Celeban Grzegorz

Tani hosting

Grzegorz CelebanGrzegorz Celeban jest to niecertyfikowany, nielicencjonowany i niewyszkolony akademicko trener sprzedaży. Twórca Edoolution oraz The Black Horse. Dyrektor Generalny w spółce giełdowej, który wypracował roszczenia dla klientów w branży odszkodowań na około 160 milionów złotych!

Ma nabitą głowę masą teorii i wie, że większość tego, czego uczą na temat sprzedaży, po prostu nie działa. Wie o czym mówi ponieważ przeprowadził ponad 4000 spotkań z klientami i zbudował ponad 60 osobowy zespół. Męczą go schematy rozmowy, gotowe odpowiedzi i przestrzeganie zasad poprawnej sprzedaży.

Ceni bycie sobą zawsze i wszędzie. Stawia klientom wymagania i często mówi: „nie będę z Panem pracował, bo nie ma między nami chemii”

Czy może Cię nauczyć sprzedaży? Nie wiemy, ale na pewno pomoże Ci złapać więcej luzu, być bardziej sobą i stawiać wymagania klientom – no i co najważniejsze – pozyskiwać tylko największych klientów, bo na małych szkoda czasu – ktoś im na pewno pomoże.

Skaner Marki / Grzegorz Celeban

Audiobook Skaner Marki / Grzegorz Celeban
Audiobook "Skaner Marki". Zbuduj grupę regularnych klientów - Grzegorz Celeban Co Tobie da audiobook "Skaner Marki"? Pozwól klientom ulepszać Twój produkt! Zapobiegaj obiekcjom przed zakupem! Gwarantuj fantastyczne doświadczenie! Poznaj 2 KLUCZOWE czynniki motywujące do zakupu! Oraz dowiedz się: Jakie JEDNO JEDYNE pytanie siedzi w głowie Twojego klienta? Jak z niezadowolonego klienta zrobić FANA...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System