Bądź swoim najlepszym przyjacielem / Krzysztof Dalber

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Bądź swoim najlepszym przyjacielem / Krzysztof Dalber

Dzięki książce "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" odkryjesz w sobie tajemnicę osiągania sukcesu i powodzenia w każdej dziedzinie życia. Jak stać się swoim najlepszym przyjacielem?

Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby przestać dostosowywać się do otaczającego Cię świata, zerwać wszelkie ograniczenia, jakie powoduje otoczenie zewnętrzne i zacząć dostosowywać świat do Ciebie? Co powiesz na to, aby od dzisiaj być naprawdę sobą i żyć pełnią życia?

Uważasz, że to niemożliwe? Że świat jest bardziej skomplikowany? To nie takie proste? A może po prostu, już udało Ci się to osiągnąć i właśnie tak żyjesz? Jesteś panem swojego losu i Twoje życie to pasmo sukcesów? Jeśli tak, to pewnie niejedna osoba Ci zazdrości, a Ty możesz spokojnie zamknąć tę stronę, bo jesteś już w tym momencie swojego życia, w którym wiele osób chciałoby być.

Jeśli patrząc na swoje życie uważasz, że jednak coś można by było poprawić i zmienić, a przede wszystkim chcesz to zrobić, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.

Podstawą sukcesu w każdej dziedzinie życia jest życie w zgodzie z sobą i traktowanie siebie jak swojego najlepszego przyjaciela

Być może wydaje Ci się to dziwne albo niezrozumiałe. Jak można być "swoim przyjacielem"? O co tutaj chodzi? Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że szczęście tak naprawdę nie zależy od pieniędzy, zdrowia, kariery, przyjaciół... to wszystko tylko pewne jego składniki, które każdy może i powinien dobierać sobie wedle potrzeb. Najpierw jednak trzeba stać się swoim najlepszym przyjacielem.

Bez odwoływania się do jakiejkolwiek kultury, religii, szkoły psychologii, ebook "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" omawia precyzyjnie i klarownie proces zaprzyjaźniania się z sobą samym, co jest według autora nie tylko procesem psychologicznej eksploracji, ale też procesem głęboko duchowym.

Co najważniejsze, każdy, Ty także, może przejść przez ten proces, nie ważne, kim teraz jesteś i gdzie jesteś. To właśnie bowiem w sobie masz światło i mądrość, na których możesz polegać zawsze i wszędzie. Aby je odkryć nie musisz wspierać się na jakichkolwiek autorytetach, mistrzach, nauczycielach. Odkryjesz, że nie musisz z nikim walczyć ani niczego innym udowadniać, aby być sobą i być szczęśliwym. W końcu nie będziesz musiał dostosowywać się do świata. Zaczniesz dostosowywać świat do siebie i Twoich potrzeb.

Życzliwość dla siebie

Aby cokolwiek zrobić, musimy mieć dla siebie pełną miłości życzliwość. Aby bez obaw i lęku spojrzeć w głąb samego siebie, musimy dobrze sobie życzyć. Będąc sobie życzliwi, możemy zaakceptować samych siebie . Możemy polubić siebie, zaakceptować swoją złość i swoje szaleństwa. Możemy zaakceptować swoje zahamowania, zazdrość, niskie poczucie własnej wartości.

Oczywiście nie powinniśmy próbować zmieniać się na siłę. Nie chodzi nam o to, aby negować samego siebie po to, by stać się kimś lepszym. Mamy się ze sobą zaprzyjaźnić – takimi, jakimi jesteśmy. Podstawą procesu poznawania siebie, wchodzenia w kontakt z przestrzenią, jesteś ty kimkolwiek w tym momencie jesteś i dokładnie taki, jaki jesteś. To przedmiot naszych badań który zgłębiamy z niezmiernym zainteresowaniem i ciekawością. Rzecz nie w tym, aby wyzbyć się ego, ale by zacząć się sobą interesować, wnikać w samego siebie i doświadczać wciąż nowych, nieuświadomionych obszarów naszej psychiki.

Życie poważnie traktowane to życie pełne ciekawości, ciągłego dociekania, zdobywania wiedzy z pierwszej ręki. My sami jesteśmy podstawą wszystkiego. Sami jesteśmy dla siebie światłem . Jesteśmy na ziemi po to, by poznać siebie, właśnie w tej chwili, nigdy później nie dostaniemy już kolejnej szansy. Nie trzeba do tego żadnych przygotowań. Bądź sobie życzliwym i nie stawiaj warunków ani nie wymyślaj sobie hierarchii czy poziomów, na które masz się wspinać. W „teraz” nie ma żadnych poziomów, hierarchii, jest tylko różnica w dostrzeganiu tego, co jest.

Musimy uświadomić sobie, jak nieustannie uciekamy od tu i teraz, jak bardzo boimy się być sobą. Nie pozbędziemy się strachu natychmiast – ważne jednak, abyśmy umieli zdać sobie z niego sprawę.

Krzysztof Dalber - Bądź swoim najlepszym przyjacielem

Dlaczego ludzie, którzy nieustannie starają się być najlepszymi w oczach innych nie są szczęśliwi?

Dzięki publikacji "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" odkryjesz, że nie musisz się do niczego dostosowywać, nie musisz się komukolwiek przypodobać. Aby żyć pełnią życia nie musisz nikogo udawać, ani odgrywać jakichkolwiek ról. Bycie swoim najlepszym przyjacielem jest niezwykłym doświadczaniem, wyzwalającym, otwierającym przez Tobą światy, o których nic dotąd nie wiedziałeś.

Autor Krzysztof Dalber przekonuje w swojej publikacji "Bądź swoim najlepszym przyjacielem", że każdy z nas ma w sobie dość inteligencji, aby decydować sam za siebie. Pokazuje, jak odkryć w sobie zdolności i potencjały, które pozwolą Ci żyć, tak jak sobie wymarzysz. Zobaczysz, że masz w sobie dość siły, aby już nie poddawać się depresji i przygnębieniu. Po prostu, wreszcie będziesz mógł naprawdę zasmakować życia.

A kiedy już Ci się to uda, zobaczysz, jak łatwo będzie Ci odnieść sukces w każdej dziedzinie życia.

Zamów i przeczytaj uważnie ebooka "Bądź swoim najlepszym przyjacielem", a nic już nie będzie takie jak było.

Spis treści

Spis treści ebooka "Bądź swoim najlepszym przyjacielem"

 • SŁOWO WSTĘPNE
 • NIEUJAWNIONA PARANOJA
 • ODNALEŹĆ SPOKÓJ W SOBIE
 • ŻYCZLIWOŚĆ DLA SIEBIE
 • CENNE ŻYCIE
 • PODDANIE SIĘ
 • OSZUKIWANIE SIĘ
 • PODRÓŻ PO NIEZNANYCH KRAINACH
 • DROGA OTWARCIA SIĘ
 • POCZUCIE HUMORU
 • O NIEWYRZĄDZANIU KRZYWDY
 • RZECZY TAKIE, JAKIE SĄ
 • KOKON
 • WYRZECZENIE
 • UFNOŚĆ
 • BYĆ DLA SIEBIE ŚWIATŁEM
 • MĄDROŚĆ W NAS SAMYCH
 • SACRUM
 • NATURALNY, SPONTANICZNY SPOSÓB BYCIA
Opinie

Dzięki temu ebookowi bardziej otworzyłem się na otaczającą mnie rzeczywistość. Zacząłem dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie zauważałem. Zacząłem weryfikować swoje przekonania, które mnie ograniczają.

Grzegorz R.

Niewątpliwie jest to książka, do której po przeczytaniu należy wracać, aby przypominać sobie zawarte w niej mądrości, do czasu, aż wejdą nam one "w krew". Książkę polecam wszystkim, którzy są wiecznie skłóceni z samym sobą, narzekają na siebie i nie potrafią zaakceptować swojej osoby, takiej jaka ona jest.

Jakub K.

Książka ta uczy jak polubić samego siebie. Jak człowiek polubi samego siebie to łatwiej mu zrozumieć innych.

Agnieszka B.

Witam, słuchajcie po tej krótkiej publikacji nauczyłem się bardzo ważnej rzeczy - lepszej uważności. Czyli życia tu i teraz, a nie marzenia o niebieskich migdałach itp. Publikacja również omawia inne istotne sprawy. No ale tego dowiecie się po przeczytaniu. Krótko mówiąc, polecam.

Emanuel M.

Uważajcie na tytuł, książka nie traktuje o tym JAK zostać swoim najlepszym przyjacielem tylko opisuje jakie płyną korzyści z tego kiedy nim będziemy. Moim zdaniem zbyt ogólnikowe rady nie są w stanie pomóc. Autor doskonale opisuje ten stan umysłu, wiem, bo na ubiegłych wakacjach doznałem olśnienia, cały świat narodził się na nowo i miałem tą świadomość istnienia, o której jest mowa w książce. To wspaniałe uczucie jedności z samym sobą, niestety po lekturze nie jestem w stanie wybrać dla siebie konkretnych działań, które pozwolą mi odzyskać upragnioną, straconą harmonię. Byłbym rad jeśli znalazłbym na rynku publikację mówiącą jak zostać swoim najlepszym przyjacielem.

Patryk K.

Jest to cenna książka psycholgiczna.Myślę że można powiedzieć że mówi o tym że należy pokochać siebie takiego jakim się jest a wówczas życie stanie się piękniejsze.Wierzmy w siebie,dawajmy sobie to co najlepsze,kochajmy siebie i cieszmy się życiem.Jesteśmy wspaniałymi,niepowtarzalnymi osobami.

Artur K.

Książka, w mojej opini, za bardzo kładzie nacisk na przyczyny trudności związane z relacjami z otoczeniem, ale pomaga w bardziej optymitycznym patrzeniu na siebie.

Zosia G.

Książka "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Jest ona kwintesencją, jak do tej pory, moich poszukiwań odnośnie życia, dlatego wciągnęła mnie od pierwszego rozdziału, aż do ostatniego. Nie ma w niej odrobiny zbędnego tekstu. Zdziwiłam się też, że można ją kupić za nieduże pieniądze, podczas gdy gorsze jakościowo książki są sprzedawane drożej. Dobra treść za niewielkie pieniądze. Odprężająca książka, pokazująca całościowo źródło problemów ludzkich, aż po ich rozwiązanie. Gdyby tylko jeszcze umieć je zastosować w rzeczywistości...:)

Magdalena P.

Lektura poradnika pozwoliła mi wyciszyć się, zapomnieć o wszelkich odmianach szarości, które serwuje mi codzienność. Będę wracał do książki, celem utrwalania i wprowadzania w życie pozytywnych wzorców, ciesząc się z pasji życia.

Dawid K.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Działaj skutecznie! / Andrzej Bubrowiecki
Ebook "Działaj skutecznie!". Jak realizować swoje cele ze 100% skutecznością i jak skuteczniej działać w każdej dziedzinie swojego życia? Oto przed Tobą pojawia się możliwość, na którą być może długo czekałeś. Być może do tej...
Ebook Ja, czyli jak zmienić siebie / Tadeusz Niwiński
Ebook "Ja, czyli jak zmienić siebie". Dla tych, którzy nie boją się zmian Poważany autor dostarcza wiedzy, która pozwoli przełamać wszelkie schematy, według których żyjemy, spojrzeć na siebie przychylniej i zacząć...
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
Ebook Jak pokochać siebie? / Marcin Pietraszek
Czytając ebooka "Jak pokochać siebie?" poznasz sekret, jak skutecznie rozwiązywać problemy i osiągać życiowe cele. Czy chciałabyś poznać niezwykle praktyczne ćwiczenia, powstałe na podstawie ponad 1000 udzielonych porad...
Ebook Architektura życia
Ebook "Architektura życia". Złam przeszkody blokujące Twoje prawo do radości i dobrobytu! Spotkaj się ze szczęściem! Architektura życia – to wszytko, co prowadzi nas do sukcesu. Nie chodzi jednak tutaj tylko o...