Harrington Andy

Tani hosting

Andy HarringtonAndy Harrington urodził się 1969 w Londynie, obecnie mieszka w Kent z żoną Beckie i piątką dzieci Josh, Tom, Gemma,  Amelia i Alfie .

W wieku 29 lat  Andy Harrington pracował w call center dla firmy ubezpieczeniowej z wynagrodzeniem £1500 na miesiąc . Sfrustrowany pracą pożyczył 10.000 funtów z banku i rozpoczął własną działalność gospodarczą, która teraz wypracowuje ponad £50.000. 000 (78.000.000 dolarów ) przychodów.

Po sprzedaży swojej firmy Andy Harrington rozpoczął działalność jako trener hollywoodzkich gwiazd filmowych. Stał się także międzynarodowym mówcą. Występował na scenie obok takich znakomitości jak: Sir Richard Branson, Anthony Robbins, Sir Alan Sugar, Brian Tracy, Paul McKenna i Bob Proctor. To tylko kilka światowej sławy osobistości, z którymi miał okazję występować na scenie.

Został zaproszony do wystąpienia na najbardziej prestiżowych miejscach w Australii, Dubaju, Malezji, Singapurze i Londynie, w tym na Wembley i największym krytym stadionem w Europie, London O2 Arena, gdzie zachwycał 8500 osób publiczności.

Andy lubi spędzać czas na wakacjach z żoną i dziećmi. Wspiera drużynę AFC Wimbledon.

Jak Czerpać Zyski Z Pasji? / Andy Harrington

Książka Jak Czerpać Zyski Z Pasji? / Andy Harrington
Z Książki "Jak Czerpać Zyski Z Pasji?" dowiesz się jak mógłbyś zarabiać na swojej wiedzy, know-how i pasji, jak inkasować DUŻE STAWKI za udzielanie porad.

Wykorzystaj pomysły zawarte w tej książce i dołącz do grona osób, które szybko stają się uznanymi ekspertami w swoich branżach. Twoje doświadczenia życiowe, zawodowe i biznesowe, zarówno te dobre, jak i te złe, stanowią dla ciebie serię...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System