Jak Czerpać Zyski Z Pasji? / Andy Harrington

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Jak Czerpać Zyski Z Pasji? / Andy Harrington

Z Książki "Jak Czerpać Zyski Z Pasji?" dowiesz się jak mógłbyś zarabiać na swojej wiedzy, know-how i pasji, jak inkasować DUŻE STAWKI za udzielanie porad.

Wykorzystaj pomysły zawarte w tej książce i dołącz do grona osób, które szybko stają się uznanymi ekspertami w swoich branżach. Twoje doświadczenia życiowe, zawodowe i biznesowe, zarówno te dobre, jak i te złe, stanowią dla ciebie serię ogromnie wartościowych lekcji.

Z książki "Jak Czerpać Zyski Z Pasji?" nauczysz się jak:

 • Pozycjonować siebie lub swoją firmę jako eksperta cieszącego się autorytetem
 • Zamknąć swoją wiedzę w formie produktów i usług
 • Promować swoje produkty i usługi
 • Działać jak profesjonalista
 •  Skutecznie przekonywać ludzi do zakupu Pozwól, by Andy Harrington pomógł ci dostrzec i wykorzystać twoje prawdziwe talenty i zdolności tak, abyś wreszcie żył jak na to zasługujesz, czerpiąc ZYSKI ze swojej PASJI.

Andy Harrington - Jak czerpać zyski z pasji

Najnowsza książka Andyiego Harringtona opiera się na dziewięciu podstawowych założeniach:

 • Wiedza i doświadczenie, jakie udało Ci się dotąd zdobyć, to cenne aktywa. Na świecie nie brakuje ludzi, którzy właśnie w tym momencie są gotowi zapłacić, by nauczyć się robić to, co Ty już potrafisz, a na dodatek chcieliby się dowiedzieć tego, o czym Ty już wiesz.
 •  Każde wydarzenie, jakie przytrafiło Ci się w życiu − niezależnie od tego, czy było to miłe czy też nieprzyjemne doznanie − spotkało Cię z jakiegoś powodu. Zebrane przez Ciebie doświadczenia sprawiają, że dysponujesz wyjątkową umiejętnością wczucia się w sytuację osób, które muszą się mierzyć z tym, co było niegdyś Twoim udziałem. W tym momencie znajdujesz się w idealnym położeniu, by udzielić takim ludziom pomocy i stać się dla nich źródłem informacji oraz inspiracji.
 •  Jeżeli udało Ci się pokonać ból porażki, odrzucenia czy straty w życiu osobistym bądź zawodowym, była to także okazja, by nauczyć się czegoś ważnego. Ta wiedza może się teraz zamienić w wartościowe wskazówki, które przekażesz innym ludziom w formie artykułów, postów, wpisów na blogach, książek, kursów pozwalających poszerzać horyzonty w zaciszu domowym, podcastów, filmów umieszczanych w sieci, webinariów oraz warsztatów.
 •  W naszym świecie działa coraz liczniejsza grupa doradców, konsultantów, coachów, terapeutów, mentorów, ekspertów, mówców, trenerów i specjalistów prowadzących seminaria. Niektórzy spośród nich są kompletnie nieznani, inni zasługują na miano ekspertów, jeszcze inni są autorytetami bądź wybitnymi osobistościami w swojej branży lub dziedzinie.
 •  Otaczający nas świat nie jest już taki sam jak kiedyś. Dziś nie ma już powodu, by osoba posiadająca umiejętności i doświadczenie pozwalała swojemu pracodawcy zbijać zyski na swojej wiedzy i godziła się na wynagrodzenie stanowiące zaledwie ułamek tego, co firma zarabia dzięki jej osobistemu wkładowi intelektualnemu.
 •  Żyjemy w epoce informacyjnej, a to oznacza, że możesz dostarczać i sprzedawać swoją wiedzę oraz umiejętności, występując na scenie lub robiąc użytek ze swojego komputera i pomagając innym przy wykorzystaniu poczty elektronicznej,
 •  Jesteś w stanie dotrzeć ze swoimi poradami i informacjami do tysięcy (a może nawet milionów) ludzi i możesz zarobić tysiące (o ile nie miliony), pomagając innym robić postępy i przezwyciężać problemy osobiste lub zawodowe.
 •  Nie musisz posiadać dyplomów, certyfikatów ani tytułów naukowych. Twoje kwalifikacje wynikają z Twoich doświadczeń życiowych, chęci wspierania innych ludzi oraz marzenia o tym, by zmieniać świat na lepsze.
 •   Możesz pomagać innym, nawet jeżeli w tym momencie nie do końca wiesz, jakie działania należałoby w tym celu podjąć. W tej książce opiszę krok po kroku, co należy zrobić i jak możesz się za to wszystko zabrać, nawet jeśli zaczynasz od zupełnych podstaw. Jeżeli którekolwiek z tych twierdzeń wzbudziło Twoje zainteresowanie, a książka "Jak Czerpać Zyski Z Pasji?" nie znajduje się jeszcze w Twoim posiadaniu, zainwestuj w nią, ja zaś pokażę Ci, jak czerpać zyski z pasji.

Andy Harrington
CZY POMYŚLAŁEŚ KIEDYŚ, ŻE TWOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE MOGĄ BYĆ WIELE WARTE? Dokładnie TERAZ, gdzieś na świecie są ludzie i organizacje gotowe zapłacić DUŻE PIENIĄDZE by nauczyć się tego, co ty już robisz i dowiedzieć się tego, co ty już wiesz. A MOŻE JUŻ CZAS, BYŚ ZACZĄŁ CZERPAĆ ZYSKI Z PASJI?

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook 3 kroki do wolności finansowej / Hubert Dudek
Ebook "3 kroki do wolności finansowej". Jak stosując odpowiednią WIZJĘ, DZIAŁANIE i STRATEGIĘ, możesz uzyskać dochód pasywny Wiedza na temat wolności finansowej sprowadzona do prostej formuły 3 kroków. Szaleństwo czy...
Ebook Sprzedawaj w sieci! / Artur Samojluk
Ebook "Sprzedawaj w sieci!". Wszystko, co musisz wiedzieć, aby założyć i prowadzić sklep internetowy Z ZYSKIEM! Jeżeli od dłuższego czasu myślisz o założeniu sklepu internetowego, ale nie wiesz, jak to zrobić, ta...
Ebook Zwycięska przewaga w biznesie / Paweł Wiącek
Ebook "Zwycięska przewaga w biznesie". Jak zdobywać nowych klientów i zostawiać konkurencję daleko w tyle? Jak budować trwałe relacje z klientem w taki sposób, aby wracał do Ciebie po więcej? Na czym polega zwycięska...
Robert Kiyosaki - zestawy książek
Książki Roberta Kiyosaki i Sharon L. Lechter rozeszły się w nakładzie ponad 25 milionów egzemplarzy na całym świecie. Setki tysięcy osób mówią, że przeczytanie ich było punktem zwrotnym w ich życiu. Czy tak będzie w...
Ebook Tajniki warsztatu legendarnego copywritera / Claude Hopkins
Ebook "Tajniki warsztatu legendarnego copywritera". Jak nauczyłem się tworzyć najskuteczniejsze na świecie reklamy? - Claude Hopkins Kulisy powstawania najlepszych reklam Claude'a Hopkinsa, legendarnego copywritera, po...