Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących / William W. Hewitt

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących. Prosty przewodnik po sposobach rozwijania i wyzwalania umiejętności mentalnych / William W. Hewitt

Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących. Prosty przewodnik po sposobach rozwijania i wyzwalania umiejętności mentalnych

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego niektóre osoby doświadczają paranormalnych przeżyć, często mają déjà vu, a ich przeczucia zawsze się sprawdzają?

Nie tylko wybrańcy potrafią dostroić się do umysłów innych ludzi i są w stanie pełniej doświadczać rzeczywistości, wykorzystując swój szósty zmysł. Każdy z nas posiada wrodzone naturalne możliwości, a dzięki szybkim i prostym technikom zawartym w tej publikacji, odkrycie i opanowanie tkwiącego w nas potencjału parapsychicznego stanie się prostsze niż kiedykolwiek.

W książce "Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących" William W. Hewitt przedstawia ponad 40 ćwiczeń rozwijających umiejętności oraz niemal 30 studiów przypadków, które ilustrują skuteczność prezentowanych przez niego metod, pozwalających opanować szeroki wachlarz technik parapsychicznych. Wyćwiczonych umiejętności możemy używać codziennie, by rozwiązywać problemy, chronić się przed atakami psychicznymi, kontaktować się z duchami przewodnikami czy wyostrzyć naszych podstawowych pięć zmysłów.

Autor dowodzi, że każdy z nas rodzi się z potencjałem parapsychicznym i pokazuje, jak go wydobyć i opanować. Wszystkie najważniejsze umiejętności – od jasnowidzenia czy telepatii, poprzez uzdrawianie i wróżenie do komunikacji ze zwierzętami i duchowymi przewodnikami – są dokładnie przez niego opisane i objaśnione, dzięki czemu łatwiej nam odkryć, który z talentów przejawiamy.

W każdym z nas tkwią niesamowite możliwości, a książka "Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących" umożliwi ich poznanie tym, którzy pragną rozszerzyć swoje granice postrzegania.

Spis treści

Spis treści ebooka "Rozwój mocy parapsychicznych dla początkujących"

 • Wykaz ćwiczeń umysłowych
 • Studia przypadków
 • ilustracje
 • Parapsychiczna mapa drogowa
 • Rozdział 1. Wprowadzenie

Dowiesz się, czego możesz oczekiwać od lektury tej książki oraz od siebie samego. Wykaz zdolności parapsychicznych. Kim jesteś i jak dopasowujesz się do schematów. Twoje wrodzone prawa i obowiązki. Opiszę te zagadnienia, by przygotować cię do szkolenia parapsychicznego. Z całą pewnością panujesz nad swoim przeznaczeniem i możesz wieść życie zgodne ze swoimi wyobrażeniami. Studium przypadku podstawowego doświadczenia parapsychicznego.

 • Rozdział 2. odmienne stany świadomości

W tym rozdziale zapoznasz się z innymi stanami świadomości. Poznasz sposoby ich doświadczania oraz dowiesz się, jak je wykorzystać, by umiejętnie wzbogacać swoje życie. Wybierzesz się w podróż po swoim umyśle. Ćwiczenie.

 • Rozdział 3. Wyostrzanie pierwszych pięciu zmysłów

Seria sześciu ćwiczeń, które pozwolą parapsychicznie wyostrzyć wzrok, słuch, dotyk, węch i smak. Cztery analizy przypadków, dzięki którym poznasz parapsychiczne zastosowanie tych zmysłów.

 • Rozdział 4. osiąganie podstawowego poziomu parapsychicznego

Praca nad umysłem w celu osiągnięcia poziomów parapsychicznych. Cztery ćwiczenia dla parapsychicznego tworzenia kolorów, kształtów i ruchów oraz zagłębianie się w twój umysł, by dotrzeć do podstawowego, bieżącego poziomu. Studium przypadku.

 • Rozdział 5. Tarcza parapsychiczna

Tworzenie tarczy parapsychicznej w celu ochrony przed niechcianym, dodatkowym programowaniem twojego umysłu. Ćwiczenie i studium przypadku związane z ćwiczeniem.

 • Rozdział 6. Przeobrażanie się w medium

W tym rozdziale dowiesz się, czym jest odpowiedzialność i jakie są pułapki bycia medium. W prostych słowach opiszę sposoby, dzięki którym będziesz mógł dokładnie zaprogramować swój umysł, by funkcjonować parapsychicznie. Ćwiczenie i dwa studia przypadków.

 • Rozdział 7. Wizualizacja

Jak użyć podstawowego poziomu parapsychicznego, by rozwinąć swoje zdolności wizualizacji. Trzy ćwiczenia i dwa studia przypadków.

 • Rozdział 8. Uzdrawianie parapsychiczne

Naucz się wewnętrznego badania ludzkiego organizmu poprzez badanie swojego własnego ciała. Wskazówki dotyczące leczenia parapsychicznego. Ćwiczenie i studium przypadku.

 • Rozdział 9. Tworzenie osobistej miski celów parapsychicznych

Parapsychiczne tworzenie celów w niepowtarzalny sposób, który na prawdę działa. Ćwiczenie i cztery studia przypadków.

 • Rozdział 10. Jasnowidzenie

Jasnowidzenie i przepowiadanie. Cztery wróżbiarskie ćwiczenia dla oceny i rozwinięcia zdolności jasnowidzenia. Studium przypadku.

 • Rozdział 11. Telepatia

Wysyłanie i odbieranie informacji umysłowych. Ćwiczenie.

 • Rozdział 12. Psychometria

Odczytywanie informacji poprzez fizyczne dotykanie przedmiotów. Studium przypadku i ćwiczenie.

 • Rozdział 13. Podróże astralne

Krótkie omówienie podróży poza ciało. Studium przypadku.

 • Rozdział 14.  Plaża czasu

Tworzenie wyjątkowego parapsychicznego miejsca, w którym możesz wykonywać parapsychiczne zadania w teraźniejszości, przeszłości lub przyszłości. Konsultacja z kosmiczną świadomością, Przewodnikiem Duchowym i Aniołem Stróżem. Siedem ćwiczeń.

 • Rozdział 15. Komunikacja z ludźmi

Jak postępować z ludźmi, używając swojego poziomu parapsychicznego. Trzy studia przypadków zawierające zalecane ćwiczenia.

 • Rozdział 16. Komunikacja z bytami

Jak porozumiewać się z bytem. Studium przypadku i ćwiczenie.

 • Rozdział 17. Porozumiewanie się ze zwierzętami

Jak psychicznie porozumiewać się ze zwierzętami. Ćwiczenie.

 • Rozdział 18. Rozwiązywanie problemów

Cztery niepowtarzalne metody parapsychicznego rozwiązywania problemów. Cztery ćwiczenia.

 • Rozdział 19. Twój system ostrzegawczy

Jak zaprogramować i używać parapsychicznego mechanizmu ostrzegawczego, który może ci zapewnić bezpieczeństwo i pomyślność. Studium przypadku i ćwiczenie.

 • Rozdział 20. Kontrola obciążenia parapsychicznego

Jak używać swojego parapsychicznego umysłu w celu bezpiecznego usunięcia pojazdów na drodze międzystanowej. Studium przypadku i ćwiczenie.

 • Rozdział 21. Pobudka parapsychiczna

Jak ustawić, a następnie korzystać z zegara parapsychicznego. Ćwiczenie.

 • Rozdział 22. znajdowanie miejsca do zaparkowania

Jak używać mocy parapsychicznej, by zająć wybrane miejsce parkingowe. Studium przypadku i ćwiczenie.

 • Rozdział 23. Bez drzemki

Używanie mocy parapsychicznej, by nie zasnąć podczas jazdy samochodem, w trakcie wykładu, w pracy i nie tylko. Ćwiczenie.

 • Rozdział 24. Rozwijanie umiejętności

Praca nad dowolnymi umiejętnościami poprzez zastosowanie wrodzonych zdolności parapsychicznych. Ćwiczenie.

 • Rozdział 25. Czytanie/nauka

Korzystanie z umysłu parapsychicznego podczas opanowywania umiejętności czytania, uczenia się, prowadzenia wykładów.

 • Rozdział 26. dalsza nauka

Plan dalszego zgłębiania tematów parapsychicznych i im pokrewnych. Ćwiczenie.

 • Rozdział 27. Podsumowanie i przyszłość

Podsumowanie wiadomości na temat koncepcji i praktyki bycia medium. Niektóre zagrożenia, wskazówki na przyszłość. Co praktykującemu medium może przynieść przyszłość. Dwa studia przypadków.

 • o autorze
   
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4 (2 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Klucz do podświadomości / Paula Świątek
Ebook "Klucz do podświadomości". Poznaj anatomię podświadomości, aby zacząć modyfikować to, JAK myślisz i O CZYM myślisz, bezpośrednio wpływając na to, KIM jesteś i co OSIĄGNIESZ. Twoja obecność na tej stronie świadczy o tym,...
Ebook Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań / Robert Schwartz
Dzięki książce "Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań" oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało oraz uwolnisz się od cierpienia i traumy. "Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań" To już druga...
Ebook Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego / Piotr Arkadiusz Kociszewski
Ebook "Za kulisami u Boga". Schematyczny rozwój ducha człowieczego - Piotr Arkadiusz Kociszewski Od Autora: W obecnej książce staram się ujawnić to, co utajnione oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla...
Ebook Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać? / Richard Bandler
Ebook "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?" - dowiedz się w jaki sposób działa Twój umysł i wykorzystaj tę wiedzę w praktyce! Poznaj tajemnice Richarda Bandlera - ojca NLP. Bardzo często zdarza się tak, że ludzie poświęcają...
Ebook Sztuka Dawania Prezentów / Kamila Nowak
Ebook "Sztuka Dawania Prezentów". Wykorzystaj swoją kreatywność by przygotować ukochanej osobie niezapomniany prezent. W poradniku „Sztuka dawania prezentów” znajdziesz aż 33 unikalne pomysły na prezent....