Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski / Emilia Jedamska

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski / Emilia Jedamska

Ebook "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski". Poznaj 37 prostych kroków do zwiększenia funkcjonalności i użyteczności Twojej strony internetowej.

Co musiałaby zawierać książka, której wartość wycenia się na około 300 zł? Na pewno wiedzę, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz co najmniej 301 złotych. A co powiesz na fakt, że za chwilę poznasz publikację, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz od 2 do 20 tysięcy złotych? Wystarczy, że masz stronę internetową lub w jakiś inny sposób planujesz zarabiać w Internecie. Dowiedz się więc...

jak zwiększyć zyski, usprawniając swój serwis internetowy i poznając NIEZAWODNE STRATEGIE WYGRYWANIA W SIECI.

Domyślam się, że wiele razy ktoś składał Ci podobne obietnice i dlatego rozumiem, że być może pomyślisz: Dlaczego tym razem miałoby to zadziałać? Powód jest jeden. Książkę, dzięki której zwiększysz zyski, usprawniając swój serwis internetowy, napisali praktycy, którzy przetestowali w polskich realiach wiedzę zdobytą na Zachodzie. Stosowali ją z sukcesem we własnych serwisach internetowych oraz stronach internetowych swoich klientów, którym świadczą usługi konsultingowe.

Co ważniejsze, wiedza, o której mówimy, przez autorów sprzedawana była wraz z indywidualnymi konsultacjami za cenę ponad 300 złotych. Skoro właściciele serwisów internetowych byli w stanie zainwestować taką kwotę w książkę i konsultacje, musieli mieć pewność, że to zadziała. Mieli świadomość, że ich strona po kilku zmianach zacznie zwiększać ich zyski.

Zapytasz pewnie: "Dlaczego wiedza wyceniana dotychczas na ponad 300 złotych dostępna jest teraz w tak niskiej cenie?"

Kolejne pytanie, które może się pojawić w Twoim umyśle, dotyczy tego, jak udało nam się zdobyć dla naszych Czytelników tę wiedzę i udostępnić w 10-krotnie niższej cenie? Pozwól, że Ci to wyjaśnię. Przekonaliśmy autorów, żeby nie sprzedawać tej wiedzy wyłącznie z drogimi konsultacjami i żeby wydzielić wartościową treść w formie książek. Wiedzieliśmy, że jest wielu Czytelników, którzy z pewnością chcieliby zdobyć umiejętność usprawniania swojego serwisu internetowego. Nie zawsze jednak byliby w stanie zainwestować w tę wiedzę ponad 300 złotych, choć oczywiście nie jest to specjalnie wysoka cena, gdy wiesz, że Twój serwis może zmienić się w "kurę znoszącą złote jajka".

Teraz możesz zdobyć i przetestować tę wiedzę za 10-krotnie niższą cenę. Jeżeli przekonasz się o sile opisywanych strategii, a Twoja strona internetowa znacząco zwiększy zyski, to prawdopodobnie będziesz w stanie zainwestować także w indywidualne konsultacje, które mogą się przydać na kolejnym etapie.

Zmień swoją stronę w ogniste, internetowe Ferrari

Prawdopodobnie wiesz, jak dużo satysfakcji przynosi start każdego internetowego projektu. Jesteśmy wtedy podekscytowani i spędzamy długie godziny na analizie wejść na stronę czy obliczaniu współczynnika konwersji. Często nie jesteśmy nawet świadomi faktu, że nasza strona internetowa może wymagać jeszcze jakichkolwiek poprawek. Niestety, czarne chmury pojawiają się, gdy...

 • Internauci uciekają z Twojej strony, gdyż ładuje się zbyt długo.
 • Chcą coś kupić lub skorzystać z Twoich usług. Niestety statystyki pokazują, że nie potrafią znaleźć formularza zamówienia.
 • Nie wiesz, czemu Twoja strona, za którą zapłaciłeś kilka tysięcy złotych, nie zarobiła jeszcze ani złotówki.
 • ...........................................(tutaj możesz sobie uzupełnić, z jakim problemem Ty się borykasz)

Wymieniać dalej? Chyba nie muszę, prawdopodobnie osobiście możesz dodać do tej listy coś od siebie. Możesz oczywiście poprosić o pomoc profesjonalne firmy konsultingowe, ale one zażyczą sobie pokaźną sumę za usprawnienie Twojego serwisu. I tutaj dochodzimy do sedna. Wyjątkowość tej książki polega na tym, że otrzymujesz praktyczny przewodnik krok po kroku, odpowiadający na pytanie:

Jak zapobiec wszystkim kategorycznym błędom, które blokują przepływ gotówki pomiędzy Tobą a Internautami?

Zamiast tych wszystkich problemów, które pojawiają się w przypadku, gdy Twój serwis nie jest funkcjonalny, możesz mieć coś, co było w Twoich planach, gdy szkicowałeś projekt Twojego serwisu:

Twoja strona internetowa ładuje się błyskawicznie, internauci poruszają się po niej tak łatwo, jakby byli w wyszukiwarce Google. Dodatkowo chcą do niej często wracać i z przyjemnością kupują u Ciebie, gdyż wiedzą, że jesteś godny zaufania. Koszt związany ze stworzeniem serwisu zwrócił się po kilku miesiącach. Teraz już tylko zarabiasz.

Mam świadomość, że brzmi to jak internetowa utopia, jednak takie strony istnieją i co najważniejsze - zarabiają. Dlaczego Twoja strona miałaby być inna?

Jak zmienić anonimowego internautę w stałego i wiernego klienta?

Już dziś wiemy, że będzie to idealna inwestycja dla wszystkich, którzy chcą:

 • Dowiedzieć się, jak zrobić doskonałe pierwsze wrażenie na użytkowniku Twojego serwisu, tak aby stale korzystał z Twoich usług, zapełniając Twoje konto pieniędzmi.
 • Zapewnić użytkownikowi Twojego serwisu pełen komfort poruszania się po nim i poprowadzić go do sfinalizowania transakcji.
 • Poznać dziecinnie proste i skuteczne techniki budowania zaufania i wiarygodności Twojej firmy. Przekonasz, się że zaufanie to klucz do zysków w Internecie.
 • Skorzystać z aktualnej wiedzy prawnej o prawie autorskim dotyczącej Twojej strony internetowej. Raz na zawsze odpowiesz sobie na pytanie, co możesz umieszczać na swojej witrynie i z jakich zasobów możesz korzystać w 100% legalnie.

Jak kilka prostych kroków zwiększy obroty Twojego e-biznesu o 1500 zł miesięcznie?

Załóżmy, że na Twoją stronę internetową wchodzi dziennie 1000 osób. 10 z tych osób kupuje produkt lub usługę o średniej wartości 50 zł. Daje to dziennie 500 zł Twojego przychodu. Miesięcznie byłby to już konkretny obrót na poziomie 15 tys. złotych.

Zgodzisz się ze mną, że jak na mały ebiznes wygląda to bardzo atrakcyjnie?

A co powiesz na to, że po kilku usprawnieniach, które znajdziesz w książce "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski" konwersja serwisu wzrośnie o skromne 10%? Oznaczałoby to, że liczba osób, które po wejściu na Twoją stronę internetową skorzystają z Twojej oferty, zwiększy się zaledwie o 1 osobę. Miesięcznie dałoby to dokładnie 1500 złotych więcej generowanych przez serwis. W takim przypadku, nawet gdyby ta książka kosztowała 500 złotych i tak byłaby to prawdopodobnie jedna z Twoich lepszych inwestycji. Oczywiście zwiększenie konwersji o 10% to najbardziej pesymistyczny scenariusz w kontekście tej publikacji.

Sekrety światowych marketerów dostępne w Polsce

Żeby zdobyć tę wiedzę, każdy z Czytelników musiałby wydać tysiące dolarów na kursy i seminaria organizowane głównie w Stanach Zjednoczonych. Zresztą przeczytaj, co mówi na ten temat autorka podręcznika krok po kroku "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski":

Wiedza, która zawarta jest w tej książce, to esencja tego, co na temat marketingu internetowego wiedzą najwięksi światowi guru w tym obszarze. Poniżej możesz przeczytać, czego konkretnie nauczyli się od nich autorzy książek.

 • Jay Abraham - nie trzeba znać sie na informatyce, by móc osiągnąć sukces w Internecie. Od Abrahama nauczyliśmy się, że sukces firmy w Internecie pochodzi ze znajomości uniwersalnych praw marketingu. Abraham, nie używając komputera, stał sie guru marketingu internetowego.
 • Stephen Pierce - zasada "Please don't touch", czyli jak zautomatyzować serwis internetowy, by uwolnić swój czas.
 • Alexandria Brown - wszystko o kontaktach z klientami via newsletter i email, czyli jak zdobyć i zatrzymać licznych przyjaciół i fanów Twojej firmy. 
 • Jakob Nielsen - porady warte miliony dolarów, czyli jak projektować strony internetowe, by korzystanie z nich było intuicyjne i łatwe dla użytkowników.
 • Catherine Seda - jak zdobyć wysoką pozycję w sieci dzięki zoptymalizowanym artykułom eksperckim i blogom.
 • Seth Godin - inspiracja do rozpoczęcia biznesu w sieci. Top10tastes to portal, który prowadzimy wspólnie z Pawłem Luwau, ma swój początek w lekturze "Teraz małe jest wielkie". 

Wyobraź sobie, że otrzymujesz skondensowane, podane w przejrzysty sposób ich najpotężniejsze strategie i pomysły, które z sukcesem testują od wielu lat, sprawdzone także na polskim rynku.

Co konkretnie znajdziesz w książce "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski":

 • Internauta osiągający 3 cele w 30 sekund, czyli CO musi zawierać każda funkcjonalna strona.
 • Opis bariery nr 1 blokującej klienta przed transakcją z Tobą oraz zawsze działający sposób, jak ją NATYCHMIAST zlikwidować.
 • Poznasz BEZWZGLĘDNIE ulubiony przycisk użytkowników stron. Zablokowanie tego przycisku może zrobić z Ciebie internetowego bankruta.
 • Tajemnicza zasada 4P doskonałej treści serwisu – INSTRUKCJA krok po kroku!
 • 6 dróg prowadzących do REJESTRACJI w Twoim serwisie. Potężna strategia budowania błyskawicznej listy mailingowej.
 • PRZEPIS na Misję, Wizję, Wartości i Centrum Prasowe.
 • Jak OCHRONIĆ dzieło autorskie przed nielegalnym wykorzystaniem?
 • JAK i GDZIE, zgodnie z prawem, zarejestrować serwis internetowy.

Prawdopodobnie za kilka minut będziesz posiadaczem arsenału strategii i technik, które dadzą Ci wiele satysfakcji przy wprowadzaniu ich w życie. Przeczytasz całość maksymalnie w kilka godzin i będziesz mógł zająć się wdrażaniem ich w życie.

Gdy już je zdobędziesz, to prawdopodobnie zaczniesz gruntownie przerabiać swój serwis. W momencie, gdy wprowadzone zmiany przyniosą Ci efekty, będziesz mógł pomóc innym usprawniać ich serwisy. Być może stanie się to źródłem dodatkowego dochodu, realnie mówiąc, aktualnie taka wiedza nadal jest słabo dostępna w Polsce.

Książka "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski" jest pierwszą częścią kompletnego poradnika pt. "Niezawodne strategie wygrywania w sieci". Jeżeli myślisz poważnie o zwiększeniu dochodów w Internecie oraz chcesz zadbać o każdy szczegół, który wpłynie na sukces Twojego e-biznesu, zdobądź kompletny przewodnik, oszczędzając przy okazji prawie 10 złotych.

Zapoznaj się z publikacją "Niezawodne strategie wygrywania w sieci"

Spis treści

Spis treści ebooka "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski"

 • WSTĘP
 • CZĘŚĆ I: FUNKCJONALNOŚĆ
 • Krok 1:    Pierwsze wrażenie, ostateczna decyzja
 • Krok 2:    Architektura nawigacji
 • Krok 3:    Podróż po twojej stronie
 • Krok 4:    Przechodzimy od razu do sedna
 • Krok 5:    Ulubiony przycisk: Wstecz
 • Krok 6:    Nowe okna przeglądarki
 • Krok 7:    Przewijanie stron w pionie
 • Krok 8:    Przewijanie w poziomie
 • Krok 9:    Wyszukiwarka wewnętrzna
 • Krok 10:  Treść. Zasada 4 P
 • Krok 11:   Linki wewnętrzne
 • Krok 12:  Odnośniki do innych stron
 • Krok 13:  Czy mogę to kliknąć?
 • Krok 14:  Formularze rejestracji/subskrypcji/zakupu
 • Krok 15:  Strony i e-maile potwierdzające
 • Krok 16:  Mapa strony
 • Krok 17:  Strony z komunikatem błędu
 • Krok 18:  Czas pobierania strony
 • Krok 19:  Kompatybilność na różnych platformach
 • Krok 20:  Dodatkowe wtyczki i instalacje
 • Krok 21:  Technologia Flash
 • CZĘŚĆ II:  UŻYTECZNOŚĆ
 • Krok 22:  Informacje kontaktowe
 • Krok 23:  O nas
 • Krok 24:  Misja organizacji
 • Krok 25:  Wizja organizacji
 • Krok 26:  Wartości organizacji
 • Krok 27:  Nagrody
 • Krok 28:  Centrum prasowe
 • Krok 29:  Treść. Ostatnie P
 • Krok 30:  Cena
 • Krok 31:  Dodatkowe opłaty
 • Krok 32:  Grafika
 • CZĘŚĆ III: PRAWO W INTERNECIE
 • Krok 33: Wykorzystanie cudzych dzieł w serwisie internetowym
 • Krok 34: Ochrona swoich dzieł bezpłatnie udostępnianych na własnym serwisie internetowym
 • Krok 35: Ochrona praw autorskich udostępnianych odpłatnie
 • Krok 36: Całościowe zabezpieczenie prawne serwisu internetowego
 • Krok 37: Odpowiedzialność osoby (fizycznej lub prawnej) świadczącej usługi drogą elektroniczną
Opinie

Zestaw bardzo spostrzegawczych uwag i porad, które chociaż wydają się mało znaczące to jednak znacząco wpływają na korzystanie ze strony internetowej i na jej efektywność.

Mateusz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski / Emilia Jedamska

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
Ebook "Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?". 31 zaskakująco prostych kroków do popularności i wysokiej pozycji Twojego serwisu w internecie. Prawdopodobnie wiesz, jak dużo satysfakcji przynosi start każdego...
Ebook Niezawodne strategie wygrywania w sieci / Emilia Jedamska
Poznaj niezawodne strategie wygrywania w sieci i ciesz się dochodami które wygeneruje Twój e-biznes. Nie oszukujmy się, gdy startuje nasza nowa strona internetowa, jesteśmy bardzo podekscytowani. Mamy wiele związanych z nią...
Ebook Marketing impulsowy / Scott Lewis i Joe Vitale
Ebook Marketing impulsowy czyli fak wywołać u Klienta impuls do zakupu i zacząć sprzedawać znacznie więcej. Czego możesz nauczyć się od kasyn z Las Vegas? Istnieje ogromna ilość "szczegółów", które powodują, że kasyna...
Darmowy ebook e-biznes.pl poleca! / Mariusz i Renata Ludwińscy
W darmowym ebooku "e-biznes.pl poleca!" znajdziesz recenzje książek, które powinieneś przeczytać, jeśli myślisz poważnie o e-biznesie! Nie kupuj książek w ciemno. Przed sobą masz publikację, która pomoże Ci wybrać wartościowe...
Ebook Marketing internetowy w praktyce / Angus Mcleod
Z ebooka "Marketing internetowy w praktyce"dowiesz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie. "Internet to Klondike XXI wieku" Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek -...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
Ebook Niezawodne strategie wygrywania w sieci / Emilia Jedamska