Promocje dnia - 19.05.2017: ebooki po 9,90 przez weekend!


Tylko do końca weekendu trwa promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie... 9,90 zł!

Promocje dnia - 19.05.2017: ebooki po 9,90 przez weekend!

Zobacz, które tytuły możesz zgarnąć :-)

 1. "Nauka szczęścia" Ewa Nowińska
  - Poznaj naukowe metody zdobywania w życiu szczęścia i sprawdź, czy także na Ciebie zadziałają.
 2. "TOXIC" Joanna Jankiewicz
  - Jak sobie radzić z osobami, które utrudniają Ci życie? Publikacja, która nauczy Cię rozpoznawać i radzić sobie z toksycznymi relacjami
 3. "Minimalizm" Leo Babauta
  - Aby być szczęśliwym potrzebujesz: dwóch samochodów, wakacji w ciepłych krajach, mnóstwo pamiątek i wielu innych rzeczy. Ta książka słynnego blogera udowodni Ci, że to nieprawda.

Przeczytaj poprzedni wpis:

Promocje dnia - 12.05.2017: ebooki po 9,90 przez weekend!

Czytaj dalej »

Podobne publikacje:

Tylko do końca weekendu trwa promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie... 9,90 zł! ...
Książka Dzieci szczęścia / Hermann Scherer
Podczas czytania tej książki człowiek zaczyna sobie wszystko układać w głowie. Jego porażki i sukcesy zaczynają mieć jakiś sens. Kim są Dzieci szczęścia? Wiele osób myśli, że ci, którzy odnoszą sukcesy w życiu, mają wyjątkowe szczęście. Coś im się trafiło, coś od kogoś dostali za darmo, urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą, mają wrodzone talenty. Tak naprawdę to tylko usprawiedliwianie siebie – "mnie się tego nie udało osiągnąć, ponieważ nie miałem w życiu zbyt wiele szczęścia". Autor publikacji patrzy na to zagadnienie z innej perspektywy, dziećmi szczęścia nazywając osoby, które potrafią dostrzegać OKAZJE.  Najlepiej wyrażą to fragmenty książki:
Tylko do końca weekendu trwa nasza promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie... 9,90 zł! ...
Ebook Fastlane Milionera / MJ DeMarco
Dowiedz się w jaki sposób tworzy się bogactwo i dlaczego wykorzystując pieniądze niewłaściwie, sprawiasz, że one wykorzystają Ciebie. Jak powstał pomysł na książkę "Fastlane Milionera"? Poznaj historię autora tego bestsellera „Fastlane milionera” jest echem przypadkowego spotkania, które wydarzyło się dawno temu, kiedy byłem pyzatym nastolatkiem. Było to przyspieszone rozpalenie mojej świadomości zapoczątkowane przez obcego faceta prowadzącego mityczny samochód  –  Lamborghini Countach.
Tylko do końca weekendu trwa nasza promocja ebooków, które możesz zdobyć w cenie... 9,90 zł! ...