Dlaczego wyginęły dinozaury? / Dariusz Nosorowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Dlaczego wyginęły dinozaury? / Dariusz Nosorowski

Ebook "Dlaczego wyginęły dinozaury?". Wszystko, co musisz wiedzieć o skutecznej sprzedaży, aby nie podzielić ich losu.

Książka kreśląca karierę etycznego handlowca oraz będąca odpowiedzią na pytanie: jak nie „wyginąć” na rynku sprzedaży, jak się wyróżnić i jak przywiązać do siebie klientów.

Sprzedaż obecnie nie kojarzy się tylko z handlem. Mamy z nią do czynienia na co dzień - sprzedajemy swoje usługi, swoje produkty, swoją osobowość. Czasem mówi się, że kandydat do pracy również powinien się "sprzedać".

Jaka powinna być sprzedaż w XXI wieku?

Ci, którzy nie prowadzą jej na miarę naszych czasów, prędzej czy później wyginą - jak dinozaury. Nie bądź nim.

Wśród zalewu reklam, propozycji i fantastycznych ofert klient często może mieć poczucie, że traktuje się go jak produkt: jest ważny dopóty, dopóki "nie wciśnie" mu się tej czy innej rzeczy, dopóki nie powie "tak" do słuchawki. Może pomyślisz, że to przesada. Czy aby na pewno?

[...] Mówi się, że celem działalności każdego przedsiębiorstwa, a nawet determinantem jego istnienia, jest zadowolony klient. Dość często jednak usługi czy produkty nie mają nic wspólnego ze zwiększaniem naszego (jako klientów) zadowolenia. Kreuje się produkt i potrzebę na niego. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości celem istnienia przedsiębiorstw przestanie być produkcja i sprzedaż za wszelką cenę. Coraz częściej do głosu dochodzi teza: Dzisiaj ludzie kupują od tych, których znają, jutro będą kupować od tych, którym ufają.

I to jest wyzwanie stawiane przed firmami, które przecież istnieją po to, by dostarczać określone usługi czy produkty wybranej grupie klientów. Dzisiaj kupuję, ponieważ znam daną markę, lubię ją czy nawet się z nią identyfikuję. Ale jutro wybiorę firmę, której ufam, której produkty w pełni zaspokajają moje potrzeby. Wybiorę firmę, która dodatkowo przyczynia się do rozwoju mojego otoczenia i stawia nie tylko na zysk, ale też cechuje się wysoką odpowiedzialnością społeczną [...].

fragment książki "Dlaczego wyginęły dinozaury [...]"
Dariusza Nosorowskiego

Jak wyróżnić się z tłumu i sprzedawać zgodnie z etyką oraz własnym sumieniem?

Możesz potraktować klienta jak równego sobie, pokazać mu, że nie jest dla Ciebie tylko kolejnym sukcesem w sprzedaży. A to sprawi, że zarówno Ty, jak i on będziecie zwycięzcami.

Jak sprzedawać zarówno skutecznie, jak i etycznie i nie jednorazowo?

Czego dowiesz się z tej książki?

 • dlaczego ludzie cokolwiek kupują i co zrobić, aby kupili właśnie od Ciebie;
 • jak powinien wyglądać proces sprzedaży;
 • jak sprzedawać z klasą i osiągnąć sukces;
 • jak, będąc sobą, wygrać na rynku;
 • jak etycznie pokonać rywali i budować swoją przewagę konkurencyjną.

To praktyczne spojrzenie na sprzedaż w realiach polskich osoby, która przeszła wszystkie szczeble w hierarchii handlowca.

O autorze, Dariuszu Nosorowskim

Dariusz Nosorowski – prawnik z tytułem MBA, absolwent

SGH i dyrektor sieci sprzedaży współpracujący z jednym z operatorów telefonii komórkowej, posiadający dwunastoletnie doświadczenie w handlu. Handlowanie poznał od podszewki, przechodząc wszystkie szczeble – od przedstawiciela, poprzez specjalistę ds. kluczowych klientów, aż po stanowiska dyrektorskie. Nadzorował pracę handlowców, tworzył i zarządzał bazami kluczowych klientów. Wprowadzał innowacyjne rozwiązania prowadzące do sukcesu.

Teraz dzieli się z Czytelnikiem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dla kogo jest publikacja "Dlaczego wyginęły dinozaury [...]"?

 • dla każdego, kto chce być pewien, że jeśli zacznie swoją karierę w sprzedaży, to będzie ona skazana na sukces;
 • dla każdego, kogo sprzedaż pociąga i chce posiąść wiedzę, która pomoże mu odnieść sukces na obecnym rynku handlu w Polsce;
 • dla każdego, kto ma możliwość podjęcia takiej pracy;
 • dla sprzedawcy, który chce podnieść poziom skuteczności swojej sprzedaży; podążać za nowoczesnym podejściem do sprzedaży;
 • dla każdego, kto chce zdobyć zaufanie klienta; sprzedawać zgodnie z własną osobowością, etycznie, zgodnie ze swoimi wartościami;
 • dla każdego, kto czuje, że sprzedając, nie jest naturalny, spójny z własną osobowością;
 • dla kogoś, kto awansował i ma teraz grupę sprzedawców, których chce wyszkolić na skutecznych handlowców, chce być ich coachem.

Książka "Dlaczego wyginęły dinozaury, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o skutecznej sprzedaży, aby nie podzielić ich losu", stanowi swego rodzaju „ścieżkę rozwoju” sprzedawcy. Kompleksowo ujmuje tematykę sprzedaży, odpowiada na pytanie: jak handlować etycznie, naturalnie, pozostając w zgodzie ze sobą. Dzięki niej staniesz się sprzedawcą z klasą, działającym długofalowo, uczciwie, etycznie. Bowiem podstawą sukcesu i skuteczności jest sprzedaż zgodnie z własnymi wartościami, a nie nastawiona na szybki (ale najczęściej krótkotrwały) wynik.

Obojętnie jaką masz osobowość – możesz w handlu odnieść sukces. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą, będziesz mógł wytyczyć sobie ścieżkę kariery – od zwykłego sprzedawcy po osobę zarządzającą grupą sprzedawców.

Chcąc łączyć swoje wartości ze skutecznością lub etykę z wysokimi standardami, nie jesteś skazany na porażkę. Wręcz przeciwnie - właśnie dzięki temu sprzedaż XXI wieku może należeć do Ciebie!

Spis treści

Spis treści ebooka "Dlaczego wyginęły dinozaury, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o skutecznej sprzedaży, aby nie podzielić ich losu"

 • Wstęp
 • Rozdział 1. Nastawienie wewnętrzne
 • Rozdział 2. Idealny, oryginalny proces sprzedaży — zderzenie teorii
 • Rozdział 3. Co teraz zrobić?
 • Rozdział 4. Jak?
 • Rozdział 5. Rozmowa telefoniczna
 • Rozdział 6. Spotkanie handlowe (osobiste)
 • Rozdział 7. Negocjacje cenowe
 • Rozdział 8. Działania posprzedażowe
 • Rozdział 9. Wdrożenie nowego handlowca
 • Rozdział 10. Rozwój
 • Rozdział 11. Coaching
 • Rozdział 12. Czas na relaks
 • Bibliografia
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Dlaczego wyginęły dinozaury? / Dariusz Nosorowski

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Umysł sprzedawcy / Artur Wojciechowski
Ebook "Umysł sprzedawcy" czyli jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Poznaj sekrety skutecznego sprzedawcy. Jeśli sprzedaż bezpośrednia...
Ebook Sprzedaż jest sexi / Tomasz Targosz
Ebook "Sprzedaż jest sexi" - Tomasz Targosz Twoja pensja zależy od planów sprzedażowych? Masz swoją firmę i starasz się o nowe zlecenia? A może szukasz nowej pracy, by więcej zarabiać?  Książka "...
Ebook Sprzedawca alfa. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i ze świata / Artur Wikiera
Artur Wikiera autor książki "Sprzedawca alfa. Sekrety najwybitniejszych sprzedawców z Polski i ze świata" jest zawodowym trenerem specjalizującym się w prowadzeniu szkoleń z zakresu techniki oraz motywacji sprzedaży. Wcześniej...
Ebook Ziglar o sprzedaży. Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy. / Zig Ziglar
Ebook "Ziglar o sprzedaży. Najlepszy przewodnik profesjonalnego sprzedawcy". - Zig Ziglar Czy chcesz dotrzeć na szczyt w zawodzie sprzedawcy? Czy charakteryzują cię elastyczność, upór, dobra organizacja, entuzjazm, silna...
Ebook Marketing impulsowy / Scott Lewis i Joe Vitale
Ebook Marketing impulsowy czyli fak wywołać u Klienta impuls do zakupu i zacząć sprzedawać znacznie więcej. Czego możesz nauczyć się od kasyn z Las Vegas? Istnieje ogromna ilość "szczegółów", które powodują, że kasyna...