przeprowadzi Cię przez wielki sekret, który niegdyś był zarezerwowany tylko dla władców. Jeśli masz już za sobą którąś z poprzednich publikacji Wattlesa, wiesz, że możesz spodziewać się kolejnego DZIEŁA i wiedzy najwyższych lotów.

Czym tak naprawdę mierzy się wielkość człowieka?

Już za chwilę będziesz mieć szansę, by dowiedzieć się, co tak naprawdę od zawsze wpływa na fakt, że wielcy ludzie zdobywają takie przydomki. Będziesz mógł nie tylko zapoznać się, ale wprowadzić w życie reguły, dzięki którym zarówno w swoich,  jak i w oczach innych, będziesz miał szansę być wspaniałym człowiekiem.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Sztuka bycia wielkim":

Dla kogo konkretnie jest książka "Sztuka bycia wielkim"?

 • Dla kogoś, kto pragnie zacząć realizować swoje największe marzenia i się ich nie boi.
 • Dla osoby, która pragnie być WIELKA.
 • Dla osoby, która chce zdobyć całkowitą władzę nad swoim życiem.
 • Dla osoby, która wie, że stać ją na więcej i chce od życia czegoś więcej niż przeciętności.
 • Dla kogoś, kto chce się dowiedzieć, ile tak naprawdę jest wart.
 • Dla osoby, która pragnie odmiennego, lepszego punktu widzenia na swoje życie.
 • Dla osoby, która pragnie zostawić po sobie dobry ślad.

Nie zwlekaj dłużej z poznaniem przepisu na wielkość i pozwól ponieść się magii słów tego wielkiego pisarza!

Spis treści

Spis treści ebooka "Sztuka bycia wielkim"

 • Wstęp
 • Rozdział 1: Każdy może stać się Wielki
 • Rozdział 2: Predyspozycje a Okoliczności
 • Rozdział 3: Źródło Siły
 • Rozdział 4: Umysł Boga
 • Rozdział 5: Przygotowanie
 • Rozdział 6: Społeczny Punkt Widzenia
 • Rozdział 7: Indywidualny Punkt Widzenia
 • Rozdział 8: Poświęcenie
 • Rozdział 9: Utożsamienie
 • Rozdział 10: Idealizacja
 • Rozdział 11: Realizacja
 • Rozdział 12: Pośpiech i Przyzwyczajenia
 • Rozdział 13: Myśl
 • Rozdział 14: Na swoim podwórku
 • Rozdział 15: Na obcym terenie
 • Rozdział 16: Dodatkowe Wyjaśnienia
 • Rozdział 17: Więcej na temat Myśli
 • Rozdział 18: Idea Geniuszu według Jezusa
 • Rozdział 19: Spojrzenie na Ewolucję
 • Rozdział 20: Służba Bogu
 • Rozdział 21: Ćwiczenie Umysłu
 • Rozdział 22: Podsumowanie Sztuki Bycia Wielkim
Opinie

Książka napisana prostym językiem, każdy powinien zrozumieć jej przekaz. Polecam, bo naprawdę warto przeczytać, a może komuś pomoże w osiągnięciu jego celów. Serdecznie pozdrawiam ;)

Mateusz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Sztuka bycia wielkim / Wallace D. Wattles

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne
Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością - Brian Mayne „Dlaczego niektórzy odnoszą dużo większe sukcesy niż inni?”. To nurtujące pytanie zainspirowało Briana Mayne do...
Ebook Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia / Jarosław Kordziński
Ebook "Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia". Przestań bujać w obłokach i po prostu zrób to!. Dowiedz się, dlaczego ludzie, których podziwiasz, zawsze zaczynali od nierealnych marzeń –, tylko po to, by potem osiągać...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
Ebook Motywacja bez granic / Nikodem Marszałek
Z ebooka "Motywacja bez granic" dowiesz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele. Wydawało Ci się może kiedyś, że jesteś stworzony do czegoś lepszego niż to,...
Książka 46 zasad zdrowego rozsądku / Witold Wójtowicz
Książka "46 zasad zdrowego rozsądku!" Czy istnieją zasady sukcesu? Poznaj własną drogę do sukcesu Gdyby ciężka praca oznaczała sukces, to najbogatsi byliby niewolnicy. Poznaj 46 zasad, które stosują ludzie, którzy odnoszą...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Sztuka wzbogacania się / Wallace D. Wattles
Książka Sztuka bycia zdrowym / Wallace D. Wattles