Kozioł Kamila

Tani hosting

Kamila KoziołKamila Kozioł. Psycholog, certyfikowany coach ACC ICF. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra oraz Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie kontunuowała edukację, aby jeszcze skuteczniej wspierać klientów. Uczestniczka elitarnych zajęć ze znanym psychologiem prof. Philipa Zimbardo. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny i standardy wytyczone przez International Coach Federation.

Prywatnie: żona i mama.

Kamila stale rozwija swoje umiejętności poprzez praktykę, dodatkowe kursy doskonalące i studia podyplomowe. W pełni wierzy, że jej oświadczenie w tym zakresie przyda się Tobie, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia.

Praca terapeuty i coacha jest dla Kamili możliwością spełnienia. Największym jej sukcesem są sukcesy jej Klientów. One inspirują i motywują Kamilę najbardziej..

Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha / Kamila Rowińska

Książka Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha / Kamila Rowińska
Książka "Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha" - Kamila Rowińska

Tylko 10 minut pracy z dziennikiem dziennie dzieli Cię od uruchomienia nieprawdopodobnych pokładów swojej energii i lepszego poznania siebie!

„Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha” - autorstwa: Kamili Rowińskiej i Kamili Kozioł to 4 tomy dziennika , który zawiera pytania i ćwiczenia od coacha...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System