Pociąg do sukcesu / Krzysztof Piotr Łasica

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Pociąg do sukcesu / Krzysztof Piotr Łasica

Darmowy ebook "Pociąg do sukcesu". Wsiądź i rozpocznij ekscytującą podróż do sukcesu.

Co zrobić, aby dołączyć do ludzi, którzy świadomie jadą w kierunku sukcesu? Proste i sprawdzone wskazówki.

Co sprawia, że niektórzy idą przebojem przez życie, są pełni optymizmu, życzliwości, wewnętrznego spokoju i pasji w tym, co robią?

Istnieją ludzie, którzy realizują najskrytsze marzenia, rozwijają magiczną osobowość, kochają i są kochani. Wypełniają misję życiową w zgodzie ze swoim sumieniem i najważniejszymi wartościami. Czują się w pełni spełnieni i szczęśliwi. Często zazdrościmy tym ludziom, zastanawiając się, jak oni to robią?

 • Czy przyszli na świat ze wspaniałymi zdolnościami, czy może zdobyli niezbędne umiejętności do tego, aby żyć pełnią życia?

Na pewno nie raz układałeś puzzle. Doskonale wiesz, że aby uzyskać fantastyczny, końcowy efekt
w postaci określonego wzoru, musisz ułożyć elementy w ustalonym porządku.

W życiu jest całkiem podobnie. Osiągnięcie sukcesu wymaga od Ciebie pewnych działań, które sprawią, że kolejne dni na tym pięknym świecie zostaną poukładane we właściwy dla Ciebie sposób. Potrzebujesz jedynie instrukcji, jak to zrobić. Jeśli wszystkie elementy będą do siebie pasowały, osiągniesz wszystko, o czym tylko marzysz.

Czy chcesz pójść tą właśnie drogą?

Jeśli tak, to czytaj dalej... i odkryj tajemnicę osiągania sukcesu.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że możesz mieć, co tylko chcesz, jeśli tego bardzo pożądasz i konsekwentnie stosujesz zasady, dzięki którym inni dotarli do tego samego celu, co Ty? Musisz po prostu ich naśladować, wykonując odpowiednie działania we właściwej kolejności, zgodnie z planem. Zupełnie tak, jak podczas układania puzzli.

To nie żadna magia ani czary. W darmowej książce-szkoleniu "Pociąg do sukcesu" poznasz piekielnie skuteczne narzędzia, które otworzą przed Tobą nowe możliwości rozwoju. Stanowią zestaw kompleksowych, gotowych do natychmiastowego zastosowania reguł, dzięki którym miliony osób odpowiedziało twierdząco na pytanie: Czy jesteś szczęśliwy?

A teraz, szczerze odpowiedz:

 • Czy chcesz być jedną z tych spełnionych osób?

Jeśli tak, to zrób  pierwszy krok i zastosuj wszystkie wskazówki, które odnajdziesz w darmowym ebooku "Pociąg do sukcesu". Niczego nie ryzykujesz. Otrzymujesz tę wiedzę całkowicie za darmo. Potraktuj to jako skromny prezent.

Ułuż puzzle swojego życia we wspaniały wzór szczęścia, miłości, zdrowia i dobrobytu. Życzymy Ci przyjemnej podróży Pociągiem Sukcesu do stacji Twojego przeznaczenia.

Spis treści

Spis treści ebooka "Pociąg do sukcesu"

 • WSTĘP
 • DLACZEGO TA STRATEGIA JEST TAK WAŻNA?
 • TEGO NIE OTRZYMASZ ZA ŻADNE PIENIĄDZE
 • JAKI WPŁYW MAJĄ DECYZJE NA MOJE ŻYCIE?
 • CO ZROBIĆ, ABY CI SIĘ CHCIAŁO?
 • DLACZEGO POSZEDŁEM DZIŚ DO PRACY?
 • CZY MASZ JUŻ SWÓJ KOMPAS ŻYCIA?
 • NIE WYZNACZAJ CELÓW, DOPÓKI NIE ZAPOZNASZ SIĘ Z TYMI
  FAKTAMI
 • CZY JEST JESZCZE COŚ, CO ZAWSZE CHCIAŁEŚ ZROBIĆ, ALE OBAWIAŁEŚ SIĘ?
 • NIC TAK NIE UŁATWIA REALIZACJI CELÓW, JAK
 • SZEŚĆ PROSTYCH KROKÓW DO POPRAWY OSTROŚCI WIDZENIA
 • POZNAJ ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI
 • WYPOWIEDZ ŻYCZENIE
 • STACJA PRZEZNACZENIA
Opinie

Fajna lektura aby oderwać się trochę od rzeczywistości i pomarzyć , polecam

Najlepszy

Ta książka pokazuje jak szybko i spokojnie dojść do sukcesu. Myślę, że każdy powinien ją przeczytać, bo pokazuje ona kulisy zdobywania szczęścia i sukcesu.

Przemek

Po tej lekturze wiem już w którą stronę chce podążać i co osiągnąć w życiu... Pozdrawiam i polecam tę publikację wszystkim dążącym z zapałem do samorealizacji :)

Sylwester

Wsiądź do pociągu byle jakiego albo przeczytaj tę książkę a dostaniesz bilet do ekspresu , który zaprowadzi Ciebie do krainy szczęścia i sukcesu.

Michał

Genialna pozycja, aż dziwne, że jest zupełnie za darmo. Sporo fachowej i konkretnej wiedzy, dużo porad na temat wyznaczania celów, sposobów motywacji - opisane jest to jak robić to prawidłowo a dodatkowo autor książki zamieścił w niej ćwiczenia praktyczne, coś co powinno być w każdej publikacji, dzięki czemu jeszcze więcej korzystamy na wiedzy w niej zawartej. Polecam!

Kamil

Bardzo dobra i godna polecenia darmowa publikacja. Mini szkolenie dla wszystkich którzy chcą krok po kroku zorganizować swoje życie i postawić pierwszy krok na drodze do własnych marzeń. Polecam na dobry początek, zwłaszcza tym, którzy dopiero co odkrywają dla siebie literaturę motywacyjną.

Agata

Wspaniała książka, człowiek sobie nie zdaje sprawy jak działa u niego podświadomość i do czego może nas doprowadzić! Zdecydowanie polecam dla żądnych sukcesu.

Żaneta

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Psychologia osiągnięć / Sebastian Schabowski
Darmowy ebook "Psychologia osiągnięć". Przeczytaj 40 listów, które odmienią Twoje życie! Ebook "Psychologia osiągnięć" jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski...
Darmowy ebook Kompas zwycięzcy / Marek Zabiciel
Darmowy ebook "Kompas zwycięzcy". Od czego zależy prawdziwy sukces Dowiedz się jak ukierunkować swoje działania w drodze do sukcesu, aby przyniosły Ci satysfakcję i szczęście. Opowie Ci o tym ceniony autor - Marek...
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...
Darmowy ebook Sztuka wyznaczania i osiągania celów / Marcin Kijak
Darmowy ebook "Sztuka wyznaczania i osiągania celów". Jak skutecznie wyznaczać swoje cele, tworzyć plany ich realizacji i skutecznie je osiągać. Dowiedz się w jaki sposób sprecyzować i zacząć realizować swoje cele....
Darmowy ebook Szkoła Sukcesu / Aleksander Łamek
Z darmowego ebooka Szkoła Sukcesu dowiesz się jak osiągnąć sukces, spełnić swoje marzenia i żyć szczęśliwie. Ty też możesz osiągnąć sukces i szczęście. Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że słowo sukces nie jest Ci obce....