Hopkins Claude


Tutaj znajdziesz ebooki których autorem jest Claude Hopkins

Claude Hopkins (1866–1932) był pionierem i  jednym z największych ludzi reklamy. Claude Hopkins powtarzał, że reklama jest wyłącznie po to, aby sprzedawać towary i usługi, przez co jej skuteczność można oceniać po ilości sprzedaży, jakiej dokonuje.

Claude Hopkins pracował dla wielu firm i agencji reklamowych, między innymi: Bissell Carpet Sweeper Company, Swift & Company and Dr. Shoop. W roku 1907 w wieku 41 lat został zatrudniony przez Alberta Laskera z agencji reklamowej Lord & Thomas za pensję $186,000 rocznie.

Tajniki warsztatu legendarnego copywritera / Claude Hopkins

Ebook Tajniki warsztatu legendarnego copywritera / Claude Hopkins
Kulisy powstawania najlepszych reklam Claude'a Hopkinsa, legendarnego copywritera, po raz pierwszy po polsku.

Legendarne zasady tworzenia skutecznych tekstów sprzedażowych i reklam

Znasz takie powiedzenie: Połowa pieniędzy wydanych na reklamę jest zmarnowana, tylko nigdy nie wiadomo która? To zapomnij o nim natychmiast!

Nadszedł czas, kiedy reklama w niekt...

Scientific Advertising / Claude Hopkins

Ebook Scientific Advertising / Claude Hopkins
Po raz pierwszy po polsku 21 legendarnych zasad Claude'a Hopkinsa, guru reklamy, dzięki którym możesz sprzedać wszystko.

Kto jeszcze chce poznać 21 legendarnych zasad pisania skutecznych reklam i tekstów sprzedażowych?

Masz przed sobą najbardziej znaną i cenioną książkę o tworzeniu skutecznych reklam i tekstów sprzedażowych, jaka kiedykolwiek została napisana. Zawiera całą esencję wiedzy i doświadczenia 35 lat pracy legendarnego copywritera wszech czasów – Claude’a Hopkinsa.

Prawdopodobnie powinienem w tym miejscu napisać kilka chwytliwych tekstów, by zachęcić Cię do przeczytania tej publikacji… Ale nie zrobię tego. Dlaczego?

Bo...