Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać? / Richard Bandler

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać? / Richard Bandler

Ebook "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?" - dowiedz się w jaki sposób działa Twój umysł i wykorzystaj tę wiedzę w praktyce! Poznaj tajemnice Richarda Bandlera - ojca NLP.

Bardzo często zdarza się tak, że ludzie poświęcają znacznie więcej czasu na przeczytanie instrukcji do swojego nowego sprzętu elektronicznego niż na poznanie zasad działania własnego umysłu. Problem leży w braku fundamentalnej edukacji. Wiedzy zawartej w tej książce nie zdobędziesz na szkolnych lekcjach.

Richard Bandler, który jest ojcem NLP wymyślił naprawdę mnóstwo bardzo ciekawych technik ułatwiających życie. Ostatnimi czasy w Polsce coraz popularniejsze są jego dzieła. Wystarczy tutaj wymienić takie pozycje, jak chociażby „Alchemia manipulacji” czy „Czas na zmianę”. Jednak podstawową lekturą powinna być właśnie książka „Umysł – jak z niego wreszcie korzystać?”.

Czego dowiesz się z książki "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?"?

 • W jaki sposób kierować własnym umysłem tak, abyś to Ty miał decydujący wpływ na Twoje życie – a nie inni ludzie.
 • Dlaczego tak istotny jest punkt widzenia i w jaki sposób używać technik, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwszy.
 • Dlaczego popełnianie błędów wcale nie jest złe – a wręcz przeciwnie, gdyż im więcej błędów popełnisz, tym bliżej sukcesu jesteś.
 • W jaki sposób możesz właściwie zdefiniować swoją drogę do celu, a potem konsekwentnie
  i pewnie nią kroczyć.
 • Nauczysz się rozumieć to, co w tej chwili było dla Ciebie niejasne – dzięki specjalnym technikom teraz to się zmieni.
 • Zamienisz negatywne przekonania na te właściwe – nazywa się to łamaniem wzorców i jest bardzo pożyteczne dla Twojego samopoczucia.
 • Poznasz rewolucyjne techniki uczenia się, dzięki którym będziesz czerpał z życia nie tylko wiedzę, ale także radość.
 • Nauczysz się przełamywać własne lęki i zwalczać fobie – dosłownie w ciągu kilku minut. O ile zechcesz, aby tak właśnie było.
 • Poznasz liczne sposoby na to, aby Twoje życie stało się jeszcze piękniejsze i bardziej kolorowe.

Bo przecież o to właśnie w nim chodzi! Nie sztuką jest przejść przez życie zupełnie przeciętnie. Sztuką jest się czymś wyróżnić. I tym właśnie zajmuje się neurolingwistyczne programowanie. Być może w publikacji "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?" odnajdziesz coś, co zmieni Twoje myślenie na temat samego siebie – i to w 100%. Na pewno jednak ta publikacja zaopatrzy Cię w wiedzę, którą naprawdę trudno zdobyć gdzie indziej. Ale uważaj! Niektóre spostrzeżenia i wypowiedzi Bandlera są bardzo kontrowersyjne :-)

Jednak bądź pewny tego, że czytając ebooka "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?", będziesz się świetnie bawił, a jednocześnie będziesz zdumiony tym, co może w życiu pozytywnie zadziałać. Przeczytaj jeszcze kilka słów na temat samego Richarda Bandlera, o ile postać ta nie jest Ci jeszcze znana.

Richard Bandler (ur. 24 stycznia 1950) jest współtwórcą (wraz z Johnem Grinderem) programowania neurolingwistycznego (ang. NLP). Bandler ukończył matematykę i informatykę. Dostał też dwa honorowe doktoraty na uniwersytetach, na których prowadził swoje seminaria w ciągu ostatniej dekady. Napisał sporo książek wspólnie z Grinderem. Ale to nie one są uważane za jego największe dzieła, lecz nagrania audio, uważane za rewolucyjne przez ludzi zainteresowanych NLP (charisma enhancer, persuassion engineering oraz wiele innych, które można dostać za wysoką cenę w jego sklepie internetowym).

Od lat 80. Bandler zaczął się koncentrować głównie na temacie submodalności. Jego seminaria są pełne metafor, hipnotycznego języka, „nested loops” oraz instalacji do nieświadomości. Ostatnio Bandler stworzył wiele „klonów” NLP, takich jak:

 • Designing Human Enginnering (DHE)
 • Neuro-sonics
 • Neuro hypnotic repaterring

Obecnie mieszka w Londynie i naucza razem z Johnem La Valle oraz Paulem McKenna (sławnym brytyjskim hipnotyzerem).

Spis treści

Spis treści ebooka "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?"

 • PRZEDMOWA
 • WSTĘP
 • ROZDZIAŁ I KTO PROWADZI TEN AUTOBUS?
 • ROZDZIAŁ II KIEROWANIE WŁASNYM UMYSŁEM
 • ROZDZIAŁ III PUNKT WIDZENIA
 • ROZDZIAŁ IV POPEŁNIANIE BŁĘDÓW
 • ROZDZIAŁ V DROGA DO CELU
 • ROZDZIAŁ VI ZROZUMIENIE NIEJASNOŚCI
 • ROZDZIAŁ VII POKONYWANIE PRZEKONAŃ
 • ROZDZIAŁ VIII UCZENIE SIĘ
 • Fobie szkolne
 • Pamięć
 • Trudności w uczeniu się
 • Lęki
 • ROZDZIAŁ IX "SWISZ" (METODA ZMIANY)
 • POSŁOWIE
 • SUPLEMENT I ROZRÓŻNIENIA SUBMODALNOŚCIOWE
 • SUPLEMENT II KONSULTANCI OŚWIATOWI NLP
 • SUPLEMENT III
 • WYBRANA BIBLIOGRAFIA
Opinie

Poradnik wciąga. Czyta się go z ogromnym zaciekawieniem. Czytelnik dowiaduje jak kierować własnym umysłem by mieć decydujący wpływ na swoje życie, w jaki sposób używać technik, które sprawią, że można czuć się szczęśliwszym. Pozycja ta pokazała mi jak łatwo można się uczyć i jak ważne jest by popełniać błędy i mądrze je wykorzystywać w drodze do sukcesu. E -book pokazał jak można szybko przełamywać swoje lęki. Dzięki tej pozycji moje życie stało się bardziej kolorowe.

Iwona b.

Już dawno chciałem poznać NLP od strony twórcy Richarda Bandlera. Autor świetnie mówi, jak należy postępować z umysłem, jak go wyćwiczyć aby był nam posłuszny, aby w każdej chwili zmienić swoje nastawienie. Książka godna polecenia.

Kuba K.

Ta książka to absolutna klasyka i lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się posługiwać swoim mózgiem w sposób efektywny. Opisane tam techniki są bardzo proste i intuicyjne - i wstyd pomyśleć, że wprowadzanie zmian może być AŻ TAK proste. Zobaczysz, jak szybko poprawi się jakość Twojego życia i z jaką łatwością poczujesz się wspaniale, kiedy dasz się poprowadzić Bandlerowi. Podczas lektury wielokrotnie obśmiejesz swoje stare absurdalne poglądy i wybierzesz nowe, lepsze, prowadzące do zadowolenie z życia. Z całego serca polecam!

Mateusz

Niesamowita książka. Opis technik NLP do zastosowania w sprzedazy i nie tylko w życiu prywatnym również. Po prostu trzeba tą ksiażkę przeczytac a napewno każdy coś z niej dla siebie cennego wyniesie co zmieni jego życie na lepsze i pomoże zrozumieć pewne procesy myślowe. Super publikacja -polecam

Dominik S.

 

Jedna z najlepszych książek, jaką czytałam! Autor nie podaje tylko suchych faktów, ale dokładnie tłumaczy zasady NLP na przykładach. ...po za tym świetnie się ją czyta, ze względu na duże poczucie humoru i niezwykłą osobowość autora :) POLECAM! w skali od 1 do 10 - zdecydowanie 20! ;)

Baśka B.

Myślałam, że mój czas na naukę nowych rzeczy minął bezpowrotnie i teraz tylko mogę pogłębiać to, co umiem. Jednak dzięki książce "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać " uwierzyłam, że wszystko jeszcze przede mną. Teraz uczę się języka angielskiego i idzie mi o wiele łatwiej niż jeszcze miesiąc temu.

Katarzyna W.

Znakomita lektura.Jeszcze czegos takiego w mojej bibliotece nie mialem i polecam ja kazdemu,kto ma wewnetrzne problemy,wady charakteru lub zle wspomnienia i pragnie sie ich pozbyc.To jest mozliwe."Nigdy nie zwrocilem na to uwagi,bo nikt mnie o to nie zapytal"cytuje.Ta ksiazka otwiera drzwi do nowych pokladow wiedzy o naszym umysle,ktore sa wiedza praktyczna i skuteczna.Czytelnik po przeczytaniu publikacji tworcy NLP trzezwo spojzy na obecna sytuacje i zrozumie rzeczy,ktore wczesniej byly dla niego zbyt skomplikowane.Manipoulacja umyslem?? NIe. To Neuro-lingwistyczne programowanie. Do zobaczenia na szczycie

Mariusz C.

Bardzo ciekawa książka. Pokazuje w przejzysty sposób jak pracuje nasz umysł. Bandler swoją przenikliwością i ciętym językiem mocno krytykuje, wręcz ośmiesza prace psychologów i psychiatrów. Na pewno bardzo ciekawa. POLECAM

marek m.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać? / Richard Bandler

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Odkryj moc swojego umysłu / Krzysztof Trybulski
Ebook "Odkryj moc swojego umysłu". 222 ćwiczenia, które rozwiną Twój intelekt. Zacznij wreszcie wykorzystywać cały potencjał swojego umysłu, aby szybciej osiągnąć sukces. Czy zdarza Ci się czasem, że stajesz przed jakimś...
Ebook Prawdziwy Mężczyzna / Malwina Gartner
Ebook "Prawdziwy Mężczyzna". Nie bądź frajerem, ale prawdziwym mężczyzną, który zna swoją wartość i potrafi wzbudzić w kobietach pożądanie! Dawniej mężczyzna uczył się, co ma robić i jak zachowywać w życiu, od swojego ojca....
Ebook Zbuduj swój wizerunek / Rafał Dorobek
Ebook "Zbuduj swój wizerunek", czyli jak kreować swój image i osiągnąć sukces. Wykorzystaj to wszystko, co od dawna wykorzystują politycy, artyści i inne osoby publiczne, aby z sukcesem zdobyć sympatię ludzi. Wykorzystaj to,...
Ebook Zostań Kopernikiem! / Halina Gumowska
Ebook "Zostań Kopernikiem!". Odkryj w sobie ukryty potencjał i rozbudź w sobie twórczą aktywność. Jak uwolnić potencjał i "umysł sukcesu", który już jest w Tobie? Podobno większość ludzi wykorzystuje zaledwie 10%...
Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku / Witold Wójtowicz
Ebook "Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku". Co ma wspólnego psychologia zdrowego rozsądku z realizacją marzeń i z życiowym sukcesem? Zdrowy rozsądek motywem przewodnim Twojego życia? Wydawałoby się oczywiste, ale tak...