Wykorzystaj potęgę artykułów! / Anna Grabka

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy Ebook Wykorzystaj potęgę artykułów! / Anna Grabka

Darmowy Ebook "Wykorzystaj potęgę artykułów!" czyli jak za darmo stworzyć ekspercki wizerunek i wypromować się w sieci?

Jeśli prowadzisz biznes w Internecie - z pewnością zauważasz, jak marne rezultaty przynosi reklama graficzna - różnego rodzaju bannery i buttony już nie działają na odbiorcę. Wręcz przeciwnie - omijamy je, praktycznie nie zauważamy. Jeśli na 100 odsłon bannera - zdarzą się 2 kliknięcia jest to już bardzo wysoka "skuteczność", ale z reguły wygląda to o wiele gorzej...

Sprawdź zatem, co jest jedną z najskuteczniejszych form promowania swoich stron, usług i produktów w Internecie.

Na co zwrócić uwagę przygotowując artykuł do dalszego przedruku?

1) Znajdź odpowiednie miejsce na pozostawienie swojego artykułu

Tutaj w zasadzie są 2 możliwości:

– szukasz serwisów w jakiś sposób tematycznie związanych z Twoją działalnością. Piszesz do ich właścicieli, administratorów i proponujesz im swoje artykuły. Pamiętaj tylko, żeby poprosić o umieszczenie stopki pod artykułem wraz z “klikalnym” linkiem. Bardzo dobrze, jeśli wcześniej przygotujesz kod źródłowy (HTML) wraz z odpowiednimi znacznikami. Wówczas właściciel takiej strony ma ułatwione zadanie – zwyczajnie kopiuje pod artykułem kod Twojej stopki.

– Korzystasz z serwisów pośredniczących w wymianie artykułów do przedruku. Umieszczając w nich artykuły w zasadzie nic więcej nie robisz. Ktoś, kogo zainteresuje tematyka Twoich tekstów – umieści je u siebie. Dobre serwisy pośredniczące w wymianie artykułów zazwyczaj dbają o wydobywanie kodu artykułu (HTML) wraz ze stopką. Poza tym w swoim regulaminie mają wszystkie warunki przedruków sprecyzowane tak, że wydawcy (właściciele stron i ezinów) umieszczają artykuły w niezmienionym formacie.

Oczywiście jedna metoda rozpowszechniania artykułów nie wyklucza drugiej.

Anna Grabka - fragment darmowego ebooka "Wykorzystaj potęgę artykułów!"

Istnieje reklama, która poza promowaniem pozwala budować wiarygodność i markę. Istnieje reklama, która zwiększa ruch na stronie www, podnosi Page Rank i... rozprzestrzenia się jak wirusy :)

Spis treści

Spis treści darmowego ebooka "Wykorzystaj potęgę artykułów!"

 • CZY ISTNIEJE DARMOWA I SKUTECZNA REKLAMA?
 • JAK DZIAŁA SERWIS WSPOMAGAJĄCY WYMIANĘ ARTYKUŁÓW?
 • CO TAK NAPRAWDĘ ZYSKUJĘ POZOSTAWIAJĄC SWÓJ ARTYKUŁ W SERWISE WYMIANY ARTYKUŁÓW?
 • CO MOGĘ W TEN SPOSÓB PROMOWAĆ?
 • JAK NAPISAĆ DOBRY ARTYKUŁ – PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI
 • Na co zwrócić uwagę przygotowując artykuł do dalszego przedruku?
 • 1) Znajdź odpowiednie miejsce na pozostawienie swojego artykułu
 • 2) Ciekawe informacje
 • 3) Zadbaj o dobry tytuł artykułu
 • 4) Stosuj kilkuzdaniowy opis
 • 5) Sedno, czyli treść artykułu
 • Pisz prosto, jasno i na temat
 • Powiedz czytelnikowi coś, czego nie wie
 • Zadaj sobie pytanie do kogo kierujesz swój artykuł
 • Nie nudź
 • 6) Stopka
 • 7) Jak sie zabrać za pisanie artykułu?
 • Zrób sobie plan
 • Najpierw napisz. Poprawisz na końcu
 • Pisz poprawnie
 • 7) Inne wskazówki
 • Długość artykułu
 • Hiperłącza
 • Uczestnictwo w Programach Partnerskich a hiperłącza
 • Formatowanie
 • Prawa autorskie do moich artykułów
 • LITERATURA
 • DODATEK
 • ENTER - do czego w Wordzie służy klawisz ENTER?
 • Spacja - jak NIE używać spacji!
Opinie

Bardzo cenne wiadomości dla każdego, kto zajmuje się promocją witryny internetowej. W e-booku opisana została jedna z najskuteczniejszych darmowych metod promowania siebie i firmy w internecie. Jest to też ciekawa pozycja dla osób, które tworzą witryny internetowe i szukają na nie ciekawych darmowych treści.

Mariusz K.

Publikacja zawiera bardzo ciekawy opis jak pisać krótkie artykuły. Ciekawie, przejrzyście i na temat. W sumie najciekawszy smaczek jest na końcu :)

Marcin G.

W dzisiejszym Świecie warto mieć jakieś okno na świat, czyli stronę internetową. Lubię pisać, lubię czytać w internecie blogi innych autorów. Kiedy zacząłem, pojawił się problem - statystyki, które zainstalował mi na blogu znajomy pokazywały, że NIKT nie odwiedza mojego bloga. Nie jestem informatykiem, nie znam się na tym całym katalogowaniu, presell, a zaplecze kojarzy mi się tylko z częścią sklepu. Lektura tej książki wskazała mi drogę - idealną dla ludzi, którzy lubią pisać - artykuły do przedruku. W ten sposób można łatwo zdobyć dużo linków do swojej strony, nie mając nawet pojęcia o pozycjonowaniu. W miesiąc liczba odwiedzających ładnie mi urosła i teraz wreszcie wiem, że moja praca nie idzie na marne.

Marcin B.

Książka bez zbędnej rozwlekłości, jasno i konkretnie omawia jak skorzystać darmowej a zarazem bardzo skutecznej reklamy w internecie. Daje też sporo praktycznych wskazówek jak napisać dobry artykuł.

Agata K.

Książka daje niesamowitą wizję na prowadzenie strony internetowej, bloga itp. Okazuje się, że na artykułach można sporo zarabiać. Jeśli kręci Cię pisanie musisz sprawdzić tą ksiązkę !! Mi się bardzo podobała :)

Marian P.

Piszę artykuły dla agencji reklamowych ale i dla siebie. Do tej pory nie wiedziałam, że są strony www pośredniczące w wymianie artykułów. Jeżeli piszecie artykuły bądź zamierzacie to robić to koniecznie musicie przeczytać tą książeczkę.

Katarzyna K.

Praktyczny poradnik copywritingu. Listy nie tylko zaprezentowane albo rozłożone na części i szczegółowo opisane, obowiązkowa pozycja dla wszystkich którzy piszą teksty reklamowe oraz prezentacje. Warto przeczytać.

Magda G.

Książka "Wykorzystaj potęgę artykułów!" Ani Grabki, to zdecydowanie profesjonalnie przygotowana publikacja, z którą powinien zapoznać się każdy, kto zajmuje się tworzeniem oraz reklamowaniem stron internetowych. Dzięki niej wpadłem na wiele odkrywczych pomysłów, które wykorzystałem w praktyce. Dzięki tej książce zrozumiałem wiele istotnych rzeczy i osiągnąłem prawdziwy sukces w dziedzinie reklamowania stron. Dziękuję uprzejmie i pozdrawiam.

Ojciec

Książka całkiem niezła jak na darmowego e-booka. Przekazuje czytelnikowi podstawową wiedzę jak pisać artykuły w Sieci, by być zauważonym. Uważam publikację za całkiem sensowną. Oczywiście należy pamiętać, że jest to darmowy e-book o ograniczonej objętości.

Marcin W.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Marketing internetowy w praktyce / Angus Mcleod
Z ebooka "Marketing internetowy w praktyce"dowiesz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie. "Internet to Klondike XXI wieku" Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek -...
Ebook Hipnotyczny Marketing / Joe Vitale
Z ebooka "Hipnotyczny Marketing" dowiesz się jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu autorstwa Joe Vitale zrobić fortunę online. "Jak Można Zwiększyć Zyski Swojej Firmy od...
Ebook Marketing alternatywny / Jakub Wicher
Dzięki książce "Marketing alternatywny" poznasz sposoby na to, aby małym kosztem zwiększać zyski firmy poprzez marketing alternatywny. Potęga firmy niekoniecznie musi być synonimem wielkiego majątku i rozległej strefy wpływów...
Darmowy ebook "Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego?"
Darmowy ebook "Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego?". PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Dowiedz się jak się reklamować i wykorzystywać marketing do...
Ebook Marketing impulsowy / Scott Lewis i Joe Vitale
Ebook Marketing impulsowy czyli fak wywołać u Klienta impuls do zakupu i zacząć sprzedawać znacznie więcej. Czego możesz nauczyć się od kasyn z Las Vegas? Istnieje ogromna ilość "szczegółów", które powodują, że kasyna...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Zmotywuj pracownika / Anna Grabka
Ebook "Napisz książkę, która opowie o Tobie i będzie Cię promować" - Anna Grabka