365 dni do sukcesu / Waldemar Mielczarek

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook 365 dni do sukcesu. Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego / Waldemar Mielczarek

Ebook "365 dni do sukcesu." Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego

Książka, którą Ci przedstawiam, okazała się absolutnym bestsellerem kilka lat temu w branży ubezpieczeniowej. Do dnia dzisiejszego oddaje najważniejsze przesłanie – składniki sukcesu są niemal zawsze identyczne: systematyczność, entuzjazm, konsekwencja, edukacja.

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, doradcą finansowym, doradcą inwestycyjnym lub handlowcem, ten tekst na pewno Cię zainteresuje. Nawet jeśli nie działasz w tej branży, ale ciekawi Cię sukces innych ludzi, to też znajdziesz tutaj coś ciekawego.

Czy wiesz, że nie musisz opuszczać naszego kraju, żeby godnie i uczciwie żyć? Także w Polsce możesz wykonywać pracę, która da Ci satysfakcję i zadowolenie. Świetnie udowodnił to na swoim przykładzie Waldemar Mielczarek, który odniósł ogromny sukces jako agent ubezpieczeniowy. Postanowił on podzielić się swoją wiedzą i napisał książkę zatytułowaną „365 dni do sukcesu”.

Jakie są czynniki sukcesu?

Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia – pod warunkiem, że posiadasz chęci, siłę, determinację oraz (a może przede wszystkim) odporność na porażki. Niewątpliwą korzyścią z przeczytania tej publikacji będzie to, że dowiesz się bardzo ważnej rzeczy. A mianowicie – jeśli jesteś w chwili obecnej załamany, to zawsze możesz odbudować wiarę we własne siły. Obojętnie, co robisz i gdzie się znajdujesz. Waldemar Mielczarek sam przyznaje, że w ciągu wielu lat życia wykonywał różne zawody i wie, jak trudno jest się człowiekowi przestawić na inne tory myślenia.

Ale spróbował po raz kolejny i... udało się. I to z jakim skutkiem!

Poczuj się pewniej w swoim zawodzie

To, czy będziesz dobry w swoim zawodzie, w dużej mierze zależy od ilości przeprowadzonych rozmów handlowych. Publikacja "365 dni do sukcesu" jest pełna przykładów takich właśnie rozmów. Jest jednak jedno słowo, bez którego żaden nikt nie może osiągnąć sukcesu: Tym słowem jest ENTUZJAZM.

Spis treści

Spis treści ebooka "365 dni do sukcesu"

  • OD AUTORA
  • WSTĘP
  • PRAWDZIWE PRZYKŁADY
  • ROLA POZYTYWNEGO NASTAWIENIA
  • NAJWAŻNIEJSZA JEST RODZINA
  • NAWIĄZYWANIE I PODTRZYMYWANIE KONTAKTU Z KLIENTEM
  • PODNOSZENIE SWOICH KWALIFIKACJI JEST BARDZO WAŻNE
  • MIEJ OCZY ZAWSZE SZEROKO OTWARTE!
  • ZDOBYWANIE POLECEŃ – WARTO DOTRZYMYWAĆ SŁOWA
  • ZAKOŃCZENIE

 

Opinie

Bardzo dobra pozycja dla agentów ubezpieczeniowych. Książkę czyta się z przyjemnością. Zawarte w niej informacje są bardzo przydatne. Po jej przeczytaniu dostaje się pałera do pracy. Polecam.

ARTUR

Książka bardzo dobra. Opisana w realiach polskiego rynku, co dla mnie osobiście jest bardzo cenne! Napisana lekkim i przystępnym językiem. Mnóstwo praktycznych przykładów do natychmiastowego wykorzystania. Gorąco polecam!

Aga

Książka którą się czyta jednym tchem, naszpikowana praktycznymi technikami sprzedaży, nie ma strony na której brakłoby wskazówki jak umówić, przeprowadzić spotkanie i zamknąć sprzedaż.Koniecznie muszę kupić drugą część - są to pozycje w które inwestycja na pewno się zwróci kilkakrotnie. Gorąco polecam.

Monika B.

Jest to bardzo ciekawa pozycja zwłaszcza dla ludzi pracujących w branzy ubezpieczeniowej .Wspaniałe podpowiedzi jak radzic sobie z różnymi klientami.Gorąco polecam i jestem przekonana ,ze bardzo ta książka pomoże w pracy moim kolegom z różnych firm ubezpieczeniowych .Pozdrawiam Wszystkich Ewa

Ewa

Bardzo ciekawa lektura. Przedstawione w książce propozycje działania sprawdzają się w polskiej rzeczywistości. Fragmenty z przeprowadzonych rozmów pomagają osiągnąć zamierzony efekt tzn. znalezienie się w sytuacji kiedy klient i ja stoimy po tej samej stronie. Gorąco polecam!

Karol O.

Książka jest... brak słów... imponująca. Dodaje takiego animuszu do działania, że nigdy wczesniej z czymś takim sie nie spotkałam. Jestem pewna że sukces mam zapewniony. Mocno w to teraz wierzę.

Aurelia S.

Polecam lekturę nie tylko agentom i pośrednikom finansowym, ale także osobom, które prowadzą własne firmy.

Anna B.

Książka ta zawiera cenną wiedzę i znakomite przykłady zarówno dla agenta ubezpieczeniowego jak i dla kogoś kto zajmuje się sprzedażą bezpośrednią.Gorąco polecam!!!

Artur K.

Lektura bardzo ciekawa ale nie jest to poradnik jakiego oczekiwalem, jest to bardziej biografia z elementami porad dotyczacych pracy agenta.Miło tez poczytac ze komus sie udalo.

Tomasz B.

Książka rewelacyjna - dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki jako agenci ubezpieczeniowi bezcenna!! Obowiązkowa pozycja!!

Maciej J.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

365 dni do sukcesu / Waldemar Mielczarek

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Vademecum doradcy ubezpieczeniowego / Waldemar Mielczarek
Ebook Vademecum doradcy ubezpieczeniowego. Wszystko, co powinieneś wiedzieć, aby zwiększać swoją skuteczność i zarabiać więcej Prezentujemy wyjątkowego ebooka. Publikacja ta może okazać się dla Ciebie przełomową. Oto...
Książka Jak oczarować klienta / Jan Batorski
Książka "Jak oczarować klienta"? Sztuka tworzenia sytuacji wygrany-wygrany, w której zyskują obie strony. Postaw na relacje i ucz się od praktyka! Niektórzy nazywają to magią, inni wrodzonym talentem. Prawda jednak jak zwykle...
Ebook Hipnotyczny telemarketing / Dariusz Skraskowski
Z ebooka "Hipnotyczny telemarketing" dowiesz się, czym jest skuteczny hipnotyczny telemarketing, dzięki któremu zwiększysz swoje zyski Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek prowadzić tak wciągającą rozmowę...
Ebook Recepta na sprzedaż/ Julita Kostecka
Ebook "Recepta na sprzedaż". Wszystko co musisz wiedzieć, by odnieść sukces w sprzedaży. Poradnik przedstawiciela handlowego i biznesmena, który chce wiedzieć jak opanować zdobywanie klientów. Jeśli Twój zawód to...
Ebook Umysł sprzedawcy / Artur Wojciechowski
Ebook "Umysł sprzedawcy" czyli jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Poznaj sekrety skutecznego sprzedawcy. Jeśli sprzedaż bezpośrednia...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Vademecum doradcy ubezpieczeniowego / Waldemar Mielczarek