Martwa sprzedaż / Tomasz Targosz

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Martwa sprzedaż / Tomasz Targosz

Książka "Martwa sprzedaż" powstała po to, aby nie popełniać błędów, które uderzają nas potem po kieszeni. Sprawdzisz?

Badania wykazały, że efektywniej uczymy się na negatywnych przykładach, niż na pozytywnych, a Ty chcesz być coraz lepszy w tym, co robisz, prawda? Sprzedajesz, zarządzasz, kupujesz?

Ludziom łatwiej jest wierzyć, że czegoś nie można zrobić, niż w coś, co można – twierdzi Tomasz Targosz – Kiedy sprzedajemy to szybko powtarzamy, że jakiegoś produktu nie da się sprzedać. Albo, że ustalony plan na premię jest nie do osiągnięcia. Szkoda, bo dodatkowo nie wierzymy tym, co mówią, że to jest realne, a nawet zdarza się, że czekamy na ich porażkę! To są drobne rzeczy, które składają się na większe rezultaty.

Rok po wydaniu debiutanckiej książki z zakresu sprzedaży, autor podejmuje ten sam temat, ale niejako z drugiej strony. Dotyka tematu manipulacji i błędów, jakich dopuszczają się Sprzedawcy, ich Managerowie i jak w tym wszystkim odnajduje się osoba Klienta. Zbadajmy  świat sprzedaży niedoskonałej, chciwej i mrocznej. Nauczmy się czegoś i być może lepiej zrozumiemy ten wymagający zawód.

Wielu czytelników potwierdzało, że bardzo mocną stroną w Sprzedaż jest sexi były historie z życia, które świetnie ugruntowywały wiedzę i poznane wcześniej teorie. Nie zabrakło ich również w „Martwej sprzedaży”, gdzie całość książki jest opowieścią o tym, co może wycieńczać Sprzedawców i Klientów. Dodatkowo znajdziemy  w niej wyniki wielu ciekawych badań, których obraz odbija się w codziennej pracy tak wielu ludzi. Autor nie zrezygnował ze stylu, który sprawia, jakbyśmy dyskutowali z nim w trakcie kolejnych stron, ani ze swojego zamiłowania do psychologii, które przebija się w każdym poruszonym wątku.

Jeśli pracujesz z ludźmi, to stwierdzisz, że nie jesteś w popełnianych błędach osamotniony i kto wie, czy nie poczujesz ulgi, po tej lekturze. Nigdy nie wiemy, jakie rzeczy ludzie wyrabiają dopóki nie wysuniemy głowy zza własnej piaskownicy – pisze Targosz i trudno się z tym nie zgodzić.

Sprawdź się!

Dodatkowym atutem  książki "Martwa sprzedaż" jest autorski test osobowości Sprzedawcy, który każdemu Sprzedawcy pozwoli lepiej poznać siebie i swoich współpracowników. Poznacie swoje mocne strony, które trzeba pielęgnować i nigdy o nich nie zapomnieć, oraz obszary, gdzie można osiągnąć jeszcze więcej. Pytanie, czy zdecydujecie się to sprawdzić?

Jeśli chcesz uniknąć krytyki nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim – Arystoteles.

Nie unikniemy błędów w sprzedaży, bo nikt z nas nie jest idealny. Można się jednak na ich uczyć, a taniej cię wyjdzie, kiedy będziesz uczył się na cudzych.

Lubię o sobie mówić, że jestem ekspertem z dziedziny sprzedaży – często usłyszycie z ust Tomasza Targosz-  Wiecie czemu? Bo jak powiedział Niels Bohr: ekspert to ktoś, kto popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie.

Setki razy zepsułem spotkanie sprzedażowe i nadal mi się to zdarza. Do tego też Was zachęcam. Mylcie się, uczcie się i dzielcie tym z innymi. Wtedy dokładamy małe cegiełki, aby każdemu z nas było łatwiej.

Spis treści

Spis treści książki "Martwa sprzedaż"

 • Wstęp do martwej sprzedaży
 • Rozdział 1. Zabójca sprzedaży nr 1 — pewność siebie
 • Rozdział 2. Zabójca sprzedaży nr 2 — pościg za wynikiem i realizacją celu
 • Rozdział 3. Zabójca sprzedaży nr 3 — pokora
 • Rozdział 4. Zabójca sprzedaży nr 4 — wzrok
 • Rozdział 5. Zabójca sprzedaży nr 5 — trójkąt (nie)satysfakcji
 • Rozdział 6. Zabójca sprzedaży nr 6 — prośby o rekomendacje
 • Rozdział 7. Zabójca sprzedaży nr 7 — wypowiadane słowa i lanie wody
 • Rozdział 8. Zabójca sprzedaży nr 8 — przegadywanie swoich racji
 • Rozdział 9. Zabójca sprzedaży nr 9 — rezygnacja
 • Rozdział 10. Zabójca sprzedaży nr 10 — brak samodyscypliny
 • Rozdział 11. Zabójca sprzedaży nr 11 — kłamstwo?
 • Rozdział 12. Zabójca sprzedaży nr 12 — techniki manipulacji
 • Rozdział 13. Zabójca sprzedaży nr 13 — maniak kontaktu
 • Rozdział 14. Zabójca sprzedaży nr 14 — lęk
 • Rozdział 15. Zabójca sprzedaży nr 15 — nagroda i kara
 • Rozdział 16. Zabójca sprzedaży nr 16 — autorytet
 • Rozdział 17. Zabójca sprzedaży nr 17 — niedopasowanie (test osobowości Sprzedawcy)
 • Rozdział 18. Zabójca sprzedaży nr 18 — obfitość wyboru
 • Rozdział 19. Zabójca sprzedaży nr 19 — pieniądze
 • Zakończenie
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Martwa sprzedaż / Tomasz Targosz
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Sprzedaż jest sexi / Tomasz Targosz
Ebook "Sprzedaż jest sexi" - Tomasz Targosz Twoja pensja zależy od planów sprzedażowych? Masz swoją firmę i starasz się o nowe zlecenia? A może szukasz nowej pracy, by więcej zarabiać?  Książka "...
Ebook Dlaczego wyginęły dinozaury? / Dariusz Nosorowski
Ebook "Dlaczego wyginęły dinozaury?". Wszystko, co musisz wiedzieć o skutecznej sprzedaży, aby nie podzielić ich losu. Książka kreśląca karierę etycznego handlowca oraz będąca odpowiedzią na pytanie: jak nie „...
Sprzedaż Naturalna, czyli najbardziej podniecająca czynność jaką można robić w ubraniu - Fryderyk Karzełek
Książka "Sprzedaż Naturalna, czyli najbardziej podniecająca czynność jaką można robić w ubraniu - Fryderyk Karzełek Kim jestem i co dla Ciebie przygotowałem? Witam Cię bardzo serdecznie. Nazywam się...
Ebook Umysł sprzedawcy / Artur Wojciechowski
Ebook "Umysł sprzedawcy" czyli jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Poznaj sekrety skutecznego sprzedawcy. Jeśli sprzedaż bezpośrednia...
Książka Psy sprzedaży / Blair Singer
Książka "Psy sprzedaży". Nie musisz być agresywny, żeby odnosić sukcesy w sprzedaży. - Blair Singer Czytając tę książkę dowiesz się, jak opanować pięć najważniejszych umiejętności sprzedażowych, jak pokonać zastrzeżenia...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Sprzedaż jest sexi / Tomasz Targosz