Jak stworzyć skuteczną stronę www? / Aleksander Czech

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Jak stworzyć skuteczną stronę www? / Aleksander Czech

Darmowy ebook "Jak stworzyć skuteczną stronę internetową?"

Niezależnie czy chcesz, aby Twoja strona przyciągała więcej nowych klientów, czy aby stała się miejscem, gdzie spotykają się ludzie interesujący się tym samym co Ty, dzięki poradnikowi przyciągniesz więcej nowych odwiedzających i sprawisz, że internauci częściej będą zaglądać na Twoją stronę.

W Internecie są obecnie miliony stron internetowych. Codziennie tysiące nowych powstaje, aby przyciągnąć do siebie coraz większą rzeszę internautów. Problem jednak w  tym, że wiele stron mimo włożonego w ich budowę wysiłku, pieniędzy i czasu tak naprawdę odpycha, zamiast przyciągać nowych odwiedzających.

Źle zaprojektowana struktura strony, niewygodna nawigacja albo zwyczajnie brzydki i nieestetyczny wygląd - to wszystko znacząco wpływa na to, jak ludzie oceniają Twoją stronę i czy zostaną na niej. Przeciętny internauta w ciągu dosłownie kilku sekund (czasami nawet nic nie czytając) decyduje się, czy zostać, czy opuścić daną stronę. Masz tylko kilka sekund, aby przyciągnąć uwagę internauty, dlatego lepiej naucz się, jak je wykorzystać.

Oto czego jeszcze dowiesz się z darmowego ebooka "Jak stworzyć skuteczną stronę www?":

 • Jak powinna wyglądać struktura dochodowego serwisu?
 • Jakie informacje powinny znaleźć się w serwisie?
 • Jak tworzyć skuteczne teksty na stronę WWW?
 • Jak dotrzeć do klientów szukających tego, co oferujesz?

Jeśli chcesz sprawić, aby Twoja strona zaczęła wreszcie żyć i cieszyć się popularnością albo żeby przyniosła Ci więcej nowych klientów, to poradnik "Jak stworzyć skuteczną stronę www?" będzie dla Ciebie idealny. Ściągnij go natychmiast.

Spis treści

Spis treści ebooka "Jak stworzyć skuteczną stronę www?"

 • WITAJ!
 • STRUKTURA SKUTECZNEGO SERWISU WWW
 • JAK TWORZYĆ TEKSTY NA SKUTECZNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ?
 • OFERTA — CECHY KONTRA KORZYŚCI
 • REFERENCJE
 • WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TWORZENIA SKUTECZNYCH STRON WWW
 • POZYCJONOWANIE STRON W WYSZUKIWARKACH
 • Jak to działa?
 • NA KONIEC
 • KONTAKT
Opinie

Bardzo przydatne informacje, jak stworzyć stronę, która będzie nie tylko odwiedzana, ale także przyniesie oczekiwany efekt - zatrzyma odwiedzającego na stronie i zmieni go w naszego klienta.

Ryszard

Duża porcja konkretów. Ponieważ ten temat zgłębiałem już od jakiegoś czasu, przyznam, że niniejsza publikacja to kwintesencja wiedzy na temat tworzenia dobrych stron www. Jedyny minus - to, wynikające z małej objętości publikacji, powierzchowne potraktowanie niektórych aspektów podnoszenia skuteczności działania strony www, np. pozycjonowanie. Chociaż wiem, ze to temat sam w sobie, więc nie mam tej publikacji za złe ;))

Piotr

Bardzo podobały mi się rozwiązania zastosowane w tej publikacji. jeszcze nie skończyłem czytać, ale już niektóre pomysły zostały przeze mnie wdrożone w moim projekcie. Bardzo przydała mi sie taka własnie pomoc.

Marek

Jak tu opisać e-book, który swoją recenzje ma zawartą w tytule? Wszystko jasne. Bardzo pomocne, dla tych, którzy myślą o założeniu strony internetowej z prawdziwego zdarzenia.

Agata

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www / Krzysztof Morawski
Darmowy ebook "7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www". Jak sprawić, aby Twoja strona www przyciągała klientów, wzbudzała zaufanie i sprawiała wrażenie profesjonalizmu? W obecnych czasach...
Darmowy Ebook Kurs usability / Tomasz Karwatka
Z darmowego ebooka "Kurs usability" dowiesz się jak tworzyć efektywne i intuicyjne serwisy internetowe. Wyobraź sobie, że na Twoją stronę wchodzi internauta. Pierwsze jego wrażenie - wie, gdzie co jest, gdzie kliknąć...
Darmowy ebook Jak zwiększyć ruch na stronie WWW / Agnieszka Kądziołka
Darmowy ebook "Jak zwiększyć ruch na stronie WWW". Poznaj 120 praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci zwiększyć ruch na Twojej stronie WWW. Wiele serwisów internetowych boryka się z bardzo irytującym problemem. Wiele witryn...
Ebook Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski / Emilia Jedamska
Ebook "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski". Poznaj 37 prostych kroków do zwiększenia funkcjonalności i użyteczności Twojej strony internetowej. Co musiałaby zawierać książka, której wartość wycenia się na...
Darmowy Ebook Wykorzystaj potęgę artykułów! / Anna Grabka
Darmowy Ebook "Wykorzystaj potęgę artykułów!" czyli jak za darmo stworzyć ekspercki wizerunek i wypromować się w sieci? Jeśli prowadzisz biznes w Internecie - z pewnością zauważasz, jak marne rezultaty przynosi reklama...